Első Magyar Flipperklub Fórum
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024. április 29. - 00:13:00

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:     Részletes kereső
Hungarian Pinball Open & Arcadia kiállítás -  2016 November 18-20.

http://www.flipperklub.hu/forum/index.php?topic=18252.0

51497 Hozzászólás 1421 Témában írta 495 Felhasználó
Legújabb tag: netchan
* Főoldal Súgó Bejelentkezés Regisztráció
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  Az Első Magyarországi Flipper Klub  |  Bulik, partik, összejövetelek  |  Topic: Budapesti Flipper Túra « előző következő »
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Budapesti Flipper Túra  (Megtekintve 110116 alkalommal)
pintakker
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1493


E-mail
« Válasz #105 Dátum: 2012. szeptember 06. - 22:06:50 »

Igen a potrohos veszprémbe kerül ;D legalább is ezt kértük Zsoltitól,a bör egér is terítéken volt, szerintem az fehérvárrra kerül mer most átpakol majd. Majd jössz szennyszprémbe pötyögni, itt nincsen annyi furcsa lény mint ott a plázánál volt a múltkor  :mrgreen: vagy lejössz, nálam elkezdjük korán,utána potrohos,egy kis tron,aztán hupikék törpikék  :pinball:  :mrgreen:

Halihó Pintakker!

Nos, túl vagyok mindenen, amiken ma túl kellett lennem, úgy néz ki, hogy megmaradok!

De, viszont 18-án kedden vissza kell mennem délután 3-ra Fehérvárra, vagyis egész nap rá fogok érni...

Nincs kedved átjönni velem flipperezni aznap, mert nem igazán ismerem Székesfehérvárt?

Üdv: JK!

Na örülök hogy nincs baj  :beer:

Ohhhóóó akkor pont szabad vagyok  :P

Én is csak annyi gépet tudok amit maniacsiék mutattak nekem!  :) Iron Man 5 Bár, Plázába vagy mi volt az Tron,Iron Man, meg most nem tudom mi volt a 3-dik, meg egy nagyon frankó fish tales a vadászkürtben vagy mi volt a neve  ;D olyan erősek a karok mint a bivaly  ;D  :pinball: De akkor meg dumáljuk majd :)
« Utoljára szerkesztve: 2012. szeptember 06. - 22:29:53 írta pintakker » Naplózva

Rokkó, a rumos rabló rácsapott egy ragyogó drágakő rakományra, de rettentő rémesen ráfaragott :D :D
emfkfan
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1815


amatör flipper függő


WWW E-mail
« Válasz #106 Dátum: 2012. szeptember 07. - 02:41:07 »

Francba elviszik a jó kis Spidermant fehérvárról?  :-\ pedig még elszórakoztam volna vele egy darabig. Ha télleg az kerül oda, akkor nem lesz rá panasz, gyönyörű állapotban van ;D az a westendes trágya a nyomába se érhet.

azon a westendes trágyán cserélve minden, 100%-osan müködik.

a multkor is ezt mondtad, aztan bementem es lathatoan torott volt a Venom rampa.
azota volt idejuk arrajarni a Tournamaxx emberkeknek ?



azóta egy másik spideyt hoztak oda, kicserélt rámpákkal.
Naplózva

https://soundcloud.com/zogan/metallica-master-of-puppets

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)
Ramp
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2137



E-mail
« Válasz #107 Dátum: 2012. szeptember 09. - 21:33:11 »

Jó volt a rögtönzött flippertúra Hókusszal,JK -val és Pisti nevű spanjával!Rekord nem született ,el kell ismernem azon a gépen(Monster Bash Corvin Söröző) elég elfogadható az a pontlista....
Másnap próbálkoztam a Stadion Billiárban is de másnaposan még rosszabbul játszottam mint részegen.Valami 10milliárd körülit csavartam a NoFearbe.
A ku.va felső köröket sose tudtam lőni Meet Your Maker közbe 200 millákért de  majd visszatérek oda is.Kösz a szállást  és a játéklehetőséget Hókusz,ja és remélem sikerült meggyógyítani a Hurricane-t :-[ sry!
« Utoljára szerkesztve: 2012. szeptember 09. - 21:46:30 írta Ramp » Naplózva

