Első Magyar Flipperklub Fórum
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024. március 28. - 12:58:28

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:     Részletes kereső
Hungarian Pinball Open & Arcadia kiállítás -  2016 November 18-20.

http://www.flipperklub.hu/forum/index.php?topic=18252.0

51496 Hozzászólás 1421 Témában írta 495 Felhasználó
Legújabb tag: netchan
* Főoldal Súgó Bejelentkezés Regisztráció
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  A Flipperekről általában  |  Hol találom ?  |  Topic: Flipperek Győrben « előző következő »
Oldalak: 1 [2] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Flipperek Győrben  (Megtekintve 45073 alkalommal)
zozie
Insert Coin
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2


E-mail
« Válasz #35 Dátum: 2012. szeptember 19. - 22:17:37 »

Sajnalom..Egykoron rengeteg flipper volt Gyorben. De szerencsere mar Bp-en elek  :pinball:
Naplózva
SZK
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 292


E-mail
« Válasz #36 Dátum: 2013. január 21. - 17:39:36 »

Tihanyi Arpad ut 70-72,Feher Lo kavezo: Indiana Jones ( Williams  :banan:  )
Viszonylag jo allapotban van,egyet jatszottam csak vele,igaz,az majdnem masfel ora volt.3,5mrd lett a vege,de ugy,hogy 10 perc utan letorott a jobboldali flippergomb es csak a pici muanyag pockot tudtam nyomogatni.
100HUF/3 golyo

Naplózva
SZK
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 292


E-mail
« Válasz #37 Dátum: 2013. február 15. - 22:12:21 »

Kartács utca,Kartács Vendéglő (kocsma) Tron flipper.

100Ft/3 golyó

Ez a gép volt a Jereváni úton,megismerem a törött rampáról.Még én törtem el anno.... 
Naplózva
Lang
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1746



E-mail
« Válasz #38 Dátum: 2013. február 15. - 23:22:27 »

Te kis vandál!  :mrgreen: :pinball:
Naplózva

  Nem tündérke,a kívánság az kívánság!Úgyhogy térdelj le szépen!!!!
SZK
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 292


E-mail
« Válasz #39 Dátum: 2013. március 09. - 20:47:09 »

Győr Plazaba hoztak egy Spider Man-t.Nagyon lejt balra,a lock target nem működik.Tehát "sima" multiball nincs.
100HUF/3 golyó.

Transformers maradt.
Naplózva
hokuszpk
Adminisztrátor
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1537


the big hóhányó


E-mail
« Válasz #40 Dátum: 2013. március 10. - 03:40:14 »

akkor ez a Westendes Spiderman. Vagy a Dozsas. Mindakettonek ugyanez a lockos baja volt ( illetve "van", mert lehet a Dozsa sorozoben meg ottvan a gep, nemforszirozom a jatekot rajta, BlackSuit multi nelkul felkaru rablo. )
Naplózva

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!
SZK
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 292


E-mail
« Válasz #41 Dátum: 2013. április 06. - 19:22:20 »

Spiderman-t elvitték!
Transformers maradt.Kikapcsoltam-bekapcsoltam,V 0.88-as softver van benne.Egyébként kisebb csoda történt ma,sorsolt egy light extra ball-t!!!  :banan:  Annyira megörültem neki,hogy miután kilőttem,ki is ment a golyó!  :D  Ugyanis azon agyaltam,hogy extrat sorsolt.  ;D
Naplózva
SZK
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 292


E-mail
« Válasz #42 Dátum: 2013. április 08. - 18:19:59 »

Transformers is eltávozott!

Jelenleg nincs flipper a Győr Plazaban.
Naplózva
Ramp
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2137



E-mail
« Válasz #43 Dátum: 2013. április 08. - 22:56:48 »

Az kemény ilyenre nem emlékszem hogy ne lett volna ott flipper.Lehet majd hoznak valamit...
Naplózva

Pinball is Dead
SZK
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 292


E-mail
« Válasz #44 Dátum: 2013. április 13. - 18:48:42 »

A Plaza játékterme kérte,hogy vigyék el a flippereket.Sajnos.

