Első Magyar Flipperklub Fórum
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024. április 29. - 22:44:21

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:     Részletes kereső
Hungarian Pinball Open & Arcadia kiállítás -  2016 November 18-20.

http://www.flipperklub.hu/forum/index.php?topic=18252.0

51497 Hozzászólás 1421 Témában írta 495 Felhasználó
Legújabb tag: netchan
* Főoldal Súgó Bejelentkezés Regisztráció
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  A Flipperekről általában  |  2000 után gyártott flipperek  |  Topic: AC/DC - Stern (2012) « előző következő »
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 Le Nyomtatás
Szerző Téma: AC/DC - Stern (2012)  (Megtekintve 90656 alkalommal)
ernö
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 776


Törzsfönök


E-mail
« Válasz #70 Dátum: 2012. június 23. - 20:37:53 »

A Premium tetszik. A pro nem. A stern bekaphatja. Milyen jogon nem enged játszani a gépeivel?

Mi törtent?
Nem enged a Stern jatszani a gepevel?  :gondol

Amugy miert nem veszel magadnak egy Premiumot?
Az LE-k mar elfogytak, habar most elökerült egy-ket BiB, de 20-30%-al felment az ára.

Premium / LE video:  KATT IDE
A felvetel ota volt software frissites is ;)

Amugy a PRO es a Premium / LE közt hatalmas a különbseg
Naplózva
Ramp
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2137



E-mail
« Válasz #71 Dátum: 2012. június 23. - 21:24:29 »

A PRO fos a Limited pedig ugyanez tejszínhabbal.
Naplózva

Pinball is Dead
Valentine
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 576


WWW E-mail
« Válasz #72 Dátum: 2012. június 24. - 01:02:50 »

A Premium tetszik. A pro nem. A stern bekaphatja. Milyen jogon nem enged játszani a gépeivel?

Mi törtent?
Nem enged a Stern jatszani a gepevel?  :gondol

Amugy miert nem veszel magadnak egy Premiumot?
Az LE-k mar elfogytak, habar most elökerült egy-ket BiB, de 20-30%-al felment az ára.

Premium / LE video:  KATT IDE
A felvetel ota volt software frissites is ;)

Amugy a PRO es a Premium / LE közt hatalmas a különbseg



Félreértettél...  Úgy érzem, ez történik: Vannak az LE/Pemium modellek, ezek viszonylag jó flipperek. Vannak a pro modellek, ezek szarok. És ezek annyira elkülönülnek egymástól, gyakorlatilag teljesen más a két fajta gép, szinte csak a téma ugyanaz. Szóval a stern csinál egy csomó olyan viszonylag jó flippert, amik nem kerülnek a nagyközönség elé,.. csak a szarok. Én úgy érzem emiatt, hogy a stern nem enged engem, (átlagos felhasználót) élvezetesebb gépen játszani. És azért nem veszek, mert nincs pénzem (még, MUHHAHHA  :mrgreen: ). De ha vennék limitedet, akkor is inkább az átlag playert képviselném, és ugyanez lenne a véleményem.  :pinball:
Naplózva

YYY
ernö
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 776


Törzsfönök


E-mail
« Válasz #73 Dátum: 2012. június 24. - 07:54:23 »

Szóval a stern csinál egy csomó olyan viszonylag jó flippert, amik nem kerülnek a nagyközönség elé,.. csak a szarok. Én úgy érzem emiatt, hogy a stern nem enged engem, (átlagos felhasználót) élvezetesebb gépen játszani.


De erröl nem tehet a Stern. Ö csak az igenyeket elegiti ki.
Az üzemeltetönek olcso gep kell (neki cserelgetnie is kell öket), mig egy gyüjtönek valami extras......es ez az uj üzletpolitika nagyon bejött nekik.

