Első Magyar Flipperklub Fórum
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024. április 28. - 21:59:12

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:     Részletes kereső
Hungarian Pinball Open & Arcadia kiállítás -  2016 November 18-20.

http://www.flipperklub.hu/forum/index.php?topic=18252.0

51497 Hozzászólás 1421 Témában írta 495 Felhasználó
Legújabb tag: netchan
* Főoldal Súgó Bejelentkezés Regisztráció
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  A Flipperekről általában  |  1990 és 1999 10. 25.-e között gyártott flipperek  |  Topic: Twilight Zone « előző következő »
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 7 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Twilight Zone  (Megtekintve 115466 alkalommal)
Liti
Adminisztrátor
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2302



WWW E-mail
« Válasz #35 Dátum: 2005. június 10. - 22:19:43 »

Quote from: vpety
Raktam a TZ-omra kér alsó kar közé gombát.
Kíváncsi vagyok, van-e valaki aki szerint ez csalásnak számít...


egy picit...... :mrgreen:
Naplózva
Füredi Sándor
Guest


E-mail
« Válasz #36 Dátum: 2005. június 11. - 12:14:07 »

Quote from: vpety
Raktam a TZ-omra kér alsó kar közé gombát.
Kíváncsi vagyok, van-e valaki aki szerint ez csalásnak számít...
Háát a Mona Lisa átfestése se csalásnak számítana hanem inkább bűncselekménynek.
Naplózva
vpety
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1109

Pinball fanatic


E-mail
« Válasz #37 Dátum: 2005. június 11. - 16:06:37 »

Quote from: Füredi Sándor
Háát a Mona Lisa átfestése se csalásnak számítana hanem inkább bűncselekménynek.


Jó hasonlat... :nevet: Igaz a tett elkövetésére az motivált, hogy nagyon sok gépen láttam már ilyet. Főleg azoknál érdemes ahol egy sűrűn lőtt célpontról sokszor azonnal középre megy a golo. Van olyan gép ahol ezt kivédik egy pár másodperces "shoot again"-nel, de pl az Attack from Marsról is hiányolok vmi ilyesmit. A TZ-nél meg veszélyes pontnak ott van a CLOCK, a bal rámpa, ha visszafordul a golyó, a LOCK/Robot-ba ha nem esik be és a bumpers-eknél, nem beszélve arról, hogyha a SLOT MACHINE-ból nem jól adja akkor az szintén rögtön közép...Így sem elfogadható? :futyul:
Naplózva

"It will never work!"
Füredi Sándor
Guest


E-mail
« Válasz #38 Dátum: 2005. június 12. - 22:45:25 »

ez egy kicsit-szép magyar szóval-old school-megoldás,a williams a 80-as évek végén leállt róla,a gottliebnél mondjuk majdnem a megszünésig alkalmazták de az utolsó 10 év termései közt szerintem egyáltalán nem csináltak ilyet a flipperekre.amúgy -bár nekem nem sikerült-eredeti állapotában sem tűnik lehetetlennek a gép átpörgetése,így ez ronthat a szavatosságán.persze csak akkor ha pörgetés után te is le szoktál állni.most hol tartasz?
Naplózva
Füredi Sándor
Guest


E-mail
« Válasz #39 Dátum: 2005. június 13. - 18:18:17 »

Quote from: vpety
Quote from: Füredi Sándor
Háát a Mona Lisa átfestése se csalásnak számítana hanem inkább bűncselekménynek.


Jó hasonlat... :nevet: Igaz a tett elkövetésére az motivált, hogy nagyon sok gépen láttam már ilyet. Főleg azoknál érdemes ahol egy sűrűn lőtt célpontról sokszor azonnal középre megy a golo. Van olyan gép ahol ezt kivédik egy pár másodperces "shoot again"-nel, de pl az Attack from Marsról is hiányolok vmi ilyesmit. A TZ-nél meg veszélyes pontnak ott van a CLOCK, a bal rámpa, ha visszafordul a golyó, a LOCK/Robot-ba ha nem esik be és a bumpers-eknél, nem beszélve arról, hogyha a SLOT MACHINE-ból nem jól adja akkor az szintén rögtön közép...Így sem elfogadható? :futyul:
ja most olvasom a slotból ászol?gyárilag a bal kar közepére kellene adnia a golyót úgyhogy ez beállítási hiba.
Naplózva
vpety
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1109

Pinball fanatic


E-mail
« Válasz #40 Dátum: 2005. június 13. - 19:46:16 »

Quote from: Füredi Sándor
ja most olvasom a slotból ászol?gyárilag a bal kar közepére kellene adnia a golyót úgyhogy ez beállítási hiba.