Pinball is Dead
Johny King
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 137


E-mail
« Válasz #108 Dátum: 2012. szeptember 09. - 21:47:28 »

Jó volt a rögtönzött flippertúra Hókusszal,JK -val és Pisti nevű spanjával!Rekord nem született ,el kell ismernem azon a gépen(Monster Bash Corvin Söröző) elég elfogadható az a pontlista....
Másnap próbálkoztam a Stadion Billiárban is de másnaposan még rosszabbul játszottam mint józanul.Valami 10milliárd körülit csavartam a NoFearbe.
A ku.va felső köröket sose tudtam lőni Meet Your Maker közbe 200 millákért de  majd visszatérek oda is.Kösz a szállást  és a játéklehetőséget Hókusz,ja és remélem sikerült meggyógyítani a Hurricane-t :-[ sry!

Hali Ramp!

Először is nagyon örülünk, hogy megismertünk, másodszor pedig jó volt látni egy profit játszani!!!
Ha legközelebb erre jársz, jelezd valamilyen formában (mondjuk akár Hókuszon keresztül is) és szívesen csatlakozunk hozzád!
Mi azért mostanában elég gyakran járunk játszani (főleg péntekenként), és annál azért kicsit jobban játszunk, mint legutóbb! :mosoly: (Reggel óta, azért nem volt kevés a bátorító nedü, amit fogyasztottunk Pistivel...)
A No Fear, szerintem napokon belül el fog kerülni a Stadion biliárdból, sőt a környéken is cserélődni fognak a gépek, mert már több mint 3 hónapja ugyanazok vannak! (3 havonta szokták cserélni őket)... 
Ha kicserélték a gépeket, le fogom írni, hogy pontosan melyiket hol találod!

Üdv: JK!
Naplózva
KLM
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 360



E-mail
« Válasz #109 Dátum: 2012. szeptember 10. - 05:57:40 »

Eddig úgy néz ki h 15.-én Szombaton fel tudok menni!Ha így lesz akkor megnézem az MB-t a Corvinban mert sajnos eddig csak pár játékot sikerült játszanom ezen a gépen VP-n kívül azt is a Flipperek Éjszakáján!Remélem addig nem viszik el onnan!Amúgy mikor nyit az intézmény????
Naplózva

KLM
pintakker
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1493


E-mail
« Válasz #110 Dátum: 2012. szeptember 10. - 08:46:08 »

KLM megnyugtatlak az még ott lesz egy jó darabig :) ezt első kézből tudom :)
Naplózva

Rokkó, a rumos rabló rácsapott egy ragyogó drágakő rakományra, de rettentő rémesen ráfaragott :D :D
pintakker
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1493


E-mail
« Válasz #111 Dátum: 2012. szeptember 10. - 08:46:41 »

Én viszont nem tudok menni 13-án  :-[ :-[ :-[ :-[ :-[
Naplózva

Rokkó, a rumos rabló rácsapott egy ragyogó drágakő rakományra, de rettentő rémesen ráfaragott :D :D
hokuszpk
Adminisztrátor
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1537


the big hóhányó


E-mail
« Válasz #112 Dátum: 2012. szeptember 10. - 09:33:23 »

A ku.va felső köröket sose tudtam lőni Meet Your Maker közbe 200 millákért de  majd visszatérek oda is.Kösz a szállást  és a játéklehetőséget Hókusz,ja és remélem sikerült meggyógyítani a Hurricane-t :-[ sry!

Hurricane miatt ne aggodj, az a kis ize rendszeres idokozonkent kiesik, csak ugy masnaposan hajnalban nem volt kedvem nogyogyaszkodni felorat.
Naplózva

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!
hokuszpk
Adminisztrátor
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1537


the big hóhányó


E-mail
« Válasz #113 Dátum: 2012. szeptember 10. - 09:38:18 »

Eddig úgy néz ki h 15.-én Szombaton fel tudok menni!Ha így lesz akkor megnézem az MB-t a Corvinban mert sajnos eddig csak pár játékot sikerült játszanom ezen a gépen VP-n kívül azt is a Flipperek Éjszakáján!Remélem addig nem viszik el onnan!Amúgy mikor nyit az intézmény????

ha jolemlexem, akkor olyan 10 korul nyit a pozicio.