Viszont találtam ( na jó,egy kedves hölgy ajánlotta telefonon ),hogy van még egy helyen gép.Az egység nevét nem tudom,de a címe megvan:Külső Bácsai út 30. Egy X-Men található itt,szokásos Bürüs beállításokkal.100HUF/1 játék,200HUF/ 3 játék.
Meglepően jó állapotban van,minden működik rendesen.De azt meg kell jegyeznem,hogy ennyi kivitelezési hibát még nem nagyon láttam EGY gépen belül.PL.lelóg a bábu karja majdnem a playfieldre ( már vártam,mikor esik le ),ramparól lejövő golyó hol az inlane-be megy hol nem....De a legnagyobb hiba az,hogy ha a felső karral lockot akarsz lőni és erősen(pontosan) lövöd,nem megy be.Vagy visszajön a golyó,vagy felpattan valahova,csak a locban nem marad benn.
Aztán a hibákat folytatva:a mágnesek miatt rengeteg az "airball".Úgy megdobja a golyót,hogy nem egyszer az üvegen csattan.

Jah,és FSS a Grand Champion 144millióval!

Aki esetleg erre jár,tegyen vele egy próbát,mert ahhoz képest,hogy üzemeltetett,nagyon rendben van műszakilag!  :jolvanjol:
Naplózva
SZK
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 292


E-mail
« Válasz #45 Dátum: 2013. június 08. - 19:01:22 »

Plazaban ismét van flippi,egy Congo.
100HUF/5 golyó.Üzemeltetői állapot,kisebb hibák vannak csak.A kis papír szerint valami Gemini-X KFT üzemelteti.Nekem ez nem mond semmit,nem ismerem őket!
Naplózva
SZK
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 292


E-mail
« Válasz #46 Dátum: 2013. június 15. - 16:29:05 »

Plazaban ismét nincs flipper!

A Kartács utcai egységből is elvitték a Tront.Darts lesz helyette.

A Tihanyi Á. úton lévő Fehér Ló kávézóból elvitték az Indyt.

Nagyon megfogyatkozott a flipperek száma Győrben.

Holnap kimegyek a Külső Bácsai útra,hátha van változás,és lecserélték az X-Ment.Majd megírom.
Naplózva
SZK
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 292


E-mail
« Válasz #47 Dátum: 2013. június 16. - 14:57:56 »

Külső Bácsai útról is elvitték az X-Men-t.

Jelenleg nem tudok üzemeltetésben flippert Győrben.

Kedves üzemeltetők!Miért ilyen mostoha város Győr???
Naplózva
Tyutyu
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2341


Dr. Zaccaria


WWW E-mail
« Válasz #48 Dátum: 2013. június 16. - 18:00:14 »

Jelenleg nem tudok üzemeltetésben flippert Győrben.
Kedves üzemeltetők!Miért ilyen mostoha város Győr???

Szerintem azért mert tudják, hogy ott laksz !  ;D  ;D  ;D
Naplózva




"A Zaccaria név megint szép lesz, méltó régi nagy híréhez !"
SZK
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 292


E-mail
« Válasz #49 Dátum: 2013. október 05. - 17:37:18 »

Győr Plazaában ismét van flipper:Fish Tales.
Ezt is a Gemini-X üzemelteti. 100HUF/3 golyó.
Meglepően jó állapotban van,igazi kocsmai.  :D  Fakult kabinet,bele nem illő targetek stb...  :D  De kit érdekel?Nagyon jól játszható,minden kapcsoló megy,karok Schwarzi izomzattal rendelkeznek,szóval rendben van.A jobb kar olyan erős,hogy néha kipattan a hátsó lyukból!!  :taps:

