Első Magyar Flipperklub Fórum
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024. április 28. - 10:53:57

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:     Részletes kereső
Hungarian Pinball Open & Arcadia kiállítás -  2016 November 18-20.

http://www.flipperklub.hu/forum/index.php?topic=18252.0

51497 Hozzászólás 1421 Témában írta 495 Felhasználó
Legújabb tag: netchan
* Főoldal Súgó Bejelentkezés Regisztráció
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  A Flipperekről általában  |  Satöbbi  |  Topic: Legunalmasabb játékmenet « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Legunalmasabb játékmenet  (Megtekintve 8644 alkalommal)
Valentine
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 576


WWW E-mail
« Dátum: 2009. szeptember 23. - 19:02:55 »

Mely gépek a legunalmasabbak?
Naplózva

YYY
Sanch
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 319


E-mail
« Válasz #1 Dátum: 2009. szeptember 23. - 20:11:59 »

DMD-s, B/W:

Judge Dredd. Istenem mekkora hiba volt azt a gépet megcsinálni.

--
S
Naplózva

Flipper kisasztal.
Hentes
Egyesületi Tag
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 900



WWW E-mail
« Válasz #2 Dátum: 2009. szeptember 23. - 20:24:43 »

Gondolom a régi Solidok és EM gépek nem játszanak.
Hentes
Naplózva

Nyolcvanas évek gépeit gyűjtöm. Már csak Cyclone flippert keresek!
Valentine
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 576


WWW E-mail
« Válasz #3 Dátum: 2009. szeptember 23. - 21:04:56 »

Selytettem, hogy a Dudge Dredd lesz az első válasz:D Szerintem is uncsi..
Naplózva

YYY
Marcipa
Egyesületi Tag
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1298



WWW E-mail
« Válasz #4 Dátum: 2009. szeptember 24. - 00:00:45 »

a 3golyós extra mód király benne!
Naplózva

[Pinballs:  Getaway, Fish Tales, Black Jack, SWE1 ;) Gone but not forgotten Batman Forever, Super Orbit, Elektra , Mundial, Lap by Lap, Diamond Lady Arcade: MKII
http://www.csokieskave.hu
http://www.mpadesign.hu 
http://www.mpacustom.hu]
hokuszpk
Guest


E-mail
« Válasz #5 Dátum: 2009. szeptember 24. - 19:53:03 »

ebben egyertelmuen a Stern viszi a palmat, en a WOF -ra szavazok.
Naplózva
Santa
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 826


Törzsfőnök


WWW E-mail
« Válasz #6 Dátum: 2009. szeptember 24. - 20:00:10 »

nálam tz és taf az elsô unalomban...
tudom sokan szeretik ezeket, de gottlieb arenaval ezerszer jobban szeretek játszani :D
Naplózva

Első Magyar Törzsasztal
SZK
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 292


E-mail
« Válasz #7 Dátum: 2009. szeptember 24. - 20:55:58 »

Creature From The Black Lagoon,Fish Tales    számomra ezek viszik a prímet,bár lehet,hogy ezért páran megköveznek :-\

A másik hulladék számomra az Indiana Jones,természetesen a STERN féle Indyről beszélek!!
Naplózva
Recon
Guest


E-mail
« Válasz #8 Dátum: 2009. szeptember 24. - 21:34:07 »

SZK: anno neztelek egy rendezvenyen ahogy Machine-on jatszol. jobbrampa, jobbrampa, jobbrampa... te nem untad? :)
felre ne erts nem a jatekoddal volt baj hanem amit a geppel kellett csinalni... :)
« Utoljára szerkesztve: 2009. szeptember 24. - 21:53:07 írta Recon » Naplózva
hokuszpk
Guest


E-mail
« Válasz #9 Dátum: 2009. szeptember 24. - 22:05:56 »

a Machine valoban eleg unalmas bir lenni, ha az emberfia orakig a rampat lovoldozi...  de ha egyszer ott adja az 50Millast meg a Billiot es meg extra ballra is jo... azt kell loni, konnyen eltalalhato es jol fizet...
Naplózva
SZK
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 292


E-mail
« Válasz #10 Dátum: 2009. szeptember 24. - 23:07:33 »

