Első Magyar Flipperklub Fórum
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024. április 27. - 22:56:51

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:     Részletes kereső
Hungarian Pinball Open & Arcadia kiállítás -  2016 November 18-20.

http://www.flipperklub.hu/forum/index.php?topic=18252.0

51497 Hozzászólás 1421 Témában írta 495 Felhasználó
Legújabb tag: netchan
* Főoldal Súgó Bejelentkezés Regisztráció
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  A Flipperekről általában  |  2000 után gyártott flipperek  |  Topic: Transformers « előző következő »
Oldalak: 1 2 3 [4] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Transformers  (Megtekintve 77151 alkalommal)
emfkfan
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1815


amatör flipper függő


WWW E-mail
« Válasz #105 Dátum: 2012. január 09. - 00:36:19 »

igen érdekes hopgy a tron is villódzik rendesen és az nem zavar téged.
Naplózva

https://soundcloud.com/zogan/metallica-master-of-puppets

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)
izs-49
Globális moderátor
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2112



WWW E-mail
« Válasz #106 Dátum: 2012. január 20. - 14:53:50 »

Nem zavaró a "villódzás"... :futyul
Naplózva

IZSten veletek. 
'63 SQUARE HEAD '77 LOST WORLD '78 KISS '91 T2 '92 BLACK ROSE '92 ADDAMS GOLD '92 CREATURE '92 FISH TALES '92 Dr.WHO '92 SW '93 INDY '94 GnR '95 TOM '95 CONGO '95 AFM '96 SAFE CRACKER '96 SCARED STIFF '97 MEDIEVAL MADNESS '97 CIRQUS VOLTAIRE '98 MONSTER BASH '08 SHREK
izs-49
Globális moderátor
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2112



WWW E-mail
« Válasz #107 Dátum: 2012. január 21. - 00:34:26 »

A mai napon az Egyesületi Tagok és néhány ismerős kipróbálták a Transformers-t. Köszönet érte Hideg Imrének és a BÜRÜ Kft-nek.

Szerintem elég jól sikerült, nagyon gyors és a Megatronból visszalőtt golyó elég szivatós is, de majd a Bajnokok elmondják "szakmailag" a véleményüket.
Naplózva

IZSten veletek. 
'63 SQUARE HEAD '77 LOST WORLD '78 KISS '91 T2 '92 BLACK ROSE '92 ADDAMS GOLD '92 CREATURE '92 FISH TALES '92 Dr.WHO '92 SW '93 INDY '94 GnR '95 TOM '95 CONGO '95 AFM '96 SAFE CRACKER '96 SCARED STIFF '97 MEDIEVAL MADNESS '97 CIRQUS VOLTAIRE '98 MONSTER BASH '08 SHREK
emfkfan
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1815


amatör flipper függő


WWW E-mail
« Válasz #108 Dátum: 2012. január 24. - 22:38:11 »

csatlakozom!  jól megnyüstöltétek a gépet :D az ágyú szerintem elég hamar kifogja készíteni a jobb slingshotot, ugyanis nagy erővele vágja oda, és azért az örömbe üröm is vegyült, ugyanis néha két golyót lő ki az ágyú. karokra nagyon kell figyelni, mert ha legyengül akkor 100%, hogy optimust nem lehet meglőni. ja és kb 26 órája van talpon ( nem tudom pontosan hány órát nyüstöltétek) , de a kargumik már koszosak.
Naplózva

https://soundcloud.com/zogan/metallica-master-of-puppets

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)
Ramp
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2137



E-mail
« Válasz #109 Dátum: 2012. január 24. - 23:53:04 »

Ez nagy igazság: ha legyengül a kar nem megy fel rámpára a golyó. :jolvanjol:
Naplózva

Pinball is Dead
Valentine
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 576


WWW E-mail
« Válasz #110 Dátum: 2012. január 25. - 16:51:08 »

http://pinballnews.com/games/transformers/index6b.html

Nna! Tanuljunk!   :pinball:
Naplózva

YYY
hokuszpk
Adminisztrátor
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1537


the big hóhányó


E-mail
« Válasz #111 Dátum: 2012. január 27. - 00:32:34 »

ma voltam a westendben. nekem nem jon be. par jatek utan at is tettem szekhelyem a Tronhoz, az szerintem egy klasszissal jobb gep.
Naplózva

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!
Ramp
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2137



E-mail
« Válasz #112 Dátum: 2012. január 29. - 09:32:30 »

A Transformers nem lenne rossz gép de azokkal a beállításokkal élvezhetetlen.
Naplózva

Pinball is Dead
Valentine
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 576


WWW E-mail
« Válasz #113 Dátum: 2012. január 29. - 14:20:04 »

A Transformers nem lenne rossz gép de azokkal a beállításokkal élvezhetetlen.


