Első Magyar Flipperklub Fórum
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024. március 28. - 14:53:49

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:     Részletes kereső
Hungarian Pinball Open & Arcadia kiállítás -  2016 November 18-20.

http://www.flipperklub.hu/forum/index.php?topic=18252.0

51496 Hozzászólás 1421 Témában írta 495 Felhasználó
Legújabb tag: netchan
* Főoldal Súgó Bejelentkezés Regisztráció
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  A Flipperekről általában  |  2000 után gyártott flipperek  |  Topic: Chicago Gaming Company által tervezett remake-ek « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Chicago Gaming Company által tervezett remake-ek  (Megtekintve 10723 alkalommal)
LuxZ
Insert Coin
*
Offline Offline

Hozzászólások: 17


E-mail
« Dátum: 2017. december 22. - 02:35:38 »

A Planetary Pinball társtulajdonosa (Rick Bartlett) pár napja kommentelt Pinside-on, hogy melyik gépeket tervezik újra gyártani a CGC-vel együtt. Gondoltam kiírom ide a kivonatát, hátha valakit érdekel és nem olvasta még.

Terveik szerint legalább(!) 7 remake-et fognak csinálni (Medieval Madness-t és Attack from Mars-ot is beleértve), és ebben a hétben benne lesz a Monster Bash, Cactus Canyon, Big Bang Bar (Capcom), illetve a Theatre of Magic is (nem feltétlenül ebben a sorrendben). Ezekre többnyire eddig is számíthattunk, de azért szerintem jó megerősítést hallani.
Egy korábbi hozzászólásában említette, hogy a licenszelés nem lesz gond a MB esetében, a Universal bármilyen szörnyes licenszét jelképes áron adja használatra.

Fontos, hogy ez nem hivatalos bejelentés, csak a terveik. A lista bővülhet/szűkülhet a kereslet változásától függően. 'Hamarosan' bejelentik, hogy mi lesz a 3. remake. (Január/február végéig a CGC gyártósorain AFM/MM fog futni, vélhetően ez után nem sokkal.)

A szóban forgó post: https://pinside.com/pinball/forum/topic/monster-bash-remake-this-game-is-scary-good-chicago-gaming-company/page/2#post-4127913

Egy másik hozzászólásában említette, hogy egyik remake-et sem limitált darabszámban fogják csinálni(MM-re és AFM-ra is vonatkozik), hanem ha a későbbiekben kapnak elég megrendelést, hogy újra megérje nekik gyártósorra állítani, akkor ismét nekikezdenek, akár kisebb szériákban is.
« Utoljára szerkesztve: 2017. december 22. - 03:29:02 írta LuxZ » Naplózva
HEAD
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2739



E-mail
« Válasz #1 Dátum: 2017. december 22. - 08:16:07 »

Köszi az infót !
Naplózva


   LET THERE BE PINBALL !
Szamó
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 232


E-mail
« Válasz #2 Dátum: 2017. december 22. - 08:59:22 »

Sirály
Naplózva
Zsozso
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 142


E-mail
« Válasz #3 Dátum: 2017. december 22. - 12:17:57 »

Remélem eljutnak a Bugs Bunny-ig is!

Meg a régi Dirty Harry-men is voltak kopások! :)
Naplózva

"...És tessék mondani, pénzt lehet vele nyerni?...."
Zsozso
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 142


E-mail
« Válasz #4 Dátum: 2017. december 22. - 12:20:42 »

A tippem a sorrendre:
1. Monster Bash
2. Cactus Canyon
3. Big bang Bar
4. Circus Voltaire

Ha nem így lesz, jöttök egy sörrel!

Várom a tippjeiteket!
Naplózva

"...És tessék mondani, pénzt lehet vele nyerni?...."
Blitz22
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 606



E-mail
« Válasz #5 Dátum: 2017. december 22. - 19:53:08 »

Az Indy hogy marad ki a sorból?
Naplózva

"Túl gyorsan jön a golyó, ezen a szar gépen megint ragad a kar..."
Gépeim:Fish Tales, Magic Castle, Strange Science, Black Rose, Shaq Attack, Cosmic Flash és egy fél Laser Cue:)
LuxZ
Insert Coin
*
Offline Offline

Hozzászólások: 17


E-mail
« Válasz #6 Dátum: 2017. december 22. - 23:24:57 »

Gondolom mivel viszonylag sok készült belőle, illetve elég drága/nehéz lehet megszerezni a jogokat a Disney-től. Hasonló okok miatt nem valószínű a TZ meg az Addams Family se. Azt éri meg újragyártani nekik, aminek az átlagos ára enyhén viseltesen is megközelíti az ő áraikat újonnan.
Naplózva
foxpro
Egyesületi Tag
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 151



E-mail
« Válasz #7 Dátum: 2017. december 23. - 17:40:25 »

1. Cactus Canyon
2. Circus Voltaire
3. Monster Bash

Ez előző hsz alapján, ha ránéznek most a jófogásra, akkor használt ár alapján a circus kerülhet az első helyre :-))))

Amúgy csodálom, hogy ez a remake megy, amikor sokkal jobb flipperek készülnek mostanában JJP vagy akár Stern kiadásában és új árban ugyanott vannak mint a remakek.


