Első Magyar Flipperklub Fórum
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024. április 28. - 18:48:25

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:     Részletes kereső
Hungarian Pinball Open & Arcadia kiállítás -  2016 November 18-20.

http://www.flipperklub.hu/forum/index.php?topic=18252.0

51497 Hozzászólás 1421 Témában írta 495 Felhasználó
Legújabb tag: netchan
* Főoldal Súgó Bejelentkezés Regisztráció
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  A Flipperekről általában  |  2000 után gyártott flipperek  |  Topic: Transformers « előző következő »
Oldalak: 1 2 [3] 4 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Transformers  (Megtekintve 77152 alkalommal)
ernö
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 776


Törzsfönök


E-mail
« Válasz #70 Dátum: 2011. december 17. - 11:45:11 »

Muti, muti, muti!
Föleg Magyon!
Naplózva
emfkfan
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1815


amatör flipper függő


WWW E-mail
« Válasz #71 Dátum: 2011. december 17. - 11:46:50 »

keresem ,de kozben at lehetne pakolni valahova a felesleget mert eltertunk az eredeti topi j tematol.
Naplózva

https://soundcloud.com/zogan/metallica-master-of-puppets

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)
emfkfan
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1815


amatör flipper függő


WWW E-mail
« Válasz #72 Dátum: 2011. december 17. - 11:52:08 »

na bazz holdfenyteam-esek kifogytak :S a k..... eletbe mar :(   most nem tudom mutatni :(  de egy a lenyeg hogy ok hoznak be szal egy bolt tuti van am iarulja :)
Naplózva

https://soundcloud.com/zogan/metallica-master-of-puppets

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)
Valentine
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 576


WWW E-mail
« Válasz #73 Dátum: 2011. december 25. - 23:18:31 »



REVIEW part1
http://pinballnews.com/games/transformers/index6a.html
Naplózva

YYY
emfkfan
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1815


amatör flipper függő


WWW E-mail
« Válasz #74 Dátum: 2011. december 27. - 01:30:30 »

akinek van qr code olvasója a telóján az leszedheti a qr codeot ugyanis olyan éles lett a kép hogy beolvasta az enyém :D
Naplózva

https://soundcloud.com/zogan/metallica-master-of-puppets

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)
Ramp
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2137



E-mail
« Válasz #75 Dátum: 2011. december 27. - 08:39:42 »

Néha nagyon pofás flippert raknak össze a Stern cégnél ez is azok közül való,a szoftvereik is egyre jobbak úgyhogy tuti hogy jó lesz a gép.
Nálam a két kar és az egy szint azt jelzi hogy csodára nem számíthatok.
Kedvcsinálónak megnéztem egy szuszra a Transformers  triológiát.Ennyi robbanást effektet akciót bezsúfolni egy-egy filmbe,durva.
Naplózva

Pinball is Dead
Valentine
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 576


WWW E-mail
« Válasz #76 Dátum: 2011. december 27. - 18:42:25 »

Néha nagyon pofás flippert raknak össze a Stern cégnél ez is azok közül való,a szoftvereik is egyre jobbak úgyhogy tuti hogy jó lesz a gép.
Nálam a két kar és az egy szint azt jelzi hogy csodára nem számíthatok.
Kedvcsinálónak megnéztem egy szuszra a Transformers  triológiát.Ennyi robbanást effektet akciót bezsúfolni egy-egy filmbe,durva.

Szerintem a következő stern gép olyan lesz, hogy az alap változatban benne lesznek a kötelező dolgok, hogy 2rámpa, 3bumper, 2kar; a limitedben meg 4kar lesz, 4 rámpa, még 2 playfield,.... ha ezt a sémát követik, amit most a transfrmers-szel...
Naplózva

YYY
Ramp
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2137



E-mail
« Válasz #77 Dátum: 2011. december 28. - 00:30:52 »

4 rámpa?A Superpin gépekben se volt annyi sőt talán egy flipperben se, a kar pedig inkább kettő szokott lenni mint 3 de négy?Inkább arra számítok hogy bedobják az egykaros masinák ötletét.
A plusz szint sincs mostanában.Klasszikus külön karral rendelkező felső szintje csak az Elvisnek és a World Poker Tournak volt(a Shreket és a Family Guyt nem számolnám ide)
Naplózva

Pinball is Dead
Valentine
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 576


WWW E-mail
« Válasz #78 Dátum: 2011. december 28. - 01:23:56 »

4 rámpa?A Superpin gépekben se volt annyi sőt talán egy flipperben se, a kar pedig inkább kettő szokott lenni mint 3 de négy?Inkább arra számítok hogy bedobják az egykaros masinák ötletét.
A plusz szint sincs mostanában.Klasszikus külön karral rendelkező felső szintje csak az Elvisnek és a World Poker Tournak volt(a Shreket és a Family Guyt nem számolnám ide)