*szerk: az ittasellato.hu szerint szombaton delutan kettokor, de szerintem ez netto hulyeseg, a multkor szombat delelott mentem az a4teamhez -- ami kettoig vann nyitva -- anyagert, es elotte sikeresen beugrottam jatszani.
« Utoljára szerkesztve: 2012. szeptember 10. - 09:53:26 írta hokuszpk » Naplózva

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!
hokuszpk
Adminisztrátor
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1537


the big hóhányó


E-mail
« Válasz #114 Dátum: 2012. szeptember 11. - 20:41:12 »

Amúgy mikor nyit az intézmény????

ma voltam arra, megerdeklodtem, szombaton reggel 8:00 -kor.
Naplózva

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!
KLM
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 360



E-mail
« Válasz #115 Dátum: 2012. szeptember 12. - 04:41:26 »

Amúgy mikor nyit az intézmény????

ma voltam arra, megerdeklodtem, szombaton reggel 8:00 -kor.

Köszönöm Hokusz!Akkor Szombaton az lesz az első célpontom  ;D
Naplózva

KLM
KLM
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 360



E-mail
« Válasz #116 Dátum: 2012. szeptember 14. - 06:40:26 »

Holnap támadom a Monstert  :D!Elméletileg 10 óra körül érek oda ha valaki akar csatlakozni akkor egy ideig ott megtalál!
Naplózva

KLM
KLM
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 360



E-mail
« Válasz #117 Dátum: 2012. szeptember 21. - 13:11:06 »

Még nem biztos,de lehet holnap megint megyek Pestre!Nagyon csábít a CFTBL a Stadion sörözőben  :mosoly:
Naplózva

KLM
KLM
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 360



E-mail
« Válasz #118 Dátum: 2012. szeptember 22. - 07:44:04 »

Sajna nem tudok menni  :-[

Talán a jövő7en
Naplózva

KLM
emfkfan
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1815


amatör flipper függő


WWW E-mail
« Válasz #119 Dátum: 2012. szeptember 22. - 22:34:33 »

kedves egybegyűltek! flipperek éjszakája elöttre szervezhetek egy gyakorló estet pbalnál? kinek mikor lenne jó? én személy szerint úgy gondoltam hogy október 10-e környékére szervezném, de  ha más időpontot szeretnétek akkor egyeztessünk előbb időpontot és úgy szervezem le
Naplózva

https://soundcloud.com/zogan/metallica-master-of-puppets

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)
Lang
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1746



E-mail
« Válasz #120 Dátum: 2012. szeptember 23. - 00:00:49 »

Szerintem ha akarja, akkor majd Pbal megszervezi..... :-X  :futyul
Naplózva

  Nem tündérke,a kívánság az kívánság!Úgyhogy térdelj le szépen!!!!
pintakker
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1493


E-mail
« Válasz #121 Dátum: 2012. szeptember 23. - 04:33:02 »

Szerintem ha akarja, akkor majd Pbal megszervezi..... :-X  :futyul

Számból pecáztad ki a szavakat  :beer:
Naplózva

Rokkó, a rumos rabló rácsapott egy ragyogó drágakő rakományra, de rettentő rémesen ráfaragott :D :D
HEAD
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2739



E-mail
« Válasz #122 Dátum: 2012. szeptember 23. - 10:40:08 »

kedves egybegyűltek! flipperek éjszakája elöttre szervezhetek egy gyakorló estet pbalnál? kinek mikor lenne jó? én személy szerint úgy gondoltam hogy október 10-e környékére szervezném, de  ha más időpontot szeretnétek akkor egyeztessünk előbb időpontot és úgy szervezem le

Ezt először PBALtól kellene megkérdezned !  :gondol

( Mielőtt bárhova , bármit is írnál .  :ohmygod: )
Naplózva


   LET THERE BE PINBALL !
Tyutyu
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2341