Beszelj az üzemeltetövel, hogy inkabb gyüjtöi verziokat vegyen   :pinball:
Naplózva
emfkfan
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1815


amatör flipper függő


WWW E-mail
« Válasz #74 Dátum: 2012. június 24. - 16:09:29 »

ernő mondju kazt nem értem hogy egy mozgórámpában mi van olyan különleges, hogy csak a le-ben van benne? az pl nyugodtan benne lehetne a proban is
Naplózva

https://soundcloud.com/zogan/metallica-master-of-puppets

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)
ernö
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 776


Törzsfönök


E-mail
« Válasz #75 Dátum: 2012. június 25. - 07:18:10 »

Csak ugy kivancsisagbol.....

Melyik AC/DC verzioban van mozgo rampa?
Naplózva
S.G.
Tiszteletbeli Tag
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 577



WWW E-mail
« Válasz #76 Dátum: 2012. június 25. - 11:19:55 »

Csak úgy kiváncsiságból.....

Melyik AC/DC verzioban van mozgo rampa?

Szerintem mini Playfield sincs,az alap gépben!!!Vagyis az egyetlen gép amin én játszottam itthon,nem volt....amúgy szerintem(és ez az én véleményem)nagyon gyenge Stern Gép,2 h-át játszottam rajta és az élmény felejthetetlen!Az az érzésem h ezek a flipperek lassan közelebb lesznek egy ping-pong asztalhoz mint egy flipperhez:)))vicces h már kilővés után olyan járatokra tervezik a golyó útját ami azonnal a Sling shotokat hozza játékba,vagy a tetejére pattan...aztán jöhet a "Hit and hope"ha megtudod menteni oldalról lecsorgó golyót!45mp mi,ez az első szempont értem én... :tuz de azért minden 10dik gépet megcsinálhatnák,megtervezhetnék a Pro. játékosoknak ha már tesznek a gépekbe változtatásokat!

370 milliót csináltam a gépen,ami nem 45 másodperc volt:P,egy percig nem élveztem a játékot!Mondjuk a hangerő min.volt véve



Naplózva

Solymosi Gábor alias S.G.
Billiard and Pinball forever:-)))))
Valentine
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 576


WWW E-mail
« Válasz #77 Dátum: 2012. június 26. - 01:54:57 »

Szóval a stern csinál egy csomó olyan viszonylag jó flippert, amik nem kerülnek a nagyközönség elé,.. csak a szarok. Én úgy érzem emiatt, hogy a stern nem enged engem, (átlagos felhasználót) élvezetesebb gépen játszani.


De erröl nem tehet a Stern. Ö csak az igenyeket elegiti ki.
Az üzemeltetönek olcso gep kell (neki cserelgetnie is kell öket), mig egy gyüjtönek valami extras......es ez az uj üzletpolitika nagyon bejött nekik.

Beszelj az üzemeltetövel, hogy inkabb gyüjtöi verziokat vegyen   :pinball:


Igen, az üzemeltetők igényeit, nem a játékosokét.  :-[  Szóval a Stern továbbra is bekaphatja.  :tuz
Naplózva

YYY
emfkfan
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1815


amatör flipper függő


WWW E-mail
« Válasz #78 Dátum: 2012. június 26. - 03:01:22 »

Csak ugy kivancsisagbol.....

Melyik AC/DC verzioban van mozgo rampa?

jogos elkalandoztam az x-men felé de mini playfield akkor sincs benne :))
Naplózva

https://soundcloud.com/zogan/metallica-master-of-puppets

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)
ernö
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 776


Törzsfönök


E-mail
« Válasz #79 Dátum: 2012. június 26. - 09:09:55 »

Nem ertelek Valentine.

Stern az igenyeknek megfelelöen csinal gepeket.
- PRO verzio = üzemeltetöknek
- Limited / Premium = gyüjtöknek  (pillanatok alatt elkapkodjak öket )

Nah most akkor, hol a problema?
Ha veszel egy olcso autot, akkor a kereskedesbe is neki latsz nyafogni, hogy "a BMW is bekaphatja, miert nem engedi meg nekem azt, hogy vezethessek / vehessek egy M-tipust"
Ök is gyartanak az igenyeknek es a penztarcanak megfelelö autot.......de erdekes modon senki se huzza fel magat azon, hogy egy full extras auto joval többe kerül, mint egy annelkül.

