Első Magyar Flipperklub Fórum
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024. április 16. - 08:41:22

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:     Részletes kereső
Hungarian Pinball Open & Arcadia kiállítás -  2016 November 18-20.

http://www.flipperklub.hu/forum/index.php?topic=18252.0

51496 Hozzászólás 1421 Témában írta 495 Felhasználó
Legújabb tag: netchan
* Főoldal Súgó Bejelentkezés Regisztráció
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  A Flipperekről általában  |  Hol találom ?  |  Topic: Flipperek Győrben « előző következő »
Oldalak: [1] 2 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Flipperek Győrben  (Megtekintve 45239 alkalommal)
Lang
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1746



E-mail
« Dátum: 2009. november 15. - 20:22:28 »

A Jereván úton a sorompó után LULU büfében Indiana Jones /Williams/ 100 ft. 3 golyó.
Qrvára tilt....

Győr plazában továbbra is Fish Tales,Road Show.

@moderátorok
kéretik törölni a flipperek Győr Plazában topikot,mert módosítva lett Flipperek Győrben-re.
Naplózva

  Nem tündérke,a kívánság az kívánság!Úgyhogy térdelj le szépen!!!!
SZK
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 292


E-mail
« Válasz #1 Dátum: 2009. november 15. - 22:03:26 »

Anno,innen tiltottak ki,mert eladtam a crediteket ;D
Az volt a baj,hogy nem reklamálhattam,mert nem voltam még 14 éves!!!

Mindegy,valamikor letesztelem!
Naplózva
evertonian1972
Egyesületi Tag
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 396



E-mail
« Válasz #2 Dátum: 2009. november 16. - 12:49:27 »

Szerintem mostmár 30 felett nem fognak kitiltani!! ;D
Naplózva

Locomotion
SZK
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 292


E-mail
« Válasz #3 Dátum: 2009. november 16. - 18:36:41 »

Remélem is,bár most már más a tulaj!
Naplózva
SZK
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 292


E-mail
« Válasz #4 Dátum: 2009. november 25. - 22:41:36 »

Ma sikerült játszanom az említett Indy-vel,mert múlt héten rossz volt!

Röviden:borzalmas!!!!
Bal kar 10-20 perc után halott,bal kört 100 lövésből egyszer adja meg,az adventure rampán nem ott jön le a golyó ahol kéne,koszos-mocskos....stb.....

Odajön a néne,hogy miért bosszankodok?Elmondom neki az előbb felsoroltakat,erre azt mondja:jó ez,működik nem???? :ohmygod:   Igen,mondom,szuper!!! :reklamal:

Meló után mentem be,postásbiciklivel voltam.Letámasztom a büfé előtt,hogy azért lássam,mert nem éppen frekventált helyen van a csehó.... Játszom ezerrel, közben kb. öten jöttek be,(persze pirított emberkék)hogy hoztam-e a mittomén milyen segélyt? Ott basztattak a pénzük miatt,csak azért ,mert meglátták a postás biciklit. :reklamal:

Na mindegy,egy 100-ast megért.Ott voltam kb.2 órát,hagytam benne 6 creditet a kisebbségnek,ha már segélyt nem vittem nekik ;D

SZK
 
Naplózva
SOKOL
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 909



E-mail
« Válasz #5 Dátum: 2009. november 25. - 23:09:56 »

Akkor semmi probléma, megfelelő gép a "megfelelő vendégeknek". ;D
Naplózva

SZK
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 292


E-mail
« Válasz #6 Dátum: 2010. április 26. - 20:26:15 »

Kisebb csoda történt ma velem:flippert találtam Győrben!!!!
Marcalváros II,a Plus bolt mögött,San Siro Pub.Egy Ster Indyre leltem.Üzemeltetett géphez képest kitűnő állapotban,100 Ft 3 golyó.Minden f@szán mükszik,karok erősek még 2 óra játék után is,kapcsolók,targetek mennek!Teljesen meg voltam illetődve az állapotán :jolvanjol:
Egy kis negatívum:lábcsavarok nincsenek rendesen meghúzva,ezért kicsit mozog és akár egy mentésnél is letilt.De ezt meg lehet szokni.

@Lang:tőled gyalog 5 perc,úgyhogy ha gondolod.....


