Első Magyar Flipperklub Fórum
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024. április 28. - 14:51:12

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:     Részletes kereső
Hungarian Pinball Open & Arcadia kiállítás -  2016 November 18-20.

http://www.flipperklub.hu/forum/index.php?topic=18252.0

51497 Hozzászólás 1421 Témában írta 495 Felhasználó
Legújabb tag: netchan
* Főoldal Súgó Bejelentkezés Regisztráció
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  Általános  |  Kötetlen beszélgetés  |  Topic: FLIPPEREZÉSI TECHNIKA « előző következő »
Oldalak: 1 [2] 3 Le Nyomtatás
Szerző Téma: FLIPPEREZÉSI TECHNIKA  (Megtekintve 41900 alkalommal)
fft
Ball 1 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 34


E-mail
« Válasz #35 Dátum: 2009. augusztus 25. - 11:58:36 »

meglep, hogy sokallod a 3,5 órát, ezt bárki meg tudja csinálni, a következő trükkel:
bal karral megfogod a golyót, a flippergombnak tolsz egy széket, a sport1/sport2 adón megnézel két focimeccset, megvacsorázol, elveszed a széket és játszol tovább.
Naplózva
S.G.
Tiszteletbeli Tag
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 577



WWW E-mail
« Válasz #36 Dátum: 2009. augusztus 25. - 12:07:37 »

meglep, hogy sokallod a 3,5 órát, ezt bárki meg tudja csinálni, a következő trükkel:
bal karral megfogod a golyót, a flippergombnak tolsz egy széket, a sport1/sport2 adón megnézel két focimeccset, megvacsorázol, elveszed a széket és játszol tovább.

Szék az meg minek? :gondol
Egy névjegykártya félbe hajtva,vagy egy gyufa is megteszi a szolgálatott ha esetleg egy pisire kikellene szaladni a 3,5h ás  játék alatt...... :mrgreen:
Naplózva

Solymosi Gábor alias S.G.
Billiard and Pinball forever:-)))))
pintakker
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1493


E-mail
« Válasz #37 Dátum: 2009. augusztus 25. - 12:40:23 »

Micsoda tippek!  ;D
Ezt jó is lenne el sütni valahol!Én "játszok" a többi meg várjon a sorára  ;D
Naplózva

Rokkó, a rumos rabló rácsapott egy ragyogó drágakő rakományra, de rettentő rémesen ráfaragott :D :D
Ramp
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2137



E-mail
« Válasz #38 Dátum: 2009. augusztus 25. - 12:53:56 »

Addig ott a szék és foglaljon helyet.
Naplózva

Pinball is Dead
KLM
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 360



E-mail
« Válasz #39 Dátum: 2009. augusztus 25. - 17:56:13 »

Nem voltak ilyen trükkök!!Folyamatos játék volt!Onnantól h benyomtam a Start gombot addig míg lement az utolsó golyó 5 és fél óra volt!!Az első golyó volt a 3 és fél órás a többi nem tudom hány golyóval(mert nem számoltam mennyi extra ballt csináltam) csak 2 órát játszottam!A flipper az a Popeye Saves The Earth volt és 5 golyós!U.I.:Flipperrel kapcsolatban soha nem füllentek!!
Naplózva

KLM
Blitz22
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 606



E-mail
« Válasz #40 Dátum: 2009. augusztus 25. - 18:26:38 »

Most jut eszembe, nem is kérdeztem KLM, hogy voltál-e a Kertvárosiban?
Naplózva

"Túl gyorsan jön a golyó, ezen a szar gépen megint ragad a kar..."
Gépeim:Fish Tales, Magic Castle, Strange Science, Black Rose, Shaq Attack, Cosmic Flash és egy fél Laser Cue:)
KLM
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 360



E-mail
« Válasz #41 Dátum: 2009. augusztus 25. - 18:41:02 »

Nem voltam közbejött más program!Remélem most Szombat du. átjutok végre ;D!Szeretnék már élőben is játszani a Flintstonnal mert még csak vp.-én nyomtam :D!!!
Naplózva

KLM
Valentine
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 576


WWW E-mail
« Válasz #42 Dátum: 2009. augusztus 25. - 20:39:45 »

