Első Magyar Flipperklub Fórum
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024. április 19. - 19:27:09

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:     Részletes kereső
Hungarian Pinball Open & Arcadia kiállítás -  2016 November 18-20.

http://www.flipperklub.hu/forum/index.php?topic=18252.0

51497 Hozzászólás 1421 Témában írta 495 Felhasználó
Legújabb tag: netchan
* Főoldal Súgó Bejelentkezés Regisztráció
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  Az Első Magyarországi Flipper Klub  |  Bulik, partik, összejövetelek  |  Topic: Budapesti Flipper Túra « előző következő »
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Budapesti Flipper Túra  (Megtekintve 110081 alkalommal)
laszloBp16
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 200



E-mail
« Válasz #140 Dátum: 2012. szeptember 24. - 09:08:20 »

Szerintem a Balázs is tud szervezni !
 Mindent !!!!
Azonkívül mindenki a saját helyére és gépeire szervezzen  !!!
Egyáltalán nem is értem !!  :box:
Szervezz otthonra mint sokan és hívj meg minket :meglátogatunk szívesen  :banan:
Naplózva
izs-49
Globális moderátor
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2112



WWW E-mail
« Válasz #141 Dátum: 2012. szeptember 24. - 11:51:31 »

Be lehet fejezni a TÉMÁT !   :offtopic:
Örülök ,hogy ennyi sok okos van megint a fórumon aki mások érdekeit képviseli .
Eddig csak egyvalaki nem szólt hozzá EMFKE László ötletéhez, az meg pont a tulaj, Balázs.

 Ha Balázst zavarja a Történet, vagy nem szeretne EMFKE Lászlóval közös bulit akkor szerintem van olyan tökös gyerek ,hogy megírja saját maga a véleményét.
Nem hiszem ,hogy rászorul a sok önjelölt ügyvédre.



ui:  Szánalmasak vagytok ,hogy még mindig az egyetlen akibe bele tudtok kötni az EMFKE László. (akinek nem inge ne vegye...)
Naplózva

IZSten veletek. 
'63 SQUARE HEAD '77 LOST WORLD '78 KISS '91 T2 '92 BLACK ROSE '92 ADDAMS GOLD '92 CREATURE '92 FISH TALES '92 Dr.WHO '92 SW '93 INDY '94 GnR '95 TOM '95 CONGO '95 AFM '96 SAFE CRACKER '96 SCARED STIFF '97 MEDIEVAL MADNESS '97 CIRQUS VOLTAIRE '98 MONSTER BASH '08 SHREK
Tophat
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 167


E-mail
« Válasz #142 Dátum: 2012. szeptember 24. - 12:25:20 »

Emfkfan László ott követte el a hibát,hogy nem hozzád szervezte a buliját, legalábbis én ezt szűrtem le a hozzászólásodból.
Naplózva
izs-49
Globális moderátor
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2112



WWW E-mail
« Válasz #143 Dátum: 2012. szeptember 24. - 12:34:17 »

Emfkfan László ott követte el a hibát,hogy nem hozzád szervezte a buliját, legalábbis én ezt szűrtem le a hozzászólásodból.

Örülök " Újabb Balázs" ,hogy megint hozzászóltál a terólad szóló témához...  (ez vicc volt, a gyengébbek kedvéért)

 ...nem emlékszem ,hogy EMFKE László egy Tophat nevű emberhez akart bulit szervezni.



ui: Nem vitaindítónak hanem vitazárónak írtam a gondolataimat.  :offtopic:
« Utoljára szerkesztve: 2012. szeptember 24. - 12:49:51 írta izs-49 » Naplózva

IZSten veletek. 
'63 SQUARE HEAD '77 LOST WORLD '78 KISS '91 T2 '92 BLACK ROSE '92 ADDAMS GOLD '92 CREATURE '92 FISH TALES '92 Dr.WHO '92 SW '93 INDY '94 GnR '95 TOM '95 CONGO '95 AFM '96 SAFE CRACKER '96 SCARED STIFF '97 MEDIEVAL MADNESS '97 CIRQUS VOLTAIRE '98 MONSTER BASH '08 SHREK
pintakker
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1493


E-mail
« Válasz #144 Dátum: 2012. szeptember 24. - 12:56:39 »