Simpsons pinball party. Egyébként csak vicceltem ;)
Amúgy a stern a transformers-szel már kevesebbet spórolt, mint elődjeivel, szóval ha ez a tendencia így megy tovább, akkor nem kel az egykaros masináktól félni.
Naplózva

YYY
Valentine
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 576


WWW E-mail
« Válasz #79 Dátum: 2011. december 28. - 19:09:04 »

Szerintem szépen lassan a lesajnáltból a legjobbá fejlődik a Stern, amit jelez a korai gépek vegyes megítélése és például a Tron már-már kultusszá emelkedése. Hogy úgy mondjam, a kezdeti bizonytalanság után elkapták a fonalat és már menni fog a szekér, amit talán az is jelez, hogy a kezdeti "egyáltalán el lehet még adni flippert?"-től eljutottunk a látatlanban elkelt szériáig, amire szerintem még példa sem volt korábban. Én bizakodó vagyok a jövőt illetően :)

Egyetértek.  :pinball:
Naplózva

YYY
Sanch
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 319


E-mail
« Válasz #80 Dátum: 2011. december 28. - 19:32:48 »

Szerintem szépen lassan a lesajnáltból a legjobbá fejlődik a Stern, amit jelez a korai gépek vegyes megítélése és például a Tron már-már kultusszá emelkedése. Hogy úgy mondjam, a kezdeti bizonytalanság után elkapták a fonalat és már menni fog a szekér, amit talán az is jelez, hogy a kezdeti "egyáltalán el lehet még adni flippert?"-től eljutottunk a látatlanban elkelt szériáig, amire szerintem még példa sem volt korábban. Én bizakodó vagyok a jövőt illetően :)

Egyetértek.  :pinball:

Én évek óta azt szajkózom, hogy nem elfogadható érv a szar gépek gyártásara, hogy csak ők gyártanak flippert. Úgy látszik meghallgatták a kritikámat. A Transformers olyan mint egy flipper. Végre.

--
S
Naplózva

Flipper kisasztal.
Goodfella
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 640



E-mail
« Válasz #81 Dátum: 2011. december 28. - 19:36:06 »

Szerintem szépen lassan a lesajnáltból a legjobbá fejlődik a Stern, amit jelez a korai gépek vegyes megítélése és például a Tron már-már kultusszá emelkedése. Hogy úgy mondjam, a kezdeti bizonytalanság után elkapták a fonalat és már menni fog a szekér, amit talán az is jelez, hogy a kezdeti "egyáltalán el lehet még adni flippert?"-től eljutottunk a látatlanban elkelt szériáig, amire szerintem még példa sem volt korábban. Én bizakodó vagyok a jövőt illetően :)

Egyetértek.  :pinball:

Én évek óta azt szajkózom, hogy nem elfogadható érv a szar gépek gyártásara, hogy csak ők gyártanak flippert. Úgy látszik meghallgatták a kritikámat. A Transformers olyan mint egy flipper. Végre.

--
S
Sztem a Batman Dark Knight is kicsit hasonlít...
Naplózva

29 / 3 / 3 / 1 (-55)
attila1026
Ball 2 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 86


E-mail
« Válasz #82 Dátum: 2011. december 29. - 12:40:19 »

Egyszerűen nem értem miért vagytok oda a Transformers flipperért (végig olvastam a stern oldalán a részletes pályabemutatót és jól megnéztem a képeket) nekem annyira de annyira műanyag gagyinak tűnik és ugyanez a véleményem a tronról is amivel a west endben játszottam is. És nem utálom a sternt mert pl a spiderman egy jó masina és talán batman is....
Naplózva
Ramp
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2137



E-mail
« Válasz #83 Dátum: 2011. december 29. - 13:15:07 »

Elnézést kérek a többiek nevében is.
Naplózva

Pinball is Dead
Valentine
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 576


WWW E-mail
« Válasz #84 Dátum: 2011. december 29. - 13:46:16 »

Én most már csak a színes, nagyobb felbontású (de dm méretű) kijelzőt hiányolom az utóbi flipperekból.
Naplózva

YYY
deep
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 211


E-mail
« Válasz #85 Dátum: 2011. december 29. - 13:53:05 »

Egyszerűen nem értem miért vagytok oda a Transformers flipperért (végig olvastam a stern oldalán a részletes pályabemutatót és jól megnéztem a képeket) nekem annyira de annyira műanyag gagyinak tűnik és ugyanez a véleményem a tronról is amivel a west endben játszottam is. És nem utálom a sternt mert pl a spiderman egy jó masina és talán batman is....

