Első Magyar Flipperklub Fórum
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024. március 29. - 07:07:27

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:     Részletes kereső
Hungarian Pinball Open & Arcadia kiállítás -  2016 November 18-20.

http://www.flipperklub.hu/forum/index.php?topic=18252.0

51496 Hozzászólás 1421 Témában írta 495 Felhasználó
Legújabb tag: netchan
* Főoldal Súgó Bejelentkezés Regisztráció
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  Az Első Magyarországi Flipper Klub  |  Bulik, partik, összejövetelek  |  Topic: Budapesti Flipper Túra « előző következő »
Oldalak: 1 [2] 3 4 5 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Budapesti Flipper Túra  (Megtekintve 109684 alkalommal)
KLM
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 360



E-mail
« Válasz #35 Dátum: 2012. augusztus 23. - 06:19:07 »

Na ha tudok menni akkor vagy az    05:45 vagy a 6:00 vagy a 06:15-el megyek népligetből meg akkor tovább ahova kell!
Vonatozni nem fogok mer az isten tudja most éppen milyen be nem jelentett pálya felújítás van  :tuz :tuz

Hol legyen az ütközeti pont?  :pinball:
Holnap 100%-ra tudom mondani hogy s mint leszek, mer még a cardiologiara is be kéne mennem,de azt csak holnap tudom meg mikor pontosan!  :-\

Remélem tudsz menni ;D Az Én vonatom 7:14-kor indul és elméletileg 8:20-ra leszek a Keleti-be!Találkozhatnánk majdnem középen a Sörsarok nevű helyen
1081 Budapest, Népszínház utca 49 kb.:8:45 körül érek oda,ahol a flipperkereső szerint egy Jack Bot leledzik!Azt le is tesztelhetnénk  :D
Naplózva

KLM
pintakker
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1493


E-mail
« Válasz #36 Dátum: 2012. augusztus 23. - 07:28:30 »

Na akkor ha tudok menni akkor találkozzunk valahol itt  ;D ;D
Most így előre mondom mer ma egész nap dolgozok, telefonról meg nem tudnék konkrétabbat mondani  ;D
Naplózva

Rokkó, a rumos rabló rácsapott egy ragyogó drágakő rakományra, de rettentő rémesen ráfaragott :D :D
KLM
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 360



E-mail
« Válasz #37 Dátum: 2012. augusztus 23. - 13:53:06 »

Akkor gyere Te a Keletihez onnan elmegyünk AC/DC Leonában,onnan visszafele a Keleti irányába Congó Tere-ferében,Dirty Harry Borozoban,Stadion Söröző,Stadion Biliárd esetleg Chili CFTBL!A Congó és a Dirty Harry nem biztos mert azt a flipperkeresőben néztem és nem tudom mikor frissítették  :D
Naplózva

KLM
pintakker
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1493


E-mail
« Válasz #38 Dátum: 2012. augusztus 23. - 14:25:27 »

 Meg tárgyalva  :banan:  :dance  :hetvege:  :pinball:
de akkor találkozzunk leonába   ;D
« Utoljára szerkesztve: 2012. augusztus 23. - 15:04:14 írta pintakker » Naplózva

Rokkó, a rumos rabló rácsapott egy ragyogó drágakő rakományra, de rettentő rémesen ráfaragott :D :D
pintakker
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1493


E-mail
« Válasz #39 Dátum: 2012. augusztus 23. - 20:20:09 »

KLM! Akkor reggel Leonában találkozzunk azt ha gyorsan megunjuk a banánt  akkor átléphetnénk a közelbe. JHonny bácsi mondta van még egy régi spiderman megg egy batman a közelben.  :pinball:
Naplózva

Rokkó, a rumos rabló rácsapott egy ragyogó drágakő rakományra, de rettentő rémesen ráfaragott :D :D
Ramp
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2137



E-mail
« Válasz #40 Dátum: 2012. augusztus 23. - 20:58:13 »

Szerintem ne a sárga csíkon találkozzatok!
Naplózva

Pinball is Dead
KLM
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 360



E-mail
« Válasz #41 Dátum: 2012. augusztus 23. - 21:00:00 »

KLM! Akkor reggel Leonában találkozzunk azt ha gyorsan megunjuk a banánt  akkor átléphetnénk a közelbe. JHonny bácsi mondta van még egy régi spiderman megg egy batman a közelben.  :pinball:

OK!Én kb.:8:45-9 óra körül érkezem a Leonába!
Naplózva

KLM
KLM
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 360



E-mail
« Válasz #42 Dátum: 2012. augusztus 23. - 21:00:43 »

Szerintem ne a sárga csíkon találkozzatok!