Üdv.
SZK
Naplózva
SZK
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 292


E-mail
« Válasz #7 Dátum: 2010. július 03. - 18:57:14 »

Fehérvári úton a Fehérvár sörözőben Wheel Of Fortune.Kitűnő állapotban,minden működik rajta.100 Ft/1 Credit,200 Ft/3 Credit,3 golyó.

Nem messze ettől a helytől(kb.500 m )a Végállomás nevű krimóban,(ami igazából egy kultúrált beülős hely) World Poker Tour.Nah,ennek az állapota már hagy kívánni való maga után.A mini pf-en nem működik az a golyóbeszorító baszás,az alsó karok,mint a harmat.Ez is 100 Ft/1 Credit,200 Ft/3 Credit,3 golyó.

Személyes gondom,hogy pont ezt a két Stern gépet utálom legjobban. :'(  Már csak az Elvis hiányzik,aztán teljes lenne az örömöm.  :reklamal:

Pár hét múlva visszanézek ezekre a helyekre,hátha cserélik őket.

Üdv.
SZK
Naplózva
ernö
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 776


Törzsfönök


E-mail
« Válasz #8 Dátum: 2010. július 03. - 19:24:04 »

Jo tudni ;)

Mindegyik nagyon jo gep. A WoF-al mostanaban jatszottam 1 estet es nagyon megtetszett. Csak meg kell szokni es utanna kesz kihivas a masina.

De ami minden flipperre vonatkozik: csakis jo allapotuval lehet jokat jatszani......
Naplózva
Lang
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1746



E-mail
« Válasz #9 Dátum: 2010. július 12. - 09:53:06 »

Mai állapot a Plázában:
Fish Tales, Shrek!
5 év után sikerült a Roadshowt lecserélni egy Sternre...  :taps:
Naplózva

  Nem tündérke,a kívánság az kívánság!Úgyhogy térdelj le szépen!!!!
SZK
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 292


E-mail
« Válasz #10 Dátum: 2010. július 30. - 20:45:02 »

A San Siro pubban lecserélték az Indyt.Hoztak helyette egy Piratest.Tipikus kocsmai feeling,koszos-mocskos.A jobb kar egy kalap kaki,a timed lock rampara csak lendületből megy fel.Játék közben a timed lock centrifuga előtti opto beszart,magyarul játszhatatlan lett a gép ezen része.Ez egyébként tipikus Pirates hiba.
Aztán:a kilövő rampa el van csúszva,ezért a golyó mindig visszagurul a plungerhez,nem jön le a jobb karhoz.Ez multiballnál jó,de egy idő után már idegesítő.

Összességében 40-50 %-ra tenném a gép állapotát.Pedig ezt a STERN gépet még szeretem is.

Üdv.
SZK
Naplózva
ernö
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 776


Törzsfönök


E-mail
« Válasz #11 Dátum: 2010. július 30. - 21:18:25 »

Nem semmi allapot.....ezek a hibak tipikus sok jatekra utalo hibak......de nagy ivben sz@rnak erre, csak a penz jöjjön  :reklamal:
Lehet, hogy az opto csak koszos, ugyanugy a karban a persely....a rampat meg csak vissza kellene tenni a helyere.
20 perc alatt pucolassal együtt egy top gepet lehetne belöle varazsolni
Naplózva
SZK
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 292


E-mail
« Válasz #12 Dátum: 2010. július 30. - 21:33:09 »

Így igaz!
Ámen
Naplózva
emfkfan
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1815


amatör flipper függő


WWW E-mail
« Válasz #13 Dátum: 2010. július 31. - 12:52:35 »

erno csak amig nalunk meg van adoztatva a flipper, addig nagy ivben tojnak a gepek allapotara.  tisztelet a kivetelnek.
Naplózva

https://soundcloud.com/zogan/metallica-master-of-puppets

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)
SZK
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 292


E-mail
« Válasz #14 Dátum: 2010. július 31. - 18:43:48 »

@emfkfan

Ez nem feltétlenül az adózás miatt van,ugyanis amikor nem volt adóztatva,akkor is szartak a gépekre.A két dolog nem igazán függ össze.
Naplózva
emfkfan
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1815


amatör flipper függő


WWW E-mail
« Válasz #15 Dátum: 2010. augusztus 01. - 01:13:05 »

regen kevesebb volt azi lyen tojok ra dolog, mint most  
Naplózva

https://soundcloud.com/zogan/metallica-master-of-puppets

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)
Lang
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1746



E-mail
« Válasz #16 Dátum: 2010. szeptember 16. - 08:55:06 »

A plázából elköltözött a Fish Tales RoadShow 8 éves párosítás!  :ohmygod:
Helyette Shrek és zsír új Batman!  :-\
De legalább van flipper!  :jolvanjol:
Naplózva

  Nem tündérke,a kívánság az kívánság!Úgyhogy térdelj le szépen!!!!
SZK
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 292


E-mail
« Válasz #17 Dátum: 2011. július 30. - 16:11:16 »

Marcalváros II-n a Pátzay P. utca 44.szám alatt a Story kávézóban Iron Man.

