Első Magyar Flipperklub Fórum
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024. április 29. - 16:51:22

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:     Részletes kereső
Hungarian Pinball Open & Arcadia kiállítás -  2016 November 18-20.

http://www.flipperklub.hu/forum/index.php?topic=18252.0

51497 Hozzászólás 1421 Témában írta 495 Felhasználó
Legújabb tag: netchan
* Főoldal Súgó Bejelentkezés Regisztráció
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  A Flipperekről általában  |  2000 után gyártott flipperek  |  Topic: Elvis « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Elvis  (Megtekintve 8778 alkalommal)
Liti
Adminisztrátor
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2302



WWW E-mail
« Dátum: 2005. május 19. - 20:30:31 »

http://www.ipdb.org/search.pl?any=Elvis&sortby=name&search=Search+Database&searchtype=quick
Naplózva
vpety
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1109

Pinball fanatic


E-mail
« Válasz #1 Dátum: 2005. május 27. - 00:09:48 »

Látom kevés a tapasztalat Elvis téren :-) Lehet menni a Westendbe gyakorolni (ha még ott van) Amúgy a Heartbreak hotel nem volt jó rajta - ahogy azt már valaki meg is írta egy másik topicban...de attól még el lehet vele pötyögni
Naplózva

"It will never work!"
Füredi Sándor
Guest


E-mail
« Válasz #2 Dátum: 2005. június 01. - 15:42:20 »

a hotel hiányzik ahhoz hogy végignyomd enélkül tényleg csak pötyögni lehet rajta.érdekelne mit ad ha kigyűjtök mindent.a gép külsejére egyébként nem lehet panasz bár én a behízott kokainfüggő elvist hiányoltam a gépről.a módok annyira nem tetszettek főleg a kutyást tartom szarnak.a multiball viszont nagyon ász,közben növelni lehet a golyók számát mint a monster bashban a mosh multinál,vagy volt egy mód abban a  last actionben ahol ilyen lehetőség volt.hiba viszont hogy ha belepottyant a golyó a lyukba akkor is jackpotot adott bár ez lehetett egyedi hiba is.a video mode nevetséges így 2005 tájékán.hangulatát és az összhatást tekintve közelebb áll a data east :tuz: termékeihez mint a  :respect2: bally vagy a williams  :respect2:  :respect2:  produktumaihoz.
Naplózva
pinhead
Ball 2 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 94


E-mail
« Válasz #3 Dátum: 2005. június 01. - 17:18:07 »

Ha mind az 5 dalt (módot) kirakod, akkor az ENCORE betűket rakod ki teljesen.
A Noiret nevű helyen (ld flipperek Bp-n topik) van egy 100% működő gép, azon lehet tapasztalni!!!
A video mode tényleg hiper szar!!!
Naplózva

PLAY A REAL GAME! PLAY PINBALL!
vpety
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1109

Pinball fanatic


E-mail
« Válasz #4 Dátum: 2005. június 01. - 19:25:36 »

Quote from: Füredi Sándor
hangulatát és az összhatást tekintve közelebb áll a data east :tuz: termékeihez mint a  :respect2: bally vagy a williams  :respect2:  :respect2:  produktumaihoz.


Nem csoda mivel a STERN a DataEast-et vette meg anno...kár érte.
Naplózva

"It will never work!"
Füredi Sándor
Guest


E-mail
« Válasz #5 Dátum: 2005. június 02. - 10:13:17 »

biztos?az encore-t ugyanis kigyüjtöttem és erre a végén egy 45mp-ig tartó multit adott.az összes dolog nem volt meg ekkor hiszen a hotel hiányzott.
Naplózva
Hetye
Ball 2 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 60



E-mail
« Válasz #6 Dátum: 2005. augusztus 28. - 21:01:15 »

A Westendbeli Elvis a kezeim alatt kezdett el füstölni (szó szerint), hívtam a személyzetet. Szar az egész.

A Noiret teljesen jó.

Az Encore-nál nekem is x sec-ig tartó multit adott. Nekem fura, hogy milyen könnyedén "pattog" a golyó a gépben. Mintha minden gumiból lenne.
Naplózva

This is how we say goodbye in Germany
Füredi Sándor
Guest


E-mail
« Válasz #7 Dátum: 2005. szeptember 05. - 12:20:16 »

Quote from: Hetye
A Westendbeli Elvis a kezeim alatt kezdett el füstölni (szó szerint), hívtam a személyzetet. Szar az egész.

A Noiret teljesen jó.

