Első Magyar Flipperklub Fórum
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024. április 26. - 03:32:09

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:     Részletes kereső
Hungarian Pinball Open & Arcadia kiállítás -  2016 November 18-20.

http://www.flipperklub.hu/forum/index.php?topic=18252.0

51497 Hozzászólás 1421 Témában írta 495 Felhasználó
Legújabb tag: netchan
* Főoldal Súgó Bejelentkezés Regisztráció
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  Az Első Magyarországi Flipper Klub  |  Fórumtagok bemutatkozása  |  Topic: SOUNDS - Nagy Ferenc Balázs « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: SOUNDS - Nagy Ferenc Balázs  (Megtekintve 7610 alkalommal)
SOUNDS
Ball 2 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 90



E-mail
« Dátum: 2010. május 07. - 18:50:37 »

Sziasztok!

Én egy emberke Debrecenből.
A 90 -es években kapott el a flipper-őrület.
Lordok Háza, Klub 424, Ibolya presszó, Péterfia u. -i játékterem amelyeknek többsége ma már nem is létezik, anno pedig mind a második otthonom volt.
Akkor számomra a csúcs a Black Knight 2000 volt... a legenda pedig ma újraéledt... vettem egyet!
Special Thanks=HEAD!!!

Az álomgépek: Back To The Future, Jurassic Park

 :pinball:
Naplózva

It was also one of the first games to feature a "Wizard Mode", called "The King's Ransom". - S. R. :-X
HEAD
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2739



E-mail
« Válasz #1 Dátum: 2010. május 07. - 18:56:57 »

Üdv a fórumon !
Naplózva


   LET THERE BE PINBALL !
izs-49
Globális moderátor
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2112



WWW E-mail
« Válasz #2 Dátum: 2010. május 07. - 19:02:37 »

Üdvözöllek az EMFKE Tagsága nevében, itt a fórumon.

Pataky Gergely EMFKE Elnök
Naplózva

IZSten veletek. 
'63 SQUARE HEAD '77 LOST WORLD '78 KISS '91 T2 '92 BLACK ROSE '92 ADDAMS GOLD '92 CREATURE '92 FISH TALES '92 Dr.WHO '92 SW '93 INDY '94 GnR '95 TOM '95 CONGO '95 AFM '96 SAFE CRACKER '96 SCARED STIFF '97 MEDIEVAL MADNESS '97 CIRQUS VOLTAIRE '98 MONSTER BASH '08 SHREK
Senor
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2334


Senorland


WWW E-mail
« Válasz #3 Dátum: 2010. május 07. - 19:31:57 »

Üdv Köztünk..  :banan:
Naplózva
evertonian1972
Egyesületi Tag
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 396



E-mail
« Válasz #4 Dátum: 2010. május 07. - 19:50:15 »

Szia.
Jó vétel volt Head "fekete lovagja"játszottam rajta.Egyben az a gép is.
Sok sikert hozzá és üdv itt a fórumon. :jolvanjol:
Naplózva

Locomotion
Hentes
Egyesületi Tag
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 900



WWW E-mail
« Válasz #5 Dátum: 2010. május 07. - 20:08:41 »

Helló!

Én is üdvözöllek nálunk!

Jurassic Park, ha majd kell, kettő eladó is van nálam, az egyik egy hibátlan gyári állapotú!
Lovaghoz meg gratulálok!  :jolvanjol:

Üdv,
Hentes
Naplózva

Nyolcvanas évek gépeit gyűjtöm. Már csak Cyclone flippert keresek!
Blitz22
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 606



E-mail
« Válasz #6 Dátum: 2010. május 07. - 21:47:55 »

Üdv köztünk!
Naplózva

"Túl gyorsan jön a golyó, ezen a szar gépen megint ragad a kar..."
Gépeim:Fish Tales, Magic Castle, Strange Science, Black Rose, Shaq Attack, Cosmic Flash és egy fél Laser Cue:)
Olivér
Egyesületi Tag
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 506



E-mail
« Válasz #7 Dátum: 2010. május 07. - 22:00:39 »

üdv a fórumon!
Az álomgépeidből nekem mind a kettő meg van.  :jolvanjol:
Naplózva
Marcipa
Egyesületi Tag
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1298



WWW E-mail
« Válasz #8 Dátum: 2010. május 07. - 22:24:30 »

üdv itt, gratulálok a géphez!
Naplózva

[Pinballs:  Getaway, Fish Tales, Black Jack, SWE1 ;) Gone but not forgotten Batman Forever, Super Orbit, Elektra , Mundial, Lap by Lap, Diamond Lady Arcade: MKII
http://www.csokieskave.hu
http://www.mpadesign.hu 
http://www.mpacustom.hu]
mikenr1
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 160



E-mail
« Válasz #9 Dátum: 2010. május 08. - 20:25:34 »

Üdv a golyósok között, gratula a géphez, nekünk is ez volt az első gépünk!  ;D
Sok sikert a továbbiakban!
Naplózva

Home Bar
M.I.N.I.
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 268



E-mail
« Válasz #10 Dátum: 2010. május 09. - 10:30:00 »

Tényleg,valóban EZ a gép volt.Legyen sok örömöd benne,mint nekünk is volt.
Üdv köztünk.
Naplózva

magnaszív
SOUNDS
Ball 2 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 90



E-mail
« Válasz #11 Dátum: 2010. június 03. - 10:45:44 »

Sziasztok!