100 Ft/3 golyó!
Nagyon jó állapotban van,minden működik.
Volt benne 20 credit amikor odamentem,úgyhogy nem került pénzembe a játék! ;D
Naplózva
Ramp
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2137



E-mail
« Válasz #18 Dátum: 2011. augusztus 08. - 11:18:42 »

Black Rock
Vagon végállomás klub
No hiszti(lehet nem is Győrben van ez a hely?)
 Jereván kávézó meg a már említett Story. Ezek Győr flipperes helyei mindenhol stern gép van ennyi az infó.
Remélem nem mind a körzetedben van SZK :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Naplózva

Pinball is Dead
Ramp
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2137



E-mail
« Válasz #19 Dátum: 2011. október 26. - 22:45:21 »

Jereván kávézó Tron.
Naplózva

Pinball is Dead
SZK
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 292


E-mail
« Válasz #20 Dátum: 2011. november 21. - 17:37:59 »

Nah,leteszteltem egy kicsit a gépet.Szokásos Bürü-s beállítás:100 HUF/3 golyó/játék ! 200 HUF/3 játék.

A masina tökéletes állapotban van,miután be lett állítva a lába.Ugyanis nagyon lejtett jobbra.Olyannyira,hogy a felső karral nem lehetett meglőni a rampa feletti kis járatot.(GEM) A gép kellően gyors,nagyon jól játszható,a tiltás is megfelelően működik.Mintha versenyen játszottam volna,ugyanis extra ball-t csak úgy ad,ha sorsol.Ez kimerült abban,hogy a kb 20-30 (!) játékból,egyszer besorsolta a light extra ball-t.
De sikerült kiismerni a játékmenetet,ez nagyon jó lesz majd nekem versenyre.Elég összetett a masina,nem is tudtam a teljes fináléig elvinni.Végre egy olyan Stern hosszú idő után,ami felkeltette az érdeklődésemet,és igazi kihívást jelent nekem.
Szerintem a softvere még nem teljes,mert a sorsolás elég szegényes.Lényegében kb 5 verzióból sorsol mindig.De ez csak megérzés részemről,lehet ez a végleges.

Viszont épp készültem már hazamenni,amikor történt egy kis baleset.Valahogy kitörött egy jó 6-8 cm-es darab a nagy rampaból.Nem is értem,hogy hogyan,hiszen post van előtte,ráadásul a megerősített post.Mindegy,gondoltam szólok a pincér picsának,hogy mi történt.Na,aztán több se kellett.Már mikor odamentem is bunkó volt,1000 Ft-osból nem tudott visszaadni.Már akkor kezdte a morgást,utána meg akkor kiabált oda,amikor letiltott a gép."Nem kell durván játszani,aztán nem tilt le" ! Hej,gondoltam magamban,nem mondod....Hozzáteszem,a 4 óra alatt amíg ott voltam 200 Ft-ból  ;D  kb. hároszor tiltottam le,mert mint írtam fentebb,az működik benne f@szán.Mindegy,odamegyek szólni,hogy letörött a rampa,erre kioktat,felherken,hogy óvatosan kellett volna játszanom meg hogy ez egy tök új gép,ott csomagolták ki...stb...Persze közben még mondta a hozzáértő okosságokat,mondta-mondta-mondta,aztán elszakadt a cérnám.Mondtam neki,hogy 22 éve flipperezem,nem kéne kioktatni. "Ez engem nem érdekel" volt a válasz.Jaaa,hogy nem érdekel,akkor mondom CSÁÁ.....Aztán otthagytam az idegbeteg kis picsát.Hozzáteszem,egész este a Való Világ c. remekbe szabott műsort nézte a haverjaival,nem csodálom,ha idegbeteg...  :D   Vagy az is lehet,hogy nem kormolták ki rendesen az éjjel!!!
Ide se kell menni többet....

