Első Magyar Flipperklub Fórum
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024. április 20. - 00:27:56

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:     Részletes kereső
Hungarian Pinball Open & Arcadia kiállítás -  2016 November 18-20.

http://www.flipperklub.hu/forum/index.php?topic=18252.0

51497 Hozzászólás 1421 Témában írta 495 Felhasználó
Legújabb tag: netchan
* Főoldal Súgó Bejelentkezés Regisztráció
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  A Flipperekről általában  |  A kezdetektől 1977-ig készült EM flipperek  |  Topic: Jungel 1972-Gottlieb « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Jungel 1972-Gottlieb  (Megtekintve 12982 alkalommal)
-SALA-
Guest


E-mail
« Dátum: 2009. március 27. - 19:54:53 »

Üdv mindenkinek!

Átjöttem ide az Em kategoriába amig nem szerzek egy Fun Houset vagy F-14 tomot...
Gondolom tudjátok van ez a gépem...kisebb hibákkal vértezve..első gondom volt a kar behúzo tekercsek gyengesége és az ajton levő tekercs le fáradása ami késöbb csipőfogó megoldás volt..
Nos Tutyu segitségével megjött amcsiból az eredeti tekercsek..kép mellékelve..

A mai nap volt egy kis ídőm és hozzá láttam a szereléshez..a kétt kar és az ajtó..

Persze elég sokáig elhuzodott a dolog 1-2 game be eset közbe miútán be raktam a karokhoz a tekercseket  ;D

Na szóval most már játszható a gép teljesen 1 kivitelével..ami a nap végére be b...ott!


Amit eddig használtam érme vizsgálot egy 50 centesel most már csak játékot add de nem számol tovább fell plusz játékokat...a fejen lévő számláloval elsőnek azt hittem valami nagyobb gáz van de nem miútán rá jöttem hogy szabadjátéknál is mozdul a számláló.tehát nem ott volt a gond..
Utólsó ajtó zárásnál még elgondolkoztam és a kis kezemmel lenyomtam a második érme vizsgálo mikrokapcsoloját és ott játékot is adot és megmozdult a számláló is..

Mi lehet a gond?
A másik kérdésem lenne a szakiktól,középen a playfiel kicsit kopot de nem vészes ahol végig függölegesen jön le a bonus számláló kb 1 mm mélyen be vannak sülyedve..mit tudok csinálni ha középröl jön vissza a golyó akkor félre vezeti..elsőnek foljára gondoltam de akkor levegős marad alatta..szerintem, az nem jó..valami más ötlet?

Ja visszatérve az ajtón levő tekercsre,azt a célt szolgálja müködö módban számoljon,amikor ki van kapcsolva a gép akkor meg visszaesik a kidobo nyilásba az érme...

plafield kép..


ellnézést a sok dumáért de ha van rá lehetőség.. ;)
Várom kimeritő válaszokat..

Üdv -SALA-


Naplózva
Blitz22
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 606



E-mail
« Válasz #1 Dátum: 2009. március 27. - 22:33:36 »

Van olyan érmefogadó amibe 2 pénzt kell dobni és akkor számol 1 játékot. A haver Bobby Orr gépe ilyen, az egyik mikrokapcsolót kétszer kell lenyomni, hogy egy játékot adjon!
Naplózva

"Túl gyorsan jön a golyó, ezen a szar gépen megint ragad a kar..."
Gépeim:Fish Tales, Magic Castle, Strange Science, Black Rose, Shaq Attack, Cosmic Flash és egy fél Laser Cue:)
-SALA-
Guest


E-mail
« Válasz #2 Dátum: 2009. március 27. - 22:41:09 »

Hali!

