Első Magyar Flipperklub Fórum
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024. április 24. - 09:44:05

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:     Részletes kereső
Hungarian Pinball Open & Arcadia kiállítás -  2016 November 18-20.

http://www.flipperklub.hu/forum/index.php?topic=18252.0

51497 Hozzászólás 1421 Témában írta 495 Felhasználó
Legújabb tag: netchan
* Főoldal Súgó Bejelentkezés Regisztráció
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  Általános  |  Kötetlen beszélgetés  |  Topic: Az asszonyok és a flipperek « előző következő »
Oldalak: 1 [2] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Az asszonyok és a flipperek  (Megtekintve 48575 alkalommal)
Goodfella
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 640



E-mail
« Válasz #35 Dátum: 2014. augusztus 25. - 18:25:35 »

Milyen f@sza gépei vannak az asszonyodnak is. Nyithatnál neki egy külön topicot.
Naplózva

29 / 3 / 3 / 1 (-55)
SuMickey
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 201



WWW E-mail
« Válasz #36 Dátum: 2014. augusztus 25. - 21:23:24 »

A jobb oldalin babletykó Grand Champion volt, remélem a baloson is rekordokat fog döntögetni ...

... egyébként azt hittem valaki rögtön felajánl egy eladó HS2-t!
Naplózva

SuMickey Alvilága: Judge Dredd - F1 Grand Prix - Terminator 2 - Star Wars (DE) - Indiana Jones (W) - Creature from the Black Lagoon

http://www.pinballowners.com/sumickey
Ramp
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2137



E-mail
« Válasz #37 Dátum: 2014. augusztus 25. - 21:46:58 »

Nekem van egy csunya 250 ert.
Naplózva

Pinball is Dead
Blitz22
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 606



E-mail
« Válasz #38 Dátum: 2014. augusztus 25. - 22:45:26 »

Nekem is volt egy szép tűzhelyem, de a volt csajom elvitte, szerencse, hogy a flippereket nem szerette, és nem vitt el egyet sem. :)
Naplózva

"Túl gyorsan jön a golyó, ezen a szar gépen megint ragad a kar..."
Gépeim:Fish Tales, Magic Castle, Strange Science, Black Rose, Shaq Attack, Cosmic Flash és egy fél Laser Cue:)
JackMulti
Insert Coin
*
Offline Offline

Hozzászólások: 5



E-mail
« Válasz #39 Dátum: 2014. november 24. - 00:06:09 »

Sziasztok!

Mi kemény 2 hónapja vagyunk házasok az asszonnyal és eddig nem nagyon foglalkoztunk a pinball témával. Eddig  ;D! Gondoltam kár elaprózni, úgyhogy beküldtem neki nagy dózisban egy Múzeum látogatást a héten  :dance ! Nyilván kiszúrta, hogy elkapott a gépszíj, úgyhogy jöttek sorban a "nekünk ilyen nem lesz", vagy a "ezt most felejtsd el" című mondatok... Azóta próbálom elütni (na nem őt  ;D ) az élét a dolognak és azon agyalok, hogy tudom megpuhítani... Valami olyasmi kéne, hogy ha jöhet  a gép, kapsz tőlem egy..... mit is? Ajjaj... Inkább indítok egy Funhouse-t  :pinball:
Naplózva

"I am only an illusion" - Theatre of Magic
SuMickey
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 201



WWW E-mail
« Válasz #40 Dátum: 2014. november 24. - 09:29:11 »

Látod milyen fontos az időzítés? Nálam már a nappaliban volt egy Judge Dredd, amikor az első
"üzemlátogatásra" hazavittem az Asszonyt!
                       ... szóval már akkor tudta, hogy "Én vagyok a törvény!"
Naplózva

SuMickey Alvilága: Judge Dredd - F1 Grand Prix - Terminator 2 - Star Wars (DE) - Indiana Jones (W) - Creature from the Black Lagoon

http://www.pinballowners.com/sumickey
hokuszpk
Adminisztrátor
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1537


the big hóhányó


E-mail
« Válasz #41 Dátum: 2014. november 24. - 10:42:35 »

Sziasztok!

