Első Magyar Flipperklub Fórum
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024. április 28. - 15:42:42

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:     Részletes kereső
Hungarian Pinball Open & Arcadia kiállítás -  2016 November 18-20.

http://www.flipperklub.hu/forum/index.php?topic=18252.0

51497 Hozzászólás 1421 Témában írta 495 Felhasználó
Legújabb tag: netchan
* Főoldal Súgó Bejelentkezés Regisztráció
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  A Flipperekről általában  |  2000 után gyártott flipperek  |  Topic: Metallica Pinball from Stern « előző következő »
Oldalak: 1 [2] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Metallica Pinball from Stern  (Megtekintve 22792 alkalommal)
Tophat
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 167


E-mail
« Válasz #35 Dátum: 2013. május 11. - 21:46:30 »

Itt is kettő:

http://www.youtube.com/watch?v=hihtHxq-I4I

http://www.youtube.com/watch?v=w1PmeVWrAnQ
Naplózva
HEAD
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2739



E-mail
« Válasz #36 Dátum: 2013. szeptember 15. - 22:56:57 »

Most játszottam először vele élőben és rögtön két órát . Nagyon tetszik , bár a két rámpa kicsit a T2-t idézi a zene és a többi játékelem, a fényhatások feledtetik ezt . Igazán NAGY élmèny volt ! 
Naplózva


   LET THERE BE PINBALL !
pintakker
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1493


E-mail
« Válasz #37 Dátum: 2014. április 13. - 19:18:40 »

Lenne egy kérdésem!
A tournament mode játék alatt én vagyok jelenleg az első helyen,de ha valaki neki áll játszani csinál 160 Milliót autómatice ugye második,de ha hírtelen valaki csak 10 Milliót csinál a körvégén ismét másodiknak iratkozik fel,hozzá kell tegyem kivan írva hogy kvalifikáció stb... Magyarra lefordítva úgy van hogy van a tournament leader és utána csak annyi hogy Bump 'N' Win? ez utóbbi mi a franc? Nem tudok rá jönni. Hiányolom azt ami az AC/DC-ben volt hogy a tournament mód alatt 6 vagy 8.dik helyig lehetett írni! Ez kicsit bonyolultabbnak tűnik nekem,bár lehet csak én bonyolítom!
Értelmes válaszokat várnék a kérdésemre,mer az elmúlt pár napban csak elme gyengékkel hozott össze a sors!!!!!!
Naplózva

Rokkó, a rumos rabló rácsapott egy ragyogó drágakő rakományra, de rettentő rémesen ráfaragott :D :D
aquasonic222
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 156



E-mail
« Válasz #38 Dátum: 2014. április 13. - 23:37:55 »

Van 1 Bump'n win score a gépben, ált elég nevetséges, néhány milla szokott csak lenni, ha azt megdöntöd automatikusan 2. vagy és leszorítod az aktuális 2. helyezettet a 3.-ra. Első helyről ha leszorítanak akkor pedig elveszik a pontod és ahogy mondtad, akármennyit csináltál előtte, egy ilyen szaros bump'n win ponttal leszorítanak 3.ra... elég béna rendszer...
Naplózva

No Fear

"In Pinball we trust."
pintakker
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1493


E-mail
« Válasz #39 Dátum: 2014. április 14. - 08:26:34 »

Köszi Gergő  ;) Akkor csak én bonyolítottam túl a dolgot magamban  ;D
Valahogy nem lehet ezt a Bump 'N' Win dolgot fel pörgetni? Mer igen, ahogy mondtad nevetséges az a pont, 1-től 2,5 millióig terjed  ;D ;D ;D ;D ;D
Naplózva

Rokkó, a rumos rabló rácsapott egy ragyogó drágakő rakományra, de rettentő rémesen ráfaragott :D :D
pintakker
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1493


E-mail
« Válasz #40 Dátum: 2014. május 16. - 20:27:34 »

Vissza térve a Bump 'N' Winre! Szerintem ez beállítás függő, ugyan is itt Veszprémben a szervíz után 30-40 milliók is voltak  :mrgreen:
Naplózva

Rokkó, a rumos rabló rácsapott egy ragyogó drágakő rakományra, de rettentő rémesen ráfaragott :D :D
Oldalak: 1 [2] Fel Nyomtatás 
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  A Flipperekről általában  |  2000 után gyártott flipperek  |  Topic: Metallica Pinball from Stern « előző következő »
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 2.0.19 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!