Még annyit hozzá tennék hogy eddig az én meg látásom szerint nem volt gond Balázsnak hogy kisebb bulik voltak nála!
Na én még egyszer: Laci nekem 60-70% hogy tudok menni, attól függ hogy tudom alakítani a szabadnapom, úgy is van egy lejátszani valónk  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D Mint tudod 1-1 az állás  ;D ;D  :pinball: :pinball: :pinball:
Naplózva

Rokkó, a rumos rabló rácsapott egy ragyogó drágakő rakományra, de rettentő rémesen ráfaragott :D :D
hokuszpk
Adminisztrátor
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1537


the big hóhányó


E-mail
« Válasz #145 Dátum: 2012. szeptember 24. - 13:16:58 »

Eddig csak egyvalaki nem szólt hozzá EMFKE László ötletéhez, az meg pont a tulaj, Balázs.

ez valoszinuleg azert van igy, mert csutortok ota nemjart erre, biztos valahol beszerzo koruton van. vagy csak gozerovel teszik rendbe a gepeket, es nem er ra forumot olvasni.
Naplózva

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!
Olivér
Egyesületi Tag
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 506



E-mail
« Válasz #146 Dátum: 2012. szeptember 24. - 13:18:23 »

Balázs külföldön van.
Naplózva
Tyutyu
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2341


Dr. Zaccaria


WWW E-mail
« Válasz #147 Dátum: 2012. szeptember 24. - 15:12:45 »

ui:  Szánalmasak vagytok ,hogy még mindig az egyetlen akibe bele tudtok kötni az EMFKE László. (akinek nem inge ne vegye...)

Én nem szánalomból, hanem tapasztalatból mertem ironizálni, hiszen már rám is szerveztek anno egy bulit, amiről csak én nem tudtam ... de az barátságosabban lett lezárva, mint ez.
Amúgy Gergő MI már egyszer személyesen is helyretettük Lacikát ( én még a tagság sorait erősitettem akkor )  emléxel ?
Na úgy látszik néha ezt valaki(k)nek meg kell időnként tenni és akkor egy jó darabig normális.

Mert amúgy jó gyerek, de néha kimegy nála a bizti vagy mi ...  :gondol   Talán lezárlatol ?  :nem

Amúgy meg tényleg  :offtopic: !!!
Naplózva




"A Zaccaria név megint szép lesz, méltó régi nagy híréhez !"
pintakker
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1493


E-mail
« Válasz #148 Dátum: 2012. szeptember 24. - 15:31:20 »

Zárásként még annyit hozzá kell hogy tegyek, 2-szer szervezett már oda, és mielőtt megbeszélte volna Balázzsal felmérte a terepet hogy kik lennének benne, utána Balázzsal jóval előtte letisztázott mindent, és Balázs is tisztában volt vele hogy kik lesznek ott. Egy felmérés még nem egyenlő a szervezéssel szerintem, tehát ki állok Laci mellett e téren.
És az eddigi tapasztalatom alapján nem volt gond egyszer se.

 :offtopic: :offtopic:
Naplózva

Rokkó, a rumos rabló rácsapott egy ragyogó drágakő rakományra, de rettentő rémesen ráfaragott :D :D
Johny King
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 137


E-mail
« Válasz #149 Dátum: 2012. szeptember 24. - 17:36:50 »

Laci!

Mi szívesen csatlakoznánk (5 fő), úgy mint az elmúlt két alkalommal! (Tegnap ezt már jeleztem neked sms-ben)
A péntek vagy a szombat lenne a legmegfelelőbb, de ez nyilván Pbal szabadidejétől függ elsősorban...

Üdv: JK!
Naplózva
Johny King
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 137


E-mail
« Válasz #150 Dátum: 2012. szeptember 24. - 17:40:31 »

KLM!

A Stadion sörözőtől kb. 300 méterre (Gritto Borozó, Thököly út 51.) van ismét egy White Water (nem az, amelyik a Stadionban volt korábban)...
100 Ft/5 golyó!

Üdv: JK!
Naplózva
KLM
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 360



E-mail
« Válasz #151 Dátum: 2012. szeptember 24. - 19:11:42 »

KLM!

A Stadion sörözőtől kb. 300 méterre (Gritto Borozó, Thököly út 51.) van ismét egy White Water (nem az, amelyik a Stadionban volt korábban)...
100 Ft/5 golyó!

