Első Magyar Flipperklub Fórum
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024. április 19. - 23:33:40

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:     Részletes kereső
Hungarian Pinball Open & Arcadia kiállítás -  2016 November 18-20.

http://www.flipperklub.hu/forum/index.php?topic=18252.0

51497 Hozzászólás 1421 Témában írta 495 Felhasználó
Legújabb tag: netchan
* Főoldal Súgó Bejelentkezés Regisztráció
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  Az Első Magyarországi Flipper Klub  |  Fórumtagok bemutatkozása  |  Topic: Fórumozók bemutatkozása « előző következő »
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 7 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Fórumozók bemutatkozása  (Megtekintve 148746 alkalommal)
Senor
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2334


Senorland


WWW E-mail
« Válasz #105 Dátum: 2011. március 18. - 17:16:22 »

ÜDV:retro.  :beer:

Sziasztok!

S.G. spanja vagyok!Ő árulta el,hogy vagytok!Amióta az eszemet tudom flipperezek,persze némi kihagyásokkal.Nekem sajna nincs gépem,de majd igyekszem!
Jó,hogy van ez a klub!
Naplózva
janika
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 348



E-mail
« Válasz #106 Dátum: 2011. május 23. - 22:13:28 »

Sziasztok!Én csak most regisztráltam,még nagyon nehezen igazodom el itt,de már most nagyon tetszik
a hely,és a társaságot is nagyon jónak találom.Én gyerekkorom óta szeretem a flippereket,69.es évjárat lennék
úgyhogy még játszottam bélással/anno kétforintossal működő géppel. :)Ah a régi szép idők asszem sokan egyet értetek velem.
Jelenleg két gépem van egy,Farfallám,és egy Eart Wind firém.a farfallát egy kocsma udvaráról  mentettem meg,de
megmentettem az enyészettől.Csak úgy ki volt hajítva ,néhány nejlon foszlánnyal volt letakarva,de mikor megláttam
hevesen verni kezdett a szivem,és csak az járt a fejembe hogy mentsem meg,és az enyém lett ez az öreg masina.
Most jó helyen van,jelenleg a teraszon.Néha nem értem az embereket,miért kell így félre lökni legyalázni egy öreg
kiszolgált masinát,ami valaha a pénzt termelte,és nem is keveset!Örülök hogy vagytok,és jó látni a sok szép gépet
amit birtokoltok és megbecsültök.
                                        jó itt lenni,Üdv Janika
Naplózva

"BURN RUBBER NOT YOUR SOUL"
Olivér
Egyesületi Tag
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 506



E-mail
« Válasz #107 Dátum: 2011. május 24. - 00:22:19 »

Üdv a Fórumon janika!  :beer:
Naplózva
HEAD
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2739



E-mail
« Válasz #108 Dátum: 2011. május 24. - 05:38:13 »

Légy üdvözölve !  :beer: :pinball:
Naplózva


   LET THERE BE PINBALL !
izs-49
Globális moderátor
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2112



WWW E-mail
« Válasz #109 Dátum: 2011. május 24. - 07:02:20 »

Üdvözöllek az EMFKE nevében!

Pataky Gergely EMFKE Elnök
Naplózva

IZSten veletek. 
'63 SQUARE HEAD '77 LOST WORLD '78 KISS '91 T2 '92 BLACK ROSE '92 ADDAMS GOLD '92 CREATURE '92 FISH TALES '92 Dr.WHO '92 SW '93 INDY '94 GnR '95 TOM '95 CONGO '95 AFM '96 SAFE CRACKER '96 SCARED STIFF '97 MEDIEVAL MADNESS '97 CIRQUS VOLTAIRE '98 MONSTER BASH '08 SHREK
Mózsi bá
Insert Coin
*
Offline Offline

Hozzászólások: 7


E-mail
« Válasz #110 Dátum: 2011. szeptember 08. - 20:45:07 »

