Első Magyar Flipperklub Fórum
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024. március 28. - 12:41:34

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:     Részletes kereső
Hungarian Pinball Open & Arcadia kiállítás -  2016 November 18-20.

http://www.flipperklub.hu/forum/index.php?topic=18252.0

51496 Hozzászólás 1421 Témában írta 495 Felhasználó
Legújabb tag: netchan
* Főoldal Súgó Bejelentkezés Regisztráció
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  Általános  |  Kötetlen beszélgetés  |  Topic: Kötetlen beszélgetés XI « előző következő »
Oldalak: 1 2 3 [4] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Kötetlen beszélgetés XI  (Megtekintve 71598 alkalommal)
Lang
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1746



E-mail
« Válasz #105 Dátum: 2018. október 07. - 19:09:23 »

Sziasztok!
Véletlen találtam egy Banzai Runt egy Olasz formánál!Kérdeztem, hogy mennyiért adná el.De visszadobta a labdát, hogy mondjak én árat!Képben van az illető, csak gondoltam megkérdezem hátha kell valakinek!!!!!!!!!Aztán majd mondtok rá Ti egy árat /már akinek érdekes lehet/...Akit érdekel írjon rám /ja a gép Bolognában van, szóval nincs is messze!/, nem lesz anyagi vonzata.Kiadom az elérhetőséget stb......

Üdv Mindenkinek: Lang +3670-605-6906
Naplózva

  Nem tündérke,a kívánság az kívánság!Úgyhogy térdelj le szépen!!!!
Lang
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1746



E-mail
« Válasz #106 Dátum: 2019. január 04. - 08:52:52 »

Mostanában nem túl sok időt fordítottam a flipperekre, de ma reggel kicsit átfutottam a pinball news oldalát és mire bukkantam. :

https://www.pinballnews.com/site/2018/04/26/heighway-pinball-faces-liquidation/

Tudom a hír már bő féléves, de nekem ez új.Ha megkérdeztek volna, élből rávágom már csak a tervek alapján is, hogy BUKTA!
Úgy látszik, hogy már a flippergyártás is olyan mint a vendéglátás (mindenki tudja, hogy mitől tudna jól működni). Egyszerűen nem értem, hogy miért nem lehetett bevenni a csapatba egy-két olyan figurát aki látott már flippert.Kifizettek egy vagyont az Alien jogaira , majd láttuk micsoda masinát gyártottak belőle....
Egy szó mint száz, jöhetne már egy olyan flippergyártó, aki művészien megrajzol egy pályát és nem gagyi minőségű anyagokból + mozi-zenei poszterekből ollózik össze egy playfieldet! Talán akkor nem már a második gép után zár be a gyár! ;)
Naplózva

  Nem tündérke,a kívánság az kívánság!Úgyhogy térdelj le szépen!!!!
Oldalak: 1 2 3 [4] Fel Nyomtatás 
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  Általános  |  Kötetlen beszélgetés  |  Topic: Kötetlen beszélgetés XI « előző következő »
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 2.0.19 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!