Első Magyar Flipperklub Fórum
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024. április 28. - 20:02:21

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:     Részletes kereső
Hungarian Pinball Open & Arcadia kiállítás -  2016 November 18-20.

http://www.flipperklub.hu/forum/index.php?topic=18252.0

51497 Hozzászólás 1421 Témában írta 495 Felhasználó
Legújabb tag: netchan
* Főoldal Súgó Bejelentkezés Regisztráció
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  A Flipperekről általában  |  Satöbbi  |  Topic: ZIZZLE Flipperek « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: ZIZZLE Flipperek  (Megtekintve 5326 alkalommal)
b4rb1
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 146



E-mail
« Dátum: 2009. január 29. - 17:12:36 »

Ma akadtam erre a flipper gyártóra a youtubeon miközben flipper építős videók után kutattam.
Látszólag gyerekeknek készült flippereknek tűnik mindkettő gép, viszont szerintem a Dingballhoz és a klónjaihoz képest elég komolyak.
Hang és látvány alapján nem tudom, hogy tekercsekkel működhetnek-e a karok és pofozók, minden esetre nem manuális az biztos.
Kijelző, rámpák, király fények...
Amennyire tudtam utánuk néztem egy kicsit, találtam is az e-bayen 200$+ Free Shipping-el. Van Karibtengeres meg Marvelhősös:

Ebay

Valamint az ipdb és jútubos oldalai :

Zizzle az Ipdb-n

Jútúbon

Szerintem flipper imádok gyermekeinek szobájába ideális lehet... Persze nyilvánvalóan nem lehet egy kalap alá venni a rendes pinekkel, de szerintem gyerekeknek tök jó. Én tudom objektíven étékelni, de az ipdb-n nagyon lehúzták őket. Nem is értem mit keres ott?

Nem tudom mennyire vágtátok, hogy létezik ilyen, én tökre meglepődtem... Ha csak nekem volt újdonság akkor az adminok nyugodtan törölhetik a topicot. Recon?
« Utoljára szerkesztve: 2009. január 29. - 17:20:26 írta b4rb1 » Naplózva

vpety
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1109

Pinball fanatic


E-mail
« Válasz #1 Dátum: 2009. január 29. - 18:32:39 »

Tudom nem engem kérdeztél, de...
ahogy a leírásban látom valódi tekercsek mozgatják a karokat és a bumpereket. A kabinet és a pf fa (nem műanyag), lábak fémből vannak. Már gyárilag led-es a világítás. Kijelző nem DM, de ettől függetlenül törekedtek arra, hogy nagyon hasonlítson a valódi flipperekre (ezt nem lehet egy lapon említeni mondjuk a tecso-ban vagy cobra-ban kapható "flipperekkel".
És ha megnézzük a tervező nevét is....nos ő valahol Isten felett áll a szakmában.
Naplózva

"It will never work!"
b4rb1
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 146



E-mail
« Válasz #2 Dátum: 2009. január 29. - 18:44:38 »

Ja én a : "Recon?" -t a végén annak szántam, hogy, ha már mindenki vágja  témát csak én maradtam le akkor nyugodtan törölje a topicot.

Szóval a kommented szívesen látott a részemről.
Naplózva

atee
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 682



E-mail
« Válasz #3 Dátum: 2009. január 29. - 18:56:29 »

Lelkes munka, de attól nagyon távol van amit én szívesen mutagotnék, hogy az én kezem gyümölcse.
Naplózva

Rocky (Gottlieb 1982)
vpety
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1109

Pinball fanatic


E-mail
« Válasz #4 Dátum: 2009. január 29. - 22:03:06 »

Lelkes munka, de attól nagyon távol van amit én szívesen mutagotnék, hogy az én kezem gyümölcse.
?
Naplózva

"It will never work!"
atee
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 682



E-mail
« Válasz #5 Dátum: 2009. január 29. - 22:07:26 »

Lelkes munka, de attól nagyon távol van amit én szívesen mutagotnék, hogy az én kezem gyümölcse.
?

Nem tetszik, de elismerem, hogy van bennem szív és lélek :)
Naplózva

Rocky (Gottlieb 1982)
izs-49
Globális moderátor
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2112



WWW E-mail
« Válasz #6 Dátum: 2009. január 30. - 03:20:04 »

Alapvetően egy "rendes" flipper csak primitív.
Naplózva

IZSten veletek. 
'63 SQUARE HEAD '77 LOST WORLD '78 KISS '91 T2 '92 BLACK ROSE '92 ADDAMS GOLD '92 CREATURE '92 FISH TALES '92 Dr.WHO '92 SW '93 INDY '94 GnR '95 TOM '95 CONGO '95 AFM '96 SAFE CRACKER '96 SCARED STIFF '97 MEDIEVAL MADNESS '97 CIRQUS VOLTAIRE '98 MONSTER BASH '08 SHREK
Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  A Flipperekről általában  |  Satöbbi  |  Topic: ZIZZLE Flipperek « előző következő »
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 2.0.19 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!