Szeszt mindenkinek:)
Van néhány év mögöttem, szóval néhány gépet koptattam is ezen időszak alatt. A legdurvább egy Gottlieb cucc volt, ami a szó szoros értelmében simán elfüstölt az első golyónál. Mentségére legyen mondva, hogy szerencsétlen még mechanikus kijelzővel volt megálldva, mikor a rendszerváltásba szépen beleléptünk. Hogy honnan maradt ott? Mindegy, szívesen füstölögnék a füstje mellett ma is...
Kedvenc természetesen a High Speed, illetve a Black Knight, ördög tudja, hány ezer darab 20-asom bánta akkoriban, hogy kedvenceim lettek. Írnom kéne még valamit? Kérdezzetek. Örülök, hogy itt lehetek:)
Naplózva
janika
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 348



E-mail
« Válasz #111 Dátum: 2011. szeptember 08. - 20:58:06 »

Üdvözöllek! :beer:
Naplózva

"BURN RUBBER NOT YOUR SOUL"
LayRue
Insert Coin
*
Offline Offline

Hozzászólások: 3


E-mail
« Válasz #112 Dátum: 2011. szeptember 26. - 20:57:28 »

Üdv Mindenkinek!
74-es évjárat vagyok, így már több mint 30 éve volt az első pillanat, mikor egy Volcano-ba bedobtam a két forintost. Azóta megszállotja vagyok a játéknak. Úgy 82-től kb. 96-ig nem volt hét, hogy legalább heti 20-25 órát ne töltöttem volna a villogó masinák közt.
Már tavaly megtaláltam az oldalt, de csak néhány napja regisztráltam a fórumra. Annak okán akadtam rá, hogy a Visual Pinball-hoz kerestem egy jó leírást.
Örvendetes, hogy 2011-ben még nemhogy létjogosultsága, de rajongótábora, egyesülete is van ennek a remek hobbinak.
Személyes kedvencem a Haunted House, a legnagyobb villanyszámlát viszont a későbbi, populárisabb címeken generáltam, mint Pinbot, Taxi, Funhouse, T2, stb.
Szerencsére ezen címek többségén virtuálisan tudok nosztalgiázni itthon, viszont sajnálatos, hogy nagyon ritkán tudok odaállni fizikailag egy gép elé.
Álmom, hogy legalább egy készüléket beszerzek itthonra, mert a PC vagy az XBOX előtt nem ugyanaz a feeling.
Röviden ennyi,
Jó játékot Mindenkinek! :pinball:
Naplózva

- ROCKING WITH THE BEST! -
Senor
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2334


Senorland


WWW E-mail
« Válasz #113 Dátum: 2011. szeptember 26. - 21:15:20 »

Na itt jó helyen vagy.  :mosoly:
Üdv köztünk.  :jolvanjol:
Naplózva
HEAD
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2739



E-mail
« Válasz #114 Dátum: 2011. szeptember 26. - 21:21:04 »

Üdv LayRue! Jó helyre tévedtél !  :jolvanjol: :pinball:
Naplózva


   LET THERE BE PINBALL !
hokuszpk
Guest


E-mail
« Válasz #115 Dátum: 2011. szeptember 26. - 21:28:08 »

Üdv Mindenkinek!

Udv a zartosztalyon !  ;D

Személyes kedvencem a Haunted House, a legnagyobb villanyszámlát viszont a későbbi, populárisabb címeken generáltam, mint Pinbot, Taxi, Funhouse, T2, stb.

no ezek nagyreszet pont megtalalod az okt. 15-en esedekes bulin.
Naplózva
LayRue
Insert Coin
*
Offline Offline

Hozzászólások: 3


E-mail
« Válasz #116 Dátum: 2011. szeptember 26. - 22:17:07 »

Köszi Srácok! :jolvanjol:
24 órás non-stop flipperezés, III. Magyar Flipper Bajnokság... Imponzánsan hangzik! :taps:
Naplózva

- ROCKING WITH THE BEST! -
Olivér
Egyesületi Tag
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 506



E-mail
« Válasz #117 Dátum: 2011. szeptember 27. - 01:32:01 »

Üdvözlet!
Nekem is a Haunted House a kedvenc gépem.  :dance
Naplózva
Joco77
Insert Coin
*
Offline Offline

Hozzászólások: 12


E-mail
« Válasz #118 Dátum: 2011. szeptember 27. - 07:38:05 »

Sziasztok!