Én egy emberke Debrecenből.
A 90 -es években kapott el a flipper-őrület.
Lordok Háza, Klub 424, Ibolya presszó, Péterfia u. -i játékterem amelyeknek többsége ma már nem is létezik, anno pedig mind a második otthonom volt.
Akkor számomra a csúcs a Black Knight 2000 volt... a legenda pedig ma újraéledt... vettem egyet!
Special Thanks=HEAD!!!

Az álomgépek: Back To The Future, Jurassic Park

 :pinball:

A Black Knight 2000 története

Idén márciusban jött rám ismét egy saját flipper iránti vágy. Akkor még csak játszottam a gondolattal, hogy milyen is legyen. Segítségül a választásban a EMFKE honlapja volt, bár mégsem találtam olyan masinát ami igazán kedvemre való lett volna.
Teltek a napok, és azon tűnődtem, hogy miért is kell nekem egy gép amikor se műszaki tudásom, /bár az egyik szakmám közúti villamosjármű szerelő/ se háttérszervizest nem ismerek akire hiba esetén számíthatok.
Már-már el is hesegettem a gondolatot, de egyszerűen csak jött, hogy nézegessem a fórumtagot adatait. Kivácsi voltam ki hol és merre lakik kis hazánkban.
Itt "estem hasra" először, mert a fórumozók nagy része nem írta be saját településének a nevét /ezt egyébként most is talán az egyetlen hiányosságnak érzek a fórumon/.
Hmmmm... mi legyen és hogyan tovább...A "Vatera" nevű internetes portálon találtam néhány gépet, de azok pénztárcám jelenlegi helyzetének túl megterhelőek voltak.
Az egyik ilyen keresgélésem alkalmával kezdtem el érdeklődni egy eladótól, de csak azért mert Hajdú-Bihar megyeiként volt regisztrálva az adatlapján.
Egy Road Show nevű flipper után kezdtem el informálódni, és alig telt el pár nap máris Hajdúböszörményben találtam magam a tulajdonosnál. Persze megpróbáltam felkészülni a "flipper tudástár" -ból, hogy mégis mire kell egy vásárlónak odafigyelni. Eladóm nagyon kedvesen fogadott és látott el olyan információkkal /pl. közeli szervíz/ amelyek az induláshoz szükségesek és fontosak voltak. Az üzlet végül nem jött létre, amiért szerintem azóta is haragszik a hajdúböszörményi fórumtag...
Rá néhány napra Zsigmond cimborám jelezte, hogy megy Székesfehérvárra és vele tartok-e? No, itt az idő most vagy soha máris megúszom a benzinköltséget :)
Felpörögtek az események, nézegettem az eladók gépeit és ekkor kerültem netes kapcsolatba egy HEAD nevű emberkével akinek épp volt egy eladó BLACK KNIGHT 2000 típusú flippere.
Eljött a nap és a fehérvári utunkból hazafele fél 8 körül meg is érkeztünk Balassagyarmatra. Az igazat megvallva reggel már felvettem a gépre szánt összeget a bankomban.
Több órás faggatás, nézelődés, idióta kérdezgetések, próbálgatások után flipperlábak le és kocsiba be. Igazából az nyugtatott meg amikor a Csaba kissebbik fia/akinek ez volt a kedvenc gépe/ a szó szoros értelmében körbecsókolgatta a masinát és kijelentette, hogy Ő még fent marad mert integetni akar. Örültem, hogy ilyen jól összeismerkedtünk, amire a legényke közölte, hogy nem nekünk hanem a gépnek  :nem Mindenesetre jót derültünk rajta.
A farmon tényleg minden gépnek lelke van és nem kereskedelmi szinten válnak meg egy-egy példánytól  :respect2:
Éjszaka eltévedtünk /köszönhetően a szuper GPS -nek/ és végül csodálatos hegyvidéki tájak után, már bátran nyomtuk a gázpedált az M3 -as autópályán.
Hajnali fél 3 -kor haza is értünk és jött a hab a tortán, mert nem tudtuk szerszám hiányában visszarakni a lábakat. Két ember közel egy órás kínlódása következett az udvaron át, lépcsőházba be, elsőre fel.
A Fekete Lovag megérkezett.
folyt köv...

U. i: Itt szeretnék köszönetet mondani a sok infóért "vpetinek", és "HEAD" -nek a gépért, segítségért, türelemért, pótalkatrészekért.
« Utoljára szerkesztve: 2010. június 03. - 10:51:47 írta SOUNDS » Naplózva

It was also one of the first games to feature a "Wizard Mode", called "The King's Ransom". - S. R. :-X
Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  Az Első Magyarországi Flipper Klub  |  Fórumtagok bemutatkozása  |  Topic: SOUNDS - Nagy Ferenc Balázs « előző következő »
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 2.0.19 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!