Üdv: JK!


Köszönöm!Lehet Szombaton megyek és akkor beugrom megnézem  ;D
Naplózva

KLM
Pbal
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 220



WWW E-mail
« Válasz #152 Dátum: 2012. szeptember 25. - 18:55:41 »

Ma érkeztem haza, így most tudok reagálni a leendő bulimra…

Nagy örömmel és sok szeretettel várok, látok mindenkit, aki kíváncsi rám, elsősorban munkaidőben, de valamennyire rugalmas is vagyok, gyertek, beszélgessünk, flipperezzünk egy kicsit, ide is írom a címemet és a számomat, ha valaki nem tudná: Radnóti Miklós utca 18. 06-30-900-6091.

A buliról: jelen pillanatban a flipperek éjszakájára készülünk 3-5 meglepetésgéppel, és a meglepetés úgy lenne az igazi, ha minél kevesebb beavatott tudná ezt meg idejekorán, valamint egy leendő nagy 50-100 fős buli után felmerülhetne flipperek éjszakájára felajánlott gépek esetleges újratakarítása, átnézése ismét, ha egy üveg ismét elpattanna, és még biztonsági is lenne, valószínűleg veszélyeztetné a gép rendezvényre történő kijutását.

Egy másik kérdés, mennyire szerencsés nyilvános fórumon, facebookon meghirdetni másnál egy eseményt, mindenféle kontroll nélkül, felelősséget vállalva (gondolom) egy idegen helyen olyan személyekért, akiket esetleg senki sem ismer. 10-20 fős bulikkal eddig sem volt gond, de azért nem szeretnék, más által szervezett nagyobb rendezvényeket lebonyolítani, bevallom, még odáig sem jutottam el az elmúlt 2 év alatt, hogy akár egy alkalommal is a saját régi baráti vagy családi eseményeimet ott tartsam. A magam részéről szeretnék mindenkit megkérni, hogy nyilvános fórumon ne hirdessen nálam ingyenes flipperezést, hangsúlyozom előzetes egyeztetés után szeretettel várok mindenkit, de jelenleg több nagyobb esemény lebonyolításúra a flipperek éjszakájáig nincs kapacitásom, utána, pedig reményeim szerint falbontás és helyiségbővítés várható, ami 1 ½ - 2 hónapig valószínűleg ismét ellehetetleníti az ilyen program lehetőségét.

Egyetlen zártkörű esemény van egyelőre tervbe véve nálam a közeljövőben, ezzel kapcsolatban tennék a fórumon egy felajánlást. Október 19-én, a flipperek éjszakája előtti estén egy evős, ivós, flipperezős estét rendezek a Budapestre látogató lengyel, svéd stb. flipperbarátaink részére. Aki a péntek reggeli kipakolásban, illetve a vasárnap délutáni visszapakolásban részt tud venni, azt szeretettel várom a péntek esti bulira. A konkrétumokat a topiktól való eltérés miatt inkább privát emailben beszéljük meg.
Naplózva

hokuszpk
Adminisztrátor
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1537


the big hóhányó


E-mail
« Válasz #153 Dátum: 2012. szeptember 25. - 19:25:51 »


Egy másik kérdés, mennyire szerencsés nyilvános fórumon, facebookon meghirdetni másnál egy eseményt, mindenféle kontroll nélkül, felelősséget vállalva (gondolom) egy idegen helyen olyan személyekért, akiket esetleg senki sem ismer.


http://hvg.hu/panorama/20120709_facebook_buli_kaosz
Naplózva

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!
Tyutyu
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2341


Dr. Zaccaria


WWW E-mail
« Válasz #154 Dátum: 2012. szeptember 26. - 06:59:15 »

A magam részéről szeretnék mindenkit megkérni, hogy nyilvános fórumon ne hirdessen nálam ingyenes flipperezést, hangsúlyozom előzetes egyeztetés után ...