A szürke jobb szerinted?  ;D
Naplózva

KLM
Ramp
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2137



E-mail
« Válasz #43 Dátum: 2012. augusztus 23. - 21:06:12 »

A zöld a tuti :mrgreen:
Naplózva

Pinball is Dead
pintakker
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1493


E-mail
« Válasz #44 Dátum: 2012. augusztus 23. - 23:41:14 »

Akkor szerintem maradjuknk a bézsnél  :mrgreen:
Naplózva

Rokkó, a rumos rabló rácsapott egy ragyogó drágakő rakományra, de rettentő rémesen ráfaragott :D :D
hokuszpk
Adminisztrátor
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1537


the big hóhányó


E-mail
« Válasz #45 Dátum: 2012. augusztus 24. - 07:24:23 »

skacok, ugynezki valamikor delutan 3 - 4 korul tudok csatlakozni. majd csorompolok, hogy merre vagytok.
ne menjetek le nagyon a terkeprol.
Naplózva

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!
kj192
Insert Coin
*
Offline Offline

Hozzászólások: 14


E-mail
« Válasz #46 Dátum: 2012. augusztus 24. - 09:48:45 »

Akkor gyere Te a Keletihez onnan elmegyünk AC/DC Leonában,onnan visszafele a Keleti irányába Congó Tere-ferében,Dirty Harry Borozoban,Stadion Söröző,Stadion Biliárd esetleg Chili CFTBL!A Congó és a Dirty Harry nem biztos mert azt a flipperkeresőben néztem és nem tudom mikor frissítették  :D
Mindig frissítem:)
Naplózva
Ramp
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2137



E-mail
« Válasz #47 Dátum: 2012. augusztus 24. - 12:46:36 »

Tájékoztató vagy reklámcéllal csinálod a Flipperkeresőt?Ha előbbi akkor alaposan bővíthető a kínálat ...
Naplózva

Pinball is Dead
Angyalpor
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 515


E-mail
« Válasz #48 Dátum: 2012. augusztus 24. - 12:58:07 »

Hm,tegnap bementem az Imperialba IJzni,erre Flintstonest talaltam...
Naplózva
pintakker
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1493


E-mail
« Válasz #49 Dátum: 2012. augusztus 25. - 04:19:24 »

Monster Bash  :pinball: :pinball:  :taps: :taps:  :dance :dance
Frenki nem ment rendesen, de nagyon jóóóóóóóóóóóóó IMÁDOM AZT A MESÍNT  :banana-dancing:  :tenoutoften:  :pinball:
Naplózva

Rokkó, a rumos rabló rácsapott egy ragyogó drágakő rakományra, de rettentő rémesen ráfaragott :D :D
KLM
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 360



E-mail
« Válasz #50 Dátum: 2012. augusztus 25. - 06:16:25 »

Nagyon jó volt a tegnapi Túra!Főleg a társaság Pintakker,Hokuszpk,Johny King  ;D a negyedik ember bemutatkozásáról lemaradtam asszem ép játszottam,de Ő is jó fej volt!
Naplózva

KLM
kj192
Insert Coin
*
Offline Offline

Hozzászólások: 14


E-mail
« Válasz #51 Dátum: 2012. augusztus 25. - 09:11:02 »

Tájékoztató vagy reklámcéllal csinálod a Flipperkeresőt?Ha előbbi akkor alaposan bővíthető a kínálat ...
Teljesen, saját költség csak hogy használják az emberek. De viszont, úgy teszek fel flippert, hogy megkeresem az üzemeltetőt, és az összes gépét felteszem. Na már most az egyetlen aki felvette a telefont az Csákányos Szilárd volt és megkérem hogy folyamatosan küldje el a gép listát. Ő percre pontosan meg teszi. Tournamaxx Kft-t 4szer hívtam fel telefonon, hogy az aktuális géplistát küldje el de semmi:( (ami az oldalukon van már rég nem aktuális).  A keleti környékén vannak még gépek amiről tudok, Indy Flintsones, Fish Tales és ami rajtuk van szám az a szerelőé akit már szerencsésen 2szer is felhívtam , és nem tudott információt adni:(( De ha ismersz üzemeletetőt és kapok elérhetőséget azonnal kiteszem a gépeit. 
Naplózva
Ramp
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2137



E-mail
« Válasz #52 Dátum: 2012. augusztus 25. - 09:34:11 »