Én már egy ideje tag vagyok itt, de még nem mutatkoztam be ezen a fórumon. Nos jobb később mint soha nem igaz? :)
77es évjárat vagyok(ki hitte volna igaz? :) ) Gyöngyösön születtem, jelenleg Budapesten élek a feleségemmel.
Nekem az 5Forintos korszakkal kezdődött a flipperezésem(emlékeztek még gondolom, két féle 5forintos volt kicsi és nagy, a flipperek Mezőkövesden a nagy 5Ft osokkal mentek ezért gyűjtöttem mint az Őrült gyerekkoromban, hogy amikor megyek Nagyapámhoz Mezőkövesdre legyen jó sok nagy 5forintosom flipperezni...régi szép idők..többre becsültem az akkori flipper gépeket mint minden más videójátékot).
Aztán kimaradt egy korszak és középiskolás koromban mikor elkezdtünk kocsmába járni osztálytársakkal(érettségi éve mindenkinek erről szól :) )szépen lassan jöttek Gyöngyösre is a digitális kijelzős gépek, a kocsmában ahova jártunk ismertem meg a Getaway HS2, Creature from the Black lagoon, Star Trek The Next Generation gépeket(Williams egyeduralom volt  :) ).
Egy szó mont száz, örülök, hogy egy jó kis közösség van itt(ez kiderült számomra a tavalyi flipperek éjszakáján ahova tavaly is mentem és idén is fogok.) aminek a tagja lehetek  :beer:
Üdv.: Jocó

Naplózva
HEAD
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2739



E-mail
« Válasz #119 Dátum: 2011. szeptember 27. - 07:42:40 »

Szia Jocó! Üdv itt a fórumon !  :beer:
Naplózva


   LET THERE BE PINBALL !
Recon
Guest


E-mail
« Válasz #120 Dátum: 2011. szeptember 27. - 08:47:52 »

Szevasz! Az asszony is gyöngyösi, járunk is oda, de sehol se láttam még ott flippert.
Naplózva
pintakker
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1493


E-mail
« Válasz #121 Dátum: 2011. szeptember 27. - 09:04:20 »

Üdv néktek!
A legjobb helyre tévedtetek,itt aztán minden van (tapasztalatból mondom)  :pinball:  :beer:
Naplózva

Rokkó, a rumos rabló rácsapott egy ragyogó drágakő rakományra, de rettentő rémesen ráfaragott :D :D
izs-49
Globális moderátor
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2112



WWW E-mail
« Válasz #122 Dátum: 2011. szeptember 27. - 10:46:33 »

Üdvözöllek titeket az EMFKE Tagsága nevében, itt a fórumon.

Pataky Gergely EMFKE Elnök
Naplózva

IZSten veletek. 
'63 SQUARE HEAD '77 LOST WORLD '78 KISS '91 T2 '92 BLACK ROSE '92 ADDAMS GOLD '92 CREATURE '92 FISH TALES '92 Dr.WHO '92 SW '93 INDY '94 GnR '95 TOM '95 CONGO '95 AFM '96 SAFE CRACKER '96 SCARED STIFF '97 MEDIEVAL MADNESS '97 CIRQUS VOLTAIRE '98 MONSTER BASH '08 SHREK
Tom77
Insert Coin
*
Offline Offline

Hozzászólások: 5


E-mail
« Válasz #123 Dátum: 2011. november 05. - 10:32:02 »

Üdvözlök mindenkit!

