Első Magyar Flipperklub Fórum
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024. április 28. - 00:27:16

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:     Részletes kereső
Hungarian Pinball Open & Arcadia kiállítás -  2016 November 18-20.

http://www.flipperklub.hu/forum/index.php?topic=18252.0

51497 Hozzászólás 1421 Témában írta 495 Felhasználó
Legújabb tag: netchan
* Főoldal Súgó Bejelentkezés Regisztráció
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  A Flipperekről általában  |  Privát gyűjtemények  |  Topic: Sanch Ranch « előző következő »
Oldalak: [1] 2 3 4 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Sanch Ranch  (Megtekintve 65898 alkalommal)
Sanch
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 319


E-mail
« Dátum: 2008. február 12. - 17:28:29 »

Mégpediglen azért mauzóleum, mert állandó nem szeretnék megválni a sarokköveitől. Mint azt már taglaltam, ez itt a helye lesz a bemutatkozónak, merthogy egyelőre nem történik meg a látványos bemutatkozás, egy szimpla felsorolással kezdek, amit kibővítek egy kis állapot jelentéssel is. Sorban lesznek fotók is, kezdve majd a Taxi-val.

  • Twilight Zone (9 éve áll, használatlanul, mikor hozzám került már szép volt, szerintem gyári lesz)
  • Red & Ted's Roadshow (Tudni kell ez a kedvenc flipperem, a legösszetettebb és egyben legszórakoztatóbb gépnek tartom. El tud bűvölni már a felépítése is, és a csak PL-tól ismert logikusan felépített játékmenete. Konkrétan ez a másik gép amivel nagyon nagy szerencsém volt, nincs rajta még egy törött plasztik sem, a PF-en van egy kopás, ami könnyedén javítható lesz a lakkozás előtt)
  • Star Trek - TNG (szintén szerencsés vétel. Kabinetje szinte konzerválódott, semmi karc, apró javítható sérülések, 3 új rámpával gyári lesz! Köszönet érte Vpetynek)
  • Creature from the Black Lagoon (megint szintén szerencsés vétel. Szép kabinet, törés és kopás mentes PF, ép hologram, elektronika hibákkal, Köszönet érte Vpetynek)
  • Indiana Jones - TPA (megint szintén szerencsés vétel, mert egyáltalán sikerült venni :) . Viszonylag szép kabinet, minor törések, de hibátlan PF, kell rá költeni, de aranyozott lesz rata minden! Lesz vele munka, de csak ha eszembe jut, hogy megvan már boldog vagyok. Köszönet érte Vpetynek és Izsnek!)
  • Whirlwind (Ép topper, szép pálya, sok munkával, de gyári lesz)
  • Funhouse (szép pálya, sok munkával, de gyári lesz)
  • Taxi - Marilyn (teljesen rendbe rakva, apróbb hozzányúlások még lesznek (topper csiszolása ilyesmi), erről lesz fent fotó már a napokban. PF felújítás nem lett 100%, de a kabinet 120%, szóval az összkép kiváló)
  • Fish Tales (egyik kedvencem, összességében jó állapotban, de lesz vele munka sok)
  • Pinball Champ 82' (elképesztően szépen konzerválódott régiség. Örömmel tölt, hogy van ilyenem is. Köszönet érte Vpetynek!)
  • Star Trek 79' (régiség sok munka kell majd rá, a TNG mellé akartam ilyet is. Köszönet érte Vpetynek!)

Szóval lehet soká, de folyt köv... Addig is előre köszönöm a pozitív megjegyzéseket és gratulációkat. Ezekkel szinte mindig megvan legalább 5 az ipdb.org top10-ből :). Nem kicsit büszke vagyok, 2 éve még csak (már csak) a TZ volt meg, ha Vpety nem kólint fejbe azt is elherdálom. Mára sikerült összeszedni mindent amit valamiért, valaha is szerettem a flipperek kapcsán. Ez a gyűjtemény leírja a rajongásom, benne gyermeki fiatalságom minden öröme és a tisztelem amivel rajongok a műszer iránt. A szövegből nyilvánvalóan kiderül érzelmekkel birok a berendezésekkel kapcsolatosan, és ettől jó ez az egész... Nem?

--
S
« Utoljára szerkesztve: 2008. április 24. - 10:00:31 írta Sanch » Naplózva

Flipper kisasztal.
Tyutyu
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2341


Dr. Zaccaria


WWW E-mail
« Válasz #1 Dátum: 2008. február 12. - 17:47:22 »

Szép bemutat(koz)ás, remek kollekció.