Egy budapestit  ismerek,majd személyesen megemlítem neki.Az üzemeltetőkkel nehéz szót érteni így pedig elég foghíjas lesz a térkép,de azért kösz és hajrá!
Ha szót értenél aTournamaxxal(keresd Bettinát)akkor ez alapján PÁR flipperrel tudnád bővíteni a térképet:
http://www.tournamaxx.hu/portal/index.php/en/holjatszhatsz?catid=3
Naplózva

Pinball is Dead
kj192
Insert Coin
*
Offline Offline

Hozzászólások: 14


E-mail
« Válasz #53 Dátum: 2012. augusztus 25. - 12:34:55 »

Egy budapestit  ismerek,majd személyesen megemlítem neki.Az üzemeltetőkkel nehéz szót érteni így pedig elég foghíjas lesz a térkép,de azért kösz és hajrá!
Ha szót értenél aTournamaxxal(keresd Bettinát)akkor ez alapján PÁR flipperrel tudnád bővíteni a térképet:
http://www.tournamaxx.hu/portal/index.php/en/holjatszhatsz?catid=3
Szerintem Bettivel beszéltem, és azt kérdeztem hogy Excelbe nincs e meg az a lista ami kint van az oldalon, mire azt a választ kaptam hogy de megvan :) azt várom mert mindent felvinni kézzel nagyon nagyon sok idő lenne:) , és a gépek nem aktuálisak. Egyszer fel is hívtam őket emiatt és cserélték is. Még van egy üzemeltető hátha valaki ismeri, expresszen hirdeti de sajnos ő se válaszolt az e-mailemre. Ha mindenki meglenne azután android, iphone alkalmazást szeretnék csinálni (szintén a szabadidőmből), mert Németországban van ilyen és mikor kint voltam tudtam játszani az alapján.
Naplózva
HEAD
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2739



E-mail
« Válasz #54 Dátum: 2012. augusztus 25. - 12:56:25 »


...
 iphone alkalmazást szeretnék csinálni
...
 

Nagyon jó ötlet !  :jolvanjol: :beer:

Sok sikert a megvalósításhoz !
Naplózva


   LET THERE BE PINBALL !
pintakker
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1493


E-mail
« Válasz #55 Dátum: 2012. augusztus 25. - 14:46:23 »

Nagyon jó volt a tegnapi Túra!Főleg a társaság Pintakker,Hokuszpk,Johny King  ;D a negyedik ember bemutatkozásáról lemaradtam asszem ép játszottam,de Ő is jó fej volt!

Azt meg mondom! Felső kategóriás volt a hangulat  :beer:  :dance  :tenoutoften:  :pinball: a 4. ember nekem sincs meg, de ő folyamatosan indult valahova  ;D ;D ;D
Naplózva

Rokkó, a rumos rabló rácsapott egy ragyogó drágakő rakományra, de rettentő rémesen ráfaragott :D :D
Johny King
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 137


E-mail
« Válasz #56 Dátum: 2012. augusztus 25. - 17:20:10 »

A 4. ember Gábor (Vanchu)...

Ki is a Monsther Bash (King)? :mosoly:

2 héten belül cserélik az összes gépet a környéken, akár újra is próbálkozhatnánk?!

Üdv: JK!

Naplózva
pintakker
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1493


E-mail
« Válasz #57 Dátum: 2012. augusztus 25. - 17:55:12 »

A 4. ember Gábor (Vanchu)...

Ki is a Monsther Bash (King)? :mosoly:

2 héten belül cserélik az összes gépet a környéken, akár újra is próbálkozhatnánk?!

Üdv: JK!



;D én szerintem 3 hét múlva tudok menni ismét de lehet lesz az 2 is ;D
Naplózva

Rokkó, a rumos rabló rácsapott egy ragyogó drágakő rakományra, de rettentő rémesen ráfaragott :D :D
KLM
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 360



E-mail
« Válasz #58 Dátum: 2012. augusztus 25. - 18:07:22 »


Ki is a Monsther Bash (King)?
Miért ki az és mennyi a pontszám?BIZONYÍTÉKOT!!
Naplózva

KLM
pintakker
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1493


E-mail
« Válasz #59 Dátum: 2012. augusztus 25. - 19:05:40 »


Ki is a Monsther Bash (King)?
Miért ki az és mennyi a pontszám?BIZONYÍTÉKOT!!