Szóval akkor a lökdösésre nincs semmiféle recept? ??  :party:
Naplózva

YYY
Valentine
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 576


WWW E-mail
« Válasz #43 Dátum: 2009. augusztus 25. - 20:45:58 »

Egyébként ha egy targetet találok el pontosan, arról már pattanhat a golyó bármerre, kifelé is, szóval néha csak ki kell védeni valahogy az oldalrasunnyogást... biztos tudtok valami jótanácsot adni! :)  :beer:
Naplózva

YYY
Santa
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 826


Törzsfőnök


WWW E-mail
« Válasz #44 Dátum: 2009. augusztus 25. - 21:04:30 »

cigisdoboz outlanebe oszt jó
Naplózva

Első Magyar Törzsasztal
Ramp
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2137



E-mail
« Válasz #45 Dátum: 2009. augusztus 26. - 07:33:52 »

Targetet és egyéb célpontot is el lehet találni úgy hogy biztonságos helyre pattanjon vissza a golyó,ha targetről outlanere megy
akkor valamit rosszul csináltál.
Jó tanács:pont akkor lökd meg a gépet amikor a slingshot felső poszjához vagy az in-outlanek közötti poszthoz ér hozzá.
De lehet hogy pont így lököd ki a golyót.Úgyhogy mégis  inkább célozni tanulj meg.
Naplózva

Pinball is Dead
Valentine
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 576


WWW E-mail
« Válasz #46 Dátum: 2009. augusztus 26. - 11:45:57 »

OKé.. köszi:) NNagyjából ezt szoktam csinálni, de a targetes dologgal nem nagyon értek egyet.. na megyek gyekorolni:D :beer:
Naplózva

YYY
Ramp
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2137



E-mail
« Válasz #47 Dátum: 2009. augusztus 26. - 15:08:14 »

Nem voltak ilyen trükkök!!Folyamatos játék volt!Onnantól h benyomtam a Start gombot addig míg lement az utolsó golyó 5 és fél óra volt!!Az első golyó volt a 3 és fél órás a többi nem tudom hány golyóval(mert nem számoltam mennyi extra ballt csináltam) csak 2 órát játszottam!A flipper az a Popeye Saves The Earth volt és 5 golyós!U.I.:Flipperrel kapcsolatban soha nem füllentek!!
5 és fél óra a popeyen brrrrr az kellemes lehetett:Azt hiszem te az egy golyót úgy érted hogy pld Ball1-ből és extráiból összesen.
Így persze más.
Naplózva

Pinball is Dead
KLM
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 360



E-mail
« Válasz #48 Dátum: 2009. augusztus 26. - 18:15:59 »

Nem úgy értem h 1ball és az abból csinált extra ballok!!Az 1 golyó 3 és fél óra!Az első extra ball az csak ez után jött!Az első extra ball nálam az már a második golyó!Nálad nem?Amúgy az első idő rekordom az a Terminátor 2-őn volt ott 1 golyóval 45 percig játszottam!Órákig el tudok ácsorogni a masinák előtt!Volt úgy h azt vettem észre h nem gyújtottam rá már 6-7 órája és az nálam nagy szó ;D!!
Naplózva

KLM
Lang
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1746



E-mail
« Válasz #49 Dátum: 2009. augusztus 26. - 20:43:05 »

Érdekes történetek  :mrgreen: .Na majd a HPC-n melléd állok kicsit figyelgetni.......Az ember végül is mindig tanulhat valami újat!
FSS élsz még?Nem ütünk valahol egyet?A HPC előtt?

Üdv mindenkinek:Lang
Naplózva

  Nem tündérke,a kívánság az kívánság!Úgyhogy térdelj le szépen!!!!
SZK
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 292


E-mail
« Válasz #50 Dátum: 2009. augusztus 26. - 21:04:02 »

Helló Valentine!!