Most jönne a grat, banán, dance, stb.
De megkiméllek benneteket ettől ...  :nem
Naplózva




"A Zaccaria név megint szép lesz, méltó régi nagy híréhez !"
pety
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 100



E-mail
« Válasz #2 Dátum: 2008. február 12. - 19:13:20 »

tényleg szép kis géppark jó választás volt mindegyik gép amiket egymás mellé raktál ezek tényleg nagyon becses gépek.  Vigyázz rájuk , sok örömöt és sok játékórát  kivánok hozzá. Tényleg jó gépmauzoleum!!!

ui: én még egy white watert be raknák abba sorba
« Utoljára szerkesztve: 2008. február 12. - 19:20:30 írta pety » Naplózva

  üdv:Pety.
                
                                                   
   PC.  FAR. MC. TM. SK.
huszito
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 306



WWW E-mail
« Válasz #3 Dátum: 2008. február 12. - 19:18:14 »

csak igy tovább, szép gyüjtemény remélem egyszer saját szememmel is láthatom őket
remek gépek ,ezek tényleg műszerek ahogy emlitetted,vigyázz rájuk mégegyszer gratula
Naplózva

izs-49
Globális moderátor
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2112



WWW E-mail
« Válasz #4 Dátum: 2008. február 12. - 20:02:13 »

Először gratulálok a szép gyüjteményhez + :respect2: .Másodszor örülök hogy segíthettem + :banan:..... :mrgreen:
Naplózva

IZSten veletek. 
'63 SQUARE HEAD '77 LOST WORLD '78 KISS '91 T2 '92 BLACK ROSE '92 ADDAMS GOLD '92 CREATURE '92 FISH TALES '92 Dr.WHO '92 SW '93 INDY '94 GnR '95 TOM '95 CONGO '95 AFM '96 SAFE CRACKER '96 SCARED STIFF '97 MEDIEVAL MADNESS '97 CIRQUS VOLTAIRE '98 MONSTER BASH '08 SHREK
Marcipa
Egyesületi Tag
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1298



WWW E-mail
« Válasz #5 Dátum: 2008. február 13. - 14:12:52 »

Gratulálok.
Sok-sok gépet és még több Örömöt kívánok hozzájuk.

Remélem majd láthatom Őket ;)
 :beer: :dance
Naplózva

[Pinballs:  Getaway, Fish Tales, Black Jack, SWE1 ;) Gone but not forgotten Batman Forever, Super Orbit, Elektra , Mundial, Lap by Lap, Diamond Lady Arcade: MKII
http://www.csokieskave.hu
http://www.mpadesign.hu 
http://www.mpacustom.hu]
GKO
Egyesületi Tag
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 593



E-mail
« Válasz #6 Dátum: 2008. február 13. - 14:20:07 »

Őszinten örülök, hogy még egy flipper rajongónak sikerült álmainak gyűjteményét összeállítani! Az ilyen féle híreket mindig jó olvasni.
Naplózva
HEAD
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2739



E-mail
« Válasz #7 Dátum: 2008. február 17. - 13:47:48 »

Szép kis gyüjtemény , gratulálok hozzá, remélem egyszer személyesen is láthatom majd.  :jolvanjol: :jolvanjol:
Naplózva


   LET THERE BE PINBALL !
Ramp
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2137



E-mail
« Válasz #8 Dátum: 2008. február 17. - 18:57:15 »

Gratula! :banan: :banan: :banan:Fotókat please,előre is thx. :banan:
Naplózva

Pinball is Dead
Sanch
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 319


E-mail
« Válasz #9 Dátum: 2008. február 18. - 13:43:40 »

Köszönöm a sok szép banánt! Az RS hazakerült, megtakarítottam, gondoltam megmutatom...

--
S
Naplózva

Flipper kisasztal.
vpety
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1109

Pinball fanatic


E-mail
« Válasz #10 Dátum: 2008. április 24. - 08:46:02 »

Tegnap az a megtiszteltetés érte Sanch-ot, hogy személyesen meglátogattam a SÖF-öt (Én valami találóbb nevet várnék, mert erről mindig a sörfőzde jut eszembe. Mondjuk: Sanch Ranch? esetleg?) A házigizda nagyon udvarias volt (próbált volna nem az lenni..) és körbevezetett birodalmán. Sok csodás dolgot mutatott flipperekkel kapcsolatban. Nekem főleg a prémium gépei tetszettek. A legnagyobb meglepetés akkor ért, amikor távozáskor szólt, válasszak és vigyek egy gépet. Először viccnek gondoltam, de később már egy gyönyörű Shadow-val robogtam hazafelé. Kösz Sanch! :respect2:
Naplózva