Mi kemény 2 hónapja vagyunk házasok az asszonnyal és eddig nem nagyon foglalkoztunk a pinball témával. Eddig  ;D! Gondoltam kár elaprózni, úgyhogy beküldtem neki nagy dózisban egy Múzeum látogatást a héten  :dance ! Nyilván kiszúrta, hogy elkapott a gépszíj, úgyhogy jöttek sorban a "nekünk ilyen nem lesz", vagy a "ezt most felejtsd el" című mondatok... Azóta próbálom elütni (na nem őt  ;D ) az élét a dolognak és azon agyalok, hogy tudom megpuhítani... Valami olyasmi kéne, hogy ha jöhet  a gép, kapsz tőlem egy..... mit is? Ajjaj... Inkább indítok egy Funhouse-t  :pinball:

ez mar majdnem a veszett fejsze nyele kategoria.
 en azt az elonyt probalnam kidomboritani, ha van gep, kevesebbet megyek kocsmazni, ( khm. majd pont en... ) tobbet leszek otthon, mert vagy jatszom a masinaval, vagy butykolom, esetleg takaritom; valami tennivalo mindig akad.
Naplózva

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!
JackMulti
Insert Coin
*
Offline Offline

Hozzászólások: 5



E-mail
« Válasz #42 Dátum: 2014. november 24. - 11:00:16 »

 ;D! Ilyen ütőkártyát még nem áll módomban bevetni, mindenesetre hatásosnak tűnik  :taps:
Naplózva

"I am only an illusion" - Theatre of Magic
laszloBp16
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 200



E-mail
« Válasz #43 Dátum: 2014. november 24. - 12:00:04 »

Egy friss házas még a TV-t is dobja ki ! ;D
Naplózva
izs-49
Globális moderátor
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2112



WWW E-mail
« Válasz #44 Dátum: 2014. november 24. - 12:46:41 »

Kié a ház ahol laktok? Ha a tied, akkor jön a gép, ha nem tetszik az asszonynak akkor mehet (mármint az asszony).
Ha az anyósnál laktok akkor bajban vagy, semmi esélyed, elvesztél.
Javaslat: azonnali válás, irány egy albérlet, és Flipperekben gazdag Boldog Karácsonynak nézel elébe  :telapo:. + egy legénylakás flipperekkel nagyon menő ha csajozásra kerül a sor vagy a haverokkal házibulizol  :hetvege:.

...én így csinálnám....KB...vagy talán....vagy talán nem? ....DE MÉGIS !
« Utoljára szerkesztve: 2014. november 25. - 10:02:51 írta izs-49 » Naplózva

IZSten veletek. 
'63 SQUARE HEAD '77 LOST WORLD '78 KISS '91 T2 '92 BLACK ROSE '92 ADDAMS GOLD '92 CREATURE '92 FISH TALES '92 Dr.WHO '92 SW '93 INDY '94 GnR '95 TOM '95 CONGO '95 AFM '96 SAFE CRACKER '96 SCARED STIFF '97 MEDIEVAL MADNESS '97 CIRQUS VOLTAIRE '98 MONSTER BASH '08 SHREK
SuMickey
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 201



WWW E-mail
« Válasz #45 Dátum: 2014. november 24. - 12:49:51 »

+ egy legénylakás flipperekkel nagyon menő ha csajozásra kerül a sor vagy a haverokkal házibulizol  :hetvege:.

Pontosan erről beszéltem!  :taps:
Naplózva

SuMickey Alvilága: Judge Dredd - F1 Grand Prix - Terminator 2 - Star Wars (DE) - Indiana Jones (W) - Creature from the Black Lagoon

http://www.pinballowners.com/sumickey
vpety
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1109

Pinball fanatic


E-mail
« Válasz #46 Dátum: 2014. november 24. - 12:56:39 »

Ha megszerezted először csak dugdosd. Mármint a gépet az asszony elől. Először azt mondod, nem a tiéd, csak haver nálad tárolja. Aztán "megveszed" havertól, mert megszorult anyagilag.
Ha a végén kiderül, az egész kamu volt, az sem baj. A nők imádják ha nem vagyunk velük őszinték. (vagy pont fordítva? Na majd utána nézek.)
Naplózva

