Első Magyar Flipperklub Fórum
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024. április 24. - 16:13:39

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:     Részletes kereső
Hungarian Pinball Open & Arcadia kiállítás -  2016 November 18-20.

http://www.flipperklub.hu/forum/index.php?topic=18252.0

51497 Hozzászólás 1421 Témában írta 495 Felhasználó
Legújabb tag: netchan
* Főoldal Súgó Bejelentkezés Regisztráció
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  Az Első Magyarországi Flipper Klub  |  Fórumtagok bemutatkozása  |  Topic: Goodfella - Horváth Péter « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Goodfella - Horváth Péter  (Megtekintve 5944 alkalommal)
Goodfella
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 640



E-mail
« Dátum: 2010. november 09. - 10:20:18 »

Sziasztok!

28 éves vagyok, Vas és Veszprém megye határán élek feleségemmel egy 300 lelkes faluban, irodapatkányként dolgozom egy multinál.
Póker-, kocsi- és filmörült vagyok. :)
A flipperekkel hosszú idö után nemrég vettem fel újra a kapcsolatot.
Apu régebben, úgy ca. 15 - 20 éve a környéken elég sok gépet adott bérbe, késöbb pedig sajnos el, így kiskoromban rengeteget flippereztem, de miután apu befejezte a gépekkel való foglalkozást, a megmaradt flipperek nagyanyámék házának egy melléképületébe kerültek és egészen 2010 tavaszáig ott nyugodtak, mikoris átköltöztem a jelenlegi feleségemmel a házba, és meghökkenve fedeztem fel a rég elfelejtett gépeket a kamrában, melyeket az elözö lakó, aki mellesleg a bátyám és családja volt, annyival nyugtázott, hogy "ö már régen ki akarta szórni öket a francba".
Egy haverommal azonnal vittünk ki áramot, hogy megnézzük, melyik gépben rejtözik még lélek.
Hihetetlen volt, ahogy a 8 - 10 éve mozdulatlanul porosodó gépek - szinte kivétel nélkül - megtöltötték fényárral a sötét, omladozó falú kamrát. Két flippert azonnal kimentettünk, illetve 1 videojátékot, ugyanis a falak baljósan dülöngéltek a flipperek felé. Sajnos a 3 gép letisztítása és házba beállítása után a Játékgép Mentö Akció pár hétre feledésbe merült és az épület ráomlott a bent maradt 2 gépre, ezt föként a Haunted House sínylette meg. Ö alapból betört lapüveggel került be már 10 éve is a kamrába, köszönhetöen egy kocsmai attrocitásnak, és sajnos most is ö kapta be az omlás nagy részét. A bent rekedt 3. gép e hét végén került ki a romok alól, majd egy alapos külsö tisztítás után kap egy kis lakrészt a házban ö is. :)
Egyelöre itt tartok, játszani sajnos még egyikkel sem tudok, egyelöre dekor funkciót töltenek be a lakásban, de köszönhetöen ennek az oldalnak, már felvettem a kapcsolatot egy szerelövel! :)
Gépeim a következök:
Blackout
Scramble
Strange Science
és pár - egyelöre - müködésképtelen videójáték.
Naplózva

29 / 3 / 3 / 1 (-55)
Recon
Guest


E-mail
« Válasz #1 Dátum: 2010. november 09. - 11:00:38 »

Udv a forumon!  :jolvanjol: :jolvanjol: :jolvanjol:
Naplózva
evertonian1972
Egyesületi Tag
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 396



E-mail
« Válasz #2 Dátum: 2010. november 09. - 11:44:29 »

jaj jaj jaj azért a HH-ért de kár :'(
ezt a bűnt meg kéne gyónni!!!

Üdv a fórumon  :jolvanjol:
Naplózva

Locomotion
timtomi
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 387


WWW E-mail
« Válasz #3 Dátum: 2010. november 09. - 11:59:35 »

Nahh körbenézek én is, hátha találok egy melléképületet valahol a családnál....  :mrgreen:

Üdv. köztünk!
Naplózva
Olivér
Egyesületi Tag
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 506



E-mail
« Válasz #4 Dátum: 2010. november 09. - 12:23:27 »

Üdv a Fórumon!
Mi lett végül a sorsa a Haunted House-nak?
Naplózva
hokuszpk
Guest


E-mail
« Válasz #5 Dátum: 2010. november 09. - 12:38:43 »

azt a H.H -t vitte el Nono ?
Naplózva
-SALA-
Guest


E-mail
« Válasz #6 Dátum: 2010. november 09. - 19:52:55 »

Üdv itt!

Azert majd en is benezek a mellek epületbe,max egy kolbäszt talälnek,komolyan hihetetlen törtenet. ;D
Frankon 300 lakosu a falu?ott aztän van nyugi! :idiot1:
Naplózva
Lang
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1746



E-mail
« Válasz #7 Dátum: 2010. november 09. - 23:05:32 »

Mi maradt a Haunted Houseból?Ha esetleg éppen maradt a fejüveg akkor az érdekelne,vagy akár a komplett gép is /donornak!/...
Mellesleg üdv köztünk!  :beer:

Lang
Naplózva

  Nem tündérke,a kívánság az kívánság!Úgyhogy térdelj le szépen!!!!
Goodfella
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 640



E-mail
« Válasz #8 Dátum: 2010. november 10. - 10:15:25 »

Köszi mindenkinek az üdvözlést, próbálok aktív tagja lenni a Flipperklubnak, bár karcsú müszaki ismereteimnek köszönhetően valszeg sokat nem fogok tudni hozzászólni a technikai témákhoz. :( A Haunted - et elvitték alkatrésznek, gyakorlatilag a fejüvege vt, ami ért vmit, meg a kasztni, ill. a müanyagok, valszeg az elektronika sajnos meghalt benne teljesen a sok víznek köszönhetően... :(
A falu amúgy elég nyugis, igen, a legnagyobb pörgést a déli harangszó meg a Family Frost jelenti.  :dance
Naplózva

29 / 3 / 3 / 1 (-55)
Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  Az Első Magyarországi Flipper Klub  |  Fórumtagok bemutatkozása  |  Topic: Goodfella - Horváth Péter « előző következő »
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 2.0.19 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!