Első Magyar Flipperklub Fórum
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024. április 27. - 23:01:03

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:     Részletes kereső
Hungarian Pinball Open & Arcadia kiállítás -  2016 November 18-20.

http://www.flipperklub.hu/forum/index.php?topic=18252.0

51497 Hozzászólás 1421 Témában írta 495 Felhasználó
Legújabb tag: netchan
* Főoldal Súgó Bejelentkezés Regisztráció
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  A Flipperekről általában  |  1990 és 1999 10. 25.-e között gyártott flipperek  |  Topic: Cactus Canyon « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Cactus Canyon  (Megtekintve 17072 alkalommal)
Füredi Sándor
Guest


E-mail
« Dátum: 2006. június 27. - 11:47:32 »

Most előszőr játszottam normális állapotban lévő CC-vel.Remek hangulatos gép változatos feladatokkal.Viszont kevés rajta az extraball szerzési lehetőség(mindössze 2),és gyenge a Final Mode-ja.Csak fix pontszámot lehet elérni benne,először 70M majd 95M,120M stb. ehhez csak a karhoz közel eső droptargeteket kell lelövöldözni fix idő alatt.Van benne egy remek Hurry-up mód ilyenkor egy gőzös megy át a pálya felett,és nekünk mielőtt a végéhez érne 5 rámpát kell lőni,de közben a középső rámpára megállítja a vonatot.Sajnos a vonat csak egy módnál kap feladatot.Gyakoribb benne viszont a Gunfight vagy Quickdraw nevű feladat amikor a négy Drotarget közül egy felpattan és le kell szednünk minél előbb.Szóval jó kis gép de azért elmarad az MB-től rendesen.
Naplózva
Senor
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2334


Senorland


WWW E-mail
« Válasz #1 Dátum: 2006. június 27. - 15:12:53 »

Quote from: Füredi Sándor
Most előszőr játszottam normális állapotban lévő CC-vel.Remek hangulatos gép változatos feladatokkal.Viszont kevés rajta az extraball szerzési lehetőség(mindössze 2),és gyenge a Final Mode-ja.Csak fix pontszámot lehet elérni benne,először 70M majd 95M,120M stb. ehhez csak a karhoz közel eső droptargeteket kell lelövöldözni fix idő alatt.Van benne egy remek Hurry-up mód ilyenkor egy gőzös megy át a pálya felett,és nekünk mielőtt a végéhez érne 5 rámpát kell lőni,de közben a középső rámpára megállítja a vonatot.Sajnos a vonat csak egy módnál kap feladatot.Gyakoribb benne viszont a Gunfight vagy Quickdraw nevű feladat amikor a négy Drotarget közül egy felpattan és le kell szednünk minél előbb.Szóval jó kis gép de azért elmarad az MB-től rendesen.



Cactus Canyon  :jolvanjol:  :jolvanjol:  :jolvanjol:  :jolvanjol:  :jolvanjol:
Naplózva
Recon
Guest


E-mail
« Válasz #2 Dátum: 2006. június 27. - 15:17:11 »

Pesten nincs ilyen? Megnézném már élőben is :)
Naplózva
Senor
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2334


Senorland


WWW E-mail
« Válasz #3 Dátum: 2006. június 27. - 21:02:39 »

Quote from: Recon
Pesten nincs ilyen? Megnézném már élőben is :)


Hát nagyon ritka gép,de biztosan van valhol,habár én pld nem tudok....  :gondol:
Naplózva
NONO
Egyesületi Tag
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 435



E-mail
« Válasz #4 Dátum: 2006. június 27. - 21:51:09 »

Quote from: El Senor De Los Anillos
Quote from: Recon
Pesten nincs ilyen? Megnézném már élőben is :)


Hát nagyon ritka gép,de biztosan van valhol,habár én pld nem tudok....  :gondol:


Senor, nézd meg a "hol találom" menübe...  :futyul: azon belül a "Flipperek Hajduszoboszlón"  :mosoly:


  :beer:

Üdv.
Naplózva

NONO

www.nor-bika-421.wbh.hu

Williams/Bally flipperek 1980-1995ig és egy szem Gottlieb.
Senor
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2334


Senorland


WWW E-mail
« Válasz #5 Dátum: 2006. június 27. - 21:57:35 »

Quote from: NONO gangsta
Quote from: El Senor De Los Anillos
Quote from: Recon
Pesten nincs ilyen? Megnézném már élőben is :)


Hát nagyon ritka gép,de biztosan van valhol,habár én pld nem tudok....  :gondol:


Senor, nézd meg a "hol találom" menübe...  :futyul: azon belül a "Flipperek Hajduszoboszlón"  :mosoly:


  :beer:

Üdv.


Jah.....  :ohmygod:
Thnx NONO.......  :jolvanjol:
Naplózva
Füredi Sándor
Guest


E-mail
« Válasz #6 Dátum: 2006. június 28. - 12:14:38 »

Ritkábban fordul elő mint a Cirqus Voltaire vagy a Champions Pub pedig ezek is nagyon ritka gépek.Ami nem csoda hiszen 900 készült belőle,na meg utána egy 1000-es limitált széria.Érdemes felkutatni.
Naplózva
Recon
Guest


E-mail
« Válasz #7 Dátum: 2006. június 28. - 12:54:16 »

Az király, még ezeket se láttam élőben....
Naplózva
Senor
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2334


Senorland


WWW E-mail
« Válasz #8 Dátum: 2006. június 28. - 13:02:04 »

Quote from: Füredi Sándor
Ritkábban fordul elő mint a Cirqus Voltaire vagy a Champions Pub pedig ezek is nagyon ritka gépek.Ami nem csoda hiszen 900 készült belőle,na meg utána egy 1000-es limitált széria.Érdemes felkutatni.


1000res limitált széria? na erröl ha lehet bövebben....  :nevet:
Naplózva
Recon
Guest


E-mail
« Válasz #9 Dátum: 2006. június 28. - 13:59:48 »

Senor, egyrészt:
http://www.pinball.com/cactus%20re-make/cactus-remake.htm

másrészt:
http://www.flipperklub.hu/forum/viewtopic.php?t=524
Naplózva
Senor
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2334


Senorland


WWW E-mail
« Válasz #10 Dátum: 2006. június 28. - 20:31:03 »

Quote from: Recon
Senor, egyrészt:
http://www.pinball.com/cactus%20re-make/cactus-remake.htm

másrészt:
http://www.flipperklub.hu/forum/viewtopic.php?t=524


Jah erre gondoltál?érdekes  ebböl én még nem láttam egy darabot sem...
ugyhogy maradjunk a 900as darabszámnál oszt kész....  :dance
Amugy köszi a helyreigazitást ,de ha valaki akkor én aztán majdnem fejböl ismerem a forum hozzászólásokat.Föleg ami ekkora volumenü mint a CC vagy az MM..
de azért köszi a fáradozásaidat..  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:
Naplózva
emfkfan
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1815


amatör flipper függő


WWW E-mail
« Válasz #11 Dátum: 2007. június 28. - 10:46:19 »

Quote from: Füredi Sándor
Most előszőr játszottam normális állapotban lévő CC-vel.Remek hangulatos gép változatos feladatokkal.Viszont kevés rajta az extraball szerzési lehetőség(mindössze 2),és gyenge a Final Mode-ja.Csak fix pontszámot lehet elérni benne,először 70M majd 95M,120M stb. ehhez csak a karhoz közel eső droptargeteket kell lelövöldözni fix idő alatt.Van benne egy remek Hurry-up mód ilyenkor egy gőzös megy át a pálya felett,és nekünk mielőtt a végéhez érne 5 rámpát kell lőni,de közben a középső rámpára megállítja a vonatot.Sajnos a vonat csak egy módnál kap feladatot.Gyakoribb benne viszont a Gunfight vagy Quickdraw nevű feladat amikor a négy Drotarget közül egy felpattan és le kell szednünk minél előbb.Szóval jó kis gép de azért elmarad az MB-től rendesen.