"It will never work!"
Szamó
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 232


E-mail
« Válasz #47 Dátum: 2014. november 24. - 14:02:40 »

Ha megszerezted először csak dugdosd. Mármint a gépet az asszony elől. Először azt mondod, nem a tiéd, csak haver nálad tárolja. Aztán "megveszed" havertól, mert megszorult anyagilag.
Ha a végén kiderül, az egész kamu volt, az sem baj. A nők imádják ha nem vagyunk velük őszinték. (vagy pont fordítva? Na majd utána nézek.)

Ez jóóóó  ;D ;D ;D
Naplózva
laszloBp16
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 200



E-mail
« Válasz #48 Dátum: 2014. november 24. - 14:19:18 »

Vigyázz nehogy egy barátnő kiokosítsa a feleséged !! ;) Neked egy flipper -neki 2x annyiért valami csekélység !!! :mrgreen: ;D :mrgreen:

(Remélem ,hogy az Én feleségem nem olvassa ezt !) :ohmygod:
Naplózva
Blitz22
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 606



E-mail
« Válasz #49 Dátum: 2014. november 24. - 14:39:20 »

Az új csajom is úgy ismert meg, hogy szeretem a flippereket. Egyszer egy beszélgetésben megemlítettem Neki, még a kapcsolatunk elején, hogy a barátaim, a flipperezés és a modellezés sokkal hamarabb voltak mint Ő,
és nem szeretné ha választanom kellene, mert mindketten szinglik leszünk. :) kipróbálta a flippereket, modelleket /remélem a barátaimat nem... :gondol /. És azóta Ő is szereti ezeket a dolgokat. Most van 6 gépre való alkatrészem, ezekből 3 gép egyben is van, de megemlítette, hogy ugye egyenlőre nem szeretnék másikat ugye? :) Megnyugtattam, hogy nincs vége a gyűjtögetésnek!  :mrgreen:
Naplózva

"Túl gyorsan jön a golyó, ezen a szar gépen megint ragad a kar..."
Gépeim:Fish Tales, Magic Castle, Strange Science, Black Rose, Shaq Attack, Cosmic Flash és egy fél Laser Cue:)
hokuszpk
Adminisztrátor
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1537


the big hóhányó


E-mail
« Válasz #50 Dátum: 2014. november 24. - 23:54:35 »

+ egy legénylakás flipperekkel nagyon menő ha csajozásra kerül a sor vagy a haverokkal házibulizol  :hetvege:.

Pontosan erről beszéltem!  :taps:

hulyeseg, nalam teli van flipperekkel a lakas, nem fernek be a csajok  ;D
Naplózva

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!
hokuszpk
Adminisztrátor
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1537


the big hóhányó


E-mail
« Válasz #51 Dátum: 2014. november 25. - 00:03:16 »

Az új csajom is úgy ismert meg, hogy szeretem a flippereket. Egyszer egy beszélgetésben megemlítettem Neki, még a kapcsolatunk elején, hogy a barátaim, a flipperezés és a modellezés sokkal hamarabb voltak mint Ő,
és nem szeretné ha választanom kellene, mert mindketten szinglik leszünk. :) kipróbálta a flippereket, modelleket /remélem a barátaimat nem... :gondol /. És azóta Ő is szereti ezeket a dolgokat. Most van 6 gépre való alkatrészem, ezekből 3 gép egyben is van, de megemlítette, hogy ugye egyenlőre nem szeretnék másikat ugye? :) Megnyugtattam, hogy nincs vége a gyűjtögetésnek!  :mrgreen:

a modelleket en is kiprobalnam, Laura a kedvencem, ''csak idopontot kene egyeztetni, meg helyetfoglalni az interkontinentalis jaratra.
Naplózva

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!
nylonmajom
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 158


E-mail
« Válasz #52 Dátum: 2014. november 25. - 04:20:28 »

