Első Magyar Flipperklub Fórum
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024. március 29. - 13:49:27

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:     Részletes kereső
Hungarian Pinball Open & Arcadia kiállítás -  2016 November 18-20.

http://www.flipperklub.hu/forum/index.php?topic=18252.0

51496 Hozzászólás 1421 Témában írta 495 Felhasználó
Legújabb tag: netchan
* Főoldal Súgó Bejelentkezés Regisztráció
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  Az Első Magyarországi Flipper Klub  |  Fórumtagok bemutatkozása  |  Topic: pintakker bemutatkozás « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: pintakker bemutatkozás  (Megtekintve 10033 alkalommal)
atee
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 682



E-mail
« Dátum: 2009. május 02. - 14:12:44 »

Helló mindenkinek!!

A flipperezést valamikor '91 környékén kezdtem amikor középiskolába jártam, Eleinte csak az öreg gépeken ('80 évekbeli) próbálkoztam, majd néhány idősebb srác megtanította az alapokat  ;D. Nálam mindigis a POLICE FORCE lesz a No1! Ez volt az első olyan gép amibe már nem csak bedobtam a pénzt és annyi, hanem többször törtem borsot a pályacsúcsokkal az előbb említett emberkék orra alá. De a gépek amiket kedveltem annak hosszu sora van: Bad Girls, T2, Demolition Man, Fish Tales, Elvira, Fun Hause, Earthshaker, Twilight Zone, The Machine Bride of Pinbot, No Fear, Radical!, Bad Cats, Dr Who, (legendás gép nekem legalábbis 5Ft-vel ment) Haunted Hause, Indiana Jones, Giligans Island, The Twilight Zone, Whirlwind (azsszem így írják) ésmég egypár de a nevére nem emlékszem. Majd később szinte teljesen eltüntek a gépek a városból de néhány maradt de siralmas az állapotuk. Így maradt a PC, de néha azért meglátogatom a kocsmákat is. Game+sör  :). De idén ha lesz akkor mindenképp szeretnék elmenni a Flipperek éjszakája-ra. A tavaji géplistán szerepelt jónéhány olyan gép amivel régebben játszottam.

Üdv itt. Kísérd figyelemmel a fórumot és akkor tuti nem maradsz majd le a következő Flipperek éjszakájáról :)
Naplózva

Rocky (Gottlieb 1982)
Recon
Guest


E-mail
« Válasz #1 Dátum: 2009. május 04. - 08:59:21 »

Udv a forumon!  :jolvanjol:
Naplózva
Senor
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2334


Senorland


WWW E-mail
« Válasz #2 Dátum: 2009. június 01. - 10:13:13 »

Sziasztok!
1986ban születtem. Már régóta regisztráltam, de ide még nem írtam semmit, úgyhogy épp itt az ideje. Kisgyerekkorom óta érdekelnek a flipperek. Általában kreatív oldalról közelítem meg a dolgokat, ezért aztán nagyon sok gép született az agyamban, amit aztán megvalósítottam egy papír és egy ceruza segítségével. Az hogy nekem flippergépem legyen, az eleinte még csak meg sem fordult a fejemben, gondoltam hogy ilyen nincs is, de apám, látva a már beteges rajongásomat (és azért is, mert álltalában nem gondolja meg a dolgokat ;D), véletlenül éppen tudott szerezni egy flippert, ami pont a Swords of Fury volt. Ekkor regisztráltam ide.  A kreatív munka most is folyik, de szerencsére már a Future Pinballprogramon! Most készülő flipper Tesla-ról, a legnagyobb feltalálóról fog szólni, ha kész, akkor szólok! :)

Üdv újra köztünk Valentine..  :jolvanjol:
Naplózva
Olivér
Egyesületi Tag
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 506



E-mail
« Válasz #3 Dátum: 2009. június 01. - 12:33:26 »

Most készülő flipper Tesla-ról, a legnagyobb feltalálóról fog szólni, ha kész, akkor szólok!

Ezt a magyar ZEN Studió is feldolgozta, igaz PS3-ra.
Naplózva
Valentine
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 576


WWW E-mail
« Válasz #4 Dátum: 2009. június 01. - 20:55:17 »

Most készülő flipper Tesla-ról, a legnagyobb feltalálóról fog szólni, ha kész, akkor szólok!

Ezt a magyar ZEN Studió is feldolgozta, igaz PS3-ra.