Cactus Canyon  :jolvanjol:  :jolvanjol:  :jolvanjol:  :jolvanjol:  :jolvanjol:


;D nevezzuk at senor canyon-nak ;D
Naplózva

https://soundcloud.com/zogan/metallica-master-of-puppets

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)
Senor
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2334


Senorland


WWW E-mail
« Válasz #12 Dátum: 2007. június 28. - 14:56:31 »

mért is?  :gondol
Naplózva
emfkfan
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1815


amatör flipper függő


WWW E-mail
« Válasz #13 Dátum: 2007. június 28. - 19:25:27 »

mért is?  :gondol

hat mert akkor egy egeszen nagy teruleten lehetne epiteni egy nagy flipper bazist, ami a tied lenne, es ha pihenesre vagyik az ember akkor megnezhetne a canyont :)
Naplózva

https://soundcloud.com/zogan/metallica-master-of-puppets

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)
Senor
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2334


Senorland


WWW E-mail
« Válasz #14 Dátum: 2007. június 28. - 19:39:11 »

mért is?  :gondol

hat mert akkor egy egeszen nagy teruleten lehetne epiteni egy nagy flipper bazist, ami a tied lenne, es ha pihenesre vagyik az ember akkor megnezhetne a canyont :)

Le is lennék nyügözve asszem...  :mosoly:
Naplózva
Bálint
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 123


E-mail
« Válasz #15 Dátum: 2009. április 14. - 11:45:52 »

Időközben elfelejtettem, Head kérte hogy írjak róla valamit a beszerzésről és hogy miért fogott meg.

A gépet a német ebayen találtam, de mivel még nem volt meg rá a kellő €, csak írtam egy mailt, ha esetleg nem megy el, keressen később. Úgy 2 hónap után találtam egy szép MB-t jó áron olaszországban, már le is tárgyaltam az indulást, amikor írtak, hogy érdekel e még a Cactus Canyon, mert engedne még az árából. A vége az lett, hogy Olaszország helyett Franciaország, és elhoztam inkább a CC-t.
Akkor még nem ismertem a gépet, Youtube-on nézegettem, meg ipdb-n. Az alapján tetszett. Igazából azért választottam ezt, mert olyan áron volt, amiért nem akartam otthagyni, és gondoltam legfeljebb kicsit kipofozom és eladom. MB-t azért könnyebb találni.

Ami időközben megfogott benne:
Szerintem nagyon szép gép, a kasztni, playfield, translite jól sikerült. A zenéje nagyon tetszik, a hangerőt mindig visszaveszem 1-2-szintre mert csend van, és azon kaptam magam, hogy egy percig állítgattam inkább, hogy végighallgassam... Mondjuk ezt nem biztos hogy le kellett volna írnom :-\ A játék tényleg könnyű, viszont élvezetes. Nem kell nagy mélységekre számítani, viszont ha pl munka után, kicsit feszülten szán rá az ember egy fél órát, biztosan jobb kedvvel folytatja a napot.

Egy W/B fan-nek szerintem többet is jelent a gyártott darabszám és az utolsó DMDs gép lévén. Az is tény, hogy egy kicsit máshogy néznék rá ha jöttek volna még mások utána is. De ha magad újítasz fel egy gépet, szerintem még közelebb kerülsz hozzá.

Úgyhogy most, hogy már a tartozást is sikerült rendezni azóta, már marad.
Naplózva
Tyutyu
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2341


Dr. Zaccaria


WWW E-mail
« Válasz #16 Dátum: 2009. április 14. - 13:10:03 »

Petyvel megnéztük ( többek között ) ezt a gépedet is.
Nagyon szép állapotban van, gratulálunk hozzá !