Na azért a lényeg benne volt Lacus !  :jolvanjol:
Naplózva




"A Zaccaria név megint szép lesz, méltó régi nagy híréhez !"
HEAD
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2739



E-mail
« Válasz #155 Dátum: 2012. szeptember 26. - 08:38:20 »

@PBAL: Köszönjük a lehetőséget !
Naplózva


   LET THERE BE PINBALL !
emfkfan
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1815


amatör flipper függő


WWW E-mail
« Válasz #156 Dátum: 2012. szeptember 26. - 11:55:55 »

akkor utoljára mondom nem hirdettem ,csak felmértem hogy ki szeretne eljönni, illetve kinek mikor lenne jó hogy konkrétan xy időre le tudjam egyeztetni balázzsal. ennyi. ebben még hol hírdettem meg? mondtam én konkrét időpontot? látott valaki valahol valamit? nem. akkor hol a probléma a részemről?  :reklamal:
« Utoljára szerkesztve: 2012. szeptember 26. - 12:52:21 írta emfkfan » Naplózva

https://soundcloud.com/zogan/metallica-master-of-puppets

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)
snakeimp
Ball 1 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 42


Martian


WWW E-mail
« Válasz #157 Dátum: 2012. szeptember 26. - 12:14:10 »

Nincs itt semmi gond, csupán kissé túl lett dimenzionálva feleslegesen.   :balkta  :beer:
Naplózva

http://www.pinballowners.com/snakeimp

Freddy: A Nightmare on Elm Street (Gottlieb)
Revenge from Mars (Bally)
Swords of Fury (Williams)
Star Wars Episode I (Williams)
Dracula (Williams)
Street Fighter II (Gottlieb)
Time Machine (Data East)
Theatre of Magic (Bally)
Frankenstein (Sega)
emfkfan
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1815


amatör flipper függő


WWW E-mail
« Válasz #158 Dátum: 2012. szeptember 26. - 12:48:34 »

Nincs itt semmi gond, csupán kissé túl lett dimenzionálva feleslegesen.   :balkta  :beer:

nem, az a baj hogyha egy elkezdi a sületlenségét,  akkora többi embert is rántja magával. most  szegény balázs is azt hitte hogy ez már kész tény hogy megyünk.
Naplózva

https://soundcloud.com/zogan/metallica-master-of-puppets

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)
Recon
Guest


E-mail
« Válasz #159 Dátum: 2012. szeptember 26. - 13:17:35 »

Akkor remélem nem lesz gond ha Ramp ötlete alapján szervezünk itt hozzád egy Project X-et.  :beer:
Bár itt már túl van dimenzionálva a dolog, indítsunk fészbúkon egy eseményt.  :banana-gun: :telapo: :banan: :banana-mexican:
Naplózva
emfkfan
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1815


amatör flipper függő


WWW E-mail
« Válasz #160 Dátum: 2012. szeptember 26. - 13:39:27 »

recon látod te is sodródsz az árral pedig világosan leírtam négyszer, hogy szervezés alatt a dolog felmérés hogy kinek lenne kedve eljönni, hogy le tudjam egyeztetni a dolgot az illetékessel. de úgy látszik, hogy ezt itt ezen a fórumon egy pár kívétellel senki sem képes felfogni. én semmi  konkértumot nem írtam, hogy figyi má ekkor és ekkor itt és itt a tulaj tudta nélkül. ilyenről szó sem volt! az meg balázsnak sem kóser hogy leegyeztetek vele xy időpontot és berongyolunk mondjuk példának okáért 60-an amikor annyian ne mis férünk el nála.

innentől kezdve nem érdekel ki mit mondd témát lezárom.
 
Naplózva

https://soundcloud.com/zogan/metallica-master-of-puppets

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)
Tyutyu
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2341


Dr. Zaccaria


WWW E-mail
« Válasz #161 Dátum: 2012. szeptember 26. - 18:26:59 »

Valamitől nem akarod ( vagy nem tudod ? ) megérteni a lényeget :
NE SZERVEZZ, PIACKUTASS, FELMÉRJ, STB. SENKINÉL SEMMIT CSAK MAGADNÁL OTTHON !!!

Naplózva




"A Zaccaria név megint szép lesz, méltó régi nagy híréhez !"
janikajanika
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 617



E-mail
« Válasz #162 Dátum: 2012. szeptember 26. - 18:45:59 »

Valamitől nem akarod ( vagy nem tudod ? ) megérteni a lényeget :
NE SZERVEZZ, PIACKUTASS, FELMÉRJ, STB. SENKINÉL SEMMIT CSAK MAGADNÁL OTTHON !!!