Bal karra? Én úgy emlékeztem, hogy mindenütt a jobb karra adta és ha feltartod a kart megmarad rajta, ha nem tartod fel átpattan a bal karra és azzal tudod megfogni. Az enyém is így kezdte mikor megvettem, de szép lassan milliméterről-milliméterre elkezdte egyre jobban bal felé kiadni. Még nem ászol (csak sűrűn ha nem tartom fel a kart), de lehet az is eljön lassan...
Naplózva

"It will never work!"
Vis Major
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 177



E-mail
« Válasz #41 Dátum: 2005. június 14. - 08:51:14 »

A Freddy-n speciel nincs gomba középen, pedig az Gottlieb, igaz 94-es darab. Csak annyi a könnyítés, hogy a jobb oldali alsó szél folytatódik két pöcökben, de ez szerintem nem számít klasszikus gombának, le is szokott menni középen a golyó...   :reklamal:
Naplózva

Hö!
______________

I'LL BREAK YOUR FINGERS NEXT TIME!!!
Füredi Sándor
Guest


E-mail
« Válasz #42 Dátum: 2005. június 14. - 15:07:13 »

a freddynél ha jól gondolom a visszapattanás ellen rakhatták bele a gombát.A slot machinból pedig valóban jobb karra kell adnia a golyót abszolút arra néz a slot kijárata, akkor viszont  nem értem hogy a fokozatos gyengüléssel miért kezdett el ászolgatni.az lenne logikus hogy jobbra húzzon.
Naplózva
Vis Major
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 177



E-mail
« Válasz #43 Dátum: 2005. június 16. - 19:57:16 »

A Freddynél viszont van egy érdekesség, már ami a középen lemenését illeti az golyhónak, mégpedig az, hogy négy betűt kell meglőni ahhoz, hogy aktiválja azt a négy karmot, amit a gomba helyén, azaz pont a középen lemenni akaró golyó helyén lehet kitenni, de csak úgy, mint egy flipperkart, tehát egyből visszamegy (ezt 4-szer lehet egymás után megtenni), erre egy második gomb szolgál a gép oldalán, a normál kétoldali gombopk alatt. Megjegyzem, hogy a használatát már önmagában megszokni sem eccerű, nemhogy a megfelelő pillanatban alkalmazni...
Naplózva

Hö!
______________

I'LL BREAK YOUR FINGERS NEXT TIME!!!
Rimo
Guest


E-mail
« Válasz #44 Dátum: 2005. június 16. - 23:56:02 »

csak a térerő az számít
 :mosoly:
Naplózva
Füredi Sándor
Guest


E-mail
« Válasz #45 Dátum: 2005. június 19. - 11:39:01 »

Quote from: Vis Major
A Freddynél viszont van egy érdekesség, már ami a középen lemenését illeti az golyhónak, mégpedig az, hogy négy betűt kell meglőni ahhoz, hogy aktiválja azt a négy karmot, amit a gomba helyén, azaz pont a középen lemenni akaró golyó helyén lehet kitenni, de csak úgy, mint egy flipperkart, tehát egyből visszamegy (ezt 4-szer lehet egymás után megtenni), erre egy második gomb szolgál a gép oldalán, a normál kétoldali gombopk alatt. Megjegyzem, hogy a használatát már önmagában megszokni sem eccerű, nemhogy a megfelelő pillanatban alkalmazni...
Akkor a freddynél egy abszolút egyedi megoldást alkalmaztak a készítők.Könnyebbé tehették volna a játékot egy  egyszerű kickbackkal is,bár ez biztos nem lett volna ennyire hatásos.mondjuk kickbackot egyáltalán nem alkalmazott a gottlieb.
Naplózva
Vis Major
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 177



E-mail
« Válasz #46 Dátum: 2005. június 20. - 09:38:43 »

A Freddy-n van kickback, a bal oldalon.
Naplózva

Hö!
______________

I'LL BREAK YOUR FINGERS NEXT TIME!!!
Füredi Sándor
Guest


E-mail
« Válasz #47 Dátum: 2005. június 20. - 11:38:05 »

tényleg?ezután óvatosabban fogalmazok.az általam ismert gottlieb gépeken nem volt kickback(úgy 15 fajtán játszottam).Ha kickback is van és a körmös dolog is ott virít középen akkor szerencsétlen golyónak nem sok alternatívája marad elhagyni a játékteret.Persze csak ha visszaszerezhető a kickback is.
Naplózva
Vis Major
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 177



E-mail
« Válasz #48 Dátum: 2005. június 21. - 09:04:22 »

Hááát...