Már azt hittem mindenki játszik és senki sincs itt:D

ő nem,eddig ezt használtam ha játék kellet:D
 1 db 50 cent és egy játék és nem indult el rá a game..
Lehet rosszul urtam le..,na eddig úfy volt ,hogy első érme vigygáló bedom 1 db érme= a backboxon a kijelző 1 re vagy eggyel töbet mutat.utána strat gomb megnyomás az ajton..
Most első érme vizsgálóba bedom 1 érme és be ad 1 játékot golyoval.
úcsó próbálozásom amikor indultam haza csak úgy ráérzéssel.második érme vizsgálo kapcsolo lenyom és 1 játék be irodik és csak strtra indul a game..
Tehát most a második jó...komolyan mondom már ott tartottam hogy le ..magam kinoban..

playfieldre valami ötlet..ja a gomba alá kellene foilja..honnan tudok be szerezni?

Üdv -SALA-

Naplózva
Tyutyu
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2341


Dr. Zaccaria


WWW E-mail
« Válasz #3 Dátum: 2009. március 28. - 07:15:53 »

Nos Tutyu segitségével megjött amcsiból az eredeti tekercsek ...

Az Tyutyu, de én mikor segitettem neked ?  :gondol
Naplózva




"A Zaccaria név megint szép lesz, méltó régi nagy híréhez !"
-SALA-
Guest


E-mail
« Válasz #4 Dátum: 2009. március 28. - 20:48:01 »

Hali!

Szíves ellnézést kérek tőled Tyutyu....Sigam7 volt aki segitet az amcsi oldal forditáséban és hogy hogyan kell rendelni..

Olyan sokan vagyunk fent és még mindig nem kaptam választ arra a kérdésemre hogy mit csináljal az 1-2mm besülyedt onus lámpáknál a playfielden...sajnos ha a gombától jönn vissza a golyó tuti közére megy le mert m,egugrik a golyó!

Még mindiig várom a sok ötletett!!

Üdv -SALA-
Naplózva
Recon
Guest


E-mail
« Válasz #5 Dátum: 2009. március 28. - 21:26:28 »

en kesobbi gepek palyai alapjan tudok tippet mondani: hajszaritoval insertet melegited, ezaltal a ragaszto felenged. kiszeded az insertet levakarod a ragaszto maradvanyait majd ujrafixalod az insertet eros ragasztoval. ha foliazva van a palya akkor a foliat le kene szedni elotte ugyebar mert nem fog kijonni... foliaszedesrol meg talalsz tippeket a forumon
 
Naplózva
-SALA-
Guest


E-mail
« Válasz #6 Dátum: 2009. március 28. - 21:30:47 »

Hali!

Köszi a tipet!szerencsére nincs foljázva...de viszont a gomba alatt igen és az feljött a 37 év alatt oda honnan tudok szerezni foliát?

rapid ragaszto jó szerinted fixálni?

Üdv -SALA-
Naplózva
Tyutyu
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2341


Dr. Zaccaria


WWW E-mail
« Válasz #7 Dátum: 2009. március 29. - 11:06:08 »

Reconnak igaza van. Valahogy ki kellene emelni az insertet és szintbe hozni.
Én viszont nem használnék "kemény" ragasztót, hátha állitani kell még.
A Sziloplaszt is megfogja szerintem ...
Naplózva




"A Zaccaria név megint szép lesz, méltó régi nagy híréhez !"
GKO
Egyesületi Tag
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 593



E-mail
« Válasz #8 Dátum: 2009. március 30. - 06:33:50 »

Hali!

Köszi a tipet!szerencsére nincs foljázva...de viszont a gomba alatt igen és az feljött a 37 év alatt oda honnan tudok szerezni foliát?

rapid ragaszto jó szerinted fixálni?

Üdv -SALA-

Otthoni használatra a dekorfoliák is bőven megteszik. Papírboltokban lehet kapni.
Naplózva
Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  A Flipperekről általában  |  A kezdetektől 1977-ig készült EM flipperek  |  Topic: Jungel 1972-Gottlieb « előző következő »
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 2.0.19 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!