Egész nyugodtan egyetérthetsz Ramp úrral,ugyanis teljesen igaza van!!!Egy targetet ill. egyéb célpontot bizony el lehet úgy találni,hogy kimenjen outlane-re!!De ez sok mindentől függhet!Pl.milyen erővel lövöd meg a targetet;van-e fals a golyóban...stb...stb...!!!!
Nagyon jó példa az Attack From Mars flippernél az ufo előtti 3 target.Minden Attack-on változó,de ha bizonyos részén lövöd meg a targetek bármelyikét,úgy levágja az outlane-be,hogy csak azt veszed észre,hogy számolja a bonust a gép!!!!Ha nem hiszed,próbáld ki!
Lökésre pedig NEM lehet tanácsot adni,mert teljesen helyzetfüggő.Ha nem érzed a megfelelő lökést,akkor mindegy.És,hogy mi a megfelő lökés:magadnak kell rájönnöd a szitu alapján ;)

Üdv.
SZK
Naplózva
Santa
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 826


Törzsfőnök


WWW E-mail
« Válasz #51 Dátum: 2009. augusztus 26. - 22:34:49 »

én a legnagyobb királytól tanultam és csakis így lököm a gépet:
Naplózva

Első Magyar Törzsasztal
Recon
Guest


E-mail
« Válasz #52 Dátum: 2009. augusztus 26. - 22:46:54 »

...es meg egy se rogyott be alattad?  :gondol :mrgreen:
Naplózva
hokuszpk
Guest


E-mail
« Válasz #53 Dátum: 2009. augusztus 27. - 00:53:21 »

Nem úgy értem h 1ball és az abból csinált extra ballok!!Az 1 golyó 3 és fél óra!Az első extra ball az csak ez után jött!Az első extra ball nálam az már a második golyó!Nálad nem?Amúgy az első idő rekordom az a Terminátor 2-őn volt ott 1 golyóval 45 percig játszottam!Órákig el tudok ácsorogni a masinák előtt!Volt úgy h azt vettem észre h nem gyújtottam rá már 6-7 órája és az nálam nagy szó ;D!!

na vegre egy igazi ellenfel MOS-nak :D)
Naplózva
hokuszpk
Guest


E-mail
« Válasz #54 Dátum: 2009. augusztus 27. - 00:54:13 »

Érdekes történetek  :mrgreen: .Na majd a HPC-n melléd állok kicsit figyelgetni.......Az ember végül is mindig tanulhat valami újat!
FSS élsz még?Nem ütünk valahol egyet?A HPC előtt?

Üdv mindenkinek:Lang

azt az utesvaltast megneznem :D) kibicelni er ?
Naplózva
Valentine
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 576


WWW E-mail
« Válasz #55 Dátum: 2009. augusztus 27. - 01:11:35 »

Helló Valentine!!

Egész nyugodtan egyetérthetsz Ramp úrral,ugyanis teljesen igaza van!!!Egy targetet ill. egyéb célpontot bizony el lehet úgy találni,hogy kimenjen outlane-re!!De ez sok mindentől függhet!Pl.milyen erővel lövöd meg a targetet;van-e fals a golyóban...stb...stb...!!!!
Nagyon jó példa az Attack From Mars flippernél az ufo előtti 3 target.Minden Attack-on változó,de ha bizonyos részén lövöd meg a targetek bármelyikét,úgy levágja az outlane-be,hogy csak azt veszed észre,hogy számolja a bonust a gép!!!!Ha nem hiszed,próbáld ki!
Lökésre pedig NEM lehet tanácsot adni,mert teljesen helyzetfüggő.Ha nem érzed a megfelelő lökést,akkor mindegy.És,hogy mi a megfelő lökés:magadnak kell rájönnöd a szitu alapján ;)

Üdv.
SZK


Én pont azzal értek egyet, hogy egy pontos targetlövéstől is simán kimehet az outlanera.... bár igazából azt sosem néztem, mit találtam el azelőtt, hogy oldalt lement a golyó:D  Pl a Furyban is van olyan target, amit ha meglőssz, egy rámpa melleti tuskóra pattan a golyó, vagy nagyon bénán be a rámpába, és onnan ki, pedig a lövés pontos  volt. Elméletileg így simán kimehet pointos lövés esetén is, nem mintha olyan gyakran lőnék pontosan:D
Na mind1, azért köszi a tanácsokat:) A flipperbulin találkozunk!  :beer:
Naplózva