Szoval!
Vegyel magadnak egy gyüjtöknek szant uj Sternt es utanna ird le a velemenyed.
Teljesen mas otthon, felhangositva, tip-top allapotban jatszani egy ilyen geppel.
Az AC/DC Pro es Premium közt eg es föld a különbseg.
Naplózva
pintakker
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1493


E-mail
« Válasz #80 Dátum: 2012. június 26. - 10:37:27 »

Azt hiszem ernövel kell egyet értenem. A gyűjtői darabokat jobban lehet élvezni.
pl vegyünk egy getaway-t vagy egy black knight-ot esetleg egy black lagoon-t. Ha ezeket az ember kicsit feltuningolja már is élvezhetőbb ( ha csak vizuálisan is van ez megoldva) mint egy kocsma szökevény.
én is elleneztem eleinte a stern-eket,de aztán rájöttem ezek is olyanok mint akár egy bally,williams,zaccaria,sega stb..., mindegyikbből vannak jobbak rosszabb kiadások. Pl nekem a rolling stones,csi,big buck hunter nem a kedvencem,de a sopranos,transformers,indiana (kis. Idő után azért unalmas azt aláírom),
az én megllátásom inkább az hogy nem az ötlettel ha nem  a konstrukkcióval van inkább baj sokszor, de ez olyan mint a valagba rúgás, meg lehet szokni  ;D  :mrgreen:  :mrgreen:
Naplózva

Rokkó, a rumos rabló rácsapott egy ragyogó drágakő rakományra, de rettentő rémesen ráfaragott :D :D
Tyutyu
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2341


Dr. Zaccaria


WWW E-mail
« Válasz #81 Dátum: 2012. június 26. - 11:20:23 »

én is elleneztem eleinte a stern-eket,de aztán rájöttem ezek is olyanok mint akár egy bally,williams,zaccaria,sega stb..., mindegyikbből vannak jobbak rosszabb kiadások.

A Zaccariát kikérem magamnak ! Mind jó !  ;D

az én megllátásom inkább az hogy nem az ötlettel ha nem  a konstrukkcióval van inkább baj sokszor, de ez olyan mint a valagba rúgás, meg lehet szokni  ;D  :mrgreen:  :mrgreen:

Meg akarod szokni a valagba rúgást ?  :mrgreen:
Naplózva




"A Zaccaria név megint szép lesz, méltó régi nagy híréhez !"
pintakker
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1493


E-mail
« Válasz #82 Dátum: 2012. június 26. - 12:09:13 »

 Tudtam hogy Tyuyu mester reagálni fog a zaccariára  :pinball:  ;D én csak a személyes véleményemet mmondtam el,és amit tapasztaltam eddig  ;D ;D
na de ez már tényleg off  :D
 :offtopic:
Naplózva

Rokkó, a rumos rabló rácsapott egy ragyogó drágakő rakományra, de rettentő rémesen ráfaragott :D :D
Tophat
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 167


E-mail
« Válasz #83 Dátum: 2012. június 26. - 12:18:06 »

A Zaccariát kikérem magamnak ! Mind jó !  ;D

Hát..... Hiszem, ha látom/kipróbálom.  ;)  ;D
Naplózva
Valentine
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 576


WWW E-mail
« Válasz #84 Dátum: 2012. június 27. - 19:13:37 »

Nem ertelek Valentine.

Stern az igenyeknek megfelelöen csinal gepeket.
- PRO verzio = üzemeltetöknek
- Limited / Premium = gyüjtöknek  (pillanatok alatt elkapkodjak öket )

Nah most akkor, hol a problema?
Ha veszel egy olcso autot, akkor a kereskedesbe is neki latsz nyafogni, hogy "a BMW is bekaphatja, miert nem engedi meg nekem azt, hogy vezethessek / vehessek egy M-tipust"
Ök is gyartanak az igenyeknek es a penztarcanak megfelelö autot.......de erdekes modon senki se huzza fel magat azon, hogy egy full extras auto joval többe kerül, mint egy annelkül.

