Első Magyar Flipperklub Fórum
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024. április 27. - 15:31:36

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:     Részletes kereső
Hungarian Pinball Open & Arcadia kiállítás -  2016 November 18-20.

http://www.flipperklub.hu/forum/index.php?topic=18252.0

51497 Hozzászólás 1421 Témában írta 495 Felhasználó
Legújabb tag: netchan
* Főoldal Súgó Bejelentkezés Regisztráció
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  A Flipperekről általában  |  Satöbbi  |  Topic: Flipperezök - Vilagranglista Magyarokkal! « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Flipperezök - Vilagranglista Magyarokkal!  (Megtekintve 17127 alkalommal)
ernö
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 776


Törzsfönök


E-mail
« Dátum: 2006. augusztus 02. - 20:24:36 »

Flipperezök vilagranglistaja Magyarokkal!   :respect2:

http://www.pinballrankings.com/rank.php
Naplózva
Senor
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2334


Senorland


WWW E-mail
« Válasz #1 Dátum: 2006. augusztus 02. - 20:29:35 »

Quote from: RE
Flipperezök vilagranglistaja Magyarokkal!   :respect2:

http://www.pinballrankings.com/rank.php


Wow...... :respect2:  :respect2:  :respect2:  :respect2:  :respect2:  :respect2:
Naplózva
Tyutyu
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2341


Dr. Zaccaria


WWW E-mail
« Válasz #2 Dátum: 2006. augusztus 02. - 21:16:53 »

Hááát ... ezen azért lehetne vitatkozni, de legalább ilyen lista is van.
Jobb mint a semmi ...
Naplózva




"A Zaccaria név megint szép lesz, méltó régi nagy híréhez !"
ernö
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 776


Törzsfönök


E-mail
« Válasz #3 Dátum: 2006. augusztus 02. - 21:49:24 »

Hat ja!
Ezen lehetne vitatkozni, de legalabb ezen a listan szerepelnek Magyarok is, akik nemregiben megmutattak a vilagnak, hogy mennyire jol tudnak jatszani!   :respect2:

Talan ezt a listat meglehetne mutatni egy-ket gondolkodo szponzornak a PAPA miatt........
Naplózva
MOS
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 168


E-mail
« Válasz #4 Dátum: 2007. július 17. - 12:30:47 »

Na és ki az aki a listán KÉTSZER szerepel?????? :-) :-)
Naplózva

C - H - A - M - P - I - O - N !!
HEAD
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2739



E-mail
« Válasz #5 Dátum: 2007. július 17. - 17:22:47 »

Na és ki az aki a listán KÉTSZER szerepel?????? :-) :-)


Össze kellene vonatni , mert akkor felkerülnél 285.-nek. (313. és 568. helyett)
Egyébként Gratulálok!
Naplózva


   LET THERE BE PINBALL !
Ramp
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2137



E-mail
« Válasz #6 Dátum: 2007. július 17. - 20:39:23 »

Igen!Reklamáld meg!Ez nem mehet így tovább!
Naplózva

Pinball is Dead
vpety
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1109

Pinball fanatic


E-mail
« Válasz #7 Dátum: 2007. július 18. - 14:11:23 »

Igen!Reklamáld meg!Ez nem mehet így tovább!
...én is óvnék...
Naplózva

"It will never work!"
MOS
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 168


E-mail
« Válasz #8 Dátum: 2007. július 18. - 16:21:46 »

talán ha több versenyre mennénk el akkor mi ketten lennénk az első kettő ... a sorrendről nem vitázom
és ha ESETLEG ezeket a gépeket nem lehetne RÁNCIGÁLNI - ahogy régebben volt pl Wizardsban a Magyar bajnokságon - akkor a világon senki nem kérdőjelezné meg az első helyemet
Naplózva

C - H - A - M - P - I - O - N !!
Recon
Guest


E-mail
« Válasz #9 Dátum: 2007. július 18. - 16:27:47 »

vagy kiderulne hogy megis vannak nalad pengebbek  :mrgreen:
Naplózva
Ramp
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2137



E-mail
« Válasz #10 Dátum: 2007. július 19. - 16:41:09 »

