Első Magyar Flipperklub Fórum
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024. április 23. - 14:47:39

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:     Részletes kereső
Hungarian Pinball Open & Arcadia kiállítás -  2016 November 18-20.

http://www.flipperklub.hu/forum/index.php?topic=18252.0

51497 Hozzászólás 1421 Témában írta 495 Felhasználó
Legújabb tag: netchan
* Főoldal Súgó Bejelentkezés Regisztráció
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  A Flipperekről általában  |  Satöbbi  |  Topic: Szerelem első látásra... illetve golyóra! « előző következő »
Oldalak: 1 [2] 3 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Szerelem első látásra... illetve golyóra!  (Megtekintve 72223 alkalommal)
Hentes
Egyesületi Tag
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 900



WWW E-mail
« Válasz #35 Dátum: 2009. szeptember 06. - 16:04:35 »

Sándor, nem ez a gép az! Most én is keresem.
Hókuszpók: Az első saját flipperem ami a szobámban volt 15-16 éves koromban volt, 86-87-környékén.
http://flipperklub.hu/forum/index.php?topic=7604.msg20322#msg20322
Örülök, ha még fiatal vagyok, most töltöttem a 38-at, azért most már lassan jobb lenne fékezni az idő kerekét.  :mosoly:
Gondoltam rád, mikor hagytam elveszni a múltkor 40 valahány ezerért a Firepower II.--t!
Én is feltétlen meg akarom csinálni az enyémet, jó kis gép az!  :jolvanjol:

Hentes
Naplózva

Nyolcvanas évek gépeit gyűjtöm. Már csak Cyclone flippert keresek!
hokuszpk
Guest


E-mail
« Válasz #36 Dátum: 2009. szeptember 06. - 16:08:10 »

Sándor, nem ez a gép az! Most én is keresem.
Hókuszpók: Az első saját flipperem ami a szobámban volt 15-16 éves koromban volt, 86-87-környékén.
http://flipperklub.hu/forum/index.php?topic=7604.msg20322#msg20322
Örülök, ha még fiatal vagyok, most töltöttem a 38-at, azért most már lassan jobb lenne fékezni az idő kerekét.  :mosoly:
Gondoltam rád, mikor hagytam elveszni a múltkor 40 valahány ezerért a Firepower II.--t!
Én is feltétlen meg akarom csinálni az enyémet, jó kis gép az!  :jolvanjol:

Hentes

azt a fiatalos dolgot RAMP posztjara irtam :D)


ami az FPII -t illeti, tovabbra sem vagyok kibekulve vele, emulatoron probalgatom, de azon a gepen semmi sincs a helyen, de foleg a hangok...
Naplózva
Hentes
Egyesületi Tag
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 900



WWW E-mail
« Válasz #37 Dátum: 2009. szeptember 06. - 16:11:44 »

Hókusz: Ok, értem, bocsi!
Ramp:
http://www.ipdb.org/showpic.pl?id=500&picno=39699

Ez az a gép, jaj milyen szép kis cucc volt! Az unokatesóm miután megunta kitette a ház elé és lomba elvitték... Fákk!

Hentes
Naplózva

Nyolcvanas évek gépeit gyűjtöm. Már csak Cyclone flippert keresek!
hokuszpk
Guest


E-mail
« Válasz #38 Dátum: 2009. szeptember 06. - 16:17:04 »

Hókusz: Ok, értem, bocsi!
Ramp:
http://www.ipdb.org/showpic.pl?id=500&picno=39699

Ez az a gép, jaj milyen szép kis cucc volt! Az unokatesóm miután megunta kitette a ház elé és lomba elvitték... Fákk!

Hentes

ezzel a masinaval abban az időben jatszottam utoljára, amikor még nem tudtam megkülonboztetni a gyártokat...