Szoval!
Vegyel magadnak egy gyüjtöknek szant uj Sternt es utanna ird le a velemenyed.
Teljesen mas otthon, felhangositva, tip-top allapotban jatszani egy ilyen geppel.
Az AC/DC Pro es Premium közt eg es föld a különbseg.

Stern az igenyeknek megfelelöen csinal gepeket.
- PRO verzio = üzemeltetöknek
- Limited / Premium = gyüjtöknek  (pillanatok alatt elkapkodjak öket )

Kérdésem az: melyik gép készül a játékosoknak? ;)  (Amúgy egy xmen magneto le-t szívesen vennék, és élvezném is valószínűleg)
Naplózva

YYY
pintakker
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1493


E-mail
« Válasz #85 Dátum: 2012. július 01. - 10:12:11 »

Az én személyes véleményyem hogy mindegyik a játékosnak készül, de azt bekell látni hogy nincsen nagy különbség a stern gépek konstrukciójában,  rámpák majdnem hogy ugyyan úgy vannak fel építve viszonylag gyér pálya. Ha legalább egy kis újítás lenne pl másként elhelyezett rámpák, ötleetesebb pálya, van 1-2 gép ami más azért pl transforrmers,spiderman, a többi stern gép gyakorlatilag ugyan úgy van felépírtve. Tehát nem anti-játékos gépek csak nehezebbek, de azt azért leszögezem hogy aki szökő évente játszik csak az is hamar rájön mit hogyan is kell csinálnia. Inkább úgy mondom viszonylag hamar kilehet ismerni a gépet. Annyi csak a baj sok embernéll hogy nem williams vagy bally felirat van a gépen.  :mrgreen:

Naplózva

Rokkó, a rumos rabló rácsapott egy ragyogó drágakő rakományra, de rettentő rémesen ráfaragott :D :D
Valentine
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 576


WWW E-mail
« Válasz #86 Dátum: 2012. július 01. - 16:15:20 »

Az én személyes véleményyem hogy mindegyik a játékosnak készül, de azt bekell látni hogy nincsen nagy különbség a stern gépek konstrukciójában,  rámpák majdnem hogy ugyyan úgy vannak fel építve viszonylag gyér pálya. Ha legalább egy kis újítás lenne pl másként elhelyezett rámpák, ötleetesebb pálya, van 1-2 gép ami más azért pl transforrmers,spiderman, a többi stern gép gyakorlatilag ugyan úgy van felépírtve. Tehát nem anti-játékos gépek csak nehezebbek, de azt azért leszögezem hogy aki szökő évente játszik csak az is hamar rájön mit hogyan is kell csinálnia. Inkább úgy mondom viszonylag hamar kilehet ismerni a gépet. Annyi csak a baj sok embernéll hogy nem williams vagy bally felirat van a gépen.  :mrgreen:



Félreértessz, nem a játék nehézségéről, vagy kiismeréséről beszélek. Arról beszélek, hogy a nagyközönségnek kiállított flipperek egyszerűen üresek. Az érdekes dolgok ki vannak véve belőle, fél flipperek. Aki alig tud valamit a flipperről, de mégis tetszik neki, amellett a gép mellett fog dönteni, ami a legérdekesebben néz ki. Pl még két éve vittem egy lányt a flipperek éjszakájára, ésmindig azt kérdezgette tőlem, hogy melyikben van a legtöbb mozgó alkatrész (értelmezés toy), és furcsa módon a Medieval Madness, mag az Addams Family és hasonlók voltak a kedvencei. Amiben sok az érdekes kütyü.
A játékosnak ígyis-úgyis 100ft-t kell bedobnia a gépbe, függetlenül attól, hogy az mennyire összetett (szóval nem igaz Ernő eszmefuttatása az autókról). a játékosnak joga van 100ft-ért kipróbálni jó flippereket is. Viszont a stern által a nagyközönség elé tárt flipperek azok fél flipperek. ..
Naplózva

