Első Magyar Flipperklub Fórum
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024. március 29. - 00:45:31

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:     Részletes kereső
Hungarian Pinball Open & Arcadia kiállítás -  2016 November 18-20.

http://www.flipperklub.hu/forum/index.php?topic=18252.0

51496 Hozzászólás 1421 Témában írta 495 Felhasználó
Legújabb tag: netchan
* Főoldal Súgó Bejelentkezés Regisztráció
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  Az Első Magyarországi Flipper Klub  |  Fórumtagok bemutatkozása  |  Topic: Tie « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Tie  (Megtekintve 8588 alkalommal)
Tie
Insert Coin
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2


E-mail
Tie
« Dátum: 2008. november 27. - 16:48:31 »

Sziasztok. :)

Polyák László vagyok, '80-ban láttam napvilágot, és hát meg kell valljam, a mostanság előtt utoljára úgy 6-8 éves koromban flippereztem... Emlékszem, családi nyaralás volt az akkor még vastagon NDK-ban, egy Grünheide nevű városkában ahol a panzióban a tóparton lévő kis helységben volt két flipper. Fogalmam sincs, milyen gépek lehettek, ez úgy '88 környékén lehetett, de az egész eseményre tisztán emlékszem. (Meg arra is, hogy faterral csúnyán elvertünk mindenkit a panzióban pingpongban, faternak be is durrant a gerinc-sérve, aztán végigfeküdte a kéthetes nyaralást szegény...)

Aztán az utóbbi évben néha Jahno-val leültünk sörözni, és valahogy többnyire került a közelben flipper is, aztán játszottunk egy kicsit. Aztán nemrég mondta, hogy lesz Flipperek Éjszakája, menjek, mert az jó. Nem nagyon zavartattam magamat azzal, hogy nem vagyok se flipper-mágus (ha egy golyóval elvagyok 5 percig, akkor az már nálam erősen rekordgyanú), se műértő (az én igazi elmebajom a Land Rover, arról bármit bármikor), de semmi jó mókának nem szoktam elrontója lenni, úgyhogy rábólintottam a dologra. :)
Aztán lett belőle közvetítés, meló, ami öröm volt inkább, mint munka, meg kacagás, meg buli (ugye a sör+vizipipa kombót elég gyakran szoktuk Jahno-val beizzítani), és egy nagyon kellemes hétvége, nagyon kellemes társaságban, akik pontosan ugyanolyan őrültek, mint mi a Land Roveres körökben. És az ilyen őrülteket nagyon tudom csípni, mert egytől-egyig nagy arc mind. Hiába, a lelkesedés mindig jó hangulatot tud szülni, aztán most meg itt vagyok, és kicsit más szemmel nézem a flippereket, meg a játékosokat, és örülök, hogy itt lehetek. :)

Egyszer, ha nagyon elborul az agyam, akkor majd csinálok egy tök egyedi flippert, Land Rover, vagy Camel Trophy témára... na az lesz az igazán odabasz. :)

Üdv mindenkinek,

Tie
alias
Polyák László
Naplózva
Tyutyu
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2341


Dr. Zaccaria


WWW E-mail
« Válasz #1 Dátum: 2008. november 27. - 17:15:49 »

Ez a jó hozzáállás !  :jolvanjol:
Üdv a fórumon ( és közöttünk ) !
Naplózva




"A Zaccaria név megint szép lesz, méltó régi nagy híréhez !"
HEAD
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2739



E-mail
« Válasz #2 Dátum: 2008. november 27. - 17:40:52 »

Szia Tie! Üdv köztünk az elvarázsolatak között! A  fizimiskád nagyon ott van !   :beer: :mrgreen: :jolvanjol:
Naplózva


   LET THERE BE PINBALL !
Jahno
Tiszteletbeli Tag
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 574


E-mail
« Válasz #3 Dátum: 2008. november 27. - 18:11:01 »

Ez a jó hozzáállás !  :jolvanjol:
Üdv a fórumon ( és közöttünk ) !

Ha valami probléma lenne, akkor én majd mindent tagadok úgyis Amúgy vigyázni kell Vele, mert mán itt celeb is lett de rögtön, vagy mi a ráknak híjják az ilyentet: http://velvet.hu/celeb/rover1126
Naplózva
hokuszpk
Guest


E-mail
« Válasz #4 Dátum: 2008. november 27. - 18:41:58 »

Ez a jó hozzáállás !  :jolvanjol:
Üdv a fórumon ( és közöttünk ) !

Ha valami probléma lenne, akkor én majd mindent tagadok úgyis Amúgy vigyázni kell Vele, mert mán itt celeb is lett de rögtön, vagy mi a ráknak híjják az ilyentet: http://velvet.hu/celeb/rover1126

az hagyjan, de a velvetes videoban meg magat is felfedezni veltem.
Naplózva
Tie
Insert Coin
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2


E-mail
« Válasz #5 Dátum: 2008. november 27. - 19:37:42 »

Szia Tie! Üdv köztünk az elvarázsolatak között! A  fizimiskád nagyon ott van !   :beer: :mrgreen: :jolvanjol:

A fizimiskám annyira ott van, hogy épp most nyertem vele egy autót, ahogy Jahno be is linkelte. :-DD

Mondták is a többiek, hogy nem gondolták volna, hogy ezzel a fejjel valaha még keresek valamit. :-D
Naplózva
Recon
Guest


E-mail
« Válasz #6 Dátum: 2008. november 27. - 20:09:02 »

Cso!

Baszod, pont mutogattalak a rendezvenyen asszonynak hogy tisztara mitoszvadasz adam fizimiskad van, erre nesze kiderul hogy nem csak nekem ugrik ez be :) Beszaras :)
Mindenesetre udv a forumon! :)  :jolvanjol: :jolvanjol: :jolvanjol:

Rec
Naplózva
Senor
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2334


Senorland


WWW E-mail
« Válasz #7 Dátum: 2008. november 27. - 20:17:25 »

Üdv a csapatban.....Recon nem beszélünk csúnyán...  :mosoly:
Naplózva
Ramp
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2137



E-mail
« Válasz #8 Dátum: 2015. december 25. - 18:10:35 »

Légy üdvözölve!
Naplózva

Pinball is Dead
Goodfella
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 640



E-mail
« Válasz #9 Dátum: 2015. december 25. - 19:35:18 »

 ;D
Naplózva

29 / 3 / 3 / 1 (-55)
Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  Az Első Magyarországi Flipper Klub  |  Fórumtagok bemutatkozása  |  Topic: Tie « előző következő »
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 2.0.19 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!