Naplózva
Recon
Guest


E-mail
« Válasz #39 Dátum: 2009. szeptember 06. - 20:13:06 »

nemmondod, hogy ily szemtelenul fiatal vagy ? 91-ben már majdnem 10 éve toltam az ipart :D)  ( nemvéletlen ez a FirePower mánia   ;D )

en meg fiatalabb, raadasul szemtelenebb is vagyok, de firepowerbe dobtam meg anno penzt ;)

az fp2-rol olvastam anno hogy fp1 speech epromokat beletettek, igy az a gep is tudott beszelni bar nem mindig passzolt a szovege a jatekhoz...
eletem legelso gepe amire racsodalkoztam, a Pannonia utcai Kanari Salatabar pince-jatektermeben, egy Gorgar volt, hatrebb ha jolemlekszem egy Firepower, Black Knight, es Fathom allt szepen sorban. Azert az igazi szerelem akkor is a Tomcat volt
Naplózva
onlydjz
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 470



E-mail
« Válasz #40 Dátum: 2009. szeptember 06. - 22:25:48 »

Hentes, erről a távirányítóról mesélj.

Én is emlékszem, nyerőgépeken kocsmákban ilyennek "húzták" bele a lóvét.

Természetesen a részletes műszaki megoldás érdekel.  :dance
Naplózva
AlterEgo
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 123


WWW E-mail
« Válasz #41 Dátum: 2010. november 22. - 23:04:43 »

Stern Spiderman...

egyszer tuti veszek egyet  :pinball:
Naplózva

fusion malfunction
ernö
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 776


Törzsfönök


E-mail
« Válasz #42 Dátum: 2010. november 22. - 23:14:27 »

Stern Spiderman...egyszer tuti veszek egyet  :pinball:


En meg emlekszem az elsö jatekra......Wuppertalba jatszottam vele egy haveromnal es annyira megtetszett, hogy nem akartam elmenni a versenyre, hanem inkabb maradni szerettem volna.

Csakis ajanlani tudom a vetelt, szenzacios gep. Erdemes egy kis hangtunningot csinalni vele, amit ha jol emlekszem az SM topicba be is mutattam.
Naplózva
attila1026
Ball 2 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 86


E-mail
« Válasz #43 Dátum: 2011. január 27. - 13:13:16 »

Szerelem első játszásra!

Mostanában a szerelem teljesen más értelmet kapott a flipperes életemben, mert nagyrészt állandóan a gépeimet szerelem és a játék többnyire elmarad, na de régen nem volt ez mindig így. Gimisként nyáriszünetekben mindig sok időm volt bóklászni de mivel egyik ismerősöm felmenője németországból szermányolt Super Nintendo-t ezért hamar a négy fal között találtam magam és míg a többiek játéktermekben költötték a street fighterre legend of dragonra a pénzüket én addig ingyen toltam ugyanazokat a cuccokat. Egyszer egy nap mégis valahogy belebotlottam egy flipperbe és mivel életemben nem láttam ilyet gondoltam kipróbálom (Black Knight 2000) csak arra emlékszem, hogy tudatlanul csak arra mentem hogy időben minnél tovább tartsam fent a labdát majd rájöttem hamar hogy a karon meg is lehet tartani és ha a világító lyukat eltalálom akkor 2 golyóm lesz , de főként a drop targeteket lövöldöztem mert az hamar leesett hogy ha leszedem őket kapok pontot és betűt :-) na ez egy darabig így ment míg egyszer mikor mentem valaki játszott a géppel és felvilágosított mindenről. Nebóvetségesen hangzik ez így visszaemlékezve de tudom az a beszélgetés és bemutató játék na meg a három golyós multi egyből azt eredményezte, hogy a haverommal elfelejtettük a SNES-t és mindenhol flippereket kutattunk fel és nagyon sok huszast dobáltunk bele (94 környékén). Ezután csodálatos flipperes évek kezdődtek bár a szabályok megismerése helyett mindig újabbnál újabb gépeket kerestünk és egy idő után unalmas kezdett lenni a dolog ezért egy darabig újra visszaültünk a 4 fal közzé számítógépezni.... 2002-ben mikor újra játszani akartam alig találtam gépeket és ami volt is rettenetes minőségben ált rendelkezésre :-( ezért ismét pár év szünet következett míg egy adandó alkalommal meg nem vettem 2003-ban az első gépemet egy Draculát amit szinte rámtukmáltak csak vigyem el. Talán ez volt az a gép a black knight után aminek az összes szabályát elsajátítottam, ekkor döbbentem rá mennyi kellemes percet hagytam ki anno mikor csak felületesen játszadoztam a gépekkel ezért gyorsan egy BK2000 is megvételre került. Sajnos egy év után ismét  pihent a hobbim mert nem volt fizikálisan hely ahol fel lehettett volna állítani a gépeket de az utóbbi időkben ez megoldódott és szerencsére a feleségem is jól tűri a hobbimat  :) Sajnos egyelőre max 1 gépre van keretem (helyem meg annyira sem) anyagilag de ahogy a piacot nézem egyre több az olcsó gép :-)  :taps: szóval lehet a végén 2-re is futja a keretből csak az asszonnyal le tudjam boxolni :-) (na ez lesz a nehezebb  :idiot1:)
Naplózva
janika
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 348



