Első Magyar Flipperklub Fórum
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024. április 29. - 13:40:58

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:     Részletes kereső
Hungarian Pinball Open & Arcadia kiállítás -  2016 November 18-20.

http://www.flipperklub.hu/forum/index.php?topic=18252.0

51497 Hozzászólás 1421 Témában írta 495 Felhasználó
Legújabb tag: netchan
* Főoldal Súgó Bejelentkezés Regisztráció
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  A Flipperekről általában  |  2000 után gyártott flipperek  |  Topic: Ripley's Believe It or Not « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Ripley's Believe It or Not  (Megtekintve 7369 alkalommal)
ernö
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 776


Törzsfönök


E-mail
« Dátum: 2006. június 02. - 22:03:42 »

A gep:

A Pat Lawlor Inc. fejlesztette ki! (The Addams Family, Twilight Zone)

Robert Ripley legendas utazasarol szol 7 kontinensen keresztül, aki idegen, különleges es bizarr dolgok utan kutatott.

Az utazas bemutatasahoz a jatekter különleges dolgokat tartalmaz:
- beszelö borzosfej
- titokzatos szobor, ami egy hatalmas eröteret (magnes) iranyit
- templom amit egy koddal lehet kinyitni
- vario cel
A flipper minden jatekos szamara jo szorakozast es jatekfelepitest biztosit.......(ennyit a leirasarol)


Az En velemenyem erröl a gepröl:
- Idiotaflipper
Ekkora zagyvaflippert meg nem igazan lattam-jatszottam! Kerdezzetek meg az SZK-t is! Ö is otthagyta par jatek utan!

Meg mielött megkerdeznetek, hogy hol jatszottunk vele:
Drezdaban ( US Play )
Naplózva
izs-49
Globális moderátor
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2112



WWW E-mail
« Válasz #1 Dátum: 2009. január 27. - 13:35:13 »

Van egy az országban üzemelésben. Ki lehet próbálni.

http://flipperklub.hu/forum/index.php?topic=14688.0
Naplózva

IZSten veletek. 
'63 SQUARE HEAD '77 LOST WORLD '78 KISS '91 T2 '92 BLACK ROSE '92 ADDAMS GOLD '92 CREATURE '92 FISH TALES '92 Dr.WHO '92 SW '93 INDY '94 GnR '95 TOM '95 CONGO '95 AFM '96 SAFE CRACKER '96 SCARED STIFF '97 MEDIEVAL MADNESS '97 CIRQUS VOLTAIRE '98 MONSTER BASH '08 SHREK
Fish
Ball 1 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 31


E-mail
« Válasz #2 Dátum: 2009. január 27. - 21:52:11 »

Ez is csak egy flipper a többi között!Szépen meg van csinálva az biz,de hogy az embert nem nagyon köti le az biztos!
 Fél évvel ezelőtt bujtam bele elöször és azóta párszor szervizeltem,de nem nagy szám!
Próbáljátok ki hátha megtetszik neketek és legalább pozítiv dolgokat is hallunk róla!
Naplózva

Flipper forever!
ernö
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 776


Törzsfönök


E-mail
« Válasz #3 Dátum: 2009. január 27. - 22:40:55 »

Hat en azota se jatszottam vele, de idöközben azt mondjak az emberek, hogy ez a gep nagyon alabecsült es nehezen lehet vegig vinni.
Amugy nincs sok Nemetoban se a gyüjtök között.

Nekem is egy kicsit jobban bele kellene merülnöm es lehet hogy meg is tetszene. Az elsö hozzaszolasomnal a LOTR-ot hajtottam es azzal ezt a gepet nem lehet összehasonlitani, annyira különböznek egymastol.
Naplózva
SZK
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 292


E-mail
« Válasz #4 Dátum: 2009. január 28. - 20:54:22 »

Az a baj ezzel a géppel,hogy az embernek még "belemerülni" sincs kedve,mert annyira zagyva! :reklamal:Egy-két dologra hamar rájön az ember,de összességében nagyon balul sikerült gép!Ennél talán már csak a Wheel Of Fortune ratyibb!Ezzel a véleményemmel nem vagyok egyedül,mert akárkivel beszéltem,senkinek sem tetszett a Wheel!
Naplózva
Ramp
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2137



E-mail
« Válasz #5 Dátum: 2009. január 29. - 13:20:30 »

A WoF a legygyengébb Stern szerintem is,a topicjában leírtam miért.
Elsősorban az a két csatorna a karok közt,ilyet egy elcseszett 1966 Central Park nevű förmedvényen láttam, szerintem arról lopták le a kiváló ötletet.
De a Ripley elég biztató volt két- három játékot játszottam  rajta a 06-os EB-n ,egy hétvégét rászánnék a gépre.
A kérdés csak az hogy egy hatéves Stern gép mennyire lehet halálán üzemeltetésben mikor egy LOTR,Elvis,Sopranos sincs már
normális állapotban sehol.
Naplózva

Pinball is Dead
Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  A Flipperekről általában  |  2000 után gyártott flipperek  |  Topic: Ripley's Believe It or Not « előző következő »
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 2.0.19 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!