A negyedik ember ;D 660 milliót csinált benne vagy mennyit,de nem tegnap ;D tegnapp csak szitkozódás volt hogy miért megy. Ki középen míert ez miért az ;D de lehett csak a tinta volt sok már ;D
Naplózva

Rokkó, a rumos rabló rácsapott egy ragyogó drágakő rakományra, de rettentő rémesen ráfaragott :D :D
KLM
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 360



E-mail
« Válasz #60 Dátum: 2012. augusztus 25. - 19:19:49 »

Nem hiszem h csak a tinta volt sok Johny már a Stadion Biliárdban is mondta h nekem miért nem megy ki holott nektek meg kimegy  ;D pedig akkor még nem volt tinta
Naplózva

KLM
pintakker
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1493


E-mail
« Válasz #61 Dátum: 2012. augusztus 25. - 19:52:52 »

De ez igaz! Téged nem szívatott a gép  :banana-gun:  :pinball:
Mondjuk nekem nem úgy ment ahogy szokott az tény, én b.szkodtam el a golyókat :D a lényeg hogy jó volt a hangulat  :tenoutoften:  :beer:  :pinball:  :banana-dancing:
Naplózva

Rokkó, a rumos rabló rácsapott egy ragyogó drágakő rakományra, de rettentő rémesen ráfaragott :D :D
KLM
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 360



E-mail
« Válasz #62 Dátum: 2012. szeptember 01. - 12:04:35 »

Eddig úgy néz ki h e hónap 14.-én Pénteken ismét felbukkanok Pesten a szokott helyeken,de ez még változhat  :mosoly:
Naplózva

KLM
pintakker
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1493


E-mail
« Válasz #63 Dátum: 2012. szeptember 01. - 16:32:05 »

Eddig úgy néz ki h e hónap 14.-én Pénteken ismét felbukkanok Pesten a szokott helyeken,de ez még változhat  :mosoly:

én 13án megyek, monsterrel kezdek ;D
Naplózva

Rokkó, a rumos rabló rácsapott egy ragyogó drágakő rakományra, de rettentő rémesen ráfaragott :D :D
Ramp
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2137



E-mail
« Válasz #64 Dátum: 2012. szeptember 01. - 16:52:12 »

Légyszíves írjátok be a -Hol találom?- rovatba is ha találkoztok egy-egy flipperrel.
Kösz előre is!
Naplózva

Pinball is Dead
KLM
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 360



E-mail
« Válasz #65 Dátum: 2012. szeptember 01. - 18:23:41 »

én 13án megyek, monsterrel kezdek ;D

A 13.-a nem biztos h jó,de lehet h azzá válik!
Naplózva

KLM
hokuszpk
Adminisztrátor
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1537


the big hóhányó


E-mail
« Válasz #66 Dátum: 2012. szeptember 01. - 20:32:30 »

apropos Monster. Tegnap voltunk a 'negyedik emberrel Mostert Bashni. Mondtam neki, hogy foto.
itten. elvileg fentvan a Facebook kepei kozott is, de ezt nemtom checkelni, mert nem nyilvanos az adatlapja, nekem meg nincs kedvem ezert regelni oda.
Naplózva

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!
emfkfan
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1815


amatör flipper függő


WWW E-mail
« Válasz #67 Dátum: 2012. szeptember 01. - 23:37:04 »

apropos Monster. Tegnap voltunk a 'negyedik emberrel Mostert Bashni. Mondtam neki, hogy foto.
itten. elvileg fentvan a Facebook kepei kozott is, de ezt nemtom checkelni, mert nem nyilvanos az adatlapja, nekem meg nincs kedvem ezert regelni oda.



ördögi high score :)
Naplózva

https://soundcloud.com/zogan/metallica-master-of-puppets

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)
pintakker
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1493


E-mail
« Válasz #68 Dátum: 2012. szeptember 02. - 05:42:45 »

Egy monster of rock-al vagy mivel behozható  ;D ;D ;D ;D
Naplózva

Rokkó, a rumos rabló rácsapott egy ragyogó drágakő rakományra, de rettentő rémesen ráfaragott :D :D
emfkfan
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1815


amatör flipper függő


WWW E-mail
« Válasz #69 Dátum: 2012. szeptember 02. - 12:54:01 »

na igen de nem mindennap kezdődik egy hs 666-al :D :mrgreen:
Naplózva

https://soundcloud.com/zogan/metallica-master-of-puppets

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)
Oldalak: 1 [2] 3 4 5 Fel Nyomtatás 
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  Az Első Magyarországi Flipper Klub  |  Bulik, partik, összejövetelek  |  Topic: Budapesti Flipper Túra « előző következő »
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 2.0.19 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!