Első Magyar Flipperklub Fórum
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024. április 29. - 03:47:10

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:     Részletes kereső
Hungarian Pinball Open & Arcadia kiállítás -  2016 November 18-20.

http://www.flipperklub.hu/forum/index.php?topic=18252.0

51497 Hozzászólás 1421 Témában írta 495 Felhasználó
Legújabb tag: netchan
* Főoldal Súgó Bejelentkezés Regisztráció
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  A Flipperekről általában  |  Satöbbi  |  Topic: Első gép otthonra « előző következő »
Oldalak: [1] 2 3 4 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Első gép otthonra  (Megtekintve 75266 alkalommal)
potty
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 134



E-mail
« Dátum: 2010. október 16. - 18:21:12 »

Sziasztok!

Elsősorban tanácsokat, tapasztolatokat szeretnék kérni Tőletek: mit ajánlotok első (és valószínűleg egyetlen) flippernek? Nekem egyenlőre még csak az elhatározásom született meg, de halovány fogalmam sincsen, hogy hogyan is kéne gépet választanom. Van egy nagyon jó leírás kezdő flippervásárlóknak, de az inkább a technikai részletekre szorítkozik; engem most inkább a játékélmény oldala érdekelne a témának! Mivel ez egy (számomra) elég nagy beruházás, nyilván egy olyan gépet szeretnék birtokba venni, amelyet nem unok meg egyhamar.
Gondolom jó ötlet, hogy próbáljak ki mennél többet, amin rajta is vagyok, csak az a gondom hogy a most üzemeltethető gépek árszabása nem az én ösztöndíjam alapján lett meghatázozva :-( Szóval valószínőleg egy régebbi darabot tudok majd szerezni. Ha ti most vennétek meg az első gépeteket melyik volna az, és miért?
És még egy kérdés: mennyire szokott működni köztetek (vagy bárhol az országban) a csere-bere? Teszem azt, ha két év múlva úgy döntenék, hogy kipróbálok egy másik masinát is, van lehetőség cserére valahol valakivel? Apropó, még egy: mennyire értékállóak? Ha teljesen ugyanabban az állapotban akarom eladni, akkor sikerülhet ugyanannyiért, amennyiért vettem?

Ha valamelyik fórumban már ki vannak vesézve ezek a kérdések, akkor bocsi, hogy létrehoztam ezt. Keresgéltem hasonló témájú írásokat, de nem találtam.
Köszi a segítséget!
Naplózva
timtomi
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 387


WWW E-mail
« Válasz #1 Dátum: 2010. október 16. - 18:24:06 »

Szia,

Én személy szerint az első gépem hírtelen felindulásból vettem, de fontos szempont volt, hogy jól játszható és mozgalmas legyen.

Tehát ha kinézel valamit, akkor tessék vele játszani és akkor szeress bele, ne kép alapján..
:)

Naplózva
hokuszpk
Guest


E-mail
« Válasz #2 Dátum: 2010. október 16. - 18:46:34 »

a visual pinballon kiprobalgathatod a gepek tobbseget, tartsd azon a selejtezot, aztan ha valamelyik megtetszik, utana lehet eloben tesztelni.

Naplózva
Difó
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 433



E-mail
« Válasz #3 Dátum: 2010. október 16. - 18:49:26 »

- A műszaki szempontok nagyon fontosak! Jobb állapotú géppel sokkal nagyobb a játékélmény!
Már egy tiszta és egy koszos között is ordít a különbség!
- Valami olyasfajta gép kellene neked amiből sok van, mert könnyebben lehet alkatrészt találni.
- Minden flipper nagyon jó!!!  ;D Ha pedig a tiéd, akkor mégjobb!!!  ;D ;D

- Akad itt a fórumon egy eladó "Mousin". Az egy nagyon szuper gép! Szerintem a kortársai között az egyik legjobb! Nagyon szórakoztató a játékélmény!
Szép rámpák, gyors, pörgős, 3 golyós multiball... Árban elérhető! (100.000 Ft)
Igaz, hogy "Pálcika" kijelzős, de a grafikus kijezősek álltalában 200.000 Ft-tól kezdődnek...  :-[
Mire ráunsz, addig gyűtjhetsz hozzá és jöhet egy komolyabb gép!