Ritka darab és a sorszám amit meséltél róla igazán érdekes ...  :gondol

 :jolvanjol:
Naplózva




"A Zaccaria név megint szép lesz, méltó régi nagy híréhez !"
HEAD
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2739



E-mail
« Válasz #17 Dátum: 2009. október 01. - 22:11:35 »

Köszönöm Bálint a hozzászólásodat, egyszer alkalomadtán majd meglátogatlak és kedvet csinálsz nekem hozzá. Volt már szerencsém a géphez , de elsőre nem fogott meg, de bizonyára, ha valaki mondaná a játék részleteit jobban kedvet kapnék hozzá.
Naplózva


   LET THERE BE PINBALL !
vpety
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1109

Pinball fanatic


E-mail
« Válasz #18 Dátum: 2010. május 05. - 20:12:20 »

Én utoljára a Sanch Ranch-on játszottam vele (na jó,éppen ma) és tényleg nem értem miért kellett a flippergyártónak tönkremennie :reklamal:
Ezek az utolsó darabok voltak a legjobbak tervezésben stb...
Egy másik barátomnál is van egy példány (ha jól emlékszem Langhorn is mesélt egyet talán Szabolcs megyéből) azzal együtt már 4-ről tudunk akkor kis hazánkban  :respect2:
egy ekkora kis országtól ez nem is rossz teljesítmény  :jolvanjol:
Naplózva

"It will never work!"
vpety
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1109

Pinball fanatic


E-mail
« Válasz #19 Dátum: 2010. október 20. - 15:28:52 »

Képek! Képek!
Naplózva

"It will never work!"
vpety
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1109

Pinball fanatic


E-mail
« Válasz #20 Dátum: 2010. október 20. - 15:40:32 »

jaj, igen, el is felejtettem, bocsi:
Naplózva

"It will never work!"
vpety
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1109

Pinball fanatic


E-mail
« Válasz #21 Dátum: 2010. október 20. - 15:42:13 »

...und...
Naplózva

"It will never work!"
vpety
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1109

Pinball fanatic


E-mail
« Válasz #22 Dátum: 2010. október 20. - 15:45:27 »

kabinet
Naplózva

"It will never work!"
janikajanika
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 617



E-mail
« Válasz #23 Dátum: 2010. október 20. - 16:28:23 »

Nagyon zsír.  :jolvanjol:
Azt hiszem én is befogok egyre ruházni , csak még átgondolom honnan folyosítok rá . :idiot1:
Naplózva

Akad 1-2 gép ha nagyon körülnézek .
CrocO1978
Ball 2 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 68


E-mail
« Válasz #24 Dátum: 2010. december 06. - 20:14:04 »

A VPin mame-ben mégcsak az első golyót sem felyeztem be 24.000-nél de ESC,Quit to Windos és nem birtam megállni van e valami info a gépről és leselkedni ki miként vélekedet eme remeken és pergösen játszhato flippiről.Sajnálattal vettem tudomásul sajnos......több érdeklödésre esetleg több infora számitottam.De sebaj bekerült nálam a kedvencek csarnokába.Respect minden flippi tulajnak és eme limitált darabszámos gépezet tulajainak is.  :respect2:  :pinball:
Naplózva
S.G.
Tiszteletbeli Tag
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 577



WWW E-mail
« Válasz #25 Dátum: 2012. augusztus 09. - 08:52:45 »

Micsoda budaörsön van Cactus Canyon flipper?na neeeeee :gondol
Naplózva

Solymosi Gábor alias S.G.
Billiard and Pinball forever:-)))))
Sanch
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 319


E-mail
« Válasz #26 Dátum: 2012. augusztus 09. - 11:22:42 »

Gyönyörű a budaörsi S... irodában található géphez  :tenoutoften:, gratulálok az illetékeseknek :) Erre szokás mondani, hogy kicsi a világ.

:)

--
S
Naplózva

Flipper kisasztal.
Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  A Flipperekről általában  |  1990 és 1999 10. 25.-e között gyártott flipperek  |  Topic: Cactus Canyon « előző következő »
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 2.0.19 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!