Első Magyar Flipperklub Fórum
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024. április 20. - 02:50:39

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:     Részletes kereső
Hungarian Pinball Open & Arcadia kiállítás -  2016 November 18-20.

http://www.flipperklub.hu/forum/index.php?topic=18252.0

51497 Hozzászólás 1421 Témában írta 495 Felhasználó
Legújabb tag: netchan
* Főoldal Súgó Bejelentkezés Regisztráció
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  Az Első Magyarországi Flipper Klub  |  Fórumtagok bemutatkozása  |  Topic: 1972 Jungel-Gottlieb-- « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: 1972 Jungel-Gottlieb--  (Megtekintve 8584 alkalommal)
-SALA-
Guest


E-mail
« Dátum: 2009. február 28. - 17:06:00 »

Sziasztok!

Új vagyok ,már rég szerettem volna flippert most meg is szereztem én azt az elvet vallom ha kezdesz valamit akkor az alapoktól,,nos ezért szereztem egy 1972 Jungelt  :mosoly:
Gyönyörü megkipélt pálya és müködö képesség,,bátr a 2 kar gyengélkedik de talán rá jővők mi lehet a gáz a többi hibát ami volt rajta már megcsináltam..
Na szóval amikor bekapcsolom hirtelen visszarepülök a múltba:Dnagy csörgés és csattogás közepete végig megy a teszt és be álnak a számlálok 0 -ra!
És kezdődik a Game!  ;D
Engyenlőre most épitkezem lesz helyem is most a fater pincéjébe van nagy vitatkozással...
Terveim és majd perzse amit az anyagi helyzetől is függ szeretnék majd egy T-zonet be szerezni---az a baj hogy nincs kedvencem mert mindegyik be jönn.talán a Magic ami tetszik is..na mind 1 mindegyik tetszik ami villog és zörög! :mosoly:
Persze nagyon sok idő kimaradt eddig ami játék nékül ment..Én még a westend helyé ami volt játék terem oda jártam reggelig persze éjjel nappali volt azért..és a contakt a gyömröi úton.
Igazándiból úgy kezdődőt hogy ép flippereztem egy kocsmában Balck rosse volt azt hiszem és a másikat szerelte egy fazon..és néztem,megkérdezte nem e szeretnék ilyeneket szervizelni,válasz dehogynem...Ép előtte való nap szereltem le a hontól..
Másnap be mentem bent volt egy million dollars gép azt mondta nem jó csináljam meg,persze azt sem tudtam hogy kell felnyitni nem hogy megcsinálni,komolyan mondom életemben nem láttam annyi kábelt egy helyen,,na mind1,,fél óra múlva ment a gép és a játék rajta ..széppen ott is maratam 10 évig,,volt 15 gépe+billiárd asztalt gyártott oda is beszáltam amikor nem volt gond a géppekel..
Mostanság már mást csinálok,,lement a flipperkorszak jött a nyerő gép..eladta a cucait maradt a billiárd..
Persze akkoriban amikor 8 óra után nem tudtam a t-zonon kíjavitani a hibát maradt a jó öreg recept:D a Kenyeri úr...és a telefon száma..sokxor huzzot ki a sz..ból:D
Sajnos lehet hogy volt 15 gép de néha ugy kellet könyörögnöm egy multiméterért:D

Röviden ennyit meg majd úgy is beszélük..
Most várom a fiamat minden órásak vagyunk...
ja néztem én 80 km ről hoztam a flippert Helvéciából..persze a gps miatt 120 km lett:D

Üdv mindenkinek -SALA-


Naplózva
Recon
Guest


E-mail
« Válasz #1 Dátum: 2009. február 28. - 17:10:29 »

Hali!

teszveszen lotted a gepet igaz? lattam ott fentvolt. mondd csak a ficko az eletben is ugy beszel mint ahogy ir?  :mrgreen: "lehetvele jácani" meg tsai...

a srácodhoz meg drukkolok!

udv a forumon! :jolvanjol:
Naplózva
-SALA-
Guest


E-mail
« Válasz #2 Dátum: 2009. február 28. - 17:14:05 »

Hali..khmmmm
Nos igen a válaszom amikor olvastam kicsit én is megijedtem..én sem irok tökéletesen de a játszani azt én is tudom le irni:D
De ot vettem..
Naplózva
-SALA-
Guest


E-mail
« Válasz #3 Dátum: 2009. február 28. - 17:16:02 »

Egy kérdésem lenne ha láttad miért nem vetted meg?nem tetszet?
Naplózva
Lang
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1746



E-mail
« Válasz #4 Dátum: 2009. február 28. - 17:24:56 »

Üdv a fórumon!Anno én is sokat jártam a Vegasba /ez volt a westend helyén/,illetve a Contakt biliárd szalonba ahol Magyarország legnagyobb flippergyüjteménye volt közel 50 db. üzemeltetett géppel.