Mármint?  Ferde?  Kareok rosszul állnak?
Naplózva

YYY
Ramp
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2137



E-mail
« Válasz #114 Dátum: 2012. január 29. - 14:50:05 »

Az Out/Inlanek közötti csapról vagy tüskéről hiányzik a gumi ezért erről nem fel vagy visszapattan általában, hanem kipottyan.
A felette levő műanyagtüskének 3 opcionális beállítása lenne de felülre rakták és ezen sincs gumi tehát olyan mintha nem is lenne.
A Transformers a Lockból eddig soha nem látott sebességgel és erővel dobálja ki a golyót gyakran megdolgoztatva a slingshotokat amelyek előszeretettel dobálják ki
az ellentétes oldalra a golyót ott pedig nincs miről visszapattannia ezért kimegy.
A karok nem rosszak de Optimushoz nem ér el gyakran a lövés.
Valami ge.ci versenybeállítás akar ez lenni .
Naplózva

Pinball is Dead
KLM
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 360



E-mail
« Válasz #115 Dátum: 2012. január 29. - 15:45:16 »

Azt nem is említve h 10 és fél óra folyamatos játék alatt 1szer sem adott extraballt mindössze csak 1 specialt  :reklamal:
Naplózva

KLM
izs-49
Globális moderátor
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2112



WWW E-mail
« Válasz #116 Dátum: 2012. január 29. - 17:21:37 »

Valami ge.ci versenybeállítás akar ez lenni .
Nálam ugyanezzel a beállításokkal ment. A legtöbb "mód" easy-re van állítva kivétel talán az Optimus. Gondoltam hogy húzok gumit a postokra dehát nem az enyém volt a gép nem akartam belekontárkodni...
Naplózva

IZSten veletek. 
'63 SQUARE HEAD '77 LOST WORLD '78 KISS '91 T2 '92 BLACK ROSE '92 ADDAMS GOLD '92 CREATURE '92 FISH TALES '92 Dr.WHO '92 SW '93 INDY '94 GnR '95 TOM '95 CONGO '95 AFM '96 SAFE CRACKER '96 SCARED STIFF '97 MEDIEVAL MADNESS '97 CIRQUS VOLTAIRE '98 MONSTER BASH '08 SHREK
pintakker
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1493


E-mail
« Válasz #117 Dátum: 2012. január 29. - 20:12:11 »

Meddig voltatok Ramp?
Amúgy igen a gumik hiánya nagyon megnehezíti a játékot, számomra ezek a hibák kicsit élvezhetetlenné is teszik  :-\
De maga a hangulata nekem bejött, jók az elhelyezett a pálya elemek is!
De amit csináltunk KLM-el hogy fent akadt a golyó 2-szer az vicces volt! néhány elemet tehettek volna máshogy is. pl a jobb oldali rámának az alját eltorlaszolhatták volna valamivel mer ha izomból lövi ki az ember a golyót akkor nagy valószinüséggel be akad a rámpa alá vagy a robot figura lábához. Ja meg számomra nehéz volt skill shotot lőni csak akkor amikor durván lőttem ki a golyót.

Minden esetre ez a Stern gép nekem jobban tetszik  :banana-dancing:  :tenoutoften:
Naplózva

Rokkó, a rumos rabló rácsapott egy ragyogó drágakő rakományra, de rettentő rémesen ráfaragott :D :D
Valentine
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 576


WWW E-mail
« Válasz #118 Dátum: 2012. január 29. - 20:25:51 »

Gumi nélkül nem biztonságos :)   :idiot1:
Naplózva

YYY
Ramp
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2137



E-mail
« Válasz #119 Dátum: 2012. január 29. - 21:23:04 »

Hát ez a mechanikus hard/szoftveres easy kombináció elég érdekes de majd megbarátkozunk vele valahogy.
Fél nyolcig tartott a küzdelem a robotok ellen pintakker.KLM-el rájöttünk egy-két dologra még utána és estére már jobban ment a játék.
Naplózva

