Első Magyar Flipperklub Fórum
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024. április 27. - 14:29:16

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:     Részletes kereső
Hungarian Pinball Open & Arcadia kiállítás -  2016 November 18-20.

http://www.flipperklub.hu/forum/index.php?topic=18252.0

51497 Hozzászólás 1421 Témában írta 495 Felhasználó
Legújabb tag: netchan
* Főoldal Súgó Bejelentkezés Regisztráció
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  A Flipperekről általában  |  1990 és 1999 10. 25.-e között gyártott flipperek  |  Topic: Fire! « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Fire!  (Megtekintve 5697 alkalommal)
Liti
Adminisztrátor
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2302



WWW E-mail
« Dátum: 2004. október 28. - 10:16:41 »

Naplózva
Liti
Adminisztrátor
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2302



WWW E-mail
« Válasz #1 Dátum: 2004. december 06. - 14:17:50 »

Állapot függő gondolom :beer: Mindenképpen hozd el a sufniból!!!!
Naplózva
kope
Insert Coin
*
Offline Offline

Hozzászólások: 16


E-mail
« Válasz #2 Dátum: 2004. december 06. - 22:17:42 »

A multkor az orrom elől vettek meg  egyet az ebay-en 260 euroert.
Naplózva

Gépem: Terminator 2.
Blitz22
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 606



E-mail
« Válasz #3 Dátum: 2008. május 30. - 18:57:21 »

Itt vannak a képek. A gép még nem eladó! Rendbe teszem elektronikailag, kap egy ledes kijelzöt. A csavarok és fémek nagyrésze homokszórt és festett, vagy csak homokszórt. A lábak fényesek, de krómozva nincsenek, egy gálvánüzemben kaptak a új fényt. Festeni, teljesen felújítani nem lesz idöm, sem pénzem.  Remélem lesz majd rá érdeklödő, ha nem megy a vaterára.
Naplózva

"Túl gyorsan jön a golyó, ezen a szar gépen megint ragad a kar..."
Gépeim:Fish Tales, Magic Castle, Strange Science, Black Rose, Shaq Attack, Cosmic Flash és egy fél Laser Cue:)
emfkfan
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1815


amatör flipper függő


WWW E-mail
« Válasz #4 Dátum: 2008. június 01. - 13:10:50 »

réges rég, egy messzi messzi csillebércen :) :P
« Utoljára szerkesztve: 2008. június 01. - 14:38:22 írta Recon » Naplózva

https://soundcloud.com/zogan/metallica-master-of-puppets

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)
Recon
Guest


E-mail
« Válasz #5 Dátum: 2008. június 01. - 14:20:21 »

Blitz: a te geped nem vaterarol van? Anno volt egy hasonlo fent nem volt rossz az ara, de 1ik jelentkezo helybol alkatreszgepet akart csinalni belole... remelem ez az mert akkor nem alkatreszkent vegezte
Naplózva
Blitz22
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 606



E-mail
« Válasz #6 Dátum: 2008. június 01. - 16:56:47 »

Helló! Szerintem ez az a gép! Sajnáltam volna ha alkatrészként végzi. Igaz Nekem kellett egy kijelzö belöle, hogy a Millionaire elmenjen. Dehát ezt pont Neked mondom? ;D :gondol Elég sok idöm és munkám van benne. És még így is van vele elég meló. Egyébként akkor hazajöttem melóból, megláttam, leütöttem villámáron és még akkor nap elmenetem érte...:) Az Ember annyit mondott "Hú, ez hamar ment..." Akkornap este kijelzö ki, Millionaire-be be. Próbajáték. Azóta Nálam van.
Naplózva

"Túl gyorsan jön a golyó, ezen a szar gépen megint ragad a kar..."
Gépeim:Fish Tales, Magic Castle, Strange Science, Black Rose, Shaq Attack, Cosmic Flash és egy fél Laser Cue:)
Recon
Guest


E-mail
« Válasz #7 Dátum: 2008. június 01. - 17:23:50 »

ez a beszed :) akkor orulok hogy nem vegezte alkatreszkent. en mar csak a licit veget lattam, szivtam is a fogam rendesen :D
a millionaire azota is uzemel a havernal bar voltak vele gondok, a rulettje szarakodik neha, sajnos az ido es az elhasznaltsag vasfoga... de meg megvan :)
Naplózva
Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  A Flipperekről általában  |  1990 és 1999 10. 25.-e között gyártott flipperek  |  Topic: Fire! « előző következő »
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 2.0.19 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!