Az összes stern más hatású, mint a régi Williams-ek, Bally-k. Más anyagokat használnak, kevesebb a vas, költségkímélő. Tény, hogy más érzés ezeken játszani, gagyinak is hathat, de ez van. Emiatt nem érdemes keseregni, játszani kell, amíg van min.
Naplózva

DataEast - Jurassic Park
Ramp
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2137



E-mail
« Válasz #86 Dátum: 2011. december 29. - 14:12:11 »

Az idő megszépíti a WMS gépeket úgy látom,hidd el tele voltak azok is műanyaggal abból voltak még a plasztikok is.
Hmm utánanéztem ezek a Sternek könnyebbek a Wms-eknél de vajon tényleg a több műanyag miatt? :gondol
« Utoljára szerkesztve: 2011. december 29. - 14:34:38 írta Ramp » Naplózva

Pinball is Dead
emfkfan
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1815


amatör flipper függő


WWW E-mail
« Válasz #87 Dátum: 2011. december 29. - 15:00:35 »

hát de banyek az a műanyag rámpa a sírba tud vinni a stern gépnél. tronon pl volt olyan hogy annyira meghajlik a vége amikor a golyó eltalálja hogy egyenesen lekatapultálja  a golyót a rámpáról
Naplózva

https://soundcloud.com/zogan/metallica-master-of-puppets

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)
deep
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 211


E-mail
« Válasz #88 Dátum: 2011. december 29. - 15:17:22 »

hát de banyek az a műanyag rámpa a sírba tud vinni a stern gépnél. tronon pl volt olyan hogy annyira meghajlik a vége amikor a golyó eltalálja hogy egyenesen lekatapultálja  a golyót a rámpáról


Nekem pattant a végéről outlane-be is egyszer...
Naplózva

DataEast - Jurassic Park
Ramp
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2137



E-mail
« Válasz #89 Dátum: 2011. december 29. - 15:24:02 »

hát de banyek az a műanyag rámpa a sírba tud vinni a stern gépnél. tronon pl volt olyan hogy annyira meghajlik a vége amikor a golyó eltalálja hogy egyenesen lekatapultálja  a golyót a rámpáról

Laci!Új gép=Erős kar.Ha pár hét múlva visszatérsz biztos nem repül le a rámpáról,hanem fel se megy.
Naplózva

Pinball is Dead
hokuszpk
Adminisztrátor
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1537


the big hóhányó


E-mail
« Válasz #90 Dátum: 2011. december 29. - 17:27:39 »


Laci!Új gép=Erős kar.Ha pár hét múlva visszatérsz biztos nem repül le a rámpáról,hanem fel se megy.

zsenialisan egyszeruen le tudod irni a kozallapotokat... :(
Naplózva

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!
hokuszpk
Adminisztrátor
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1537


the big hóhányó


E-mail
« Válasz #91 Dátum: 2011. december 29. - 17:32:19 »

Egyszerűen nem értem miért vagytok oda a Transformers flipperért (végig olvastam a stern oldalán a részletes pályabemutatót és jól megnéztem a képeket) nekem annyira de annyira műanyag gagyinak tűnik és ugyanez a véleményem a tronról is amivel a west endben játszottam is. És nem utálom a sternt mert pl a spiderman egy jó masina és talán batman is....

en sem vagyok egy Stern rajongo, de a Flipperek ejszakaja masnapjan 'elpakolas fedoneven jatszottam a Tronnal, es az biztos, ha egyszer megutom a lottofonyeremenyt, venni fogok egyet. szvsz a legtobb Sterntol elteroen van hangulata, es az eleg jol hozza a filmet. ez nagyon ossze van kalapalva.

Naplózva

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!
Ramp
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2137



E-mail
« Válasz #92 Dátum: 2011. december 29. - 18:09:33 »

A Portal nevű végső módja  pedig tömény adrenalin,pedig csak egy golyós.
Attila1026 neked nem tetszett a finálé vagy esetleg bele se tudtál ütni a golyóba?Mi volt a gond?
Naplózva

Pinball is Dead
Senor
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2334


Senorland


WWW E-mail
« Válasz #93 Dátum: 2011. december 30. - 17:36:29 »

Én már várom.  :jolvanjol:
Naplózva
attila1026
Ball 2 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 86


E-mail
« Válasz #94 Dátum: 2012. január 02. - 10:25:07 »

Kedves Ramp a finálé közelébe sem jutottam és gondolom ezzel sokan vagyunk így, nem lehet mindenki akkora király mint te és én nem csak a gameplay-ről beszéltem hanem az egész gépről.... na de mindegy ízlések és pofonok egy idő után valóban király gépek lesznek a sternek mert hozzászokunk a szar minőséghez remélem a jersy jack sokkal jobb lesz majd és akkor meglátjuk mi lesz a véleményed a Tron-ról...