Pinball is Dead
izs-49
Globális moderátor
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2112



WWW E-mail
« Válasz #120 Dátum: 2012. február 23. - 18:51:33 »


Múlt héten megérkezett a "frissítés" a gépre folyamatosan töltik majd fel őket.
Naplózva

IZSten veletek. 
'63 SQUARE HEAD '77 LOST WORLD '78 KISS '91 T2 '92 BLACK ROSE '92 ADDAMS GOLD '92 CREATURE '92 FISH TALES '92 Dr.WHO '92 SW '93 INDY '94 GnR '95 TOM '95 CONGO '95 AFM '96 SAFE CRACKER '96 SCARED STIFF '97 MEDIEVAL MADNESS '97 CIRQUS VOLTAIRE '98 MONSTER BASH '08 SHREK
hokuszpk
Adminisztrátor
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1537


the big hóhányó


E-mail
« Válasz #121 Dátum: 2012. február 23. - 19:27:39 »

na.
megjottek a hianyzo gumik ?  ;D 
© RAMP
Naplózva

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!
hokuszpk
Adminisztrátor
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1537


the big hóhányó


E-mail
« Válasz #122 Dátum: 2012. április 22. - 01:06:24 »

ma -- azaz tegnap -- kiscsoportosan velemenytformalhattam egy shaker motorral es a legujabb szoftverrel turbozott Traforol. Hat. Ize.
Amikor kirazza a shaker motor a kezem alol a masinat kelloen hangositva ; hallotavolsagban minden egyeb zorejtol mentesitve , no azert ez mar kelloen megdobja a feeling faktort, szoval igy mar egeszen majdnem Tron szintre minositem  ;D azaz majdnem  :tenoutoften:
*remark( nincs 8.95 -os emoikon )
Very koszi ELF !
Naplózva

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!
Ramp
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2137



E-mail
« Válasz #123 Dátum: 2012. április 22. - 09:52:13 »

Nehogy már egy shakertől letaszítsa a Tront a trónról!Vagy olyan tuti az új szoftver?
Milyen újítások vannak?
Naplózva

Pinball is Dead
hokuszpk
Adminisztrátor
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1537


the big hóhányó


E-mail
« Válasz #124 Dátum: 2012. április 22. - 13:11:15 »

Nehogy már egy shakertől letaszítsa a Tront a trónról!

"majdnem"

Vagy olyan tuti az új szoftver?
Milyen újítások vannak?

ez azert jo kerdes, mert az eredetivel -- mivel nemjott be a gep -- gyakorlatilag nem jatszottam, talan ha harmat-negyet a westendben, kettot a multkori osszerofin meg kettot a makpalinkas bulin, szoval igazabol nemtudom osszehasonlitani, mert nemigazan ismertem ki az eredeti szabalyokat...

Naplózva

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!
hokuszpk
Adminisztrátor
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1537


the big hóhányó


E-mail
« Válasz #125 Dátum: 2012. április 22. - 13:23:58 »

A Portal nevű végső módja  pedig tömény adrenalin,pedig csak egy golyós.

hm. tegnap sikerult elocsalogatni a portalt a Tronbol, de valahogy nem egy golyo volt, hanem kitarazott rendesen, ahogy kell.
esetleg ket portal van ?
Naplózva

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!
Ramp
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2137



E-mail
« Válasz #126 Dátum: 2012. április 22. - 14:52:35 »

Kezdeti szoftver vagy géphiba lehetett?Az egygolyós Sea simulationt Portal közben is egy golyóval folytatta  a gép ez egészen biztos.
Az is hogy a PinballNews 1.5-ös szoftverrel Portal Multiként definiálja.Mennyi lett a GC?
Naplózva

Pinball is Dead
hokuszpk
Adminisztrátor
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1537


the big hóhányó


E-mail
« Válasz #127 Dátum: 2012. április 22. - 20:18:22 »

Kezdeti szoftver vagy géphiba lehetett?Az egygolyós Sea simulationt Portal közben is egy golyóval folytatta  a gép ez egészen biztos.
Az is hogy a PinballNews 1.5-ös szoftverrel Portal Multiként definiálja.Mennyi lett a GC?