Tamásnak hívnak.1977-ben születtem."sajnos" iskola és tanulás helyett a helyi értelmiségiek klubjába jártam gyerekkoromban (kocsma)  :dance. Itt kezdődött el a flippergépekkel való ismerkedésem.1991-93 körül.Ez tartott 5-6 évig.
Sok gépet nyúztunk akkoriban.Pinbot,Fun House,Dracula,Fish tales,High speed 2,Terminator,White water,Indyana,Demolition man,Addams family.stb.stb.
Aztán vagy 10-12 évig nem érintkeztem flipperrel.
Idén vettem egy PSP-t és megvettem hozzá a Williams Pinball classic-ot.Mondanom sem kell a mai napig nem tudom letenni.Mivel nincsen igazi gépem, ezen élem ki magam és a PC-re írt emulátorokkal,programokkal.
 Borsónyi agyammal elkezdtem gondolkodni,hogy biztosan van magyar oldal is ami foglalkozik flipperekkel.Így jutottam el a flipperklub-ig.
Idén már a flipperek éjszakájára is elmentem,hogy a rég tapasztalt érzést újra átélhessem.
Nagyon jól éreztem magam.Lehetne havonta ilyen rendezvény  :mosoly:
Terveim között szerepel egy saját gép vétele.
Számomra a Williamsek az istenek,aztán Bally,Data East.

Tom  :pinball:
Naplózva
Senor
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2334


Senorland


WWW E-mail
« Válasz #124 Dátum: 2011. november 05. - 19:14:53 »

Isten hozott akkor nálunk.Itt tuti találkozol 1-2géppel illetve itt mindent megtalálsz ami a flipperekkel kapcsolatos.  :beer:
Naplózva
Tibitibi
Egyesületi Tag
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 273



E-mail
« Válasz #125 Dátum: 2012. január 16. - 08:32:05 »

Üdv itt köztünk!
Sok sikert a saját gép beszerzéséhez!
Naplózva

Tibitibi
TimothyPrice
Insert Coin
*
Offline Offline

Hozzászólások: 13


E-mail
« Válasz #126 Dátum: 2012. február 02. - 22:04:33 »

Helló!
Sikerült időt szakítanom (3 gyermekem mellett) egy gyors bemutatkozásra. A gépekkel való kapcsolatom a 90-es években kezdődött, mikor is aktívan részt vettem a gépek cipelésében (emeletre, pincébe, kocsmába, laktanyába) bátyám mellett aki kihelyezésekkel foglalkozott. A jutalom természetesen sosem maradt el: ürítés és javítás alatt rengeteg ingyen játék. Később előléptettek és néha az egyszerűbb karbantartási munkákban is segíthettem (pálya és üvegpucolás). Szemeimet azért tágra nyitva figyeltem a számomra komolyabb műveletek lefolyását is (égő, tekercs csere, menük kezelése). Miután szigorítottak az üzemeltetések szabályain, legnagyobb bánatomra bátyám minden gépétől megvált. Ekkor a már elhintett magvak megfelelő táptalajba kerültek és én is akartam egy gépet. Álmom cirka 20 év után (2011 karácsonyán) valóra is vált egy Judge Dredd formájában, aminek felújításához lassan ha minden jól megy és sikerül beszereznem a szükséges alkatrészeket, nekilátok. Kitűzött célok: jelenlegi gépem számomra elfogadhatóvá varázsolása, beszerezni egy Guns N Roses-t egy Twilight Zone-t esetleg egy Theatre Of Magic-et. Valószínű, hogy az apróhirdetésekben is felbukkanok a közeljövőben ugyanis bátyám csak a gépektől vált meg, az alkatrészei mind megmaradtak, és ígérete szerint rám hagyományozza mint boldog új flipper tulajdonosra. Nos ennyit magamról és üdv mindenkinek!
Naplózva
HEAD
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2739



E-mail
« Válasz #127 Dátum: 2012. február 03. - 09:43:42 »