És ennyi . Ott a pont .
Naplózva

Akad 1-2 gép ha nagyon körülnézek .
pintakker
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1493


E-mail
« Válasz #163 Dátum: 2012. szeptember 26. - 19:45:15 »

 :offtopic: :offtopic: :offtopic: :offtopic: :offtopic: :offtopic: :offtopic:  :)

KLM úr!!!!!!! Mikor mégyen pöstre majdan HPC előtt?  ;D ;D ;D
Naplózva

Rokkó, a rumos rabló rácsapott egy ragyogó drágakő rakományra, de rettentő rémesen ráfaragott :D :D
KLM
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 360



E-mail
« Válasz #164 Dátum: 2012. szeptember 26. - 20:27:05 »

:offtopic: :offtopic: :offtopic: :offtopic: :offtopic: :offtopic: :offtopic:  :)

KLM úr!!!!!!! Mikor mégyen pöstre majdan HPC előtt?  ;D ;D ;D

Lehet h most Szombaton,de ez még nem biztos!Viszont ha most nem megyek akkor a jövőhéten biztosan,de csak Szombaton mert most szükség van a munkámra és nem lóghatok  ;D
Naplózva

KLM
pintakker
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1493


E-mail
« Válasz #165 Dátum: 2012. szeptember 26. - 20:51:46 »

:offtopic: :offtopic: :offtopic: :offtopic: :offtopic: :offtopic: :offtopic:  :)

KLM úr!!!!!!! Mikor mégyen pöstre majdan HPC előtt?  ;D ;D ;D

Lehet h most Szombaton,de ez még nem biztos!Viszont ha most nem megyek akkor a jövőhéten biztosan,de csak Szombaton mert most szükség van a munkámra és nem lóghatok  ;D

Na az tökéj! a jövőhét biztos jobb lenne nekem,de majd akkor meg tárgyaljuk és egy míting keretében körbe pötyögünk az ismert zónákban  ;D ;D
Naplózva

Rokkó, a rumos rabló rácsapott egy ragyogó drágakő rakományra, de rettentő rémesen ráfaragott :D :D
HEAD
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2739



E-mail
« Válasz #166 Dátum: 2012. szeptember 26. - 20:59:14 »

...
Magyarán szólva, ha te úgy intézted volna a dolgot, hogy felhívod Balázst, hogy "lenne egy ilyen ötletem, szerinted meg lehet csinálni, mit szólsz hozzá", és ő erre azt mondja neked, hogy "persze, ha van kedved szervezzed meg", és erre kezdesz el közvéleményt kutatni, akkor senki sem szólt volna egy büdös szót sem. Hasonlóképpen, ha csak annyit kérdezel, hogy az embereknek lenne-e kedve valahol összejönni "gyakorolni" a HPC előtt, de hely megjelölése nélkül, akkor megint nem lenne gond.

...

... a számból vetted ki a szót.  :gepel:
Naplózva


   LET THERE BE PINBALL !
hokuszpk
Adminisztrátor
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1537


the big hóhányó


E-mail
« Válasz #167 Dátum: 2012. szeptember 26. - 21:47:30 »

a Corvin sorozo mellett az Aranyhordoban ismet van flipper.
gondolom kozkivanatra - mi masert lehetne ujra ? - : Big Buck
Naplózva

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!
pintakker
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1493


E-mail
« Válasz #168 Dátum: 2012. szeptember 26. - 22:05:57 »

a Corvin sorozo mellett az Aranyhordoban ismet van flipper.
gondolom kozkivanatra - mi masert lehetne ujra ? - : Big Buck


Big Buck pfujjjjjj élvezet lesz szét rúgni   ;D ;D ;D ;D ;D ;D szarvas megy benne rendesen?
Naplózva

Rokkó, a rumos rabló rácsapott egy ragyogó drágakő rakományra, de rettentő rémesen ráfaragott :D :D
Ramp
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2137



E-mail
« Válasz #169 Dátum: 2012. szeptember 26. - 22:10:21 »

Akkor ott ötven méteren belül 3 flipperes hely is van.Remek környék...
Naplózva

Pinball is Dead
hokuszpk
Adminisztrátor
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1537


the big hóhányó


E-mail
« Válasz #170 Dátum: 2012. szeptember 26. - 22:18:33 »

a Corvin sorozo mellett az Aranyhordoban ismet van flipper.
gondolom kozkivanatra - mi masert lehetne ujra ? - : Big Buck


