Első Magyar Flipperklub Fórum
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024. április 27. - 20:55:04

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:     Részletes kereső
Hungarian Pinball Open & Arcadia kiállítás -  2016 November 18-20.

http://www.flipperklub.hu/forum/index.php?topic=18252.0

51497 Hozzászólás 1421 Témában írta 495 Felhasználó
Legújabb tag: netchan
* Főoldal Súgó Bejelentkezés Regisztráció
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  Általános  |  Kötetlen beszélgetés  |  Topic: Flipper(ek) a lakásban es a szomszédok reagálása « előző következő »
Oldalak: [1] 2 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Flipper(ek) a lakásban es a szomszédok reagálása  (Megtekintve 31588 alkalommal)
ernö
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 776


Törzsfönök


E-mail
« Dátum: 2006. december 10. - 22:36:19 »

Hellosztok!

Arra lennek kivancsi, hogy mikent regalnak a szomszedjaitok a flipperezesekhez!

Nekem most (22:11) jött fel az alattamlako, dörömbölve, folyamatosan csöngetve, hogy aludni szeretnenek!  :mrgreen:
Csak infonak irom, hogy az ujonc No Fear-emen epp ma este szereltem be a felsökart es miert is ne, az utolso jatekommal ettem a gepet a kedvenc 16-os hangerön. Arrrrgh, hogy milyen jo a zeneje!

Varom a törteneteket!

Ernö
Naplózva
Senor
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2334


Senorland


WWW E-mail
« Válasz #1 Dátum: 2006. december 10. - 23:35:25 »

Quote from: RE
Hellosztok!

Arra lennek kivancsi, hogy mikent regalnak a szomszedjaitok a flipperezesekhez!

Nekem most (22:11) jött fel az alattamlako, dörömbölve, folyamatosan csöngetve, hogy aludni szeretnenek!  :mrgreen:
Csak infonak irom, hogy az ujonc No Fear-emen epp ma este szereltem be a felsökart es miert is ne, az utolso jatekommal ettem a gepet a kedvenc 16-os hangerön. Arrrrgh, hogy milyen jo a zeneje!

Varom a törteneteket!

Ernö


Én már este 8után már nem nagyon szoktam játszani,de érdekes lenne hogyha az alattam levö feljönne,ugyanis az is én vagyok...  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:
Naplózva
foxpro
Egyesületi Tag
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 151



E-mail
« Válasz #2 Dátum: 2006. december 11. - 01:08:08 »

Nálam pedig a pincében nem lakik senki csak a gépek.   :mrgreen:   :mrgreen:   :mrgreen:
Naplózva
AGY
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 287


Brain Power


E-mail
« Válasz #3 Dátum: 2006. december 11. - 08:49:22 »

Én már este 8után már nem nagyon szoktam játszani,de érdekes lenne hogyha az alattam levö feljönne,ugyanis az is én vagyok...  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:[/quote]


 :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:
Naplózva

"Biztosan győz, aki hisz és a gépre támaszkodik"

Észak-Koreai mondás (mottó), majdnem pontosan. :-)

BRAIN POWER
Recon
Guest


E-mail
« Válasz #4 Dátum: 2006. december 11. - 09:22:44 »

Én jóban vagyok a szomszéddal, így hát amint hazaért a gépem, másnap becsöngettem hozzájuk, asszonyt megkértem hogy játsszon, én meg meghallgattam hogy mi hallatszik át. Semmi, jók a falak :)
Naplózva
izs-49
Globális moderátor
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2112



WWW E-mail
« Válasz #5 Dátum: 2006. december 11. - 09:30:04 »

Nálam max anyám jön le a pincébe ,hogy ideje lenne hazahúznom. :mrgreen:
A többi gépem meg igaz ,hogy panelban van de én lakok a garázsom felett így nincs duma. :nem:
Naplózva

IZSten veletek. 
'63 SQUARE HEAD '77 LOST WORLD '78 KISS '91 T2 '92 BLACK ROSE '92 ADDAMS GOLD '92 CREATURE '92 FISH TALES '92 Dr.WHO '92 SW '93 INDY '94 GnR '95 TOM '95 CONGO '95 AFM '96 SAFE CRACKER '96 SCARED STIFF '97 MEDIEVAL MADNESS '97 CIRQUS VOLTAIRE '98 MONSTER BASH '08 SHREK
ernö
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 776


Törzsfönök


E-mail
« Válasz #6 Dátum: 2006. december 11. - 10:28:30 »

Hat nalunk lehet, hogy papirbol vannak a falak!
Ha zenet hallgatok ejjel, akkor a pumpalast lazan lehet hallani a szomszed szobaban, pedig halkabban hallgatom, mint a tvt!
Este 22 oraig viszont nem reklamalhatnak a zajert........az alattamlakok elöszeretettel csapkodjak az ajtot, de en meg nem reklamaltam emiatt.