YYY
pintakker
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1493


E-mail
« Válasz #56 Dátum: 2009. augusztus 27. - 02:42:00 »

Jó tanácsok amik tényleg hatásosak is!  :mosoly:
Habár a gép lökését én nem szeressem! mer az olyan körülbelül mintha egy csocsó,vagy biliárd aaztalt akkor löknél/emelnél meg amikor pont lukon van a golyó!Számora nem tiszta játék!  :)
Persze izlések és pofonok!Mindenkinek meg van a maga játék stílusa!
ÉS PONT ETTŐL IZGALMASAK EZEK A JÁTÉKOK!SOSE LEHET TUDNI KITŐL MIRE LEHET SZÁMÍTANI!   :beer:  ;)
Naplózva

Rokkó, a rumos rabló rácsapott egy ragyogó drágakő rakományra, de rettentő rémesen ráfaragott :D :D
KLM
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 360



E-mail
« Válasz #57 Dátum: 2009. augusztus 27. - 05:20:45 »

na vegre egy igazi ellenfel MOS-nak :D)
[/quote]


Szerintem flipperben bárki lehet ellenfele a másiknak!Ha a "jobb" játékosnak nem megy a játék akkor 1 olyan játékos is nyerhet ellene aki életében először játszott azon a gépen!!Kibicelni kötelező :D!Kifejezetten élvezem ha többen is néznek játék közben!!Ezek a rekordok különben a múlt évezredben voltak kb.:11-12 éve már!Akkor még minden nap játszottam!Sajnos már 3-4 éve h nem játszottam egy jót!Tatáról teljesen eltüntek a gépek pedig volt amikor egy teremben 6db is volt egymás mellett!RÉGI SZÉP IDŐK!Kö..ög nyerőgépek elvették a helyüket!
Naplózva

KLM
hokuszpk
Guest


E-mail
« Válasz #58 Dátum: 2009. augusztus 27. - 08:03:44 »

Ez a lökdösés téma elég érdekes, régen lökdöstem, mostanában igyekszem leszokni róla, de ha belemerülök a játékba, akkor akaratlanul is időnként taszajtok egyet a masinán. No meg most megnéztem a belinkelt Neil Shatz videót, hát időnként ő is igazít picit a pozición, ha a profik az oktatóvideón így csinálják, akkor én miért is ne ?
Naplózva
pintakker
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1493


E-mail
« Válasz #59 Dátum: 2009. augusztus 27. - 16:11:29 »

"na vegre egy igazi ellenfel MOS-nak :D"

Ezt hogy érted?  ;D

Én azért nem is lökdösöm a gépet mer úgy állok előtte mint egy bot!!Csak az ujjaim mozognak  :mrgreen:
Naplózva

Rokkó, a rumos rabló rácsapott egy ragyogó drágakő rakományra, de rettentő rémesen ráfaragott :D :D
Ramp
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2137



E-mail
« Válasz #60 Dátum: 2009. augusztus 29. - 15:51:20 »

Nem úgy értem h 1ball és az abból csinált extra ballok!!Az 1 golyó 3 és fél óra!Az első extra ball az csak ez után jött!Az első extra ball nálam az már a második golyó!Nálad nem?Amúgy az első idő rekordom az a Terminátor 2-őn volt ott 1 golyóval 45 percig játszottam!Órákig el tudok ácsorogni a masinák előtt!Volt úgy h azt vettem észre h nem gyújtottam rá már 6-7 órája és az nálam nagy szó ;D!!
Én pedig most érzem hogy rá kellene gyújtanom pedig nem cigizek.Sajnos nem sikerült lealkudni azt a 3,5 órát de nem baj majd a versenyen megnézzük ha jössz.
Az biztos hogyha egy páran felbukkkannak még akik órákat játszanak egy golyóval vagy 1.000.000.000.000.000.000.000.000.000.000.000.000.000-kat csinálnak
az xy gépen hosszú hétvégének nézünk elébe.
Érdekes történetek  :mrgreen: .Na majd a HPC-n melléd állok kicsit figyelgetni.......Az ember végül is mindig tanulhat valami újat!
FSS élsz még?Nem ütünk valahol egyet?A HPC előtt?

