Első Magyar Flipperklub Fórum
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024. április 28. - 05:19:52

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:     Részletes kereső
Hungarian Pinball Open & Arcadia kiállítás -  2016 November 18-20.

http://www.flipperklub.hu/forum/index.php?topic=18252.0

51497 Hozzászólás 1421 Témában írta 495 Felhasználó
Legújabb tag: netchan
* Főoldal Súgó Bejelentkezés Regisztráció
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  A Flipperekről általában  |  2000 után gyártott flipperek  |  Topic: Tron « előző következő »
Oldalak: 1 [2] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Tron  (Megtekintve 36483 alkalommal)
Ramp
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2137



E-mail
« Válasz #35 Dátum: 2011. május 03. - 21:09:22 »

Legalább húsz ponton egyezik a Funhouseval de lehet rajta vitatkozni mert esetleg az adott ponton nem tunnel hanem rámpa van,vagy a standup target elé más betű van írva stb....
Naplózva

Pinball is Dead
Pbal
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 220



WWW E-mail
« Válasz #36 Dátum: 2011. május 03. - 21:13:12 »

ha már off topic hitvita
- szerintem a pf-ek a nyolcvanas évek elejétől fokozatosan lettek egyre csúnyábbak, a Sega gépek óta ez a dolog a mélyponton stagnál
- a játékélmény növelését érdemben az elmúlt 15 évben egyetlen találmány sem szolgálta
- úgy gondolom, az 5 évnél öregebb szériás gépek objektív népszerűségét elsősorban az áruk minősíti
- itthon a Stern gépeket divat gyalázni, ennek az oka számomra ismeretlen, nekem is voltak előítéleteim az itteni szakértők véleménye alapján, de aztán a gépek meggyőztek az ellenkezőjéről
Naplózva

Ramp
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2137



E-mail
« Válasz #37 Dátum: 2011. május 03. - 22:00:56 »

- szerintem a pf-ek a nyolcvanas évek elejétől fokozatosan lettek egyre csúnyábbak

Szerintem a 80-as évek elején(és a 70-es évek végén)születtek a leggagyibb playfieldek,vagy a témájuk vagy a kidolgozatlanságuk miatt.
A csúcs a 93-97 közötti időszak volt de nem a Segák miatt az tuti.
Naplózva

Pinball is Dead
Sanch
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 319


E-mail
« Válasz #38 Dátum: 2011. május 04. - 06:09:58 »

- szerintem a pf-ek a nyolcvanas évek elejétől fokozatosan lettek egyre csúnyábbak

Szerintem a 80-as évek elején(és a 70-es évek végén)születtek a leggagyibb playfieldek,vagy a témájuk vagy a kidolgozatlanságuk miatt.
A csúcs a 93-97 közötti időszak volt de nem a Segák miatt az tuti.

Teljesen egyet értek. Néhány S11 gép is formabontoan szép és ötletes volt. Pl ES, WW. Néhány későbbi pedig egyenesen művészi. PL CV, MB.

S
Naplózva

Flipper kisasztal.
Ramp
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2137



E-mail
« Válasz #39 Dátum: 2011. május 04. - 09:15:25 »

  :jolvanjol:
Vagy esetleg  a Scared Stiff,Twilight Zone,Medieval Madness,Addams Family,Roadshow stb.
John Youssi backglas műveivel többségében ami szintén javította az összhatást.Mostanában is előfordul hogy jó bőrt húznak a gépekre mint ez a
Tron is egy szép darab de az eredmény mégsem a régi.Sőt Youssi sem(Family Guy  :nevet:)
Naplózva

Pinball is Dead
Lang
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1746



E-mail
« Válasz #40 Dátum: 2011. május 06. - 10:41:44 »

és ez mind mind a Tron flipperhez kapcsolódik....  :idiot1:    :offtopic:
Naplózva

  Nem tündérke,a kívánság az kívánság!Úgyhogy térdelj le szépen!!!!
emfkfan
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1815


amatör flipper függő


WWW E-mail
« Válasz #41 Dátum: 2011. május 06. - 18:00:43 »

 :offtopic: lang mi csaka zt probaljuk meg kideriteni hogy hany flipperbol raktak ossze szerencsetlen tront :)
Naplózva

https://soundcloud.com/zogan/metallica-master-of-puppets

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)
Sanch
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 319


E-mail
« Válasz #42 Dátum: 2011. május 09. - 17:04:05 »

Mondtam én hogy John Borg féle majmolás lesz ez.