Üdv itt a fórumon ! Sok sikert a terveidhez !  :beer:
Naplózva


   LET THERE BE PINBALL !
Tibitibi
Egyesületi Tag
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 273



E-mail
« Válasz #128 Dátum: 2012. február 03. - 10:04:38 »

Üdv köztünk!
Remélem mielőbb teljesül az álmod!
Naplózva

Tibitibi
Senor
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2334


Senorland


WWW E-mail
« Válasz #129 Dátum: 2012. február 03. - 12:19:48 »

Üdv a csapatban.  :taps:
Naplózva
Olivér
Egyesületi Tag
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 506



E-mail
« Válasz #130 Dátum: 2012. február 03. - 17:29:54 »

Üdvözlet!  :pinball:
Naplózva
S.G.
Tiszteletbeli Tag
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 577



WWW E-mail
« Válasz #131 Dátum: 2012. február 03. - 22:53:53 »

Good luck és üdv zárt osztályon! :idiot1:

S.G.
Naplózva

Solymosi Gábor alias S.G.
Billiard and Pinball forever:-)))))
janika
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 348



E-mail
« Válasz #132 Dátum: 2012. március 05. - 14:17:12 »

Üdv néked!
Érezd jól magad nálunk! :pinball: :pinball: :pinball:
Naplózva

"BURN RUBBER NOT YOUR SOUL"
Shapi
Insert Coin
*
Offline Offline

Hozzászólások: 21



E-mail
« Válasz #133 Dátum: 2012. május 23. - 19:34:45 »

Sziasztok! Igaz, hogy már elég "régen" regeltem az oldalra (2008 év végén), de még nem ismerek senkit. Az élet úgy hozta, hogy vidékre költöztem a családdal együtt, ahol sem internet, se semmi egyéb extra nem volt. Sajnos az élet úgy hozta, hogy már nem vagyunk együtt, így újra Pesten élek. Legalább net van... A flipperekkel való első találkozásom úgy 10 éves koromban kezdődött, egy Centaur volt az de már nem emlékszem rá 100%-osan. Bitangul bejött, de ezt nektek nem kell ecsetelnem. A VIII.és a IX. kerületben találkoztam először flipperekkel és igen sok zsebpénzt áldoztam, áldoztunk rájuk. Ugyebár akkoriban nem volt nagyon még számítógép sem (legalábbis nekünk), max. a muter munkahelyén (C64). Igaz, videojátékok is voltak már akkor. Így ezek között ingázva "nőttem fel". A nyerőgépekről nem beszélek, mert nem ide tartoznak, bár azokról is tudnék mesélni. Megjegyzem, nem voltam szenvedélyes játékos, de figyelemmel kísértem azokat is, mivel nagyon éredekelt az elektronika és azért tetszett nekem is, hogy lehet vele pénzt nyerni. Az első igazi kedvenc flipperem a Pin-Bot volt, amit sajnos feltörtek az akkori presszóban, ahová jártunk (Viola u.). Ezt elvitték, hoztak helyette egy Victory-t a Gottlieb-től. Ezen talán(!) egyszer tudtam szabadjátékot csinálni, mivel nem tudtam, hogy checkpoint-okat kell lövöldözni, pontra, rekordra soha nem adott semmit. Egyszer a pincér le is köpte, mert látta, hogy rekordot döntöttem és nem adott rá még egy "koppanást" sem. Aztán ezt is felnyomták, jött a High-Speed. Nekem az egyik legnehezebb flipper a Space Station után. A Fun House meg olyan nekem, mint Nicholas Cage-nek az Elenaor. Ha akar szívat, ha "jó kedve van", kezesbárány. Sok gépet kipróbáltam, nagyon sokat szerettem/szeretnék. Rengeteg helyen megfordultunk a haverokkal a Boráros téri kis játéktermektől kezdve a Wizard's, Las Vegas (mai West End), stb. Ami gépeket a legjobban szerettem és játszottam: Pin-Bot, Victory, F-14, Bad Cats, Millionaire, Black Night 2000, Taxi, T2, HS II: Getaway, és még sorolhatnám. Ami viszont igazán szívatott, az a Space Station, az Addams Family, a Fish Tales, a White Water (ez nagyon), na meg persze sokak kedvence, az Indiana Jones. Ezeken, ha végződésre nem kaptam szabadjátékot, akkor máshogy nem volt ingyen játék. Ma, 35 évesen is szivesen flipperezek (ritkán), de az biztos, hogy idén elmegyek a Flipperek Éjszakájára! Van mit pótolnom és ez remek lehetőség. Egy kicsit hosszúra sikerült, bocsi.
Naplózva