Egyetlen egyet játszottam vele,sajnos 9,5 MRD-nál le kellett engednem,mert 600 millió volt a Super Jackpot,és nem szerettem volna átpörgetni.  :nem   ;D

Naplózva
pintakker
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1493


E-mail
« Válasz #50 Dátum: 2013. október 05. - 23:14:59 »

Akkor nem unatkoztál. :D Gratula amúgy :)
Naplózva

Rokkó, a rumos rabló rácsapott egy ragyogó drágakő rakományra, de rettentő rémesen ráfaragott :D :D
Zsozso
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 142


E-mail
« Válasz #51 Dátum: 2016. január 30. - 23:19:09 »

Dongóban Congo
Naplózva

"...És tessék mondani, pénzt lehet vele nyerni?...."
Flipper doktor
Ball 2 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 84


E-mail
« Válasz #52 Dátum: 2016. január 31. - 10:28:06 »

Szisztok! Elolvasván a hozzászólásokat... régi üzemeltetőként... hadd szóljak néhány szót az üzemeltetők védelmében. Talán nem is annyira a védelmükre, hanem azért, hogy magyarázattal szolgáljak a gépek állapotára, meg arra, hogy miért van kint kevés flipper a kocsmákban.

Üzemelési feltételek:
1, Legyen egy vállalkozásod, amelynek tevékenységi körébe beletartozik a flipper üzemeltetés.
2, Végy egy (több) flippert. - Néhány százezerért - millióért
3, Legyen egy mikrobuszod amivel szállítod, vagy fizess egy-egy szállításért 5-6 ezer Ft-ot.
4, Vagy érts a flipperjavításhoz, vagy fizess meg egy szerelőt, mert a flipper sokszor elromlik, még a vadiúj gép is. A megfizetett szerelő nem fog mindig ráérni és azonnal kiszállni, mert más munkája is van, tehát a gép áll egy-két napot, ha elromlik.
5, Vidd el hitelesítére az OMH-hoz. (két évre 24 ezer Ft)
6, Fizesd be az adót. (fél évre 30 ezer Ft)
7, Fizesd be az ellenőrzési pótlékot. (egy évre 10 ezer Ft)
8, Keress üzemelőhelyet - helyeket a gépednek. (ez idő, benzin, parkolási díj stb.) Alkudozz a kocsmárossal, hiszen ő a bevétel 101 %-át szeretné megkapni.
9, Szállítsd ki a gépedet a helyszínre. (ez akkor is pénzbe kerül, ha saját kocsival teszed és kell egy segítség aki minimum egy sört, meg egy felest megiszik a számládra)
10, Hallgasd végig a szöveget a kocsmában amikor kiszállítod: "öcsi minek hozod ide ezt a sz@r lehúzógépet? Be akarod szedni a hülyék adóját? Miért nem mész el inkább dolgozni és tisztességesen pénzt keresni - mert az derogál ugye?"
11, Menj ki havonta legalább kétszer a gépedhez csak azért, mert valaki beledobott egy régi 100 Lejest és fennakadt az érmevizsgálóban. (Üzemanyag, parkolási díj)
12, Akkor is menj ki hetente a gépedhez, ha nem szónak, hogy rossz, mert nem szónak ha rossz és ezért napokig áll kikapcsolva. (Üzemanyag, parkolási díj)
13, Eljön a hóvégi elszámolás. Van a kasszában 25 ezer Ft. Írd meg az ürítési jegyzőkönyvet, közben hallgasd végig a kocsmárostól a szöveget, hogy ennél többnek kellene lenni a kasszában, hiszen folyamatosan játszottak vele. Nem lehet, hogy a szerelőd, vagy te hóközben már vettetek ki belőle pénzt?! A kocsmárosnak adsz 6-8 ezer Ft-ot, de nem akarja megérteni, hogy neki erről számlát kell adnia, mert a szerződésetekben is benne van és a NAV előtt is fel kell tudni mutatni, hogy nem ajándékba van ott a gép, mert ezt úgysem hiszi el. Végül kiimádkozol a kocsmárosból egy 800- Ft-os számlát, de az ÁFÁ-t kifizetteti veled. ...meg a kólát is, amit közben megittál.
14, Csöndben az egyik vendég azt is elárulja, hogy amikor a Mari néni a pultos, akkor nincs bekapcsolva a géped, mert utálja hallgatni, hogy csattog. Szólsz a kocsmárosnak, de Mari néni tagad és a kocsmáros neki hisz, nem neked. Közben Illuminált Imre bizonygatja, hogy ő minden nap itt van és Mari néninél is be van kapcsolva géped, te meg egy munkakerülő adócsaló vagy, mert miből tellett neked egy ilyen gépre több százezer Ft-od, ha nem adócsalásból. Amikor már indulóban vagy odajön két srác és elkezd ingyen játékért kuncsorogni. Ha csak kettőt adsz még be is szól, milyen zsugori vagy.
15, Kihív a kocsmáros: Itt van egy profi játékos és azt mondja gyenge a kar. Kimész, a profi előtt 15-ször fellövöd az összes rámpára a golyót, de ő nem tágít, szerinte akkor is gyenge és kivehetném belőle a mágneseket amitől olyan gyorsan lemegy a golyó. Olyan sz@r ez a gép, hogy át kellene állítani 50- Ft-osra, de még az is sok érte.
16, Következő hóvége... ugyanez a történet.
17, A Harmadik hóvégén azt mondja a kocsmáros, vidd el a gépet, mert csak foglalja a helyet és túl sok áramot fogyaszt. (...igaz, a hűtője is szar, kevés benne a gáz és egész nap megy, de drága a javítás)
18, Elviszed haza, érvényes OMH-val, érvényes adókártyával és ott áll egy hónapot a garázsban, mire új üzemelőhelyet tudsz neki találni, ahol majd új reményekkel kezdődik minden ugyanígy előlröl. És csendben örülsz annak, hogy nem verték be az üveget rajta, mert természetesen a kocsmában senki semmit nem látott, csak a csörömpölést hallotta, ne akard senkire ráfogni, magától törött el, mert senki nem állt mellette amikor betörött. Ja, és amíg ott állt két napig bevert üveggel, elvittek belőle néhány pályelemet (a Twilight Zone-ból természetesen a kerámia golyót) emlékbe.