"This game is brought to you by the design team that gave you Iron Man and Avatar."

Kicsit elszakadt az 1 rámpa meg még 1 más valami lőhető dizájntól. Ez dicséretes.

Bővebben:

http://pinside.com/pinball/community/articles/coming-soon-from-stern-tron

--
S
Naplózva

Flipper kisasztal.
Valentine
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 576


WWW E-mail
« Válasz #43 Dátum: 2011. május 09. - 20:29:46 »

"Kicsit elszakadt az 1 rámpa meg még 1 más valami lőhető dizájntól. Ez dicséretes. "

Nem hiszem, hogy az lenne a baj, hogy nincs fantáziájuk...
Naplózva

YYY
deep
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 211


E-mail
« Válasz #44 Dátum: 2011. augusztus 22. - 22:02:49 »

http://www.youtube.com/watch?v=oWi1ZvvuHGI&feature=related - Itt egy nagyon durva video. Több ponton is széklettartási problémákkal küszködtem, olyan fényjátéka van. És hangulatosnak is tűnik. Érjen ide gyorsan :)

Érdemes 720p-ben oldalra döntött notebookon, vagy valami tableten nézni, marhajó.
Naplózva

DataEast - Jurassic Park
Ramp
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2137



E-mail
« Válasz #45 Dátum: 2011. augusztus 22. - 23:44:08 »

Okos dolog volt elforgatni a videot mert fekve konnyebb atveszelni az epilepszias rohamokat.
Ez a villogas egy kicsit tul sok a jobol valoban durva.Tultesz barmelyik flipperen.
Mas teren meg kaosz az egesz,igaz a gyerek is rosszul tolta szerintem.
Naplózva

Pinball is Dead
HEAD
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2739



E-mail
« Válasz #46 Dátum: 2011. augusztus 23. - 06:38:56 »

Nekem tetszett a video , a fényeffektek és a narrátor csaj dumái. Tetszik a bal oldali plusz kar is. Igaz , hogy nem volt vérprofi a demózó játékos , de még mindig jobban tolta mint én.  :jolvanjol:
Naplózva


   LET THERE BE PINBALL !
dry34
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 164


E-mail
« Válasz #47 Dátum: 2011. augusztus 23. - 09:12:21 »

Az kijelző - animáció is nagyon igényes. A fényeffektek ütősek, bár nem tudom mennyi ideig bírja az ember szeme ezt a nagy villódzást.

Valahol írtátok hogy az atlag játéidő 1-1,5 perc - talán Stern nyilatkozta -, ilyen effektekkel nem is nagyon lehet tovább bírni folyamatosan  ;D
Naplózva
emfkfan
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1815


amatör flipper függő


WWW E-mail
« Válasz #48 Dátum: 2011. augusztus 23. - 11:28:52 »

http://www.youtube.com/watch?v=oWi1ZvvuHGI&feature=related - Itt egy nagyon durva video. Több ponton is széklettartási problémákkal küszködtem, olyan fényjátéka van. És hangulatosnak is tűnik. Érjen ide gyorsan :)

Érdemes 720p-ben oldalra döntött notebookon, vagy valami tableten nézni, marhajó.

hat igen. a limited edition vasarloknak ez jar :)
Naplózva

https://soundcloud.com/zogan/metallica-master-of-puppets

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)
Sanch
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 319


E-mail
« Válasz #49 Dátum: 2011. augusztus 23. - 11:52:42 »

Szerintem zseniális. Lehet hogy John Borg megtanult flippert tervezni? Nekem nagyon bejön, az SM-nél és a LORT-nél is megjósoltam, hogy azok értékálló flipperek lesznek. Most is úgy érzem.