Dr. Zaccaria


WWW E-mail
« Válasz #123 Dátum: 2012. szeptember 23. - 10:49:45 »

Biztosan volt egy előkészitő megbeszélés ... ha nem, akkor igen bátor vagy Lacika !  :box:
Naplózva




"A Zaccaria név megint szép lesz, méltó régi nagy híréhez !"
evertonian1972
Egyesületi Tag
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 396



E-mail
« Válasz #124 Dátum: 2012. szeptember 23. - 12:03:59 »

 :ohmygod:
Ennyi erővel szervezhetnél bemelegitést bárkinél.
Naplózva

Locomotion
hokuszpk
Adminisztrátor
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1537


the big hóhányó


E-mail
« Válasz #125 Dátum: 2012. szeptember 23. - 13:12:37 »

na lazadjatok, EMFKFAN arra gondolt, hogy a Flipperpakolast kellene gyakorolni.
Naplózva

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!
Ramp
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2137



E-mail
« Válasz #126 Dátum: 2012. szeptember 23. - 16:55:42 »

Előtte bebaszunk Lacikáéknál kedves egybegyűltek?
Naplózva

Pinball is Dead
pintakker
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1493


E-mail
« Válasz #127 Dátum: 2012. szeptember 23. - 17:24:20 »

Előtte bebaszunk Lacikáéknál kedves egybegyűltek?

 ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Naplózva

Rokkó, a rumos rabló rácsapott egy ragyogó drágakő rakományra, de rettentő rémesen ráfaragott :D :D
hokuszpk
Adminisztrátor
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1537


the big hóhányó


E-mail
« Válasz #128 Dátum: 2012. szeptember 23. - 18:54:11 »

Előtte bebaszunk Lacikáéknál kedves egybegyűltek?

két ablakot minimum.
de ha kérhetem ne térünk el a tárgytól, még elriasztjuk a szervezőt a szervezéstől  :hetvege:
Naplózva

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!
emfkfan
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1815


amatör flipper függő


WWW E-mail
« Válasz #129 Dátum: 2012. szeptember 23. - 20:35:48 »

Biztosan volt egy előkészitő megbeszélés ... ha nem, akkor igen bátor vagy Lacika !  :box:
na jól van ha senki nem akar jönni, nem fogok szarozni veletek nem érdekel. köszönjétek a szép hozzászólásoknak, hogy tárgytalan lett a dolog. ha nektek nem jó úgy hogy felmérem hogy hány főre szervezzem le  a dolgot akkor nem fogom leszervezni.

Naplózva

https://soundcloud.com/zogan/metallica-master-of-puppets

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)
Tyutyu
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2341


Dr. Zaccaria


WWW E-mail
« Válasz #130 Dátum: 2012. szeptember 23. - 20:47:12 »

Bocs főnők, nem tudtuk, hogy ilyen komoly a dolog ...  :ohmygod:
Naplózva




"A Zaccaria név megint szép lesz, méltó régi nagy híréhez !"
evertonian1972
Egyesületi Tag
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 396



E-mail
« Válasz #131 Dátum: 2012. szeptember 23. - 21:01:17 »

Ugy érzem elrugtuk a pöttyöst.... :'(
Naplózva

Locomotion
emfkfan
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1815


amatör flipper függő


WWW E-mail
« Válasz #132 Dátum: 2012. szeptember 23. - 21:09:13 »

tóni nem gurult el csak recontól is kapom ugyanezeket amikor megemlítem facebookon is hogy szervezek egy iylen dolgot.  és hamár 5 en nyomják ugyanazt a hülyeséget máshol na az sok. na jó egye fene tyutyu megbocsátok szal akkor kaptok még egy esélyt  :)

hány főt érdekelne a dolog mikor lenne jó mindenkinek, és akkor leszervezem a dolgot :) de mindneképp flipperek éjszakája elött lenne a legjobb :) szal részemről nincs harag.  :respect2:
Naplózva

https://soundcloud.com/zogan/metallica-master-of-puppets

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)
Ramp
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2137