"It will never work!"
Sanch
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 319


E-mail
« Válasz #11 Dátum: 2008. április 24. - 09:55:16 »

Tegnap az a megtiszteltetés érte Sanch-ot, hogy személyesen meglátogattam a SÖF-öt (Én valami találóbb nevet várnék, mert erről mindig a sörfőzde jut eszembe. Mondjuk: Sanch Ranch? esetleg?) A házigizda nagyon udvarias volt (próbált volna nem az lenni..) és körbevezetett birodalmán. Sok csodás dolgot mutatott flipperekkel kapcsolatban. Nekem főleg a prémium gépei tetszettek. A legnagyobb meglepetés akkor ért, amikor távozáskor szólt, válasszak és vigyek egy gépet. Először viccnek gondoltam, de később már egy gyönyörű Shadow-val robogtam hazafelé. Kösz Sanch! :respect2:

Ugyanmár, nincs mit. Csak nem engedlek el ajándék nélkül. Reméltem nem az egyik Indyt viszed el, meg az is szerencse, hogy nincs itt még a Monster Bash, mert amilyen mohó vagy azt kérted volna. És had védjem meg magam. Természetesen nem voltam udvarias.

--
S

« Utoljára szerkesztve: 2008. április 24. - 10:30:13 írta Sanch » Naplózva

Flipper kisasztal.
Sanch
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 319


E-mail
« Válasz #12 Dátum: 2008. július 05. - 14:34:49 »

Bekerült a ranchre egy Scared Stiff, ami bődületesen gyönyörű állapotban van, felújítás előtt eleve, ezért...

Update:
Twilight Zone (szinte gyári állapotban)
Addams Family (szinte gyári állapotban)
Crature from the Black Lagoon (szinte gyári állapotban)
Indiana Jones - TPA (szinte gyári állapotban)
Star Trek TNG
Scared Stiff
Circus Voltaire
És félúton van a Monster Bash...

Eladó, szólj ha érdekel valamelyik:
Twilight Zone
Congo
World Cup Soccer

Keresek:
TOM, RS

Alfanumerikusok eltávoztak oda ahol nekik jobb lesz...

--
S
Naplózva

Flipper kisasztal.
vpety
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1109

Pinball fanatic


E-mail
« Válasz #13 Dátum: 2008. július 05. - 18:41:47 »

Hova keresnél? Tudod, hogy nálam TOM és RS is van, innentől létjogosulttá válik a keresgélés...

Egyébként nem értem, miért félsz bevallani, hogy a SS nullkm-es? Láttuk, tudod, én is tudom (oké, valaki kibontotta előtted a dobozból..hadd örüljön).
Naplózva

"It will never work!"
Sanch
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 319


E-mail
« Válasz #14 Dátum: 2008. július 05. - 22:17:32 »

Hova keresnél? Tudod, hogy nálam TOM és RS is van, innentől létjogosulttá válik a keresgélés...

Egyébként nem értem, miért félsz bevallani, hogy a SS nullkm-es? Láttuk, tudod, én is tudom (oké, valaki kibontotta előtted a dobozból..hadd örüljön).

Nem akartam ekkora pofával mondani. Valóban nullkilométeres. Szinte mintha új csomagolásban lenne, benne a bontatlan borítékban a papírok. Pótplasztikok, az Elvira dekoltázsára az opcionális pókháló matrica, mylar készlet, szinte érintéstől, kosztól mentes a PF alja (komolyan!), brutális én nem találkoztam még fennállásom óta ilyen géppel. TOM és RS igen, evidenciában tartom hidd el. Elhozom ha megunod, amúgy is neked akartam adni a WCS-t tudom szereted, majd kitalálunk valamit.