Üdv mindenkinek:Lang
Helló!Melózok 5 hétig ,éjszaka 12 egyfolytában hétvégén is utána összehozunk valamit.Addig csak fórumflipperezek.
FSS
Naplózva

Pinball is Dead
Lang
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1746



E-mail
« Válasz #61 Dátum: 2009. augusztus 29. - 22:23:15 »

Azt hittem nyomunk egy félkaros 24 órás non stop flipperezést 1 golyóból valahol  :mrgreen: csak,hogy cseréljünk egy kis flipperezési technikát  :mrgreen: !
Na mindegy....A telszámod valahol elkallódott az éterben miközben átküldted privátban lassan egy éve... :mrgreen:
Szal jöhet az is...

Üdv:Lang
Naplózva

  Nem tündérke,a kívánság az kívánság!Úgyhogy térdelj le szépen!!!!
KLM
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 360



E-mail
« Válasz #62 Dátum: 2009. augusztus 30. - 07:32:04 »

Nem értem miért kell gúnyolódni!!!Különben is nem én mértem az időt 4 pályán játszottunk és a haverok mondták h ennyi ideje játszom!!Én a játékra koncentráltam!!Ez 1 egyszeri dolog volt azóta sem volt ilyen sajnos mivel már évek óta nem játszottam!!U.I.:Nem én csináltam 18 milliót 3 golyóval a Twilight Zone-al!!!!!!
Naplózva

KLM
Lang
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1746



E-mail
« Válasz #63 Dátum: 2009. augusztus 30. - 10:27:36 »

Az lehet,hogy 18 milliót csináltam TZ-n!Sőt utolsó lettem a vb-n!.De Neked soha nem lesz annyi kupàd ès lehetősèged kijutni a vb-re,mint nekem!De ezen kár vitatkozni,mert Te biztos profi vagy,èn meg egy lelkes amatőr!Hozzàteszem èn màr letettem ezt azt az asztalra.Lehet,hogy nem mondják de sokan jót derülnek ezeken a sztorikon!Októberben megmutathatod a jàtèktudásod!Akár pénzben is!Hozzátève a 3,5 órához.Egyszer a dèli játèkteremben èltem meg egy 4 pàlyàs 4 óràs menetet.A flipper Indy volt 4 golyós golyónkènt 1 extràval.Europark:World Cup soccer:38 milliárd 4 golyós 2,5 óra.Dèli joker jàtèkterem:No Fear:69 milliàrd 5 golyós 2,5 óra.ugyancsak joker terem:Demoliton Man:26 milliárd 3 golyòs!!!2 óra......Nemzetközi versenyeken elèrt komolyabb eredmènyek:Ausztria :Addams Family:1,2 milliàrd Road Show:6,2 milliárd.Nèmetorszàg:Getaway 2 milliàrd,Champion Pub:550 millió.Anglia:Arabian Nights:40 millió.A versenyeken tournament mód,no extra ès 3 golyós......Ennyit a 18 milliós TZ-ről....Szóval ha októberben eljösz biztos megnèzem a játèk stílusod...

Peace:Lang
Naplózva

  Nem tündérke,a kívánság az kívánság!Úgyhogy térdelj le szépen!!!!
S.G.
Tiszteletbeli Tag
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 577



WWW E-mail
« Válasz #64 Dátum: 2009. augusztus 30. - 11:51:33 »

Na de urak... :nem

Ne oltsátok szét egymást,a playfilden meglehet mutatni ki mit tud!!!Akár az októberi versenyen,vagy esetleg versenyen kivül valami kis szotyiba :mrgreen:,ja és a legfontosabb szempont amit már többször is emlegettem"a múltból nemlehet megélni,az történelem..."