- A csere-bere, sima-liba! Ne aggódj! Bármikor el vagy letudod cserélni!  :jolvanjol:
- Abszolute értékállóak! Sőtt, még drágulnak is sajnos...  :-[
Naplózva

Attack, Batman Forever, Junk Yard, Scared, Scared, Star Trip.
potty
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 134



E-mail
« Válasz #4 Dátum: 2010. október 16. - 19:32:41 »

Drágulnak? Akkor befektetésnek sem utolsó :-)
Szerintem december-január környékére jön össze a pénz, szóval még nem is igazán mertem megnézni hogy mi van most terítéken.. persze az is egy komoly dilemma, hogy meddig éri meg gyűjteni? most egy szuperjó, vagy holnapután egy ultrajó? :-)
Naplózva
Recon
Guest


E-mail
« Válasz #5 Dátum: 2010. október 16. - 19:35:46 »

Drágulnak? Akkor befektetésnek sem utolsó :-)

attol fugg melyik. nemelyik gepre nem olyan nagy a kereslet...
Naplózva
HEAD
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2739



E-mail
« Válasz #6 Dátum: 2010. október 16. - 19:47:25 »

Szia potty!

Nem tudom mennyi a rászánt keret , de tudok egy első gépes flippert , az eddigi tulaj is most lép feljebb. Neki is ez volt az első gépe.

Halley Comet  40 000 HUF




Bővebben itt
Naplózva


   LET THERE BE PINBALL !
Difó
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 433



E-mail
« Válasz #7 Dátum: 2010. október 16. - 19:49:53 »

Az is igaz, Rec!  :jolvanjol: Valóban gépfüggő.
Én itt a régebbi gépek "fogyására" gondoltam elsősorban...
Nyílván egy vadi új Stern csak veszít az értékéből, mint egy új kocsi is.
Naplózva

Attack, Batman Forever, Junk Yard, Scared, Scared, Star Trip.
Pbal
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 220



WWW E-mail
« Válasz #8 Dátum: 2010. október 16. - 20:01:02 »

Ebayes forrás alapján az elmúlt 5 évben a megkötött üzletek száma feleződött, a gépek ára nagyjából megmaradt.

Naplózva

evertonian1972
Egyesületi Tag
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 396



E-mail
« Válasz #9 Dátum: 2010. október 16. - 20:02:57 »

Sajnos nem csak a sternek vesztenek az értékükből.
Jo példa hogy egy gyönyörű police force sokáig nem talált gazdára se itt se kinnt.

potty:A halley comet tényleg jó kis kezdő gép.
Naplózva

Locomotion
Difó
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 433



E-mail
« Válasz #10 Dátum: 2010. október 16. - 20:17:16 »

Azért a sikergépekre ez nem igaz.
Egy MM 1 millió forint? Szerintem messze nem ér annyit.
Az Indiana Jones évekkel ezelőtt még a felébe se került. Most meg...
TZ-t is lehetett régebben fele árban szerezni.
Naplózva

Attack, Batman Forever, Junk Yard, Scared, Scared, Star Trip.
Pbal
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 220



WWW E-mail
« Válasz #11 Dátum: 2010. október 16. - 20:30:15 »


Van egy Addams Family grafikonom is az Usából, annak az ára se ment semerre.
Itthon kifogytak az infóhiányos olcsó források, úgyhogy emiatt mentek fel a gépek árai, de most már én úgy tapasztalom, hogy a DMD-s gépek ára beállt egy bizonyos szintre, és megy a nemzetközi trendek alapján tovább.
A sys11 előtti gépek ára van itthon még a béka s*gge alatt, mert nagyon kevesen szeretik a régebbi gépeket, az hogy a maga idejében kultgépnek számított, semmilyen szinten nincs beárazva, külföldön annál inkább.
Naplózva

pinbot
Ball 2 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 84


E-mail
« Válasz #12 Dátum: 2010. október 16. - 21:12:19 »

Én a millionaire-t vettem először. sokat tanultam rajta a karbantartást, javítást.
Én is csak egyet akartam, Aztán rákattantam és most már akarok még és még.
Nemrég csak 4 et, mert az jól elfér, aztán.....
Nekem szerencsém van mert a stódiómban elfér még vagy 10.
Amilyen bolond vagyok előbb utóbb tele lesz.