nem valami acelos, 133M
Naplózva

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!
pintakker
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1493


E-mail
« Válasz #128 Dátum: 2013. május 19. - 19:24:31 »

egy kis gondban vagyok!!!!! végig csinálom a módokat de nem történik semmi,át kell valahogy váltani a másik módokra???????? köszönöm a segítséget
Naplózva

Rokkó, a rumos rabló rácsapott egy ragyogó drágakő rakományra, de rettentő rémesen ráfaragott :D :D
Ramp
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2137



E-mail
« Válasz #129 Dátum: 2013. május 19. - 20:05:12 »

Ilyennel meg nem találoztam ha elinditasz egy módot villog ha kész egyfolytában világit.Kiirja közben hogy 3 more shot-2 more shot-1 more shot ha kesz dob egy animaciót es elindul a mód.ja a legfelső a multi ,válaszd a bal oldalt mindenképpen...
Felve kerdezem meg a szoftver szamat ugyanis sejtem a folytatást:ernö bekopiz egy fel oldalt a legujabb verziórol külföldi nyelven...
folytathatók a módok de erről már irtam szerintem....
Naplózva

Pinball is Dead
Tyutyu
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2341


Dr. Zaccaria


WWW E-mail
« Válasz #130 Dátum: 2013. május 19. - 20:20:42 »

Felve kerdezem meg a szoftver szamat ugyanis sejtem a folytatást:ernö bekopiz egy fel oldalt a legujabb verziórol külföldi nyelven...

 :jolvanjol:
Naplózva




"A Zaccaria név megint szép lesz, méltó régi nagy híréhez !"
pintakker
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1493


E-mail
« Válasz #131 Dátum: 2013. május 19. - 22:02:15 »

Ilyennel meg nem találoztam ha elinditasz egy módot villog ha kész egyfolytában világit.Kiirja közben hogy 3 more shot-2 more shot-1 more shot ha kesz dob egy animaciót es elindul a mód.ja a legfelső a multi ,válaszd a bal oldalt mindenképpen...
Felve kerdezem meg a szoftver szamat ugyanis sejtem a folytatást:ernö bekopiz egy fel oldalt a legujabb verziórol külföldi nyelven...
folytathatók a módok de erről már irtam szerintem....

Szoftver egyértelmű  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Naplózva

Rokkó, a rumos rabló rácsapott egy ragyogó drágakő rakományra, de rettentő rémesen ráfaragott :D :D
SZK
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 292


E-mail
« Válasz #132 Dátum: 2013. május 19. - 22:08:58 »

Takki,ha megcsinálod a mode-okat,azzal még nem történik semmi.A két oldal között felül van (ha jól emlékszem) a Megatron multi.Azt is meg kell csinálni teljesen.Nem elég csak elindítani.Ha azt is végigjátszod(asszem Super Jackpot a vége),akkor kell belőni oldalra a kis lyukba.Akkor indul a Wizard.

Csak eddig jutottam,mert ezután "megállt" a játék.Jah,és nekem még egy nyomorult extra ball-t sem adott.De ezt már azt hiszem írtam valahol.
Naplózva
pintakker
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1493


E-mail
« Válasz #133 Dátum: 2013. május 20. - 13:04:44 »

Takki,ha megcsinálod a mode-okat,azzal még nem történik semmi.A két oldal között felül van (ha jól emlékszem) a Megatron multi.Azt is meg kell csinálni teljesen.Nem elég csak elindítani.Ha azt is végigjátszod(asszem Super Jackpot a vége),akkor kell belőni oldalra a kis lyukba.Akkor indul a Wizard.

Csak eddig jutottam,mert ezután "megállt" a játék.Jah,és nekem még egy nyomorult extra ball-t sem adott.De ezt már azt hiszem írtam valahol.

Köszi! azt nem figyeltem! most már előrébb vagyok  :beer: :beer: Ez a Veszprémi azért adogatja az extrákat :) 6 játékból 2-3-szor beadja  :mosoly:
Naplózva

Rokkó, a rumos rabló rácsapott egy ragyogó drágakő rakományra, de rettentő rémesen ráfaragott :D :D
Oldalak: 1 2 3 [4] Fel Nyomtatás 
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  A Flipperekről általában  |  2000 után gyártott flipperek  |  Topic: Transformers « előző következő »
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 2.0.19 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!