SHP, FBI, EYE, CAT
Goodfella
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 640



E-mail
« Válasz #134 Dátum: 2012. május 23. - 20:05:30 »

Üdv itt!  ;D Elég sokáig vártál a bemutatkozással, az biztos, de inkább 4 év után történjen meg ez, mint mások esetében, akik nagy hévvel "berontanak" a fórumra, megírják a 2 oldalas bemutatkozásukat az itt töltött 20. percükben, utána meg le se sz.rják az egészet és megmaradnak ennél az 1 bejegyzésnél. Lényeg a lényeg: ÜDV!  ;D ;D ;D
Naplózva

29 / 3 / 3 / 1 (-55)
Senor
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2334


Senorland


WWW E-mail
« Válasz #135 Dátum: 2012. május 23. - 20:36:04 »

Üdv közöttünk.Végre akit szintén a Centaur nyűgözött le először. :banana-mexican:
Naplózva
HEAD
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2739



E-mail
« Válasz #136 Dátum: 2012. május 23. - 21:07:47 »

Szia Shapi !

Örülök  - a szerintem pont jó hosszúságúra sikerült - bemutatkozásodnak. :taps: Bár mindenki írna ennyit magáról ! :tenoutoften:

Jó flipperezést  :pinball: és gyűjtögetést , ha van rá módod.

PinBotból elég sok van , nem lehetetlen , hogy előbb utóbb nálad is álljon egy !  Sok sikert hozzá !  :banana-dancing:
Naplózva


   LET THERE BE PINBALL !
Shapi
Insert Coin
*
Offline Offline

Hozzászólások: 21



E-mail
« Válasz #137 Dátum: 2012. május 25. - 17:15:23 »

Köszi a fogadtatást gyerekek! Idővel szeretnék egy gépet, ha lesz hely és elég lé rá...  Addig marad az egy-két kocsma, ahol gép van. Valamelyik nap láttam a Keletinél az Imperial sörözőben egy Indi-t. Igaz, nem a kedvencem, de az is jó lesz. Egyébként itt korábban volt egy CFTBL, azelőtt meg egy Wheel of Fortune. Szokott arrafelé járni valaki?
Naplózva

SHP, FBI, EYE, CAT
hokuszpk
Adminisztrátor
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1537


the big hóhányó


E-mail
« Válasz #138 Dátum: 2012. május 25. - 18:06:55 »

hat. szerintem ott sosem volt wheel of fortune, tudtommal a flipperreszleget szolgaltato uzemeltetonek nincs olyan gepe.
viszont volt peldaul Congo. es nemsokara lesz Flinstones, de ha kerdezik, letagadom, hogy tolem van az info  ;D
Naplózva

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!
emfkfan
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1815


amatör flipper függő


WWW E-mail
« Válasz #139 Dátum: 2012. június 03. - 02:18:36 »

ezt cáfolom, mert a lurdyban is volt 1 wheel of fortune (vagy még ot tvan?), ergo egy van üzemeltetésben :)
Naplózva

https://soundcloud.com/zogan/metallica-master-of-puppets

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 7 Fel Nyomtatás 
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  Az Első Magyarországi Flipper Klub  |  Fórumtagok bemutatkozása  |  Topic: Fórumozók bemutatkozása « előző következő »
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 2.0.19 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!