Nos ezért van kevés flipper a kocsmákban és ezért olyan állapotúak amilyenek. De még mielőtt valakiben esetleg felmerülne a gondolat, hogy öreg rozzant gépeket üzemeltettem, elmondom, hogy fináléként béreltem három vadiúj Stern gépet (a pesti szerelő szerint Sztörn) egy budapesti cégtől. Felállítottam a legjobbnak számító helyeken. Eredmények: 1. hónap 35 ezer, 2. hónap 25 ezer, harmadik hónap 22 ezer -bevétel.

Köszönöm, hogy elolvastad a kesergőmet.
Naplózva
Zsozso
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 142


E-mail
« Válasz #53 Dátum: 2016. január 31. - 11:12:56 »

Nem baj! Nyomjaaad!!!!
Naplózva

"...És tessék mondani, pénzt lehet vele nyerni?...."
Zsozso
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 142


E-mail
« Válasz #54 Dátum: 2016. január 31. - 11:15:08 »

Ja, és hozzál le Győrbe pár gépet! Majd én ürítem neked a tárat hehe!
Naplózva

"...És tessék mondani, pénzt lehet vele nyerni?...."
Tyutyu
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2341


Dr. Zaccaria


WWW E-mail
« Válasz #55 Dátum: 2016. január 31. - 14:51:07 »

Ja, és hozzál le Győrbe pár gépet! Majd én ürítem neked a tárat hehe!