Felejtsd el!A kettő együtt nem fér meg...
Naplózva

Tegnap szép volt,ma csak ringyó....
Blitz22
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 606



E-mail
« Válasz #53 Dátum: 2014. november 25. - 04:42:46 »

jaja, őt én is kipróbálnám! :)
Naplózva

"Túl gyorsan jön a golyó, ezen a szar gépen megint ragad a kar..."
Gépeim:Fish Tales, Magic Castle, Strange Science, Black Rose, Shaq Attack, Cosmic Flash és egy fél Laser Cue:)
Ramp
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2137



E-mail
« Válasz #54 Dátum: 2014. november 25. - 18:49:49 »

Ne hallgass a srácokra ha hazaviszel egy flippert az asszony nem Tőlük fogja megvonni a p.ncit hanem Tőled!
Naplózva

Pinball is Dead
Regős
Insert Coin
*
Offline Offline

Hozzászólások: 9


E-mail
« Válasz #55 Dátum: 2015. január 11. - 22:53:52 »

Úgy látszik én nagyon kilógók a sorból!
Nálunk a nejem akart egy flippert. Rá is keresett a neten és intézte a vásárlást is.
Habár jobban belegondolva mostanában már jönnek a bajok. Helyhiányra hivatkozva a jégkorongos felszerelésemet lökdösi be a pinball alá. Nem érti meg, hogy szereléskor nem lehet fél méterre állva a géptől javítani.
Naplózva

Road Kings a Williams-től
F-14
Blitz22
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 606



E-mail
« Válasz #56 Dátum: 2015. január 11. - 23:05:27 »

így kezdődik... :)
Naplózva

"Túl gyorsan jön a golyó, ezen a szar gépen megint ragad a kar..."
Gépeim:Fish Tales, Magic Castle, Strange Science, Black Rose, Shaq Attack, Cosmic Flash és egy fél Laser Cue:)
janika
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 348



E-mail
« Válasz #57 Dátum: 2015. január 12. - 20:58:03 »

 :jolvanjol: :jolvanjol: :jolvanjol: :jolvanjol: :jolvanjol:
Naplózva

"BURN RUBBER NOT YOUR SOUL"
SOKOL
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 909



E-mail
« Válasz #58 Dátum: 2015. január 13. - 08:22:13 »

Úgy látszik én nagyon kilógók a sorból!
Nálunk a nejem akart egy flippert. Rá is keresett a neten és intézte a vásárlást is.
Habár jobban belegondolva mostanában már jönnek a bajok. Helyhiányra hivatkozva a jégkorongos felszerelésemet lökdösi be a pinball alá. Nem érti meg, hogy szereléskor nem lehet fél méterre állva a géptől javítani.

Az a baj, hogy két hobbid lett...
Azért vett neked flippert, hogy maradj otthon!
Naplózva

Regős
Insert Coin
*
Offline Offline

Hozzászólások: 9


E-mail
« Válasz #59 Dátum: 2015. január 13. - 08:34:06 »

Az a baj, hogy két hobbid lett...
Azért vett neked flippert, hogy maradj otthon!

Nem nekem vette! A flipperrel ő többet játszik és a szerencsével se áll hadilábon. A  gépet azért vette, mert amíg szerelem, addig nem nyaggatom. ;D
Van nekem több hobbim is. Pl a modell helikopterezés.
Naplózva

Road Kings a Williams-től
F-14
Tyutyu
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2341


Dr. Zaccaria


WWW E-mail
« Válasz #60 Dátum: 2015. január 13. - 09:35:13 »

Ahogy olvasom a te nejed egy főnyeremény ! ( Csak meg ne üsd ! )  :mrgreen:
Naplózva




"A Zaccaria név megint szép lesz, méltó régi nagy híréhez !"
Regős
Insert Coin
*
Offline Offline

Hozzászólások: 9


E-mail
« Válasz #61 Dátum: 2015. január 17. - 19:11:52 »

Ahogy olvasom a te nejed egy főnyeremény ! ( Csak meg ne üsd ! )  :mrgreen:

Az elmúlt közel 30 évben nem sikerült, akkor ebben a maradék 30-ban már nem bántom!  ;D  :box:
Naplózva

Road Kings a Williams-től
F-14
hokuszpk
Adminisztrátor
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1537


the big hóhányó


E-mail
« Válasz #62 Dátum: 2015. január 17. - 19:25:32 »

az a gyanum tamadt, hogy anno felesegul kerted a pultoslanyt.
Naplózva

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!
nylonmajom
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 158


E-mail
« Válasz #63 Dátum: 2015. január 17. - 19:51:36 »

Ahogy olvasom a te nejed egy főnyeremény ! ( Csak meg ne üsd ! )  :mrgreen:

Az elmúlt közel 30 évben nem sikerült, akkor ebben a maradék 30-ban már nem bántom!  ;D  :box:

Akkor te vagy egy főnyeremény...
Naplózva

Tegnap szép volt,ma csak ringyó....
Flipper doktor
Ball 2 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 84


E-mail
« Válasz #64 Dátum: 2016. január 24. - 14:51:51 »

Nők és a flipperek... ?
A feleségem elviselte... Abból éltünk. Üzemeltettem, szervizeltem, kereskedtem vele. Jól éltünk belőle, de azért jött néha a tipikusan női kérdés amikor egy újabb gépet vettem: "van annak értelme, hogy megint milliókat költesz gépekre..." Azért elviselte. Az alagsor, a tetőtér tele volt gépekkel. Néha helyhiány miatt a nappaliba is beszorult egy-két darab. Na akkor azért volt bőven prüszkölés, hogy mikor kerül el innen ez a sz@r.  :box:     :furesz  "...elköltözök innen, én nem egy játékteremben akarok lakni" - aztán mégsem költözött el. Aztán én költöztem el... Most van egy élettársam. Na ő már rosszabb. Ha véletlenül az asztalon marad egy alkatrész pl. két golyó, azt úgy elássa, hogy fémkeresővel sem lehet többet megtalálni.  :reklamal:  Pont ma délelőtt mondta, hogy: "kicsit unom már, hogy három hónapja minden a flipperekről, meg a kijelzőkről szól." Visszatérve a feleségemre... van egy másik hobbim is. Van néhány amerikai autóm. Na azokat már kifejezetten utálta. Igaz, elélvezett az Oldsmobilom bőrfoteljébe süppedve amikor hegymenetben lepadlóztam a gázt. De másnap már mondta a magáét, hogy nagyon haragszik, hogy ezekre a vasakra ennyi pénzt költök, mikor fogom végre megcsinálni a kerítést.
Minden normális férfinak van valami "normáltalan" hobbija.  :taps: A nő meg mégiscsak "kell". Mos, főz takarít amíg te a flipperedet bütykölöd. a Azonkívül ő is ad néha egy-két "szabadjátékot"  :idiot1:  Na meg még egy dologhoz nélkülözhetetlen.  :respect2:  Szül neked egy fiúgyermeket aki természetesen flipperimádó lesz.  :pinball:
Még egy adalék...  :nevet: A volt feleségemnek van új párkapcsolata. Amikor az új pasiról mesélt a fiamnak, az csak egy dolgot kérdezett... "és ért a flipperekhez?"  ;D  ;D  ;D
Naplózva
HEAD
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2739



E-mail
« Válasz #65 Dátum: 2016. január 24. - 22:38:53 »

 :jolvanjol: :taps:
Naplózva


   LET THERE BE PINBALL !
Szamó
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 232


E-mail
« Válasz #66 Dátum: 2016. január 28. - 19:55:09 »

 :banana-mexican:
Naplózva
feherzs
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 510



E-mail
« Válasz #67 Dátum: 2016. január 28. - 21:32:36 »

 :tenoutoften:
Naplózva

"De mindig azt mondtam, hogy a flipper vissza fog térni."
/Steve Kordek/
Oldalak: 1 [2] Fel Nyomtatás 
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  Általános  |  Kötetlen beszélgetés  |  Topic: Az asszonyok és a flipperek « előző következő »
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 2.0.19 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!