Ez a flipper evolúció.
Először az egyszerűbb olcsóbb gépek, aztán, eladás, akár többet is csak hogy az új áhított gépnek legyen helye, keret rá.
Ha értesz az elekromos, mechanikus kutyükhöz mindegy a választás.
Ha nem szereted javítani, mindenképp drágább jó állapotút kell beszrzni.
SZERINTEM
Naplózva
Difó
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 433



E-mail
« Válasz #13 Dátum: 2010. október 16. - 21:15:23 »

Hiszek neked Balázs!
Egy kicsit azért "kötözködhetek"?  :beer: ;D
Más az Ebay és más itthon, ahogy te is mondod... valamint,
talán nem a legszerencsésebb éppen az Addams-et nézni, mert ugyan sikerflippernek van szavazva,
de az egyik legnagyobb példányszámban gyártott gépről van szó.
Kisebb példányszámoknál eltudom képzelni a lassú, de folyamatos áremelkedést.  :gondol
A régigépek pedig valóban méltánytalanul értéktelenek, szerintem is. (itthon)
Az USÁban még mindig rengeteg a gép. Bármit fellehet hajtani.
Itthon viszont már nagyon lefogyott a készlet.  :-[
Naplózva

Attack, Batman Forever, Junk Yard, Scared, Scared, Star Trip.
timtomi
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 387


WWW E-mail
« Válasz #14 Dátum: 2010. október 16. - 21:25:18 »

De mi itt rácáfolhatunk az itthoni fogyásra és ha szépen vigyázunk régi gépeinkre és karban tarjuk őket, akkor talán nálunk is meglesz becsülve az olcsónak titulált géposztály! :)

A sajátjaimnak én próbálok hosszú életet biztosítani. De hisz mind ezért vagyunk itt....vagy nem??   :gondol
Befektetés? Hmm .... ami pénzt belenyomunk 1-1 gép életben tartására azt nem nevezném befektetésnek. Az élvezeti érték szinten tartása az az igazi befektetés! Hogy minden működik a gépeden, jól néz ki..... és bármikor odamehetsz és játszhatsz egy jót!

mindennél többet ér szerintem

Naplózva
potty
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 134



E-mail
« Válasz #15 Dátum: 2010. október 17. - 09:48:14 »


Nem tudom mennyi a rászánt keret , de tudok egy első gépes flippert , az eddigi tulaj is most lép feljebb. Neki is ez volt az első gépe.


Sajnos ezt írja nekem a linkre:

Egy hiba történt!
A téma vagy fórum amit keresel hiányzik vagy számodra nem elérhető.

Pedig érdekelne a gép :-)
Naplózva
potty
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 134



E-mail
« Válasz #16 Dátum: 2010. október 17. - 09:56:50 »

Köszönöm egyébként a sok választ!
Nekem kifejezetten tetszenek a régi gépek is, ámbár szerelésügyileg nagyon kétbalkezes vagyok, főleg a mechanikai részeket illetően.. noha amikor lesz egy flipperem legalább jó motivációm adódik fejlődni egy keveset etéren :)
Naplózva
timtomi
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 387


WWW E-mail
« Válasz #17 Dátum: 2010. október 17. - 12:43:30 »

Türelemmes sok mindent lehet orvosolni szerintem. Akkor előkerül a rejtett kézügyesség is.
Naplózva
pintakker
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1493


E-mail
« Válasz #18 Dátum: 2010. október 17. - 14:22:30 »

De mi itt rácáfolhatunk az itthoni fogyásra és ha szépen vigyázunk régi gépeinkre és karban tarjuk őket, akkor talán nálunk is meglesz becsülve az olcsónak titulált géposztály! :)