Naplózva
Szamó
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 232


E-mail
« Válasz #8 Dátum: 2017. december 23. - 18:02:31 »

Lehet, hogy sznob vagyok de nekem nem kéne remake olyan mintha kinai veterán Mercedes-t vennék.
Naplózva
LuxZ
Insert Coin
*
Offline Offline

Hozzászólások: 17


E-mail
« Válasz #9 Dátum: 2017. december 23. - 19:21:23 »

1. Cactus Canyon
2. Circus Voltaire
3. Monster Bash

Ez előző hsz alapján, ha ránéznek most a jófogásra, akkor használt ár alapján a circus kerülhet az első helyre :-))))

Amúgy csodálom, hogy ez a remake megy, amikor sokkal jobb flipperek készülnek mostanában JJP vagy akár Stern kiadásában és új árban ugyanott vannak mint a remakek.

Megnéztem azt a Cirqust jófogáson, hát szerintem a hirdetője egy "cseppet" többre tartja a gépét mint amennyit valójában ér :)

Nem tudom, JJP-s flipperekhez nem volt szerencsém, de az én szememben eddig még az egyik új Stern se veszi fel a versenyt mondjuk egy Monsterrel, vagy valamelyik másik nagy Williamsel.
Naplózva
Pbal
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 220



WWW E-mail
« Válasz #10 Dátum: 2017. december 23. - 20:20:16 »

Nincs gond szerintem az utángyártással, ha jó a minőség, a flippereseknél eddig sem a klasszikus gyűjtői értékek számítottak, csak a játékélmény. Simán lehet régi (40-50éves), bőven 1000 darab alatt kiadott gépeket látni az US piacon 300 dollár körül. A Big Bangből mondjuk eredeti csak 14 készült, az utána elkészült szűk 190 már utángyártás volt. Igazán ezekkel a tulajdonosokkal tolnak ki, az eddig 15-20e dolláros gépeiket láthatják majd 8-10e dolláros áron végtelen kínálatban. (el is kezdtek rendesen pánikolni)
Naplózva

foxpro
Egyesületi Tag
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 151



E-mail
« Válasz #11 Dátum: 2017. december 23. - 20:59:17 »

Nem tudom, JJP-s flipperekhez nem volt szerencsém, de az én szememben eddig még az egyik új Stern se veszi fel a versenyt mondjuk egy Monsterrel, vagy valamelyik másik nagy Williamsel.

Ki kellene próbálnod jobban őket és nem a Pro verziókat. Stern gépekből például Metallica, Star Trek, AC/DC, Spider Man ...
Naplózva
pinbot
Ball 2 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 84


E-mail
« Válasz #12 Dátum: 2017. december 24. - 11:40:45 »

A cirkuszt a mi vezetőnk, szószólónk, azaz az elnökünk árulja.
Ugyan kicsit borsos az ár, de aszavaiból azt vettem ki, hogy ez a gép soha nem volt üzemeltetésben, tehát teljesen gyári, hibátlan!
És mivel a piacon nem nagyon kapni ilyet, hát ennyi az ára!
Nem kötelező megvenni!
Ha pedig nagyon nem kell senkinek ennyiért, majd lejjebb engedi, vagy megtartja.
Boccsa az offért!
Naplózva
vpety
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1109

Pinball fanatic


E-mail
« Válasz #13 Dátum: 2017. december 25. - 15:54:35 »

Viktor flipperezik?
Naplózva

"It will never work!"
aty
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 142



E-mail
« Válasz #14 Dátum: 2017. december 25. - 16:33:06 »

Viktor flipperezik?
Orsós?
Naplózva
Zsozso
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 142


E-mail
« Válasz #15 Dátum: 2017. december 25. - 21:10:03 »

Viktor flipperezik?
Orsós?

Mert? Akkor kötelező lesz?
Naplózva

"...És tessék mondani, pénzt lehet vele nyerni?...."
Szamó
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 232


E-mail
« Válasz #16 Dátum: 2017. december 25. - 22:47:40 »

F@szok...... jó :)
Naplózva
Zsozso
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 142


E-mail
« Válasz #17 Dátum: 2018. július 25. - 09:28:45 »

Hoppá, nyertem!
Naplózva

"...És tessék mondani, pénzt lehet vele nyerni?...."
Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  A Flipperekről általában  |  2000 után gyártott flipperek  |  Topic: Chicago Gaming Company által tervezett remake-ek « előző következő »
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 2.0.19 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!