--
S
Naplózva

Flipper kisasztal.
Valentine
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 576


WWW E-mail
« Válasz #50 Dátum: 2011. augusztus 23. - 22:18:58 »

Kár hogy ez csak a Limited.. simában nincsenek neonok a rámpákon.  Bár ez azért nem olyan nagy veszteség :)
Naplózva

YYY
Lang
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1746



E-mail
« Válasz #51 Dátum: 2011. augusztus 25. - 09:31:29 »

Így majd lehet pimpelni......  :futyul
Naplózva

  Nem tündérke,a kívánság az kívánság!Úgyhogy térdelj le szépen!!!!
Lang
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1746



E-mail
« Válasz #52 Dátum: 2011. október 17. - 12:16:33 »

És lám megszületett a Stern második gépe, amit szívesen hazavinnék!  :futyul
Ezt most kivételesen eltalálták!  :taps:  :pinball:
Naplózva

  Nem tündérke,a kívánság az kívánság!Úgyhogy térdelj le szépen!!!!
izs-49
Globális moderátor
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2112



WWW E-mail
« Válasz #53 Dátum: 2011. október 17. - 18:28:12 »

Szerintem nagyon jó kis gép volt. Szívesen nyomtam nagyon jó hangok vannak benne. Gratula STERN... :respect2:
Azért jó ,hogy elhozattam a rendezvényre ugye?

...a képen nem én vagyok!!!!!!!
Naplózva

IZSten veletek. 
'63 SQUARE HEAD '77 LOST WORLD '78 KISS '91 T2 '92 BLACK ROSE '92 ADDAMS GOLD '92 CREATURE '92 FISH TALES '92 Dr.WHO '92 SW '93 INDY '94 GnR '95 TOM '95 CONGO '95 AFM '96 SAFE CRACKER '96 SCARED STIFF '97 MEDIEVAL MADNESS '97 CIRQUS VOLTAIRE '98 MONSTER BASH '08 SHREK
Ramp
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2137



E-mail
« Válasz #54 Dátum: 2011. október 17. - 21:18:42 »

Nem jon be annyira semmi uj spinning diszk is votmar meg baloldalon standup targetek is.
Eppen el lehet rajta jatszani de ha sokat jatszottal az utobbi evek flipperein nem sok ujat iger.
Foleg az Iron Man Spider Man,CSI gepek koszonnek vissza elsore.
A temaja engem lehuz teljesen nagyon tavol all tolem.
Naplózva

Pinball is Dead
Ramp
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2137



E-mail
« Válasz #55 Dátum: 2011. november 02. - 21:31:34 »

Hát Ramp nem értek veled egye mostmár ne is haragudj állat a gép de a film tényleg gagyi abban igazam van.Most hogy hozzáfértem szerencsém volt belemélyedni
abszolút magával ragadott.A Spider-Man tetszett ennyire elsőre és talán csak a téma miatt maradt a NO.1 Stern nálam.
Naplózva

Pinball is Dead
izs-49
Globális moderátor
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2112



WWW E-mail
« Válasz #56 Dátum: 2011. november 03. - 09:05:55 »

Örülök ,hogy meggyőztétek egymást... :mrgreen:
Naplózva

IZSten veletek. 
'63 SQUARE HEAD '77 LOST WORLD '78 KISS '91 T2 '92 BLACK ROSE '92 ADDAMS GOLD '92 CREATURE '92 FISH TALES '92 Dr.WHO '92 SW '93 INDY '94 GnR '95 TOM '95 CONGO '95 AFM '96 SAFE CRACKER '96 SCARED STIFF '97 MEDIEVAL MADNESS '97 CIRQUS VOLTAIRE '98 MONSTER BASH '08 SHREK
Sanch
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 319


E-mail
« Válasz #57 Dátum: 2011. november 03. - 18:31:13 »

Hát Ramp nem értek veled egye mostmár ne is haragudj állat a gép de a film tényleg gagyi abban igazam van.Most hogy hozzáfértem szerencsém volt belemélyedni
abszolút magával ragadott.A Spider-Man tetszett ennyire elsőre és talán csak a téma miatt maradt a NO.1 Stern nálam.