S.G.
Naplózva

Solymosi Gábor alias S.G.
Billiard and Pinball forever:-)))))
Recon
Guest


E-mail
« Válasz #65 Dátum: 2009. augusztus 30. - 14:29:50 »

igy van, a forumon tokmind1 kinek nagyobb a kasza, a rendevzenyen lehet bizonyitani. en pl. barmikor bebizonyitom, akar penzben is, hogy bena vagyok :mrgreen:
Naplózva
hokuszpk
Guest


E-mail
« Válasz #66 Dátum: 2009. augusztus 30. - 14:35:35 »

Nem értem miért kell gúnyolódni!!!Különben is nem én mértem az időt 4 pályán játszottunk és a haverok mondták h ennyi ideje játszom!!Én a játékra koncentráltam!!Ez 1 egyszeri dolog volt azóta sem volt ilyen sajnos mivel már évek óta nem játszottam!!U.I.:Nem én csináltam 18 milliót 3 golyóval a Twilight Zone-al!!!!!!

es a haverok nem tartozkodtak epp delirium tremecben sztrovacsek ?  ;D
pont most olvastam : http://mivanvelem.hu/2009/08/25/a-diszpinty/

amugy en hiszek neked, de a bulin mostmar valaki produkalhatna egy minimum 2.5 oras menetet, mert kezdek meginogni.


Naplózva
Ramp
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2137



E-mail
« Válasz #67 Dátum: 2009. augusztus 30. - 15:03:29 »

Ezt nézzétek meg: http://www.pinballnews.com/news/record.html
Némi kokót szimatolok a háttérben.Ne keressetek a képen csak képletesen..
Naplózva

Pinball is Dead
KLM
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 360



E-mail
« Válasz #68 Dátum: 2009. augusztus 30. - 15:11:30 »

Az lehet,hogy 18 milliót csináltam TZ-n!Sőt utolsó lettem a vb-n!.De Neked soha nem lesz annyi kupàd ès lehetősèged kijutni a vb-re,mint nekem!De ezen kár vitatkozni,mert Te biztos profi vagy,èn meg egy lelkes amatőr!Hozzàteszem èn màr letettem ezt azt az asztalra.Lehet,hogy nem mondják de sokan jót derülnek ezeken a sztorikon!Októberben megmutathatod a jàtèktudásod!Akár pénzben is!Hozzátève a 3,5 órához.Egyszer a dèli játèkteremben èltem meg egy 4 pàlyàs 4 óràs menetet.A flipper Indy volt 4 golyós golyónkènt 1 extràval.Europark:World Cup soccer:38 milliárd 4 golyós 2,5 óra.Dèli joker jàtèkterem:No Fear:69 milliàrd 5 golyós 2,5 óra.ugyancsak joker terem:Demoliton Man:26 milliárd 3 golyòs!!!2 óra......Nemzetközi versenyeken elèrt komolyabb eredmènyek:Ausztria :Addams Family:1,2 milliàrd Road Show:6,2 milliárd.Nèmetorszàg:Getaway 2 milliàrd,Champion Pub:550 millió.Anglia:Arabian Nights:40 millió.A versenyeken tournament mód,no extra ès 3 golyós......Ennyit a 18 milliós TZ-ről....Szóval ha októberben eljösz biztos megnèzem a játèk stílusod...

Peace:Lang


Én soha nem kételkedtem a tudásodban!Nyugodtan visszanézheted még gratuláltam is az utolsó helyedhez!Hozzád képest én a lelkes amatőr segédje vagyok!!Csak azért szúrtam be a TZ-és megjegyzést mert TE elkezdtél gúnyolódni!Nekem soha nem lesz annyi kupám és olyan eredményeim mint neked!Nekem csak ez az eredményem van amire büszke is vagyok te meg egyből kigúnyolod!Az 1 dolog h nem hiszed el mert az nem érdekel!Mindenki azt hisz el amit akar!Biztos h ott leszek Októberben és bármikor játszom veled,de tétben nem játszom soha kivéve a Pokert!!
Naplózva

KLM
Senor
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2334


Senorland


WWW E-mail
« Válasz #69 Dátum: 2009. augusztus 30. - 16:23:17 »

A HPC2009 Trófeák akkor rátok várnak...  ;D
Naplózva
Oldalak: 1 [2] 3 Fel Nyomtatás 
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  Általános  |  Kötetlen beszélgetés  |  Topic: FLIPPEREZÉSI TECHNIKA « előző következő »
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 2.0.19 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!