Naplózva
Ramp
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2137



E-mail
« Válasz #95 Dátum: 2012. január 02. - 15:26:45 »

Valahogy én a Tron Legacy c.filmmel voltam így mint Te a flipperrel fél óra után kikapcsoltam és hagytam a francba az egészet viszont nem mentem fel valamelyik
filmekkel foglalkozó fórumra kritizálni a műalkotást.Tudom hogy nem értek a filmekhez meg aztán végig se néztem ki tudja milyen volt a film második fele?
A flipper ugyanúgy tartogat néha meglepetést olyat amivel nem találkozhatsz az első fél órában.
Ismerem a Sterneket egy része szerintem is szar sokadik nekifutásra sem tudok megbarátkozni a Wheel Of Fortune,Striker Extreme a CSI vagy az Iron Man nevű gépekkel de megpróbáltam legalább.
Régóta vártam hogy felbukkan egy másik gyártó  meg azt is hogy Widebody(széles)gépet gyártsanak de ez a Wizard of Oz nem lesz álmaim gépe,ráadásul alig akar elkészülni.
Ha valamelyik üzemeltető vesz belőle kétmillióért kifizeti rá az időközben megemelkedett játékadót és kiteszi tapasztalt szervízháttér nélkül én szívesen tesztelgetem majd.Otthonra meg lehet hogy veszek valamilyen műanyag sz.rt ,lehet Tront vagy Transformerst meglássuk.
Naplózva

Pinball is Dead
Valentine
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 576


WWW E-mail
« Válasz #96 Dátum: 2012. január 07. - 18:51:22 »

GAMEPLAY VIDEÓ!! http://vimeo.com/34316966   :pinball: :pinball: :pinball:
Naplózva

YYY
Valentine
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 576


WWW E-mail
« Válasz #97 Dátum: 2012. január 07. - 18:56:52 »

Elég idegesítő, amikor a második golyónál elkezd az egész alapbevilágítás villogni...
Naplózva

YYY
Ramp
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2137



E-mail
« Válasz #98 Dátum: 2012. január 07. - 19:41:13 »

Szemből lehet nem lesz annyira zavaró mint felülről.
Naplózva

Pinball is Dead
Senor
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2334


Senorland


WWW E-mail
« Válasz #99 Dátum: 2012. január 07. - 22:46:33 »

nem egy lassú masina.  :idiot1:
Naplózva
Valentine
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 576


WWW E-mail
« Válasz #100 Dátum: 2012. január 07. - 23:29:35 »

Szemből lehet nem lesz annyira zavaró mint felülről.

De.
Naplózva

YYY
Valentine
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 576


WWW E-mail
« Válasz #101 Dátum: 2012. január 07. - 23:30:45 »

A kis monitoromon is zavart. Amúgy epilepsziás vagyok.
Naplózva

YYY
Valentine
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 576


WWW E-mail
« Válasz #102 Dátum: 2012. január 07. - 23:31:37 »

A kis monitoromon is zavart. Amúgy epilepsziás vagyok.

De ez  OFFFFF!!!!!!!
Naplózva

YYY
ernö
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 776


Törzsfönök


E-mail
« Válasz #103 Dátum: 2012. január 08. - 17:49:30 »

Akkor jobb ha "elö"-ben nem jatszasz ilyen nagyon erösen villogo masinakkal sötetben (en a fenyjatekot nagyon fontosnak tartom)
Kapasbol nekem az F14, AFM, TOTAN, CV, RfM es az összes Stern az uj backbox vilagitassal jut eszembe, ami nalad akár rohamot is okozhatna
Naplózva
Valentine
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 576


WWW E-mail
« Válasz #104 Dátum: 2012. január 08. - 20:51:42 »

Akkor jobb ha "elö"-ben nem jatszasz ilyen nagyon erösen villogo masinakkal sötetben (en a fenyjatekot nagyon fontosnak tartom)
Kapasbol nekem az F14, AFM, TOTAN, CV, RfM es az összes Stern az uj backbox vilagitassal jut eszembe, ami nalad akár rohamot is okozhatna

Csak ez a global light ki-be kapcsolás zavartak, semmi más, flasherek, egyéb dolgok. Szerintem is nagyon fontosak a fényjétékok, sőtt! De a globális bevilágítás kikapcsolása az tényleg zavart valahogy, fizikailag. Amúgy tök jól elvagyok a Tronnal és társaival a Westendben :)
Naplózva

YYY
Oldalak: 1 2 [3] 4 Fel Nyomtatás 
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  A Flipperekről általában  |  2000 után gyártott flipperek  |  Topic: Transformers « előző következő »
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 2.0.19 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!