YYY
Ramp
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2137



E-mail
« Válasz #87 Dátum: 2012. július 01. - 17:20:32 »

Amennyit le tud gyártani annyit elad a Stern sőt eladja a LE verziókat is.Nincs versenytárs a piacon megtehetik.Ha csökkenne az eladás vagy megjelenne egy komoly konkurencia talán megpróbálnának összetettebb gépeket összehozni de ebben a helyzetben nincs okuk.Azért hogy csökkenjen a profit?
Naplózva

Pinball is Dead
pintakker
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1493


E-mail
« Válasz #88 Dátum: 2012. július 01. - 23:48:11 »

de azt bekell látni hogy nincsen nagy különbség a stern gépek konstrukciójában,  rámpák majdnem hogy ugyan úgy vannak fel építve viszonylag gyér pálya.


Erről beszéltem amit te is mondtál Valentine hogy sivár  :beer:
Naplózva

Rokkó, a rumos rabló rácsapott egy ragyogó drágakő rakományra, de rettentő rémesen ráfaragott :D :D
Valentine
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 576


WWW E-mail
« Válasz #89 Dátum: 2012. július 02. - 00:16:23 »

de azt bekell látni hogy nincsen nagy különbség a stern gépek konstrukciójában,  rámpák majdnem hogy ugyan úgy vannak fel építve viszonylag gyér pálya.


Erről beszéltem amit te is mondtál Valentine hogy sivár  :beer:

Lájk vagy mi. Tényleg, miért nincs itt lájk gomb? :D
Naplózva

YYY
Valentine
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 576


WWW E-mail
« Válasz #90 Dátum: 2012. július 02. - 00:19:15 »

Amennyit le tud gyártani annyit elad a Stern sőt eladja a LE verziókat is.Nincs versenytárs a piacon megtehetik.Ha csökkenne az eladás vagy megjelenne egy komoly konkurencia talán megpróbálnának összetettebb gépeket összehozni de ebben a helyzetben nincs okuk.Azért hogy csökkenjen a profit?


Az a baj, hogy igazad van... :(

Az én hozzáállásom egy ennél ideállísabb világban működne.. ahhol inkább a flipperek feltámasztása lenne a cél (bár, ha mindet eladják, mért kell feltámasztás?) és nem a még maximálisabb profit termelés...
Szóval igazad(-tok) van, ennek ellenére szerintem én jogosan vagyok megsértődve a Sternre..
Naplózva

YYY
pintakker
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1493


E-mail
« Válasz #91 Dátum: 2012. július 02. - 10:11:17 »

Szerintem is többet ellehetne adni hogy konkrétan. Jobban ki lenne használvaa a játék tér, az Iron Man-be például tetszett a pályából kiemelkedő robot  :pinball:
Naplózva

Rokkó, a rumos rabló rácsapott egy ragyogó drágakő rakományra, de rettentő rémesen ráfaragott :D :D
Valentine
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 576


WWW E-mail
« Válasz #92 Dátum: 2012. július 02. - 13:33:19 »

Kérdés:
Ha minden olyan interaktív elemet tartalmazna a pro modell, mint az LE (tehát csak külcsínben különbözne, ami így is rengeteg különbséget jelent) akor mennyivel járna rosszabbul a Stern?
Naplózva

YYY
Ramp
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2137



E-mail
« Válasz #93 Dátum: 2012. július 02. - 17:25:45 »

A Stern elérte a maximális kapacitását erről mesélt Gary papa márciusban((csak a lényegre nem emlékszem talán 5 vagy 10ezer darab?),ezért nem akar több gépet eladni .
Ha divat a flipperezés akkor is megveszik ha teszkós masinákat csinálnak mint az ACDC,ha nem rakhatják tele mindenféle extra dologgal mint a WMS a 90-es évek végén,mégis tönkremegy.
Naplózva

Pinball is Dead
Valentine
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 576