E-mail
« Válasz #133 Dátum: 2012. szeptember 23. - 21:14:52 »

5-en nyomják ugyanazt a hülyeséget?Ez pont olyan mint amikor egy rakás hülye jön velem szemben az autópályán....
Töröltesd ki az egészet az adminnal és felejtsd el.
Naplózva

Pinball is Dead
pintakker
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1493


E-mail
« Válasz #134 Dátum: 2012. szeptember 23. - 21:15:50 »

tóni nem gurult el csak recontól is kapom ugyanezeket amikor megemlítem facebookon is hogy szervezek egy iylen dolgot.  és hamár 5 en nyomják ugyanazt a hülyeséget máshol na az sok. na jó egye fene tyutyu megbocsátok szal akkor kaptok még egy esélyt  :)

hány főt érdekelne a dolog mikor lenne jó mindenkinek, és akkor leszervezem a dolgot :) de mindneképp flipperek éjszakája elött lenne a legjobb :) szal részemről nincs harag.  :respect2:

 ;D ;D ;D ;D
Én már említettem hogy 60%  ;D
Naplózva

Rokkó, a rumos rabló rácsapott egy ragyogó drágakő rakományra, de rettentő rémesen ráfaragott :D :D
Lang
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1746



E-mail
« Válasz #135 Dátum: 2012. szeptember 23. - 23:46:25 »

Csak nehogy így járjatok!  :mrgreen:

Viccet félre téve, Pbal szerintem megrendezi nélküled is Laci!  ;) Sőt lehet még Neked is fog szólni!  :mrgreen:
Naplózva

  Nem tündérke,a kívánság az kívánság!Úgyhogy térdelj le szépen!!!!
KLM
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 360



E-mail
« Válasz #136 Dátum: 2012. szeptember 24. - 06:00:27 »

tóni nem gurult el csak recontól is kapom ugyanezeket amikor megemlítem facebookon is hogy szervezek egy iylen dolgot.  és hamár 5 en nyomják ugyanazt a hülyeséget máshol na az sok. na jó egye fene tyutyu megbocsátok szal akkor kaptok még egy esélyt  :)

hány főt érdekelne a dolog mikor lenne jó mindenkinek, és akkor leszervezem a dolgot :) de mindneképp flipperek éjszakája elött lenne a legjobb :) szal részemről nincs harag.  :respect2:

Engem érdekelne!Viszont szerintem olyan időpontot szinte lehetetlen találni ami mindenkinek jó lásd HPC ahol általában 10 várólistás is befér a versenybe mert nem jön el mindenki!
Az időpont nekem mind1 mert elég jól tudok alkalmazkodni köszönhetően a laza munkahelyemnek  ;D ,de azért jobb lenne a hétvége!
Naplózva

KLM
Tyutyu
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2341


Dr. Zaccaria


WWW E-mail
« Válasz #137 Dátum: 2012. szeptember 24. - 07:38:18 »

Csak nehogy így járjatok!  :mrgreen:

Volt egy ilyen film is !
Naplózva




"A Zaccaria név megint szép lesz, méltó régi nagy híréhez !"
Tyutyu
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2341


Dr. Zaccaria


WWW E-mail
« Válasz #138 Dátum: 2012. szeptember 24. - 07:39:14 »

na jó egye fene tyutyu megbocsátok szal akkor kaptok még egy esélyt  :)

Köszönöm nagylelkű mester !!!  :respect2:  :respect2:  :respect2:
Naplózva




"A Zaccaria név megint szép lesz, méltó régi nagy híréhez !"
Recon
Guest


E-mail
« Válasz #139 Dátum: 2012. szeptember 24. - 08:46:45 »

Szerintem a szervező úrnak erősen el kellene gondolkodnia hogy vajon miért vannak ezek a hihetetlenül humoros hozzászólások... ha nem megy, majd segítünk :)
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 Fel Nyomtatás 
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  Az Első Magyarországi Flipper Klub  |  Bulik, partik, összejövetelek  |  Topic: Budapesti Flipper Túra « előző következő »
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 2.0.19 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!