E-mail
« Válasz #44 Dátum: 2011. augusztus 10. - 00:00:59 »

Nekem anno,a Pac-Man volt a kedvencem,lenyűgözött
a kétszintes pálya,a hang,zene.meg a pöttyökkel való
játszadozás :pinball: :taps:
Naplózva

"BURN RUBBER NOT YOUR SOUL"
kracsi
Ball 2 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 53

Flipper imádó


E-mail
« Válasz #45 Dátum: 2012. január 07. - 17:37:33 »

Sziasztok!
Körülbelül 10 éves koromban kezdtem flipperezni és Pomázon egy kocsmába jártam játszani.
Akkor Zaccaria Pinball champ gép volt csak ott!Nagyon szerettem és amikor tehettem azonnal mentem játszani.
Persze akkor még 20Ft vel mentek a gépek!!!
Ahogy nagyobb lettem nem múlt el a flipper utáni szerelmem és ahol flippert láttam azonnal játszanom kellett rajta.
Sok gépet szeretek!!Fun haus,Wite Water,Halálos fegyver 3,Star Wars,Rocky And Bullwinkle,Pinball champ,Stb!!Lehet sokan megköveznek érte de a Dred bírót azt szeretem a Drakulát meg utálom!!!
Flipper vásárlásra szántam el magam de először valami olcsót szeretnék amit én újítanék fel.
Aztán jöhet a nagy szerelem a ROCKY AND BULLWINKLE!!!!!!Imádom azt a gépet!!A kék kabineteset!
Régen az Örs vezér téren a Sugárban az emeleten volt egy ilyen gép és reggeltől estig ott lógtunk!!!
Ha bele pusztulok is szerezni fogok egyet magamnak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :pinball:
Naplózva

The Adventures of Rocky and Bullwinkle and friends pinball
pintakker
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1493


E-mail
« Válasz #46 Dátum: 2012. január 07. - 18:42:03 »

Sok sikert hozzá  :mosoly:

Nekem egy Police Force volt az álmom és mostanra teljesült  :banana-dancing:
Ha kitartó vagy akkor biztos hogy találsz egy Rocky-t  :mosoly:
Olcsón meg találsz már gépet csak a lényeg hogy ne legyen hiányos,mer tapasztalatból mondom ha olyan gépről van szó akkor nehéz alkatrészt szerezni,de ha van is akkor meg drága  :-\
Nekem a Pin Botomnak a kijelzője szállt el és nagyon nehéz volt másikat találni jó áron de pár hónap alatt ez a gondom is megoldódott :)