WWW E-mail
« Válasz #94 Dátum: 2012. július 02. - 18:01:17 »

Teszkós félflipper :)
Naplózva

YYY
Balls_of_Steel
Insert Coin
*
Offline Offline

Hozzászólások: 19


E-mail
« Válasz #95 Dátum: 2012. július 02. - 22:35:10 »

Pár hete sikerült kipróbálnom egy LE változatot. Laikus vagyok, nem professzionális felhasználó, szóval a véleményem talán nem olyan súlyú, de nekem bejött. Első próbálkozásra 4-5 perc játék jött össze, nem tett mély benyomást, de simán el tudom képzelni, hogy kocsmákban népszerű lehet...
Naplózva

"He addresses the ball. Hello ball"
----------------
The Addams Family '92 , Junk Yard '96
Valentine
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 576


WWW E-mail
« Válasz #96 Dátum: 2012. július 03. - 13:49:25 »

Pár hete sikerült kipróbálnom egy LE változatot. Laikus vagyok, nem professzionális felhasználó, szóval a véleményem talán nem olyan súlyú, de nekem bejött. Első próbálkozásra 4-5 perc játék jött össze, nem tett mély benyomást, de simán el tudom képzelni, hogy kocsmákban népszerű lehet...


HEHE :D  Hát ezaz.. LE nem kerül a kocsmákba...
(Ne becsüld alá a véleményedet azért, mert laikus vagy, a flipperek nem csak a profiknak készülnek ;) )
Naplózva

YYY
Balls_of_Steel
Insert Coin
*
Offline Offline

Hozzászólások: 19


E-mail
« Válasz #97 Dátum: 2012. július 03. - 17:32:11 »

Pár hete sikerült kipróbálnom egy LE változatot. Laikus vagyok, nem professzionális felhasználó, szóval a véleményem talán nem olyan súlyú, de nekem bejött. Első próbálkozásra 4-5 perc játék jött össze, nem tett mély benyomást, de simán el tudom képzelni, hogy kocsmákban népszerű lehet...


HEHE :D  Hát ezaz.. LE nem kerül a kocsmákba...
(Ne becsüld alá a véleményedet azért, mert laikus vagy, a flipperek nem csak a profiknak készülnek ;) )

Elnezest az ekezetek hianya miatt, munkahelyi billentyuzet.  ;)
Ez ugyan pont egy kocsmaban volt kirakva, de nem Magyarorszagon.

Egyebkent pontosan mi valasztja el a laikus jatekost a nem laikus jatekostol? A flipper irant erzett szeretetem es odaadasom nem laikus merteku, az egeszen biztos, viszont nehany kivetellel nem nagyon ismerem reszletesen a gepeket, alig egy maroknyival jatszottam csak (de ez hamarosan valtozik).
Naplózva

"He addresses the ball. Hello ball"
----------------
The Addams Family '92 , Junk Yard '96
Valentine
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 576


WWW E-mail
« Válasz #98 Dátum: 2012. július 03. - 23:28:44 »

Na ez meglep, hogy ki volt állítva kocsmába is ;)
Ha már tudod, hogy a flipperben nem csak fent tartani kell a golyót, hanem vannak feladatok is, akor már nem vagy laikus szerintem :)
Naplózva

YYY
emfkfan
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1815


amatör flipper függő


WWW E-mail
« Válasz #99 Dátum: 2012. július 04. - 23:07:02 »

Pár hete sikerült kipróbálnom egy LE változatot. Laikus vagyok, nem professzionális felhasználó, szóval a véleményem talán nem olyan súlyú, de nekem bejött. Első próbálkozásra 4-5 perc játék jött össze, nem tett mély benyomást, de simán el tudom képzelni, hogy kocsmákban népszerű lehet...