Egy baratomnak 4 gepe van a nappaliban es tarsashazban lakik. Rendszeresen csinal flippertalalkozot es meg nem volt gondja a szomszedjaval.
Naplózva
pety
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 100



E-mail
« Válasz #7 Dátum: 2006. december 11. - 10:42:29 »

Quote from: RE
Hat nalunk lehet, hogy papirbol vannak a falak!
Ha zenet hallgatok ejjel, akkor a pumpalast lazan lehet hallani a szomszed szobaban, pedig halkabban hallgatom, mint a tvt!
Este 22 oraig viszont nem reklamalhatnak a zajert........az alattamlakok elöszeretettel csapkodjak az ajtot, de en meg nem reklamaltam emiatt.

Egy baratomnak 4 gepe van a nappaliban es tarsashazban lakik. Rendszeresen csinal flippertalalkozot es meg nem volt gondja a szomszedjaval.


lehet ,hogy a szomszédainak csinálja a flipper találkozót,akkor azok meg minek szólnának :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:
Naplózva

  üdv:Pety.
                
                                                   
   PC.  FAR. MC. TM. SK.
HEAD
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2739



E-mail
« Válasz #8 Dátum: 2006. december 11. - 14:03:27 »

Quote from: RE
Hat nalunk lehet, hogy papirbol vannak a falak!
Ha zenet hallgatok ejjel, akkor a pumpalast lazan lehet hallani a szomszed szobaban, pedig halkabban hallgatom, mint a tvt!
Este 22 oraig viszont nem reklamalhatnak a zajert........az alattamlakok elöszeretettel csapkodjak az ajtot, de en meg nem reklamaltam emiatt.

Egy baratomnak 4 gepe van a nappaliban es tarsashazban lakik. Rendszeresen csinal flippertalalkozot es meg nem volt gondja a szomszedjaval.


Már megváltozott a rendelet tudtommal. 22 óra előtt is reklamálhatnak , ha  a társasházban nem a napi elvárható zaj van egy lakásban.Aztán , hogy mi a normális és elvárható azon lehet vitatkozni.


Nálunk (kertesház) lent vannak  a flipperek az irodámban , de este 8 után csak minimum hangerőn játszok , nem zavaró de így is egynémely gép basszusa felhallatszik, ami inkább a falak rezgésének köszönhető.
Naplózva


   LET THERE BE PINBALL !
Senor
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2334


Senorland


WWW E-mail
« Válasz #9 Dátum: 2006. december 11. - 17:40:09 »

"akkor a pumpalast lazan lehet hallani a szomszed szobaban"

 :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:
Biztos én értettem félre,de nagyot vidultam amikor olvastam......  :mrgreen:
Naplózva
bon1123
Ball 2 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 70


E-mail
« Válasz #10 Dátum: 2006. december 12. - 08:58:24 »

nekem a konyhában van a gépem,átalakitottam féligmedig klubhelységé és felettem lakik egy idösebb özvegyasszony de nagyon jo ember semmi sem zavarja se ha zenét hallgatok se ha flipperestet tartok éjfélig!
Naplózva

üdv:bon


gépem;TZ
GKO
Egyesületi Tag
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 593



E-mail
« Válasz #11 Dátum: 2006. december 12. - 12:46:15 »

Nekem sem szólt még senki a zaj miatt a társasházban (8-9 hangerő van beállítva). Igaz ügyelek, hogy a lakásban az ajtók csukva legyenek és a lábak alá gumi/karton/gumi korongokat raktam. Ezek jól tompítják a mechanikai rezgéseket. Meg hát igyekszem este kilencig játszani.

