Első Magyar Flipperklub Fórum
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024. április 28. - 19:55:49

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:     Részletes kereső
Hungarian Pinball Open & Arcadia kiállítás -  2016 November 18-20.

http://www.flipperklub.hu/forum/index.php?topic=18252.0

51497 Hozzászólás 1421 Témában írta 495 Felhasználó
Legújabb tag: netchan
* Főoldal Súgó Bejelentkezés Regisztráció
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  Az Első Magyarországi Flipper Klub  |  Fórumtagok bemutatkozása  |  Topic: GGK « előző következő »
Oldalak: 1 [2] Le Nyomtatás
Szerző Téma: GGK  (Megtekintve 24231 alkalommal)
atee
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 682



E-mail
« Válasz #35 Dátum: 2010. április 23. - 16:03:01 »

Akkor beállok a sorba én is. Ahogy az előttem szólók mondták. Fujitsu simenset messze kerülni, ha mód van rá.
IBM ma már Lenovo. Vagy Dell és vagy HP. Az ajánlottak.
Egyébként a best buy szerintem alig használtam valami Thinkpadot megvenni. Igazi prémium gép, jó minőség jellemzi.
Persze újként is jók csak akkor még megfizethetetlenek :D
Naplózva

Rocky (Gottlieb 1982)
emfkfan
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1815


amatör flipper függő


WWW E-mail
« Válasz #36 Dátum: 2010. április 23. - 17:41:41 »

akkor az en befutoim:


asus, acer, dell ( dell-en belul is van tobb fajta,  en az alienware-eket preferalom jobban), az uj samsung netbookokrol jot hallottam,sony vaio,msi, hp imac ( ez csak azert kullog nalam a sor vege fele, mert az ara nem eppen barati, illetve nem a beepitett hardverek arat fizetteti meg a apple hanem a designt.).

a fujitsu siemensnel meg nagyon kell vigyazni , mert ott van olyan gep ami  tenyleg nem a legjobb eresztes, de nekem volt olyan is,  ami ott volt a toppon.

Naplózva

https://soundcloud.com/zogan/metallica-master-of-puppets

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)
Marcipa
Egyesületi Tag
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1298



WWW E-mail
« Válasz #37 Dátum: 2010. április 24. - 07:45:30 »

lehet, hogy  a macbook-ban a design-t fizeted meg, de azért, ha összehasonlítod a hardvert akkor leesik az állad, hogy a különbség nem olyan nagy... és ott vannak még a szoftverek is.
Naplózva

[Pinballs:  Getaway, Fish Tales, Black Jack, SWE1 ;) Gone but not forgotten Batman Forever, Super Orbit, Elektra , Mundial, Lap by Lap, Diamond Lady Arcade: MKII
http://www.csokieskave.hu
http://www.mpadesign.hu 
http://www.mpacustom.hu]
HEAD
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2739



E-mail
« Válasz #38 Dátum: 2010. április 24. - 09:09:28 »

Nálam most ez a befutó (ACER,DELL ,Lenovo,Toshiba) ár- értéket néztem.

ACER ASPIRE ONE 752


Megjegyzem , hogy ez már itt kezd  :offtopic: lenni . AKár lehetne nyitni egy új témát neki GGK , ha tovább akarod tárgyalni notivásárlást.
« Utoljára szerkesztve: 2010. április 24. - 09:15:27 írta HEAD » Naplózva


   LET THERE BE PINBALL !
Jahno
Tiszteletbeli Tag
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 574


E-mail
« Válasz #39 Dátum: 2010. április 26. - 03:36:00 »

Nálam most ez a befutó (ACER,DELL ,Lenovo,Toshiba) ár- értéket néztem.

ACER ASPIRE ONE 752


Megjegyzem , hogy ez már itt kezd  :offtopic: lenni . AKár lehetne nyitni egy új témát neki GGK , ha tovább akarod tárgyalni notivásárlást.


Ezt elég sokat kell majd szervizbe hordani, igaz 5 napon belül meg szokták csinálni :-)
Naplózva
GKO
Egyesületi Tag
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 593



E-mail
« Válasz #40 Dátum: 2010. április 26. - 07:17:56 »

Szakemberek nekem mindig Dell, HP és Lenovo felsőbb/üzleti kategóriáját ajánlják megbízhatósági szempontokból nézve.
Néha MSI-t is hallom.

Nekem a 2 utolsó gépem HP és ezekkel (koppkopp) soha nem volt gondom. Előtte FujitsuSiemensel viszont nem egyszer volt probléma.
Naplózva
bc
Ball 1 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 34


E-mail
« Válasz #41 Dátum: 2010. április 26. - 08:20:06 »

Az ACER -nek van/volt (?) egy marha jó konfigja (aspire):
- i-soroazatú proci,
- 5xxxx-es radeon
- nagy memória és vinyó (3-4 giga ram és 3-400 giga hdd)
- marha jó ledes kijelző
- jogtiszta win7
- hdmi ÉS spdif output
- minden más nagyjából standard

1080p-t úgy viszi, mint a szellő!

Mindez volt ez év elején olyan 170 rugó...(Valahol a notebook.hu / extreme digital szintjén a Mammutban...)
Naplózva
Jahno
Tiszteletbeli Tag
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 574


E-mail
« Válasz #42 Dátum: 2010. április 26. - 17:44:22 »

Az ACER -nek van/volt (?) egy marha jó konfigja (aspire):

Csak akkor döntsük el, hogy azért jó, mert erős és olcsó, vagy mert tartós. Vagy kezdjük már el, hogy mire kell, mert ahogy néztem az ilyen hdmi kimenet, meg a többi nem volt követelmény (bár ebből év elején volt 110 ezresért Toshiba) akkor inkább tartósságra menjünk. Acerból pld. az 5310-es az jóra sikeredett. Extreme digital ráadfásul a garanciával is trükkösen bánik, lehet nem az jár hozzá, mint ugyanerre a gépre 20ezressel drágábban a másik notebook boltban.
Naplózva
GGK
Ball 1 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 45


E-mail
« Válasz #43 Dátum: 2012. március 04. - 15:31:56 »

Kösz a tippeket,és bocs,h nem voltam hirtelen 2 évig,de kicsit zavaros volt az életem.
Ha minden össze jön,akkor most már hétvégenként tudok majd lenni,és megpróbálom behozni a lemaradásomat.:)
Tudom nem lesz egyszerű,de azért majd próbálkozom.
Naplózva

"Az üveg Vodkát meg sem érzed,a flippert nyomod amíg van pénzed!"(Tankcsapda-Napra nap)
Oldalak: 1 [2] Fel Nyomtatás 
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  Az Első Magyarországi Flipper Klub  |  Fórumtagok bemutatkozása  |  Topic: GGK « előző következő »
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 2.0.19 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!