Végül sikerült a Grand: 139 millió.

Sanyi,jó lenne ha rendbe vágnád a kiscsajt. ;D Kár,hogy nem voltál ott tegnap,biztos elküldted volna a pi...ba!!!
Ha esetleg mész,egy fekete hajú,alacsonyabb csajszi volt.Kicsit lökdösd a gépet,biztos belédáll..... :mrgreen:

Ja,meg már nem vagy a rekordlistán se,úgyhogy a feladat adott...Hajrá   :pinball:

Üdv.

SZK
Naplózva
Ramp
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2137



E-mail
« Válasz #21 Dátum: 2011. november 21. - 18:12:30 »

Hű jól bekezdtél,139-el az szép.Hívtalak múlt hét előtti szombaton csak nem voltál elérhető ezért inkább Rolling Stones koncertre mentem.
Hát a fekete hajú pincércsajokat nem én fogom elküldeni melegebb éghajlatra mert a gyengéim sajnos.Főleg a fiatalabb(Fatime)amelyik a flipper körül szokott ólálkodni.Akkor se szólnék ha dobna rám egy aranyesőt játék közben.Ő bámulta a TV-t is munkaidejében mikor foglalt a flipper el kell ütni az időt valahogy.Annyira azért nem szexi hogy elterelje a figyelmem hál istennek ...
Kár hogy félig meddig kitiltattad magad mert most szombaton tutira ráérek és teszteltünk volna egyet.Bár franc tudja ha az a letört darab elkezd
vándorolni leparkol a golyótárba okozhat galibát.
Naplózva

Pinball is Dead
Lang
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1746



E-mail
« Válasz #22 Dátum: 2011. november 21. - 19:17:20 »

Akkor se szólnék ha dobna rám egy aranyesőt játék közben.

M U H A H A H A H A !!!!!!  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ez qrva nagy duma volt!  :mrgreen:
Úgyis készülök Győrbe, majd leugrok megnézni mi a szitu!  ;)
Naplózva

  Nem tündérke,a kívánság az kívánság!Úgyhogy térdelj le szépen!!!!
KLM
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 360



E-mail
« Válasz #23 Dátum: 2012. augusztus 05. - 09:19:05 »

Mi a helyzet flipper ügyben Győrben?Mert gondoltam jövőhét Szombaton betörnék SZK területére  ;D
Naplózva

KLM
Ramp
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2137



E-mail
« Válasz #24 Dátum: 2012. augusztus 05. - 10:35:12 »

Győr Plaza Vasvári Pál 1 Batman Shrek
Jereván kávézó Jereváni út 53 Tron
Story söröző Pátzay Pál 42  Indy volt de az most itt van, ezért nincs ott.
Változás lehetséges az első két esetben is mert kb fél éve nem lett frissítve a Hol flipperezhetsz topik a cég oldalán.
Talán egyéb feladatot kapott az illetékes hölgy vagy pedig a sz.xuális élete pörgött fel hirtelen esetleg a kettő valahogy összefügg, nem tudom de a lényeg hogy lesz.rja az egészet.
Meglepő de SZK nem gyilkolja annyira a győri gépeket.Ha olyan közel laknék Győrhöz biztos sokat lógnék arrafelé
igaz nem elsősorban a flipperek miatt.Innen viszont 90 kilométer hét ezer csak a benzin a vége meg egy húszas legalább.
Naplózva

Pinball is Dead
KLM
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 360



E-mail
« Válasz #25 Dátum: 2012. augusztus 05. - 12:56:05 »

Győr Plaza Vasvári Pál 1 Batman Shrek
Jereván kávézó Jereváni út 53 Tron
Story söröző Pátzay Pál 42  Indy volt de az most itt van, ezért nincs ott.
Változás lehetséges az első két esetben is mert kb fél éve nem lett frissítve a Hol flipperezhetsz topik a cég oldalán.
Talán egyéb feladatot kapott az illetékes hölgy vagy pedig a sz.xuális élete pörgött fel hirtelen esetleg a kettő valahogy összefügg, nem tudom de a lényeg hogy lesz.rja az egészet.
Meglepő de SZK nem gyilkolja annyira a győri gépeket.Ha olyan közel laknék Győrhöz biztos sokat lógnék arrafelé
igaz nem elsősorban a flipperek miatt.Innen viszont 90 kilométer hét ezer csak a benzin a vége meg egy húszas legalább.