RE: Ha a hangerőt mérsékeled és vigyázol, hogy rezgések nagyon ne menjenek át a födémszerkezetbe akkor lehet hogy nem szólnak. Olvastam valamelyik külföldi fórumon, hogy hangszigetelő paneleket raktak a gép belsejébe (nem éghető anyagból!!!), állítólag eredményesen :jolvanjol:

Nálam teljesen más reakciókat váltott ki amikor gépet szállítottunk fel a lépcsőházban.

Fiatalabb lakók: "De király", "Szuper ötlet", "Mikor lehet játszani" és hasonló megjegyzések.

Idősebb hölgy: "Fiatalember, nem szégyelli magát, játékgépet otthon", "Még ilyet, társasházba!"
Naplózva
ernö
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 776


Törzsfönök


E-mail
« Válasz #12 Dátum: 2006. december 12. - 13:16:41 »

Hat itt nalunk inkabb hülyenek neznek es ertelmetlenkednek!
Eddig meg nem sikerült senkit se felhivni jatszani! A kutyat nem erdekli itt a flipper!

Most csinaltam egy hang es tekercstesztet........hat a falak papirbol vannak! Meg 1-es hangerön is lehet a szomszed szobaba hallani a zenet! (ajtok becsukva!) a tekercsek - karok kattogasarol pedig nem is beszelve!
Gumitalpak vannak, de ha mar a zene is 1esen athallatszik a masik szobaba, akkor mar nincs min segiteni!
Ugyhogy marad a megengedett idöben valo flipperezes!
Nagyon rossz ugy jatszani, hogy barmikor dörömbölhetnek a lakok. En nagyon belemelyedek a flipperezesbe.......
Naplózva
Ramp
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2137



E-mail
« Válasz #13 Dátum: 2006. december 12. - 16:30:02 »

Helló !
Az én szomszédomat nem zavarja.Ez mondjuk amiatt is lehet hogy nem otthon játszok.
Naplózva

Pinball is Dead
foxpro
Egyesületi Tag
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 151



E-mail
« Válasz #14 Dátum: 2006. december 12. - 19:08:48 »

Quote from: GKO
... a lábak alá gumi/karton/gumi korongokat raktam. Ezek jól tompítják a mechanikai rezgéseket....


Azért RoadShow-n ha beindul a bulldózer excentere szerentem lehet gumiláb, akkor is rezeg a lakótelep...  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:
Naplózva
Senor
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2334


Senorland


WWW E-mail
« Válasz #15 Dátum: 2006. december 12. - 19:52:23 »

Quote from: foxpro
Quote from: GKO
... a lábak alá gumi/karton/gumi korongokat raktam. Ezek jól tompítják a mechanikai rezgéseket....


Azért RoadShow-n ha beindul a bulldózer excentere szerentem lehet gumiláb, akkor is rezeg a lakótelep...  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:


Ez igy van,én kikötöttem mert egyszerüen olyan gép mintha szétakarna esni,de ez tényleg csak teremben volt izgalmas otthon már majdnem ,hogy idegesitö amikor olyan érzésed van hogy elakar menni a kezeid alól a gép...  :mrgreen:
Naplózva
ernö
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 776


Törzsfönök


E-mail
« Válasz #16 Dátum: 2006. december 12. - 20:48:40 »

A gepeket most egy szönyegre + gumialatetekre raktam.

De most az a bajom, hogy pl. a karok csettegeset nagyon lehet hallani!
Van valami ötletetek a "csatt-tompitasra"?

Amugy szerintem az RS Bulldozer hozzatartozik a gephez!
Engem nem idegesitene az biztos!
Naplózva
Senor
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2334


Senorland


WWW E-mail
« Válasz #17 Dátum: 2006. december 22. - 17:00:02 »

Quote from: RE

A gepeket most egy szönyegre + gumialatetekre raktam.

De most az a bajom, hogy pl. a karok csettegeset nagyon lehet hallani!
Van valami ötletetek a "csatt-tompitasra"?

Amugy szerintem az RS Bulldozer hozzatartozik a gephez!
Engem nem idegesitene az biztos!