--
S
« Utoljára szerkesztve: 2008. július 05. - 23:19:42 írta Sanch » Naplózva

Flipper kisasztal.
Sanch
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 319


E-mail
« Válasz #15 Dátum: 2008. július 21. - 21:33:19 »

A TNG még nincs kész, de már akartam együtt látni a 3 fiatalkori kedvencet. Szoboszlón a Gomba nevű helyen 2-3 (olykor 20-30) szamuráj nevű szeszes ital csoda (7up+ócska fehér bor) után, ezzel a hárommal múlattam a szép nyári estéket... (amikor volt pénz, amúgy csajoztunk rendesen ahogy kell)
Naplózva

Flipper kisasztal.
vpety
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1109

Pinball fanatic


E-mail
« Válasz #16 Dátum: 2008. december 15. - 21:45:29 »

Bizony a snach ranch-ra is megérkezett a "bőregér" Sikeresen kipróbáltam :-)
Naplózva

"It will never work!"
vpety
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1109

Pinball fanatic


E-mail
« Válasz #17 Dátum: 2008. december 15. - 21:47:50 »

persze utána nem hagyhattam ki a CV-t sem (kár, hogy a TOTAn-ra és MB-re már nem volt időm :-( )
Naplózva

"It will never work!"
Recon
Guest


E-mail
« Válasz #18 Dátum: 2008. december 15. - 22:10:07 »

szeeeeeeeep geeeeeepek (irigykedve, sunyin mondom ezt)
Naplózva
SOKOL
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 909



E-mail
« Válasz #19 Dátum: 2008. december 15. - 22:33:42 »

Kár azért a két szép HS 500-asért a Johnny alatt! :gondol
Naplózva

vpety
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1109

Pinball fanatic


E-mail
« Válasz #20 Dátum: 2008. december 15. - 22:36:18 »

Kár azért a két szép HS 500-asért a Johnny alatt! :gondol
azoknak is eljön még az ideje, nyugi
Naplózva

"It will never work!"
Sanch
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 319


E-mail
« Válasz #21 Dátum: 2009. március 20. - 15:00:37 »

Bocs, nem tudom megállni. Nagyképűség igen, de eccerűen vártam is a pillanatot (ennek ellenére most véletlen vettem észre), meg tényleg büszke is vagyok.

Az ipdb TOP 10 mind megvan, hurrá...

Volt már valakinek ilyen ? ;)

--
S

ps.: amúgy most elég reális is a lista...
Naplózva

Flipper kisasztal.
Sanch
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 319


E-mail
« Válasz #22 Dátum: 2009. március 20. - 15:03:55 »

Basszus. Pinside (amire azt mondják hitelesebb toplista) top 12-ben csak az a fránya Lord of the Rings zavar be. De az nem is számít, mert Stern. Ugye?

:)

--
S
Naplózva

Flipper kisasztal.
Tyutyu
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2341


Dr. Zaccaria


WWW E-mail
« Válasz #23 Dátum: 2009. március 20. - 15:04:45 »

Direkt ezért szerezted meg őket vagy véletlenűl igy jött össze ?
Naplózva




"A Zaccaria név megint szép lesz, méltó régi nagy híréhez !"
Sanch
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 319


E-mail
« Válasz #24 Dátum: 2009. március 20. - 15:09:00 »

Direkt ezért szerezted meg őket vagy véletlenűl igy jött össze ?

Nem ez motivált. Először a nagy kedvencek kellettek, aztán becsúszott néhány prémium és akkor rájöttem, hogy klasszisokkal jobb élményt nyújt egy 95 utáni gép. Akkor változott a koncepciója a gyűjtésnek. Kurrens, értékes és jó gép legyen. A Medieval előtt már szemeztem ezzel a céllal is, ezt bevallom. De ma tényleg véletlen szúrtam ki, mondhatom katarktikus élmény volt :)

--
S
Naplózva

Flipper kisasztal.
Tyutyu
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2341


Dr. Zaccaria


WWW E-mail
« Válasz #25 Dátum: 2009. március 20. - 15:11:30 »

Hát nem semmi gyüjtemény az biztos. Grat !
Naplózva




"A Zaccaria név megint szép lesz, méltó régi nagy híréhez !"
Lang
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1746



E-mail
« Válasz #26 Dátum: 2009. március 20. - 15:23:35 »

Az biztos,hogy szép gyűjtemény!Már csak az a kérdés,hogy lesz e nyílt nap!?  :mrgreen:

Üdv:Lang
Naplózva

  Nem tündérke,a kívánság az kívánság!Úgyhogy térdelj le szépen!!!!
Sanch
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 319


E-mail
« Válasz #27 Dátum: 2009. március 20. - 15:25:19 »

Az biztos,hogy szép gyűjtemény!Már csak az a kérdés,hogy lesz e nyílt nap!?  :mrgreen:

Üdv:Lang

Köszi a gratulációt! Biztos lesz. Egyelőre csak a TZ, MB, AFM, CV, CFTBL ami patika állapotban van. Ezek mintha újak lennének mind. Ha mind felkészül akkor talán lesz nyílt nap is.