Tehát csak kitartóan és sok sikert az esetleges felújításhoz  :taps: :taps:  :beer:
Naplózva

Rokkó, a rumos rabló rácsapott egy ragyogó drágakő rakományra, de rettentő rémesen ráfaragott :D :D
kracsi
Ball 2 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 53

Flipper imádó


E-mail
« Válasz #47 Dátum: 2012. január 09. - 20:23:41 »

 :mrgreen: Kedves pintakker!!! :respect2: Köszönöm szépen a biztató szavakat!!!Szerintem itt a fórumon kérnék hozzá segítséget mert ugyan még nem régen vagyok tag de azt látom,hogy összetartó csapat van itt és segítik egymást ha kell!! A Rocky az nagy álom de valóra váltom!!! :-*Mint ahogy a képsor is mutatja a végén fütyörészni fogok az örömtől!!
Naplózva

The Adventures of Rocky and Bullwinkle and friends pinball
Angyalpor
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 515


E-mail
« Válasz #48 Dátum: 2012. január 09. - 21:32:32 »


Régen az Örs vezér téren a Sugárban az emeleten volt egy ilyen gép és reggeltől estig ott lógtunk!!!


Hm, ott volt egy White Water is. :D
Meg a folyosón kinn egy Mortal Kombat. :D   
Naplózva
kracsi
Ball 2 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 53

Flipper imádó


E-mail
« Válasz #49 Dátum: 2012. január 10. - 08:17:09 »

 :banan:Szia!Angyalpor!Igen volt ott a bizományival szemben egy játékterem!!Sok gép volt ott!Ahol most az ikea van ott a butik soron is volt egy terem és odaát a 10 kerben az örs túloldalán is ahol most az árkád van!!!Az előbb említett ikea helyén lévő annó játék teremben volt egy olyan élményem,hogy hoztak egy 0 perces vadonat új White Watert és a pali aki be üzemelte olyan rendes volt,hogy rakott nekünk bele kreditet,hogy nyúzzuk a gépet.Ott és akkor bele szerettem a Withe Watherba!!!!!!Nagyon jó volt gyereknek lenni akkoriban!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Naplózva

The Adventures of Rocky and Bullwinkle and friends pinball
Angyalpor
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 515


E-mail
« Válasz #50 Dátum: 2012. január 10. - 17:59:50 »

Most hagyjuk abba a nosztalgiázást, mert pont ma az Örsön bolyongtam, gondoltam, keresek egy flippert. Megittam 3kocsmában 1-1 sört, sehol nem volt, nem is hallottak róla.
Gondoltam egyet, a flippertérképen kerestem a közelben, kijött Rákoskeresztúr, gondoltam, útba esik, nosza. Ott még 4kocsma, 4 sör, flipper sehol. Mire hazaértem, a hangulatom emelkedett, de bánatomban itthon játszottam. :D :D :D :D
Naplózva
emfkfan
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1815


amatör flipper függő


WWW E-mail
« Válasz #51 Dátum: 2012. január 10. - 18:21:37 »

hát igen. a régi szép időket visszasírja mindenki, amikor még a csapból is a flipperek kattogása, hanngjai folytak :( sajnos a sajnálatos 95-ös hülye törvények miatt majdnem a feledés homályába feledt a dolog. de valami mindig életben tartotta ezeket a masinákat hála az istennek.
Naplózva

https://soundcloud.com/zogan/metallica-master-of-puppets

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)
Angyalpor
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 515


E-mail
« Válasz #52 Dátum: 2012. január 10. - 18:24:45 »

hát igen. a régi szép időket visszasírja mindenki, amikor még a csapból is a flipperek kattogása, hanngjai folytak :( sajnos a sajnálatos 95-ös hülye törvények miatt majdnem a feledés homályába feledt a dolog. de valami mindig életben tartotta ezeket a masinákat hála az istennek.