Hát én is elduzzogok azért vele valahogy....  :mrgreen:
Naplózva
emfkfan
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1815


amatör flipper függő


WWW E-mail
« Válasz #18 Dátum: 2006. december 22. - 20:33:16 »

Quote from: El Senor De Los

Quote from: foxpro
Quote from: GKO
... a lábak alá gumi/karton/gumi korongokat raktam. Ezek jól tompítják a mechanikai rezgéseket....


Azért RoadShow-n ha beindul a bulldózer excentere szerentem lehet gumiláb, akkor is rezeg a lakótelep...  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:


Ez igy van,én kikötöttem mert egyszerüen olyan gép mintha szétakarna esni,de ez tényleg csak teremben volt izgalmas otthon már majdnem ,hogy idegesitö amikor olyan érzésed van hogy elakar menni a kezeid alól a gép...  :mrgreen:




mi az hogy kikototted?  nem is tudtam hogy lehet porazt kapni kimondottan flipperekhez :D :D :D
Naplózva

https://soundcloud.com/zogan/metallica-master-of-puppets

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)
Recon
Guest


E-mail
« Válasz #19 Dátum: 2006. december 23. - 14:17:43 »

shaker motor, halfarok, knocker, etc. kikotese = szentsegtores :D
Naplózva
emfkfan
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1815


amatör flipper függő


WWW E-mail
« Válasz #20 Dátum: 2007. április 19. - 12:19:24 »

shaker motor, halfarok, knocker, etc. kikotese = szentsegtores :D


mondjuk a knocker az meg nem is lenne baj me az az en idegeimre is tud menni :D
Naplózva

https://soundcloud.com/zogan/metallica-master-of-puppets

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)
Tyutyu
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2341


Dr. Zaccaria


WWW E-mail
« Válasz #21 Dátum: 2007. április 19. - 12:25:40 »

shaker motor, halfarok, knocker, etc. kikotese = szentsegtores :D


A halfarok kikötésével egyetértek !
Baromi idegesitő tud lenni egy rövid idő után ...
( A rendezvényen szemben ültem vele - nekem elhihetitek ! Ki is köttettem Sigma7-el hamar ! )
Naplózva




"A Zaccaria név megint szép lesz, méltó régi nagy híréhez !"
Recon
Guest


E-mail
« Válasz #22 Dátum: 2007. április 19. - 12:48:05 »

kenyes vagy :) akkor hozz napszemuveget is, mert nem fogom kikotni a tomcat villogoit :)
Naplózva
emfkfan
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1815


amatör flipper függő


WWW E-mail
« Válasz #23 Dátum: 2007. április 19. - 16:40:58 »

tomcat az ugy jo ahogy van :) de a knockert az kosdd ki ha nem akarsz mentot hivni szivroham miatt  ;) ;D :P
Naplózva

https://soundcloud.com/zogan/metallica-master-of-puppets

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)
Marcipa
Egyesületi Tag
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1298



WWW E-mail
« Válasz #24 Dátum: 2007. április 19. - 16:47:52 »

lessz villogás Recon bőven :) vagy majd azt hiszik, hogy villámlik éppen ;)
Naplózva

[Pinballs:  Getaway, Fish Tales, Black Jack, SWE1 ;) Gone but not forgotten Batman Forever, Super Orbit, Elektra , Mundial, Lap by Lap, Diamond Lady Arcade: MKII
http://www.csokieskave.hu
http://www.mpadesign.hu 
http://www.mpacustom.hu]
Senor
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2334


Senorland


WWW E-mail
« Válasz #25 Dátum: 2007. április 19. - 17:38:38 »

Villogjon csak az gép.. az kell nekünk...  ;D
Naplózva
Senor
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2334


Senorland


WWW E-mail
« Válasz #26 Dátum: 2007. május 10. - 10:22:43 »

Szerdán játszottunk egy páran....:) asszem a szomszédoknál elszakadhatott a cérna mert már dübörögtek...  ;D nem birták a buldózer motort a roadshow-ban asszem..  :P
Naplózva
AGY
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 287


Brain Power


E-mail
« Válasz #27 Dátum: 2007. május 10. - 11:15:40 »

Vedd meg az alattad lévő lakást is! Legalább lesz még hely a flippercsodáidnak.  ;D
Naplózva

"Biztosan győz, aki hisz és a gépre támaszkodik"

Észak-Koreai mondás (mottó), majdnem pontosan. :-)