Rotter Ernő-RE német zászló alatt de ő magyar egyébként.AGY -Szőcs Bence álnéven fut ő is  magyar.
MOS jól játszol az biztos de hogy világelső lennél egy kicsit kétlem.A világ két legjobb flipperesét nem is láttad élőben akkor honnan tudod hogy jobb vagy náluk?Na meg nem csak a 90-es évek WMS-eit kell jól ütni hanem a régebbieket és az újabbakat  is.Ráadásul a versenyek egyre inkább a Sternekről szólnak és fognak szólni.Abban meg nem nagyon vagy otthon szerintem.De tudod mit jjövő héten megyek pestre üssünk egy  meccset!Gold Crown jó lesz?
Naplózva

Pinball is Dead
MOS
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 168


E-mail
« Válasz #11 Dátum: 2007. július 20. - 08:26:05 »

Gyerekek , én 1998-1999 megnyertem két (nemhivatalos) VB-t azért,na!!!

A világ két legjobb flipperese?? A listán a masszív versenyzők vannak , amíg nem járunk minimum havonta versenyezni addig nem is lesz előrelépés!!!

Egyébként - TALÁN tudod - Lyman Sheatst elkalapáltam a Monster Bashen az EBn tavaly , a Döntőben!!!!!

A másik , valahogy hozzászoktam a VERSENYkörülményekhez , ami a "ha meglököd a gépet,az letilt".Így is játszom.
Ami a bécsi versenyen is volt, mindenki orrbaszájaba rángatta a gépeket. Számomra NEM ez a játék a mérvadó ( így is 4.lettem) ,SZK mögött nemsokkal lemaradva...(aznap jobb is volt nálam)(ő nyerte)
 
Két dolgot gondoljon meg az , aki a flipperezésbe a lökdösődést is beleérti:
 1) videojátékon játszol és ott jön mögötted a Szörny.Nincs esélyed.Ezért megdöntöd a Kabinetet és ezzel a Szörny lelassul és elmenekülsz.Ez normális lenne?????????
 2) ezek után mit jelent az hogy valamelyik gépen 18,000,000,000 a világcsúcs??? ez tiszta erőből lökhető gépen vagy azonnal tiltón?????

Van egy www.pinballnews.com oldal, ott vannak az új Sternek részletes szabályai. Addig nem tudok játszani velük rendszeresen amíg nincsenek itt!!!!

Bárhol szívesen játszok , ahol a gépek színvonala számomra megfelelő. A GoldCrownban május végén jártam , a gépek állapota 20 százalékos.NEM ilyen helyre gondoltam.(Mammut  LOTR  5 százalék)


Legalább a budapestieknek rendszeresítenie kellene az ÉLŐ flipperezést , ehhez egy jó hely pedig elengedhetetlen.Ezt régebben kifejtettem itt is. Jelenleg jó hely NINCS. Nem a játékot , hanem annak jelenlegi környezetét utasítom vissza.Mindazonáltal körül fogok nézni és ha egy jó (89%+) gépet tudtok(vagy találok) akkor azon nyomhatunk is.Időpont lényegében mindegy.

Prepare to Battle!! I will show you why I am the Champion of Pinball!!!!!
Naplózva

C - H - A - M - P - I - O - N !!
Recon
Guest


E-mail
« Válasz #12 Dátum: 2007. július 20. - 10:58:13 »

En inkabb hentergek 1 jot az asszonnyal, az jobb, es megmaradok hobbiflipperesnek...  :mrgreen:
Naplózva
Ramp
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2137



E-mail
« Válasz #13 Dátum: 2007. július 20. - 19:05:37 »

Európabajnokok lettünk ja,de rohadt nagy mák volt.Lymant megverted oké stimmel-de hogy a Bash előtt letiltotta szerencsétlen.
lökés?ez a dolog régebbi mint maga a flipper,ráadásul a szabályok(PAPA,IPF) abszolút megengedik leszámitva a big-bang-back és deathsave nevű
simlis trükköket.A két legjobb fent van a lista tetején-szinte biztos hogy ténylegesen nem ők a legjobbak csak rengeteg rendezvényre járnak.PAPA,Pinbrawl stb.ezen nincs is vita.
A gyári világcsúcsok fent vannak a twingalaxies.com-on és azt jelentik hogy versenyen 3 golyóból xball nélkül PAPA szabályok közt bíró jelenlétében csinálták.A gépek állapota ürügyén akármeddig ki lehet térni a kihívás elől ráadásul ez ugye csak romlik egyre.                           
Mondjuk SZK máshogyállt anno ehhez a kérdéshez:kérdeztem hogy jön -e pestre a seletezőre erre ő:tudsz egy helyet ahol utána reggelig játszhatunk?Sajnos akkor én nem tudtam menni de látszik hogy ő máshogy áll hozzá.                                                                                         Pgyuri szólok ha össze hozunk valami párbajt valakivel de látod nem egyszerű ez (Gold crown=20 %-os gépek ,ez nevetséges).
Szólj ha tudsz valami tuti gépet azért.Szerdán 5- 6 órától a crownban zúzok másnap reggelig ha akarsz csatlakozol vagy bárki más akár.
Naplózva