Mindet akarom, mit elhanyagoltak. :)

Naplózva
hokuszpk
Adminisztrátor
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1537


the big hóhányó


E-mail
« Válasz #53 Dátum: 2012. január 10. - 20:02:40 »

Most hagyjuk abba a nosztalgiázást, mert pont ma az Örsön bolyongtam, gondoltam, keresek egy flippert. Megittam 3kocsmában 1-1 sört, sehol nem volt, nem is hallottak róla.
Gondoltam egyet, a flippertérképen kerestem a közelben, kijött Rákoskeresztúr, gondoltam, útba esik, nosza. Ott még 4kocsma, 4 sör, flipper sehol. Mire hazaértem, a hangulatom emelkedett, de bánatomban itthon játszottam. :D :D :D :D

legkozelebb pattanj fel a metrora, es a Keletinel az Imperialban van flipper.
Naplózva

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!
Angyalpor
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 515


E-mail
« Válasz #54 Dátum: 2012. január 10. - 20:03:28 »


legkozelebb pattanj fel a metrora, es a Keletinel az Imperialban van flipper.


Befelé már nem akartam menni... De legközelebb fogok. :D :D
Naplózva
kracsi
Ball 2 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 53

Flipper imádó


E-mail
« Válasz #55 Dátum: 2012. január 10. - 20:15:25 »

 :banana-mexican: Az Árkádban is vannak gépek!!!Az pont az örsön van és kb fél sörnyire!!
Naplózva

The Adventures of Rocky and Bullwinkle and friends pinball
hokuszpk
Adminisztrátor
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1537


the big hóhányó


E-mail
« Válasz #56 Dátum: 2012. január 10. - 20:18:40 »

de lassan isszak egyesek a sört  ;D
Naplózva

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!
Angyalpor
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 515


E-mail
« Válasz #57 Dátum: 2012. január 10. - 20:20:01 »

:banana-mexican: Az Árkádban is vannak gépek!!!Az pont az örsön van és kb fél sörnyire!!

Hol?!?!?!
Naplózva
emfkfan
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1815


amatör flipper függő


WWW E-mail
« Válasz #58 Dátum: 2012. január 11. - 00:26:31 »

:banana-mexican: Az Árkádban is vannak gépek!!!Az pont az örsön van és kb fél sörnyire!!

hol hol? mármint az árkkkádon belül hol?
Naplózva

https://soundcloud.com/zogan/metallica-master-of-puppets

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)
kracsi
Ball 2 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 53

Flipper imádó


E-mail
« Válasz #59 Dátum: 2012. január 11. - 08:26:47 »

 :banan: Sziasztok!Legalább is amikor én utoljára arra jártam akkor az Árkádban a földszinten a Newyorker mellet a kaszinó vagy játékterem ahol ki lehet menni hátra a 10 ker felé!!!Ott volt vagy 5 gép!!!Azóta nem tudom pontosan,hogy ott vannak e de szerintem tuti!!! :pinball: 1 próbát megér!!!
Naplózva

The Adventures of Rocky and Bullwinkle and friends pinball
kracsi
Ball 2 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 53

Flipper imádó


E-mail
« Válasz #60 Dátum: 2012. január 11. - 08:45:08 »

Azért hozzá teszem,hogy ne csapjak be senkit,hogy tényleg elég régen voltam már ott és ha azóta megszüntették a termet akkor mindenkitől elnézést kérek!!!Nem akarok és nem akartam senkit sem átverni!!!De szerintem még ott van.
Naplózva

The Adventures of Rocky and Bullwinkle and friends pinball
Angyalpor
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 515


E-mail
« Válasz #61 Dátum: 2012. január 11. - 09:27:44 »

Azért hozzá teszem,hogy ne csapjak be senkit,hogy tényleg elég régen voltam már ott és ha azóta megszüntették a termet akkor mindenkitől elnézést kérek!!!Nem akarok és nem akartam senkit sem átverni!!!De szerintem még ott van.