Recon:
Valóban egy kicsit unalmas tud lenni a Machine a jobb rampájával,de azon azzal tudsz pontot csinálni.Amikor már kezdem egy picit unni,akkor egy kicsit technikázom,és elkezdek másra is játszani.Pl.:combóra.Számomra megunhatatlan az a hang,amikor a 5 way combót adja.
Aztán a Machine nálam abszolút kultstátuszban van.Nem azt mondom,hogy el tudnék vele játszani fél napot,sőt!Ki...szott hamar megunom,de bármikor játszom vele,mindig élvezem rajta a játékot.Egyszerűen mindig öröm vele játszani,mert elvarázsol valamilyen szinten.Jók a hangok,f@sza zene.....és a forgó fej a maga nemében kuriózum!

De így vagyok pl. a Swords Of Fury-val is.Nagyon sokan azt mondják,hogy unalmas.Lehet.De mihez képest?Ez a kis sys11-es gép többet tud játékilag,mint egy új Stern(pl.:CSI)!!!!A zenéjéről már nem is beszélek,mert kiráz a hideg,annyira tetszik!Természetesen a Swords-é!A multiball zenéje egyszerűen zseniális.Számomra ez a gép is a kultgépek között van.És ezzel is BÁRMIKOR szívesen játszom,egyszerűen megunhatatlan számomra.

Szóval Recon,ezért nem írtam be a felsorolásba a The Machine-t!!Lehet,hogy az alapjátéka picit unalmas,de annyi kis apró,pici jó tulajdonsága van a gépnek,hogy egy ilyen listába egyszerűen nem "illik" beletenni!De persze ez csak az én véleményem,de én így gondolom!

Üdv.
SZK

   
Naplózva
Recon
Guest


E-mail
« Válasz #11 Dátum: 2009. szeptember 24. - 23:14:20 »

Jaj felre ne erts nem piszkalni akartalak. A Machine-nal en el tudok lenni mert nem vagyok profi, de kibicelni nem lehet sokaig mellette ha egy ugyesebb ember jatszik... a hangjai tenyleg jok, bar mikor a csaj rakezd ariazni a metamorphosis vegen az kikerget a vilagbol.. a Fury tenyleg sokoldalu gepnek tunik bar meg nem volt szerencsem hozza eloben, csak kikapcsolt allapotban lestem meg egyet Ausztriaban.

Amugy ha mar unalmas jatekmenetnel tartunk nekem a korites mint feny es hanghatasok is sokat szamitanak, igy pl. hiaba van sok lehetoseg az indiana jonesban (w), en el tudok aludni mellette...
Naplózva
SZK
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 292


E-mail
« Válasz #12 Dátum: 2009. szeptember 24. - 23:36:34 »

Recon:nyugi,nem vettem piszkálódásnak :nem
Ha ki szeretnéd próbálni a Fury-t,gyere el Győrbe ;)

Üdv.
SZK
Naplózva
Valentine
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 576


WWW E-mail
« Válasz #13 Dátum: 2009. szeptember 25. - 16:01:19 »

Vagy gyere el hozzám te állat..:D fél óra tömegközlekedéssel:D Hát nem emlékszel, hogy nekem van? :beer:
Naplózva

YYY
AlterEgo
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 123


WWW E-mail
« Válasz #14 Dátum: 2011. február 21. - 21:35:59 »

T2, Dredd, High Speed2, Addams Family és ált. a Steve Richie fajta régi gépek. érdekes nála a Sternes pálfordulat. mert a Spiderman a kedvencem és az Elvises gépe is jó gép.
Naplózva

fusion malfunction
Ramp
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2137



E-mail
« Válasz #15 Dátum: 2011. február 28. - 05:56:37 »

Túl sok gépen nem játszhattál életedben ha ezeket tartod a legunalmasabbnak.
A felsoroltak közül a legunalmasabbnak a Judge Dredd-et tarom de hol van a Dreddhez mondjuk egy Popeye.Hogy Segákat ne is említsek.
Az Adams Family és T2 gépek meg említésére meg inkább nem mondok semmit.Biztos túl sok Tour de Mansiont és 50 mllás Jackpotot csiáltál és meguntad ezeket.
Naplózva

Pinball is Dead
Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  A Flipperekről általában  |  Satöbbi  |  Topic: Legunalmasabb játékmenet « előző következő »
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 2.0.19 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!