Első Magyar Flipperklub Fórum
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024. március 28. - 11:18:23

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:     Részletes kereső
Hungarian Pinball Open & Arcadia kiállítás -  2016 November 18-20.

http://www.flipperklub.hu/forum/index.php?topic=18252.0

51496 Hozzászólás 1421 Témában írta 495 Felhasználó
Legújabb tag: netchan
* Főoldal Súgó Bejelentkezés Regisztráció
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  Az Első Magyarországi Flipper Klub  |  Fórumtagok bemutatkozása  |  Topic: izsolesz bemutatkozás « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: izsolesz bemutatkozás  (Megtekintve 4433 alkalommal)
izsolesz
Insert Coin
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1


E-mail
« Dátum: 2016. április 15. - 19:21:15 »

Sziasztok!

Örülök hogy most már én is a flippertulajdonosok, és a klubtagok közé tartozhatok! Imhof Zsoltnak hívnak, 31 vagyok, Pécsen lakom és dolgozok.
Én is gyermekkoromban szerettem bele ezekbe a masinákba, és már évek óta terveztem saját gépet beszerezni. Ez nemrég sikerült is.
Egyet terveztem, de kettő lett belőle. Sajnos egyik sem problémamentes, de ha egyszer azok lesznek annál nagyobb lesz a büszkeség, és a sikerélmény.
Sajnos még elég amatőr vagyok a témában, de a lelkesedés megvan. Sok segítségre és tanácsra van még szükségem, de úgy látom a legjobb helyen járok hogy ezeket megkapjam!

Köszönettel
izsolesz

Naplózva
Blitz22
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 606



E-mail
« Válasz #1 Dátum: 2016. április 15. - 22:39:39 »

Üdv közöttünk! :)
Naplózva

"Túl gyorsan jön a golyó, ezen a szar gépen megint ragad a kar..."
Gépeim:Fish Tales, Magic Castle, Strange Science, Black Rose, Shaq Attack, Cosmic Flash és egy fél Laser Cue:)
izs-49
Globális moderátor
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2111



WWW E-mail
« Válasz #2 Dátum: 2016. április 17. - 10:03:39 »

Üdvözöllek az EMFKE Tagsága nevében, itt a fórumon.

Pataky Gergely EMFKE Elnök
Naplózva

IZSten veletek. 
'63 SQUARE HEAD '77 LOST WORLD '78 KISS '91 T2 '92 BLACK ROSE '92 ADDAMS GOLD '92 CREATURE '92 FISH TALES '92 Dr.WHO '92 SW '93 INDY '94 GnR '95 TOM '95 CONGO '95 AFM '96 SAFE CRACKER '96 SCARED STIFF '97 MEDIEVAL MADNESS '97 CIRQUS VOLTAIRE '98 MONSTER BASH '08 SHREK
Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  Az Első Magyarországi Flipper Klub  |  Fórumtagok bemutatkozása  |  Topic: izsolesz bemutatkozás « előző következő »
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 2.0.19 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!