Big Buck pfujjjjjj élvezet lesz szét rúgni   ;D ;D ;D ;D ;D ;D szarvas megy benne rendesen?

nemtom, annyira kozel nem mentem hozza. kintrol lattam, hogy van flipper, ezert bementem, de az elso pillantas utan mar menekultem kifele.
amugy kiderult, hogy van megegy flipper a kozelben, de azt (még) nem checkeltem.
Naplózva

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!
Ramp
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2137



E-mail
« Válasz #171 Dátum: 2012. szeptember 27. - 09:47:59 »

Ennek már tényleg semmi értelme...
Naplózva

Pinball is Dead
pintakker
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1493


E-mail
« Válasz #172 Dátum: 2012. szeptember 27. - 09:55:53 »

Re: emkfan@privát*

Quote
na ennek tudatában hogy mostmár tudod hogy hogyan lett volna leszervezve a dolgo ki is a balf@sz?

Természetesen te, hogy fel sem fogod, hogy mit csinálsz és privátba viszed át a témát. Ne haragudj, de nem érdekel a színvonalon aluliságod, ha én nyilvánosan írok, akkor nyilvánosan vállald a véleményed és ne mások háta mögött legyél vulgáris.

*: A levéltitok annyit tesz, hogy harmadik személy nem olvashatja, egyebekben a címzett természetesen nyilvánosságra is hozhatja, mert nem vállalt titoktartást.

 :offtopic: :offtopic: :offtopic: :offtopic: :offtopic: :offtopic: :offtopic: :offtopic: :offtopic: :offtopic: :offtopic: :offtopic: :offtopic: :offtopic: :offtopic: :offtopic: :offtopic: :offtopic: :offtopic: :offtopic: :offtopic: :offtopic: :offtopic: :offtopic: :offtopic: :offtopic: :offtopic: :offtopic: :offtopic: :offtopic: :offtopic: :offtopic: :offtopic: :offtopic: :offtopic: :offtopic: :offtopic: :offtopic: :offtopic: :offtopic:
Naplózva

Rokkó, a rumos rabló rácsapott egy ragyogó drágakő rakományra, de rettentő rémesen ráfaragott :D :D
izs-49
Globális moderátor
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2112



WWW E-mail
« Válasz #173 Dátum: 2012. szeptember 27. - 10:22:13 »

Mivel némelyeknek nem sikerül még mindig átbakkanni ezen a "hatalmas" gödrön amit László ásott "ellenük" .  (...ez egy poénos beszólás nem kell szó szerint érteni...GY.K.)

Ezért ezt a témát ideiglenese lezárom. :offtopic:  
Naplózva

IZSten veletek. 
'63 SQUARE HEAD '77 LOST WORLD '78 KISS '91 T2 '92 BLACK ROSE '92 ADDAMS GOLD '92 CREATURE '92 FISH TALES '92 Dr.WHO '92 SW '93 INDY '94 GnR '95 TOM '95 CONGO '95 AFM '96 SAFE CRACKER '96 SCARED STIFF '97 MEDIEVAL MADNESS '97 CIRQUS VOLTAIRE '98 MONSTER BASH '08 SHREK
hokuszpk
Adminisztrátor
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1537


the big hóhányó


E-mail
« Válasz #174 Dátum: 2013. szeptember 21. - 16:28:19 »

Gyerekszínész pontszámok,nem csodálom hogy nem a helyére tettétek be a rekordok közé. :gondolHű de k.rva sportszerű vagyok ma.....

voltam gyerekszinesz tovabbkepzesen. akkor tortent, amikor Takker a pinceben aludt, hogy elerje a repulot, en meg elindultam haza, de a tovabbkepzesen megtanultam, hogy az utkozben elfogyasztott unicumos cola rosszul hat a hev-idoben-eleresi eselyekre, viszont turbozza a jatekmenetet.

« Utoljára szerkesztve: 2013. szeptember 21. - 16:38:20 írta hokuszpk » Naplózva

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] Fel Nyomtatás 
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  Az Első Magyarországi Flipper Klub  |  Bulik, partik, összejövetelek  |  Topic: Budapesti Flipper Túra « előző következő »
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 2.0.19 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!