Ráadásul magyar és a videjókból ítélve még jó is.. sajnos a Future Pinballal nem lehet ilyen komplex dolgokat csinálni.. de remélem majd fejlesztik, és legalább mégnesek lesznek a következő verzióban..
Naplózva

YYY
Valentine
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 576


WWW E-mail
« Válasz #5 Dátum: 2009. június 01. - 21:10:03 »

Azért ebben a Zen féle Teslában van egy pár lopás: Shadow-ból a rámpaváltók, a Twilight Zone-ból a mágneses playfield (bár ezt követeli a téma) skill shott az Arabian-ból. De akinek van ilyenje, majd meghívhatna egy kicsit játszani:)
Naplózva

YYY
ernö
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 776


Törzsfönök


E-mail
« Válasz #6 Dátum: 2009. szeptember 20. - 21:36:10 »

Mindenképpen egy müködö de felújítandó flipperben gondolkodom.Ha esetleg valaki majd tud segítséget és tanácsot adni ez ügyben azt szívesen fogadom.

Hello!

En csak tanacsolni tudom azt, hogy ne kezdj el zöldfülükent egy flippert restauralni. Inkabb gyüjtögess meg egy picit es vegyel egy jo allapotu gepet.

Ernö
Naplózva
Olivér
Egyesületi Tag
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 506



E-mail
« Válasz #7 Dátum: 2009. szeptember 24. - 10:30:39 »

Sziasztok!
1986ban születtem. Már régóta regisztráltam, de ide még nem írtam semmit, úgyhogy épp itt az ideje. Kisgyerekkorom óta érdekelnek a flipperek. Általában kreatív oldalról közelítem meg a dolgokat, ezért aztán nagyon sok gép született az agyamban, amit aztán megvalósítottam egy papír és egy ceruza segítségével. Az hogy nekem flippergépem legyen, az eleinte még csak meg sem fordult a fejemben, gondoltam hogy ilyen nincs is, de apám, látva a már beteges rajongásomat (és azért is, mert álltalában nem gondolja meg a dolgokat ;D), véletlenül éppen tudott szerezni egy flippert, ami pont a Swords of Fury volt. Ekkor regisztráltam ide.  A kreatív munka most is folyik, de szerencsére már a Future Pinballprogramon! Most készülő flipper Tesla-ról, a legnagyobb feltalálóról fog szólni, ha kész, akkor szólok! :)

Csak erre reagáltam!
Igaz már 3 hónapja volt!
Naplózva
pintakker
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1493


E-mail
« Válasz #8 Dátum: 2009. október 20. - 16:41:49 »

Sziasztok!

Már egy jó ideje itt vagyok a fórumon,de még csak most jutottam el idáig!  :)
1987ben láttam meg a napvilágot és már kis korom óta odáig vagy a flipperekért! Ebben azért az is közre játszott hogy édes apám hosszú ideg foglalkozott flipperek üzemeltetésével és így elég sok lehetőségem és időm volt játszani sokféle gépen!Miután át állt másik fajta gépekre, ezáltal nekem is kevesebb lehetőségem volt játszani! És ez az évek múlásával el is tűnt az életemből. Akkor volt lehetőségem játszani ha betámadtam egy kocsmát és ott volt valami! Azt nem mondom hogy van kedvenc flipperem, mivel az összeset nagyon szeretem! Valahogy mindegyiknek meg van egy önálló varázsa ami iszonyat mód letud engem kötni! Most hogy meg volt az első Flipperek Éjszakája mulatságom, ez csak még jobban meg erősítette bennem a flipperek iránti szeretetemet!
Jelenleg egy Pin Bot van a birtokomban amin tényleg hosszadalmas munka van mivel közel 12 évet állt egy helyben és hát az idő azért kikezdte szegényt  :)
Azt hiszem ennyit tudok egyenlőre mondani magamról!
Örülök hogy itt lehetek a fórumon és valamennyire már sikerült pár taggal beszélgetni!Remélem nem okozok csalódást itt a fórumon!
További szép napot!
Üdv!
Takker
Naplózva

Rokkó, a rumos rabló rácsapott egy ragyogó drágakő rakományra, de rettentő rémesen ráfaragott :D :D
Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  Az Első Magyarországi Flipper Klub  |  Fórumtagok bemutatkozása  |  Topic: pintakker bemutatkozás « előző következő »
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 2.0.19 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!