HEHE :D  Hát ezaz.. LE nem kerül a kocsmákba...
(Ne becsüld alá a véleményedet azért, mert laikus vagy, a flipperek nem csak a profiknak készülnek ;) )

le nem kerül kocsmába? én tudok egy black spider-manről ami kint volt üzemeltetésben. :)
Naplózva

https://soundcloud.com/zogan/metallica-master-of-puppets

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)
emfkfan
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1815


amatör flipper függő


WWW E-mail
« Válasz #100 Dátum: 2012. július 04. - 23:08:27 »

Kérdés:
Ha minden olyan interaktív elemet tartalmazna a pro modell, mint az LE (tehát csak külcsínben különbözne, ami így is rengeteg különbséget jelent) akor mennyivel járna rosszabbul a Stern?

le-ben pl van egy keresztrámpa is
Naplózva

https://soundcloud.com/zogan/metallica-master-of-puppets

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)
Ramp
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2137



E-mail
« Válasz #101 Dátum: 2012. július 05. - 14:04:32 »

Pár hete sikerült kipróbálnom egy LE változatot. Laikus vagyok, nem professzionális felhasználó, szóval a véleményem talán nem olyan súlyú, de nekem bejött. Első próbálkozásra 4-5 perc játék jött össze, nem tett mély benyomást, de simán el tudom képzelni, hogy kocsmákban népszerű lehet...


HEHE :D  Hát ezaz.. LE nem kerül a kocsmákba...
(Ne becsüld alá a véleményedet azért, mert laikus vagy, a flipperek nem csak a profiknak készülnek ;) )

le nem kerül kocsmába? én tudok egy black spider-manről ami kint volt üzemeltetésben. :)
Az házilag blackesített volt,köztünk maradjon.
Naplózva

Pinball is Dead
S.G.
Tiszteletbeli Tag
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 577



WWW E-mail
« Válasz #102 Dátum: 2012. július 05. - 14:44:39 »

Pár hete sikerült kipróbálnom egy LE változatot. Laikus vagyok, nem professzionális felhasználó, szóval a véleményem talán nem olyan súlyú, de nekem bejött. Első próbálkozásra 4-5 perc játék jött össze, nem tett mély benyomást, de simán el tudom képzelni, hogy kocsmákban népszerű lehet...

:)miket tudsz te Sanyika!!!

HEHE :D  Hát ezaz.. LE nem kerül a kocsmákba...
(Ne becsüld alá a véleményedet azért, mert laikus vagy, a flipperek nem csak a profiknak készülnek ;) )

le nem kerül kocsmába? én tudok egy black spider-manről ami kint volt üzemeltetésben. :)
Az házilag blackesített volt,köztünk maradjon.
Naplózva

Solymosi Gábor alias S.G.
Billiard and Pinball forever:-)))))
Ramp
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2137



E-mail
« Válasz #103 Dátum: 2012. július 05. - 15:08:30 »

 Hát igen LEinformáltam a gépet....
Naplózva

Pinball is Dead
hokuszpk
Adminisztrátor
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1537


the big hóhányó


E-mail
« Válasz #104 Dátum: 2012. július 05. - 15:33:25 »

Pár hete sikerült kipróbálnom egy LE változatot. Laikus vagyok, nem professzionális felhasználó, szóval a véleményem talán nem olyan súlyú, de nekem bejött. Első próbálkozásra 4-5 perc játék jött össze, nem tett mély benyomást, de simán el tudom képzelni, hogy kocsmákban népszerű lehet...


HEHE :D  Hát ezaz.. LE nem kerül a kocsmákba...
(Ne becsüld alá a véleményedet azért, mert laikus vagy, a flipperek nem csak a profiknak készülnek ;) )

le nem kerül kocsmába? én tudok egy black spider-manről ami kint volt üzemeltetésben. :)
Az házilag blackesített volt,köztünk maradjon.

hm. nem forditva ? a translite volt hazilag nyomtatva, hogy az eredeti Blackre vigyazzon a tulaj vagy ilyesmi.
Naplózva

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 Fel Nyomtatás 
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  A Flipperekről általában  |  2000 után gyártott flipperek  |  Topic: AC/DC - Stern (2012) « előző következő »
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 2.0.19 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!