Óóóóó, az már nagyon régen nincs ott... Az az egész egy nagy kaszinó, már jópár éve... :)
Naplózva
kracsi
Ball 2 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 53

Flipper imádó


E-mail
« Válasz #62 Dátum: 2012. január 11. - 11:44:12 »

 :'( Nagy kár érte!!!Pedig terveztem,hogy mostanában be nézek oda!!Sajnálom ha valakit megtévesztettem!
Naplózva

The Adventures of Rocky and Bullwinkle and friends pinball
Angyalpor
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 515


E-mail
« Válasz #63 Dátum: 2012. január 11. - 11:46:16 »

:'( Nagy kár érte!!!Pedig terveztem,hogy mostanában be nézek oda!!Sajnálom ha valakit megtévesztettem!

Roulette van. :D :D :D :D
Naplózva
kracsi
Ball 2 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 53

Flipper imádó


E-mail
« Válasz #64 Dátum: 2012. január 11. - 11:52:12 »

Attól sajnos nem leszek boldogabb de abban is van golyó!!!!!!!!!!! :tuz Meg a pisztolyban is annak aki megszüntette  :box: Tényleg kár érte.Meg ígérem nem nosztalgiázok csak eszembe jutott még egy régi flipperes hely az örsön ahol most a sugár mögött az iskola van ott régen tenisz pálya volt és ott volt a Rakett presszó!De bezárták!!!!
Naplózva

The Adventures of Rocky and Bullwinkle and friends pinball
Angyalpor
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 515


E-mail
« Válasz #65 Dátum: 2012. január 11. - 11:54:03 »

Attól sajnos nem leszek boldogabb de abban is van golyó!!!!!!!!!!! :tuz Meg a pisztolyban is annak aki megszüntette  :box: Tényleg kár érte.Meg ígérem nem nosztalgiázok csak eszembe jutott még egy régi flipperes hely az örsön ahol most a sugár mögött az iskola van ott régen tenisz pálya volt és ott volt a Rakett presszó!De bezárták!!!!

Hehe, én anno a Neumann-ba jártam,és mindig ott gyalogoltam el. :)
Naplózva
kracsi
Ball 2 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 53

Flipper imádó


E-mail
« Válasz #66 Dátum: 2012. január 11. - 15:40:55 »

Én meg a Mező Ferenc ált isk ba!27 évig laktam zuglóban!Imádtam!!!! :banan:
Naplózva

The Adventures of Rocky and Bullwinkle and friends pinball
SIMMISI
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 243


E-mail
« Válasz #67 Dátum: 2012. január 11. - 15:57:54 »

Zuglóban mindenhol flipper volt , ha nem akartál akkor is flipperbe futottál .
Naplózva

indy  t2 t3
Angyalpor
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 515


E-mail
« Válasz #68 Dátum: 2012. január 11. - 18:31:50 »

Hát, változnak az idők...
Legalább valamin mi is tudunk már sopánkodni, mint a nyuggerek. :D
Bár, én még 100 Forintért kezdtem gázolajat tankolni, és anno ehető volt a Nógrádi ropi, meg a négercsók. :D
Naplózva
HEAD
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2739



E-mail
« Válasz #69 Dátum: 2012. január 11. - 19:05:21 »

Hát, változnak az idők...
Legalább valamin mi is tudunk már sopánkodni, mint a nyuggerek. :D
Bár, én még 100 Forintért kezdtem gázolajat tankolni, és anno ehető volt a Nógrádi ropi, meg a négercsók. :D

Jelentem : A nógrádi ropi ma is ehető csak eredetit kell venni ! Nálunk  kapható az eredeti recept alapján készült.
Naplózva


   LET THERE BE PINBALL !
Oldalak: 1 [2] 3 Fel Nyomtatás 
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  A Flipperekről általában  |  Satöbbi  |  Topic: Szerelem első látásra... illetve golyóra! « előző következő »
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 2.0.19 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!