--
S
Naplózva

Flipper kisasztal.
Lang
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1746



E-mail
« Válasz #28 Dátum: 2009. március 20. - 15:27:27 »

Úgy mondom,hogy alig várooooom!!!  :beer:  Remélem ott lehetek!
Imádom ezeket a gépeket!

Üdv:Lang
Naplózva

  Nem tündérke,a kívánság az kívánság!Úgyhogy térdelj le szépen!!!!
HEAD
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2739



E-mail
« Válasz #29 Dátum: 2009. március 20. - 15:41:21 »

Gratula a sorozathoz   :respect2: , bár részemről inkább a gépekhez , mert a listán igencsak vitatkoznék.
Naplózva


   LET THERE BE PINBALL !
vpety
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1109

Pinball fanatic


E-mail
« Válasz #30 Dátum: 2009. március 20. - 15:57:51 »

Gratula a sorozathoz   :respect2: , bár részemről inkább a gépekhez , mert a listán igencsak vitatkoznék.
Háát a listákon én nem vitatkoznék..esetleg a sorrenden. pl STTNG és CFTBL mitől jobb mint a MB az IPDB lista szerint? De a pinside-on a Lagoon már nem is szerepel.
Head: mi az, ami nem illik a listákba szerinted vagy esetleg érzésed szerint hiányzik belőle? (erre tényleg kíváncsi lennék)
Sanch: még szerencse, hogy mondjuk a CC és CP nincsenek a TOP listában .
Naplózva

"It will never work!"
Sanch
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 319


E-mail
« Válasz #31 Dátum: 2009. március 20. - 16:05:19 »

Gratula a sorozathoz   :respect2: , bár részemről inkább a gépekhez , mert a listán igencsak vitatkoznék.
Háát a listákon én nem vitatkoznék..esetleg a sorrenden. pl STTNG és CFTBL mitől jobb mint a MB az IPDB lista szerint? De a pinside-on a Lagoon már nem is szerepel.
Head: mi az, ami nem illik a listákba szerinted vagy esetleg érzésed szerint hiányzik belőle? (erre tényleg kíváncsi lennék)
Sanch: még szerencse, hogy mondjuk a CC és CP nincsenek a TOP listában .

Had szóljak bele. A Medieval-Mars páros nekem nem annyira fekszik, a CFTBL pedig egy unalmas, de kihívásokkal teli gép. Ezen túlmenően, a többi nekem abszolút élmény gép. Nem véleteln ezeket vettem megtartásra.

--
S
Naplózva

Flipper kisasztal.
Bálint
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 123


E-mail
« Válasz #32 Dátum: 2009. március 20. - 17:16:03 »

Szerencsére kipróbálhattam múltkor jórészét. Szerintem alapvetően követendő ahogy Sanch gondolkozik és kezeli a gépeket. Úgy láttam maximalista vagy a felújítást tekintve, de szerencséd is volt hogy ilyen állagúakat találtál. Persze ügyesség, összeköttetés és sok idő is kell az ilyesmihez.
Naplózva
Sanch
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 319


E-mail
« Válasz #33 Dátum: 2009. március 20. - 19:35:20 »

Szerencsére kipróbálhattam múltkor jórészét. Szerintem alapvetően követendő ahogy Sanch gondolkozik és kezeli a gépeket. Úgy láttam maximalista vagy a felújítást tekintve, de szerencséd is volt hogy ilyen állagúakat találtál. Persze ügyesség, összeköttetés és sok idő is kell az ilyesmihez.

Köszönöm! Ez a dícséret roppant jól esett.

--
S
Naplózva

Flipper kisasztal.
S.G.
Tiszteletbeli Tag
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 577



WWW E-mail
« Válasz #34 Dátum: 2009. március 20. - 20:11:45 »

Gratula a sorozathoz   :respect2: , bár részemről inkább a gépekhez , mert a listán igencsak vitatkoznék.
Ezzel a hozzászólással énis eggyetértek hol a T2+a Dracula???
Gyönyörű gyüjtemény,gratula hozzá...

Üdv S.G.
Naplózva

Solymosi Gábor alias S.G.
Billiard and Pinball forever:-)))))
Oldalak: [1] 2 3 4 Fel Nyomtatás 
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  A Flipperekről általában  |  Privát gyűjtemények  |  Topic: Sanch Ranch « előző következő »
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 2.0.19 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!