Nehogy rajtad üritsék ki a tárat Zsozso !  :mrgreen:
Naplózva




"A Zaccaria név megint szép lesz, méltó régi nagy híréhez !"
feherzs
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 510



E-mail
« Válasz #56 Dátum: 2016. január 31. - 22:06:43 »

Sajnos ez tényleg így van! Minden tiszteletem az üzemeltetőké!!!
 :pinball:
Naplózva

"De mindig azt mondtam, hogy a flipper vissza fog térni."
/Steve Kordek/
SOKOL
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 909



E-mail
« Válasz #57 Dátum: 2016. január 31. - 22:17:18 »

Megérdemlik.
Naplózva

hokuszpk
Adminisztrátor
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1537


the big hóhányó


E-mail
« Válasz #58 Dátum: 2016. január 31. - 22:45:37 »

reszvetem az uzemeltetoknek.
erdekes, hogy a Stern forgalmazo kivetelevel mindenki, akivel kapcsolatba kerultem reklamacio eseten legkesobb masnap megoldotta, legyen az gyenge kar, vagy a 'ezt es ezt nem adja meg, pedig benne volna a jatekmenetben'.
kiveve a gipszes szazas problemamat, de feltetlen az uzemelteto es foleg nem a gep hibaja :staff-muttley:

Az uj Stern gepeknel ritkan van gyenge kar, ergo konnyen ki lehet talalni hol a bibi. Kedvencem az volt, amikor a Pirates a Csepel palaceban nem vette be a penzt, javitas helyett inkabb elvittek mondvan nem jatszik vele senki. De az se volt rossz, amikor tozse csepelen a Spidermanbol ember 'nem kell ez ide' felkialtassal kivette a felso kar feletti golyoterelot.  
Asztalos ur ezekutan csodalkozik, hogy nem az ot foglalkoztato ceg irant.

*szerk: amugy milyen Stern gepeket bereltel ? Ha pl. Big Buck Huntert, azon nem csodalkozom, hogy nem volt benne bevetel.
Naplózva

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!
Ramp
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2137



E-mail
« Válasz #59 Dátum: 2016. február 01. - 10:17:02 »

Elérzékenyültem akkor ezért olyan tré a gépek állapota.
Maradjon rossz attól jobb lesz mindenkinek.
Naplózva

Pinball is Dead
Flipper doktor
Ball 2 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 84


E-mail
« Válasz #60 Dátum: 2016. február 02. - 01:05:20 »

A bérelt gépek:
Indiana Jones
Spiderman
... a nevére nem emléxem, valami vidámparkos imitáció volt kb. mint a W. Hurricane.
Naplózva
Ramp
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2137



E-mail
« Válasz #61 Dátum: 2016. február 02. - 02:14:33 »

3:Rollecoaster Tycoon
Naplózva

Pinball is Dead
Difó
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 433



E-mail
« Válasz #62 Dátum: 2016. február 02. - 07:53:12 »

Úgy tudtam, az nem volt itthon üzemelésben...
Naplózva

Attack, Batman Forever, Junk Yard, Scared, Scared, Star Trip.
Ramp
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2137



E-mail
« Válasz #63 Dátum: 2016. február 02. - 12:13:35 »

Több helyen is láttam.Hogy mennyire volt lepapírozva nem tudom.
Naplózva

Pinball is Dead
SOKOL
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 909



E-mail
« Válasz #64 Dátum: 2016. február 02. - 16:30:23 »

Üzemeltethető volt.
Naplózva

lalooohun
Insert Coin
*
Offline Offline

Hozzászólások: 3


E-mail
« Válasz #65 Dátum: 2017. július 21. - 16:23:07 »

Győrben még a plázában flippereztem utoljára. Győrben jelenleg van valahol gép?
Naplózva
Oldalak: 1 [2] Fel Nyomtatás 
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  A Flipperekről általában  |  Hol találom ?  |  Topic: Flipperek Győrben « előző következő »
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 2.0.19 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!