Az Encore-nál nekem is x sec-ig tartó multit adott. Nekem fura, hogy milyen könnyedén "pattog" a golyó a gépben. Mintha minden gumiból lenne.
Ezek szerint először játszol zsír új gépen.A pattogást a túl erős karok,gombák,pofozók,új gumik,sima Playfield,-okozhatják.
Naplózva
EdHunTer
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 164



E-mail
« Válasz #8 Dátum: 2005. szeptember 05. - 23:00:41 »

Na most annyit azért hozzátennék hogy ha vki jattszott az elso ket harom "uj stern" geppel (sharky's shootout pl) az tudja hogy a stern nagyon sokat tett azert hogy wwms hez hasonlo gepeket allitson elo es a mostani gepek nagysagrendekkel jobbak (marmint minosegre/jattszghatosagra) mint a data eastek 99%-a amugy a data east meg a sega mindegyik Gary Stern keze alatt futott.
Naplózva

You unlock this door with the... POWERBALL!
[img:11ef80a7a6]http://www.pinball.com/archives/doho/harry.gif[/img:11ef80a7a6]
http://pinballparts.atw.hu
Füredi Sándor
Guest


E-mail
« Válasz #9 Dátum: 2005. szeptember 26. - 16:09:55 »

Ez így van.Szóval ha mindent kigyűjtünk az Elvisen akor egy Graceland nevű final mode-ot ad,nyilakat és hangjegyeket kell lelőni 2.5-4 mill körüli pontszámokért.A vége egyenlőre talány.
Naplózva
emfkfan
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1815


amatör flipper függő


WWW E-mail
« Válasz #10 Dátum: 2007. június 28. - 11:06:47 »

Quote from: Füredi Sándor
hangulatát és az összhatást tekintve közelebb áll a data east :tuz: termékeihez mint a  :respect2: bally vagy a williams  :respect2:  :respect2:  produktumaihoz.

Nem csoda mivel a STERN a DataEast-et vette meg anno...kár érte.

pontyositsunk. a data eastet felvasarolta a sega, es a segat vasarolta fel a stern.
Naplózva

https://soundcloud.com/zogan/metallica-master-of-puppets

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)
Vis Major
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 177



E-mail
« Válasz #11 Dátum: 2007. július 02. - 11:22:41 »

Én Agárdon találkoztam egy Elvis géppel, de annak állandóan van valami baja. Tavaly még csak a karok mókáztak, néha késve reagáltak, és a jobb oldali fölső kar néha önálló életre kelt, de idén már teljesen beszart a hotel is, nem nyílik ki az ajtaja. Ez még mindig jobb, mint anno a Westendben lévő gép, aminek akkor egyáltalán nem is ment a hotelnél a karja, amikor játszottam rajta kb egy évvel ezelőtt. Meg is kérdeztem most hétvégén az agárdi gépnél a kocsma pultosát, hogy hogy lehet, hogy én ezt a gépet még sosem láttam normális állapotban? Erre közölte velem, hogy hétvégére mindig elromlik...   Én meg nyilván elhittem neki....    :mrgreen:
Ha ilyennel találkozom, valahogy mindig kedvem támad elbeszélgetni az üzemeltetővel, hogy vajon a Szerencsejáték Rt. hány szabadjátékot ír elő hibánként egy gépen?   :reklamal:
Azért persze szoktuk nyúzni a darabot, de rendkívül bosszant az ilyesféle beleszarás a dolgok közepébe...
Naplózva

Hö!
______________

I'LL BREAK YOUR FINGERS NEXT TIME!!!
emfkfan
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1815


amatör flipper függő


WWW E-mail
« Válasz #12 Dátum: 2007. július 02. - 17:43:57 »

Na most annyit azért hozzátennék hogy ha vki jattszott az elso ket harom "uj stern" geppel (sharky's shootout pl) az tudja hogy a stern nagyon sokat tett azert hogy wwms hez hasonlo gepeket allitson elo es a mostani gepek nagysagrendekkel jobbak (marmint minosegre/jattszghatosagra) mint a data eastek 99%-a amugy a data east meg a sega mindegyik Gary Stern keze alatt futott.
akkor ez homaly gery stern miert vasarolna fel a segat ha a sega is az o keze alatt fut? magyarant miert vasarolna fel valaki a sajat tulajdonaban ( esetleg tulajdon hanyadaban) a sajat ceget ? ;D
Naplózva

https://soundcloud.com/zogan/metallica-master-of-puppets

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)
Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  A Flipperekről általában  |  2000 után gyártott flipperek  |  Topic: Elvis « előző következő »
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 2.0.19 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!