Pinball is Dead
MOS
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 168


E-mail
« Válasz #14 Dátum: 2007. július 21. - 09:12:05 »

LETILTOTTA SZERENCSÉTLEN?????

először is nem SZERENCSÉTLEN , ott volt neki az MB és hat lövésből se találta el
hátul álltam és hallottam a DRAIN effektet ( "nyoing" ) és ahogy kezdi számolni a bónuszt - hogy letiltotta-e azt nem tudom , gyorsan kimentem levegőzni

szerda este ultipartim van , igyekszem a GCbe tenni.

én is ezt kérdezem amúgy : tudsz egy helyet ahol JÁTSZANI is lehet, nem csak IDEGESKEDNI hogy a gép egy FOS ????????? az hogy gépEK az már fel se merül bennem.....
Naplózva

C - H - A - M - P - I - O - N !!
Ramp
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2137



E-mail
« Válasz #15 Dátum: 2007. július 21. - 17:56:21 »

Ez a beszéd! :jolvanjol:8-tól leszek ott amúgy.
Hát nekem úgy tűnik ez a legjobb hely sajna,a többi nagyobb terem DP,Mamut,Westend,sokkal-sokkal siralmasabb.
Az idegeskedés nálam nem megy én műszakilag leromlott gépeken is eljátszogatok-olyankor nem érdekel a rekord-csak ütögetek egy párat.
Javulás nem várható hiszen új gépet nem vesznek a régieket meg olyanok tartják karban akik nem értenek hozzá.
Naplózva

Pinball is Dead
MOS
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 168


E-mail
« Válasz #16 Dátum: 2007. július 21. - 21:59:22 »

...pontosabban olyanok NEM tartják karban...
Naplózva

C - H - A - M - P - I - O - N !!
Vis Major
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 177



E-mail
« Válasz #17 Dátum: 2007. július 23. - 10:55:28 »

Az Art biliárdteremben, Újpest és Rákospalota határán, a váci vasútvonal mellett tudok egy elég jó állapotban lévő Monster Bash-t és egy Medieval Madness-t.

A link: http://www.billiard-art.hu/biliard-klub

A cím: Billiard Art Club, Bp. 1045 Elem utca 5-7.
Naplózva

Hö!
______________

I'LL BREAK YOUR FINGERS NEXT TIME!!!
Ramp
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2137



E-mail
« Válasz #18 Dátum: 2007. július 24. - 13:02:32 »

Jó kis hely lehet.Akkor ART vagy GC MOS, Pgyuri?
Naplózva

Pinball is Dead
Vis Major
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 177



E-mail
« Válasz #19 Dátum: 2007. július 24. - 14:49:41 »

A helyet megközelíteni már nem olyan egyszerű, merthogy az oldal nem mutatja azt a csalafintaságot, hogy tulajdonképpen nem a térkép által jelölt Elem utcában leledzik az említett műintézmény, hanem az Elem utcából megközelítvén a vasúti átjárót, közvetlenül a sorompó előtt el jobbkanyarral meg kell támadni azt a kis utcácskát a vasút kerítése mellett, amelyiken haladván az ember ellibben a Landler járműjavító mellett, kikerüli a gyalogos felüljárót, ami az Istvánteleki vasútállomásra vezet (a már említett váci vasútvonal mentén), és észrevesz egy betonból készült, 4-5 lépcsőnyi magasra nőtt teraszt, ahonnan be lehet hatolni az épületbe, amely a két masinát hivatott rejteni, immáron évek óta, úgyhogy valószínűleg nem tűntek el az utolsó ottlétem óta...
Ja, a terasz után lehet parkolni.    ;D ;D ;D
Naplózva