A sajátjaimnak én próbálok hosszú életet biztosítani. De hisz mind ezért vagyunk itt....vagy nem??   :gondol
Befektetés? Hmm .... ami pénzt belenyomunk 1-1 gép életben tartására azt nem nevezném befektetésnek. Az élvezeti érték szinten tartása az az igazi befektetés! Hogy minden működik a gépeden, jól néz ki..... és bármikor odamehetsz és játszhatsz egy jót!

mindennél többet ér szerintem



ÁMEN  :pinball:

Nálam az első gép a Pin Bot, ennek a felújítása során rengeteget tanulok, itt pl gondolok a droptargetre amivel nem keveset kínlódtam mire sikerült életre kelteni  ;D
Naplózva

Rokkó, a rumos rabló rácsapott egy ragyogó drágakő rakományra, de rettentő rémesen ráfaragott :D :D
HEAD
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2739



E-mail
« Válasz #19 Dátum: 2010. október 17. - 22:37:32 »


Nem tudom mennyi a rászánt keret , de tudok egy első gépes flippert , az eddigi tulaj is most lép feljebb. Neki is ez volt az első gépe.


Sajnos ezt írja nekem a linkre:

Egy hiba történt!
A téma vagy fórum amit keresel hiányzik vagy számodra nem elérhető.




Pedig érdekelne a gép :-)



Ez volt amit belinkeltem (a lényeg)

Kezdő flipperesnek tudnék első gépnek olcsón egy Halley Cometet /(Inder 1986). Szeretnék valaki olyat megsegíteni vele aki anyagilag nincs nagyon eleresztve de szeretne gépet otthonra.   A gép szép állapotú és  üzemképes.   Nem üzletet akarok , azt meg tudom én is csinálni , hanem tényleg a lehetőséget átadni. Kérlek ezt vegyétek számításba. Olyan emberre gondolok például aki már régóta fórumozik és eddig nem volt lehetősége gépet vásárolni.

Pm-ben keressetek.

üdv

HEAD


Naplózva


   LET THERE BE PINBALL !
SOKOL
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 909



E-mail
« Válasz #20 Dátum: 2010. október 17. - 23:13:24 »

Köszönöm egyébként a sok választ!
Nekem kifejezetten tetszenek a régi gépek is, ámbár szerelésügyileg nagyon kétbalkezes vagyok, főleg a mechanikai részeket illetően.. noha amikor lesz egy flipperem legalább jó motivációm adódik fejlődni egy keveset etéren :)

Szia potty, üdv a fórumon!
Hmm, szóval kétbalkezesnek tartod magad?  ;D
Cáfoljam?
A bemutatkozós képeden mások csak a flippert látják, de az árnyékban vanak az értékek:
-a JOBB kezed felől egy hőlégfúvós forrasztóállomás,
-a bal oldalon egy HAMEG-szkóp,
-az ablak kilincsen mérőzsinórok,
-ráadásul a villamosmérnökin tanulsz... :gondol
Nem hiszem, hogy gondod lesz...
« Utoljára szerkesztve: 2010. október 17. - 23:18:59 írta SOKOL » Naplózva

SOUNDS
Ball 2 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 90



E-mail
« Válasz #21 Dátum: 2010. október 18. - 09:17:29 »

Szia!

Ajánlom ezt a gyönyörű flippert, amit itt a fórumon az eladó gépek között is megtalálsz!!!

Bővebben:

http://www.ipdb.org/machine.cgi?gid=127

Üdv!
Naplózva

It was also one of the first games to feature a "Wizard Mode", called "The King's Ransom". - S. R. :-X
potty
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 134



E-mail
« Válasz #22 Dátum: 2010. október 18. - 10:10:59 »

HEAD, egyre többet nézem a Halley Cometet, és egyre jobban tetszik!
Ha valaki más már korábban kinézte magának, csak még nem volt alkalma megnézni, vagy gyűjtöget még, akkor nyilván nem szeretném lecsapni a kezéről. Ha viszont még nincs rá jelentkező, akkor mindenképpen szeretném megnézni élőben is! Igaz, nem vagyok régi fórumos, de remélem ez nem baj (persze ha baj lenne, nyilván nem mutattad volna) :-)