Üdv:Lang
Naplózva

  Nem tündérke,a kívánság az kívánság!Úgyhogy térdelj le szépen!!!!
atee
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 682



E-mail
« Válasz #5 Dátum: 2009. február 28. - 17:34:13 »

Üdv a zártosztályon :)
Naplózva

Rocky (Gottlieb 1982)
Tyutyu
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2341


Dr. Zaccaria


WWW E-mail
« Válasz #6 Dátum: 2009. február 28. - 17:44:15 »

Egy kérdésem lenne ha láttad miért nem vetted meg?nem tetszet?

Ő nem gyüjt EM gépeket.
Amúgy üdv közöttünk a fórumon !
Naplózva




"A Zaccaria név megint szép lesz, méltó régi nagy híréhez !"
HEAD
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2739



E-mail
« Válasz #7 Dátum: 2009. február 28. - 18:23:07 »

Üdv a fórumon !
Naplózva


   LET THERE BE PINBALL !
Senor
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2334


Senorland


WWW E-mail
« Válasz #8 Dátum: 2009. február 28. - 18:38:36 »

Üdv: -SALA-    :mosoly:
Naplózva
Recon
Guest


E-mail
« Válasz #9 Dátum: 2009. február 28. - 19:27:58 »

Egy kérdésem lenne ha láttad miért nem vetted meg?nem tetszet?

sajnos en gyorsan ra tudok unni egy gepre, igy a keves helyre ami van erdekesebbet szeretek tenni
probaltam mar EM gepet, szepek es erdekesek, de hamar megunhatok
Naplózva
Hentes
Egyesületi Tag
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 900



WWW E-mail
« Válasz #10 Dátum: 2009. február 28. - 20:06:48 »

Helló Sala!

Pár percen múlt, hogy a tiéd a gép, mert túlszarakodtam a licit lejáratát, pedig magamnak akartam volna.

Na mindegy, majd ha megunod, elcserélem veled valamire.

Sok sikert itt nálunk, és kívánom, hogy elképzeléseid a flippervilágban a számításaid szerint történjenek!

Üdv: Hentes
Naplózva

Nyolcvanas évek gépeit gyűjtöm. Már csak Cyclone flippert keresek!
-SALA-
Guest


E-mail
« Válasz #11 Dátum: 2009. február 28. - 21:10:16 »

Szó se róla csodálkoztam is ,hogy senki sem licitál egy ilyen gépre ráadásul ilyen alacsony áron...De hát szerencsére nem  :mosoly:
Mi előtt rá licitáltam azért körül néztem a nagyvilágban a neten hogy milyen ára is van...még az ebayen is elég durván adtak el egyet ami szarabb állapotban volt..
Azért köszi hogy elnézted  ;)Bocsi nem rossz indulatuan írom de örülök neki hogy az enyém lett.Szeretnék még egyet be szerezni.

Egy kis help kellene?voltam a Budafoki úton ízzot venni meg műanyag perselyt,de szükségem lenne még 1-2 cucra tudtok valami olcsóbb helyet?

Üdv -SALA-

Naplózva
-SALA-
Guest


E-mail
« Válasz #12 Dátum: 2009. február 28. - 21:32:23 »

Na meg is találtam a Hentes oldalán azt a gépet amivel elsőnek találkoztam és meg kellet csinálni..Hollywood volt az.. ;D
Naplózva
izs-49
Globális moderátor
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2112



WWW E-mail
« Válasz #13 Dátum: 2009. március 01. - 07:41:29 »

Üdvözöllek az EMFKE Tagsága nevében, itt a fórumon.

Pataky Gergely EMFKE Elnök
Naplózva

IZSten veletek. 
'63 SQUARE HEAD '77 LOST WORLD '78 KISS '91 T2 '92 BLACK ROSE '92 ADDAMS GOLD '92 CREATURE '92 FISH TALES '92 Dr.WHO '92 SW '93 INDY '94 GnR '95 TOM '95 CONGO '95 AFM '96 SAFE CRACKER '96 SCARED STIFF '97 MEDIEVAL MADNESS '97 CIRQUS VOLTAIRE '98 MONSTER BASH '08 SHREK
-SALA-
Guest


E-mail
« Válasz #14 Dátum: 2009. március 01. - 17:47:02 »

Köszönöm szépen a szíves fogattatást!!

Üdv mindenkinek!  -SALA-
Naplózva
Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  Az Első Magyarországi Flipper Klub  |  Fórumtagok bemutatkozása  |  Topic: 1972 Jungel-Gottlieb-- « előző következő »
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 2.0.19 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!