BRAIN POWER
Marcipa
Egyesületi Tag
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1298



WWW E-mail
« Válasz #28 Dátum: 2007. május 10. - 11:29:21 »

vagy vegy
Vedd meg az alattad lévő lakást is! Legalább lesz még hely a flippercsodáidnak.  ;D

vagy vegyél egy házat a flippereknek :) és kész a flipperbarlang ;)
Naplózva

[Pinballs:  Getaway, Fish Tales, Black Jack, SWE1 ;) Gone but not forgotten Batman Forever, Super Orbit, Elektra , Mundial, Lap by Lap, Diamond Lady Arcade: MKII
http://www.csokieskave.hu
http://www.mpadesign.hu 
http://www.mpacustom.hu]
Senor
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2334


Senorland


WWW E-mail
« Válasz #29 Dátum: 2007. május 10. - 17:11:38 »

Ja most megyek egy másik helyre is dolgozni....szóval tök jó lesz..a végén még milliomos leszek... de ha összejön egy ház biztosan lesz már egy pár gép benne...  ;)
Naplózva
Marcipa
Egyesületi Tag
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1298



WWW E-mail
« Válasz #30 Dátum: 2007. május 11. - 09:44:12 »

;) HAJRÁ :)
Naplózva

[Pinballs:  Getaway, Fish Tales, Black Jack, SWE1 ;) Gone but not forgotten Batman Forever, Super Orbit, Elektra , Mundial, Lap by Lap, Diamond Lady Arcade: MKII
http://www.csokieskave.hu
http://www.mpadesign.hu 
http://www.mpacustom.hu]
Senor
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2334


Senorland


WWW E-mail
« Válasz #31 Dátum: 2007. augusztus 21. - 07:39:11 »

Tegnap jöttem rá,hogyha felhangositom a gépeket akkor nem hallom a szomszédokat,ha dörömbölnek....  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Naplózva
SOKOL
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 909



E-mail
« Válasz #32 Dátum: 2008. május 22. - 01:15:23 »

Amikor új helyre viszem ki a Road Show-t, mindig megmutatom a csatlakozót
a kocsmárosnak, hogy hol kell lehúzni a panelről...
Ha elfelejtem, vagy nem adok kulcsot, már másnap csuklik az édesanyám!
Eddig egyetlen egy hely volt, ahol mehetett a "hilti",
ott a kocsmáros imádta a gépet, akit zavart, attól elköszönt.
Csórikám később le is húzta a rolót...
Naplózva

Blitz22
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 606



E-mail
« Válasz #33 Dátum: 2008. május 22. - 09:18:41 »

Egy Road showt nálam is leparkolhatnál egy idöre. Igaz nekem nincs kocsmám, de szívesen látnám...:) A szomszédok meg... :box: A kiscsaj fölöttünk furulyázik, jobbról az MSN megy egész nap, nam meg a játszótér az ablak alatt... :-[ Igaz a Fire!-ön kikapcsoltam a harangot mert a Menyasszonyom is agybajt kapott töle...:( :)
Naplózva

"Túl gyorsan jön a golyó, ezen a szar gépen megint ragad a kar..."
Gépeim:Fish Tales, Magic Castle, Strange Science, Black Rose, Shaq Attack, Cosmic Flash és egy fél Laser Cue:)
vpety
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1109

Pinball fanatic


E-mail
« Válasz #34 Dátum: 2008. május 22. - 09:56:31 »

Egy Road showt nálam is leparkolhatnál egy idöre. Igaz nekem nincs kocsmám, de szívesen látnám...:) A szomszédok meg... :box: A kiscsaj fölöttünk furulyázik, jobbról az MSN megy egész nap, nam meg a játszótér az ablak alatt... :-[ Igaz a Fire!-ön kikapcsoltam a harangot mert a Menyasszonyom is agybajt kapott töle...:( :)
A furulyázós kiscsajt küldheted, van egy csere Road Show-m.
« Utoljára szerkesztve: 2008. május 22. - 10:15:00 írta vpety » Naplózva

"It will never work!"
Oldalak: [1] 2 Fel Nyomtatás 
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  Általános  |  Kötetlen beszélgetés  |  Topic: Flipper(ek) a lakásban es a szomszédok reagálása « előző következő »
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 2.0.19 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!