Szerintem pedig a film is jó. A flipper is. Az utóbbi gyalázat gépek utan (avatar, iron man) ez egy összeszedett koncepció. Zseniális hangokkal. Szeretem.
Naplózva

Flipper kisasztal.
Ramp
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2137



E-mail
« Válasz #58 Dátum: 2011. november 03. - 20:16:29 »

Hát Ramp nem értek veled egye mostmár ne is haragudj állat a gép de a film tényleg gagyi abban igazam van.Most hogy hozzáfértem szerencsém volt belemélyedni
abszolút magával ragadott.A Spider-Man tetszett ennyire elsőre és talán csak a téma miatt maradt a NO.1 Stern nálam.

Szerintem pedig a film is jó. A flipper is. Az utóbbi gyalázat gépek utan (avatar, iron man) ez egy összeszedett koncepció. Zseniális hangokkal. Szeretem.
Az Avatar jó darab szerintem mostanában azt tesztelem. Ennek a Tron:Ökörség-nek  nekirugaszkodok megint ha olyan fantasztikus film.
Végülis az IMDB-n nem húzták le annyira.
Naplózva

Pinball is Dead
Valentine
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 576


WWW E-mail
« Válasz #59 Dátum: 2012. január 07. - 00:00:52 »

Érdekes videjó :)   (még nem néztem meg)

http://www.youtube.com/watch?v=6Lw6qpFQ40I
Naplózva

YYY
Angyalpor
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 515


E-mail
« Válasz #60 Dátum: 2012. november 13. - 00:06:44 »

Ezt most találtam, azt hittem, besz@rok. :D Pont erről beszélgettünk ma Jokerrel. :D

Naplózva
Joker
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 269



WWW E-mail
« Válasz #61 Dátum: 2012. november 14. - 08:44:51 »

Ja, azért a spórolás befigyelt, vagy inkább ez igénytelenség, egyszerűen nem értem hogy lehet belerakni egy jól sikerült gépbe ilyen béna szarokat  :reklamal:
ettől függetlenül máris Tron függővé váltam  :dance
Naplózva

Bally - Pool Sharks, Williams - STTNG, Williams - StarWars Episode 1 - Revenge From Mars, Bally - Corvette, Bally - World Cup Soccer, Williams - Getaway
Joker
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 269



WWW E-mail
« Válasz #62 Dátum: 2012. november 14. - 17:19:36 »

Holnap egy Trongálás ?  :mosoly: (rámegyek a grandra  :futyul)
Naplózva

Bally - Pool Sharks, Williams - STTNG, Williams - StarWars Episode 1 - Revenge From Mars, Bally - Corvette, Bally - World Cup Soccer, Williams - Getaway
Angyalpor
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 515


E-mail
« Válasz #63 Dátum: 2012. november 14. - 17:23:38 »

Mikorra gondoltal? :-)
Naplózva
Joker
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 269



WWW E-mail
« Válasz #64 Dátum: 2012. november 14. - 17:38:20 »

Kora délután mennénk, Csunyi is akkor ér rá
Naplózva

Bally - Pool Sharks, Williams - STTNG, Williams - StarWars Episode 1 - Revenge From Mars, Bally - Corvette, Bally - World Cup Soccer, Williams - Getaway
Ramp
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2137



E-mail
« Válasz #65 Dátum: 2012. november 14. - 21:55:45 »

Egyetértek azzal hogy a Tron egyszerű  gép ráadásul másolat de kapott egy szuper szoftvert ezért a legjobb flipperek közé sorolnám.
Azt viszont nem tudom hogy mivel lehetne pótolni a standup targeteket.Több mint 60 éves találmány szinte minden flipperben megtalálható....
Naplózva

Pinball is Dead
Oldalak: 1 [2] Fel Nyomtatás 
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  A Flipperekről általában  |  2000 után gyártott flipperek  |  Topic: Tron « előző következő »
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 2.0.19 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!