Hö!
______________

I'LL BREAK YOUR FINGERS NEXT TIME!!!
MOS
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 168


E-mail
« Válasz #20 Dátum: 2007. július 24. - 17:00:19 »

Az Elem utcában egy fél éve voltunk ANDdal és CIAval . Két parti után használhatatlan lett mindkét gép.Egy hét múlva a Bash nem adta meg a jobb kört és a Mosht sem, a jobb hídra pedig csak jobb karból backhand tudtuk fellőni.A Madnesst csak akkor kapcsolták be amikor kértük és egyóra volt amíg feltöltődött a DMD. A jobb troll rossz volt épp.Ez a két gép van ott 3 éve. A Goldban ma volt egy srác és a gépeket ő 40 százalékosra értékelte.
Szívesen megyek holnap ha semmi se jön közbe , de arra számíthattok hogy ha a gépek használhatatlanok akkor biztos nem fogok játszani rajtuk.
Naplózva

C - H - A - M - P - I - O - N !!
Ramp
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2137



E-mail
« Válasz #21 Dátum: 2007. július 25. - 12:56:47 »

Akkor én is a GoldCrownra szavazok.Langhornnak örülök őt én is meg akartam kérdezni, csak utoljára azt mondta
nem játszik teremben.Telszám ment PM-ben.Remélem én is hogy többen leszünk.
Naplózva

Pinball is Dead
MOS
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 168


E-mail
« Válasz #22 Dátum: 2007. július 25. - 15:04:53 »

Pillanatnyilag úgy tűnik hogy nem jó a ma este...lehet hogy még a városban se leszek...de ha tudok megyek, akár később is...
Naplózva

C - H - A - M - P - I - O - N !!
Senor
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2334


Senorland


WWW E-mail
« Válasz #23 Dátum: 2007. október 11. - 14:57:38 »

Üdv,

A téma lényegéhez hozzászólva:

27 helyet előrelépve a világranglistán az előkelő 24. helyen Krisztián Szalai SZK  77.00 ponttal !

667 helyet előrelépve 153. helyen Laszlo Horn ALQ  15.80 ponttal !

Pgyuri

SZÉP VOLT FIÚK.....  :banan:
Naplózva
ernö
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 776


Törzsfönök


E-mail
« Válasz #24 Dátum: 2009. május 01. - 20:45:58 »

A wilsdruffi verseny pontjai mar felkerültek a listara.  :respect2:

Solymosi Gabi mindenkepp jelentkezzen az oldal üzemeltetöjenel, mivel "Nemet" a nemzetisege!
Naplózva
atee
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 682



E-mail
« Válasz #25 Dátum: 2009. május 01. - 21:34:45 »

 Attila Rucz     Germany     2723rd a  nevem is szarul van írva és német se vagyok :)
Naplózva

Rocky (Gottlieb 1982)
HEAD
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2739



E-mail
« Válasz #26 Dátum: 2009. május 02. - 06:42:27 »

Attila Rucz     Germany     2723rd a  nevem is szarul van írva és német se vagyok :)


Akkor lehet , hogy nem is Te vagy ?  :gondol  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Naplózva


   LET THERE BE PINBALL !
atee
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 682



E-mail
« Válasz #27 Dátum: 2009. május 02. - 07:21:37 »

Attila Rucz     Germany     2723rd a  nevem is szarul van írva és német se vagyok :)


Akkor lehet , hogy nem is Te vagy ?  :gondol  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Írtam nekik a sajátos angolommal :) Biztos megértik :D
Naplózva

Rocky (Gottlieb 1982)
Zsifi
Egyesületi Tag
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 720



WWW E-mail
« Válasz #28 Dátum: 2009. május 02. - 08:12:04 »

Én is német lettem....és már csak 1486 emberen kell átverekedni magamat...))))))
Naplózva

üdv motoros / Zsifi
Zsifi
Egyesületi Tag
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 720



WWW E-mail
« Válasz #29 Dátum: 2009. május 02. - 08:14:30 »

szerintem mindenki nézze meg, mert a Gergő pl osztrák..)))

Össze kellene gyűjteni a hibákat és egy levélben jelezni nekik..
Naplózva

üdv motoros / Zsifi
Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  A Flipperekről általában  |  Satöbbi  |  Topic: Flipperezök - Vilagranglista Magyarokkal! « előző következő »
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 2.0.19 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!