Köszönöm!Igazából engem inkább a "régebbi" gépek érdekelnének!Eljátszom a Sternekkel is,de inkább játszom egy lestrapált jobbra húzós Getaway-el,CFTBL-al és még sorolhatnám mint egy tökéletes Sternnel!

Az utazáshoz meg annyit h menj vonattal!!!!3400Ft oda vissza a jegy Sopronból és elég sűrű a járat!Ezek a személyvonatok meg nagyon jók csendesek,siklanak mint a szél és nem utolsósorban klímásak  ;D
Naplózva

KLM
Ramp
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2137



E-mail
« Válasz #26 Dátum: 2012. augusztus 05. - 13:58:58 »

Budapesten vagy a a Balaton környékén találhatsz nem Stern gépeket Győr kilőve ilyen téren.Komáromban érdemes lenne körülnézni szokott lenni 2-3 mindig igaz nem voltam már 3 éve arra.
A vonat olcsóbb de elmegy vele az egész nap fél kilenckor meg takarodó haza.
Naplózva

Pinball is Dead
KLM
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 360



E-mail
« Válasz #27 Dátum: 2012. augusztus 05. - 14:19:36 »

Komáromban kb.:3 hete voltam!5-6 kocsmában voltam sehol nem találtam semmit  :-[!Pesten tegnap voltam!Gondoltam Győrben is találok nem Stern gépeket,de ha tényleg nincs akkor nem is megyek!
Naplózva

KLM
Ramp
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2137



E-mail
« Válasz #28 Dátum: 2012. augusztus 05. - 14:42:24 »

Esetleg abban a Luluban körül lehetne nézni mit veszíthetünk?
Naplózva

Pinball is Dead
KLM
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 360



E-mail
« Válasz #29 Dátum: 2012. augusztus 05. - 15:07:20 »

Esetleg abban a Luluban körül lehetne nézni mit veszíthetünk?

Nem értem!!Milyen Luluban?
Naplózva

KLM
Ramp
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2137



E-mail
« Válasz #30 Dátum: 2012. augusztus 05. - 15:09:25 »

Győr Jereván út Lulu büfé ott volt sokáig nem Stern talán saját gépük.
Naplózva

Pinball is Dead
SZK
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 292


E-mail
« Válasz #31 Dátum: 2012. szeptember 08. - 19:54:18 »

Plaza:Transformers

100HUF/3 golyó

Valami FSS nevű csávó a Grand Champion.
Naplózva
KLM
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 360



E-mail
« Válasz #32 Dátum: 2012. szeptember 08. - 21:35:45 »

Plaza:Transformers

100HUF/3 golyó

Valami FSS nevű csávó a Grand Champion.

Ez jó!!Valami FSS nevű csávó  ;D
Naplózva

KLM
hokuszpk
Adminisztrátor
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1537


the big hóhányó


E-mail
« Válasz #33 Dátum: 2012. szeptember 09. - 03:09:26 »

Plaza:Transformers

100HUF/3 golyó

Valami FSS nevű csávó a Grand Champion.

ismerem, tegnap ( vagy tegnapelott ? ) leitattuk, igy aztan nem tudta megmutatni az MB-n, hogy mennyi a mar nem gyerekszinesz kategorias pontszam...  ;D
Naplózva

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!
Ramp
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2137



E-mail
« Válasz #34 Dátum: 2012. szeptember 17. - 16:02:09 »

Toltam egy korutat gyorben,kar volt a benyaert.Kezdtem a Jereván kávézóban nem volt ott a Tron igaz indokoltan volt távol mert a zobjektum közben egészségház lett és miaf.szt keresne egy flipper ilyen helyen.
Jó akkor irany a Sztory kávézó könnyen megtaláltam de zárva volt.Végleg bezárt ugyanis,indulás a Fehérvár söröző felé de ez is megszűnt át a Végállomás felé ez legalább nem szűnt meg de flipper se volt már.
Elindultam a Győr pláza felé,úgy voltam vele ha ez is megszűnt akkor felkeresem a Parlamentet esetleg.Hátha én csinálom ezt......
De itt volt a TF jó karokkal hurrá.....
Naplózva

Pinball is Dead
Oldalak: [1] 2 Fel Nyomtatás 
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  A Flipperekről általában  |  Hol találom ?  |  Topic: Flipperek Győrben « előző következő »
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 2.0.19 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!