SOKOL: sasszemed van, amikor nem flipperezel nyomozó, vagy focibíró szoktál lenni?  ;D

SOUNDS: Szép gép nagyon! Ha most nem jön össze a Halley Comet, akkor én is hasonló flipperben gondolkozom, igaz arra még egyelőre gyűjtögetnem kell.
Naplózva
HEAD
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2739



E-mail
« Válasz #23 Dátum: 2010. október 18. - 11:15:55 »

Nem  jelenleg nincs potenciális vevő rá. Nyugodtan számolhatsz vele. Hívj fel , küldtem PM-et
Naplózva


   LET THERE BE PINBALL !
SOUNDS
Ball 2 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 90



E-mail
« Válasz #24 Dátum: 2010. október 18. - 16:55:23 »

HEAD, egyre többet nézem a Halley Cometet, és egyre jobban tetszik!
Ha valaki más már korábban kinézte magának, csak még nem volt alkalma megnézni, vagy gyűjtöget még, akkor nyilván nem szeretném lecsapni a kezéről. Ha viszont még nincs rá jelentkező, akkor mindenképpen szeretném megnézni élőben is! Igaz, nem vagyok régi fórumos, de remélem ez nem baj (persze ha baj lenne, nyilván nem mutattad volna) :-)

SOKOL: sasszemed van, amikor nem flipperezel nyomozó, vagy focibíró szoktál lenni?  ;D

SOUNDS: Szép gép nagyon! Ha most nem jön össze a Halley Comet, akkor én is hasonló flipperben gondolkozom, igaz arra még egyelőre gyűjtögetnem kell.

Rendben!
Naplózva

It was also one of the first games to feature a "Wizard Mode", called "The King's Ransom". - S. R. :-X
potty
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 134



E-mail
« Válasz #25 Dátum: 2010. október 20. - 18:36:00 »

Hűűű, enyém lett a Halley Comet  ;D
Nem gondoltam volna, hogy alig egy héttel a regisztráció után máris lesz itthon egy flipperem, eszméletlen jól működik ez a közösség itt!
Nagy köszönettel tartozom HEADnek, hogy összehozta nekem ezt a gépet, remélem majd leróhatom valamivel a hálámat.
Nemsokára átnézem majd tüzetesen az alkatrészeket, aztán lassan elkezdek majd mindenféle marhaságokat kérdezni lámpákkal, rugókkal, műanyagokkal, gumikkal és egyebekkel kapcsolatban, de az első rögtön itt is van: van valakinek angol (vagy jobb híján Spanyol, vagy egyéb nyelvű) leírása a játékhoz? Az IPDB-s gépkönyv már megvan, de abban sajnos csak az elektronika van leírva, szó se esik a mechanikai részekről, a játékmenetről, stb, stb.. szóval bárkinek bármi anyaga van róla, azt megköszönöm!
Naplózva
Difó
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 433



E-mail
« Válasz #26 Dátum: 2010. október 20. - 19:07:31 »

Gratulálok! Ez tényleg gyors volt!  :jolvanjol:
Sok sikert a géphez és üdv a lejtőn!!!  ;D ;D ;D ;D ;D
Ha lehet, dobj fel pár képet róla!
Naplózva

Attack, Batman Forever, Junk Yard, Scared, Scared, Star Trip.
HEAD
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2739



E-mail
« Válasz #27 Dátum: 2010. október 20. - 20:49:00 »

Hűűű, enyém lett a Halley Comet  ;D
Nem gondoltam volna, hogy alig egy héttel a regisztráció után máris lesz itthon egy flipperem, eszméletlen jól működik ez a közösség itt!
Nagy köszönettel tartozom HEADnek, hogy összehozta nekem ezt a gépet, remélem majd leróhatom valamivel a hálámat.
Nemsokára átnézem majd tüzetesen az alkatrészeket, aztán lassan elkezdek majd mindenféle marhaságokat kérdezni lámpákkal, rugókkal, műanyagokkal, gumikkal és egyebekkel kapcsolatban, de az első rögtön itt is van: van valakinek angol (vagy jobb híján Spanyol, vagy egyéb nyelvű) leírása a játékhoz? Az IPDB-s gépkönyv már megvan, de abban sajnos csak az elektronika van leírva, szó se esik a mechanikai részekről, a játékmenetről, stb, stb.. szóval bárkinek bármi anyaga van róla, azt megköszönöm!


Ennek nagyon-nagyon örülök!!! :banan: :banan: :banan: :dance :dance :dance

Jó , hogy segíthettem és közreműködhettem , remélem sok örömöd lesz benne ! :jolvanjol:
Naplózva


   LET THERE BE PINBALL !
timtomi
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 387


WWW E-mail
« Válasz #28 Dátum: 2010. október 20. - 20:58:20 »

Gratula a gépedhez!

Biztosan megkapsz itt minden segítséget!

Én is így kezdetem az év elején...azóta 4 gépem van.  :idiot1:

Jahh és bütykölök 1000L.
Naplózva
evertonian1972
Egyesületi Tag
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 396



E-mail
« Válasz #29 Dátum: 2010. október 20. - 20:58:45 »

Gratulálok hozzá potty.
Jó kis masina hamar rájössz a játékmenetre.
 szerintem most pár napig csak azt fogod várni mikor érsz haza és indíthatod be a gépet.
Élménygazdag játékot kivánok neked.  :beer:
Naplózva

Locomotion
pinbot
Ball 2 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 84


E-mail
« Válasz #30 Dátum: 2010. október 20. - 22:25:29 »

Gratula az ELSŐ gépedhez!
A lelkesedésedből ítélve nem az egyetlen!
Üdv a klubban!
Naplózva
pintakker
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1493


E-mail
« Válasz #31 Dátum: 2010. október 20. - 22:37:21 »

Hűűű, enyém lett a Halley Comet  ;D
Nem gondoltam volna, hogy alig egy héttel a regisztráció után máris lesz itthon egy flipperem, eszméletlen jól működik ez a közösség itt!
Nagy köszönettel tartozom HEADnek, hogy összehozta nekem ezt a gépet, remélem majd leróhatom valamivel a hálámat.
Nemsokára átnézem majd tüzetesen az alkatrészeket, aztán lassan elkezdek majd mindenféle marhaságokat kérdezni lámpákkal, rugókkal, műanyagokkal, gumikkal és egyebekkel kapcsolatban, de az első rögtön itt is van: van valakinek angol (vagy jobb híján Spanyol, vagy egyéb nyelvű) leírása a játékhoz? Az IPDB-s gépkönyv már megvan, de abban sajnos csak az elektronika van leírva, szó se esik a mechanikai részekről, a játékmenetről, stb, stb.. szóval bárkinek bármi anyaga van róla, azt megköszönöm!

Hali!
Itt ha minden igaz akkor meg találod amit keresel!Remélem meg lesz!Itt valójában a gépkönyvek vannak!Remélem segíteni fog  ;)  :jolvanjol:
http://www.flipper.cl/manuales_flipper.php
Naplózva

Rokkó, a rumos rabló rácsapott egy ragyogó drágakő rakományra, de rettentő rémesen ráfaragott :D :D
Santa
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 826


Törzsfőnök


WWW E-mail
« Válasz #32 Dátum: 2010. október 20. - 22:57:01 »

Meg is nézted, hogy itt van-e bármi is a géphez, vagy csak belinkeltél valamit? :mrgreen:
Naplózva

Első Magyar Törzsasztal
pintakker
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1493


E-mail
« Válasz #33 Dátum: 2010. október 21. - 00:39:29 »

OPPPPPSZ  :balkta
Csak a Comet nevet figyeltem!Sorry  :idiot1:   :ohmygod:
Naplózva

Rokkó, a rumos rabló rácsapott egy ragyogó drágakő rakományra, de rettentő rémesen ráfaragott :D :D
Recon
Guest


E-mail
« Válasz #34 Dátum: 2010. október 21. - 08:20:51 »

Nem baj Lacika....  :mrgreen:
Naplózva
Oldalak: [1] 2 3 4 Fel Nyomtatás 
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  A Flipperekről általában  |  Satöbbi  |  Topic: Első gép otthonra « előző következő »
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 2.0.19 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!