Azért a jobb oldalon is rendkívüli módon szereti leadni, ott meg nincsen semmi, ugyebár, másrészt meg, hajlamos úgy visszapattanni a golyó némelyik gumiról, főleg, hogy most cseréltem le az összeset, hogy esélyed sincs a középső karmot használni.
Ráadásul a kickback is gyengélkedik szegénykémen, van , hogy néha nem mén, de majd megokozom jól.
Naplózva

Hö!
______________

I'LL BREAK YOUR FINGERS NEXT TIME!!!
vpety
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1109

Pinball fanatic


E-mail
« Válasz #49 Dátum: 2005. augusztus 16. - 13:37:04 »

..visszatérve a Twilight Zone-hoz: Érdekes, hogy egyes flippereket milyen könnyű átverni. Ennél a gépnél pl. többjátékos esetén ha az egyik játékos lejátszotta minden golyót akkor ugye vár a gép a Buy In folytatásra 10 mp-et de közben már a kilövőhöz adagol egy labdát. Namost ha ezt a labdát kilőjük és mielőtt a kaput eléri két kart nyomunk egyszerre, úgy veszi a flipper mintha a következő player már játékban lenne mégpedig úgy hogy ráadásként megad a Slot Machine-ban egy módot.

A többlabdás Powerball Mania-nal pedig az opto érzékelőkkel lehet becsapni a gépet, de ezt majd máskor :mosoly:
Naplózva

"It will never work!"
Liti
Adminisztrátor
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2302



WWW E-mail
« Válasz #50 Dátum: 2005. augusztus 16. - 15:16:34 »

:mrgreen:  :jolvanjol:
Naplózva
Senor
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2334


Senorland


WWW E-mail
« Válasz #51 Dátum: 2005. szeptember 10. - 16:18:50 »

Quote from: Szöszö
jaaa.. Megvettem ezt a t zone-t mer' nagyon jo allapotban van meg az egyik kedvenc flipperem .

Ugyhogy ezekkel rendelkezem :+ phantom of the op.

 :banan:

Szia Szöszö.....
nincs egész véletlen eladó Twilight zone -d?

üdv:Hercules
 :respect2:  :respect2:  :respect2:  :respect2:  :respect2:
Naplózva
Tyutyu
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2341


Dr. Zaccaria


WWW E-mail
« Válasz #52 Dátum: 2005. szeptember 10. - 17:03:43 »

Ha jól tudom akkor Szöszö már nem tagja a klubnak és már egy gépe sincsen ...
Naplózva




"A Zaccaria név megint szép lesz, méltó régi nagy híréhez !"
Senor
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2334


Senorland


WWW E-mail
« Válasz #53 Dátum: 2005. szeptember 10. - 17:06:25 »

Quote from: Tyutyu
Ha jól tudom akkor Szöszö már nem tagja a klubnak és már egy gépe sincsen ...


ez eleg nagy baj....
ha tenyleg igy van akkor sajna.. :ohmygod:

de azert ha benezel Szöszö,akkor jelentkezz...

udv:Hercules
 :respect2:  :respect2:  :respect2:  :respect2:  :respect2:
Naplózva
vpety
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1109

Pinball fanatic


E-mail
« Válasz #54 Dátum: 2005. szeptember 10. - 21:11:15 »

Szöszö ritkán nézi a fórumot, ezt nekem mondta. Van még gépe: egy Phantom Of The Opera (persze, ha április óta el nem adta)
A Twilight Zone-t egyébként én vettem meg tőle és az egyik legjobb állapotú gép amit 14 év alatt láttam...
Naplózva

"It will never work!"
Senor
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2334


Senorland


WWW E-mail
« Válasz #55 Dátum: 2005. szeptember 10. - 21:32:51 »

Quote from: vpety
Szöszö ritkán nézi a fórumot, ezt nekem mondta. Van még gépe: egy Phantom Of The Opera (persze, ha április óta el nem adta)
A Twilight Zone-t egyébként én vettem meg tőle és az egyik legjobb állapotú gép amit 14 év alatt láttam...

ACCA IDE....
udv:Hercules
 :respect2:  :respect2:  :respect2:  :respect2:  :respect2:
Naplózva
vpety
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1109

Pinball fanatic


E-mail
« Válasz #56 Dátum: 2005. szeptember 11. - 20:15:22 »

Sokba lenne az neked borosattila, most túl jó állapotban van. Még egy db égőhibát sem tudnék mondani, nemhogy mechanikusat. Playfield kristálytiszta, szal élmény még csak ránézni is. Ki válna meg ilyesmitől szívesen...?
Naplózva

"It will never work!"
Valentine
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 576


WWW E-mail
« Válasz #57 Dátum: 2005. november 09. - 18:34:26 »

Íme az Isten! :respect2:  :respect2:  :respect2:
Pedig sajna nem játszottam vele sokat, nem is tudom, h mi történik a felső pályán? És mögötte abban az izében?? Csak még hadd játszam veled!
Naplózva

YYY
Füredi Sándor
Guest


E-mail
« Válasz #58 Dátum: 2005. november 10. - 12:42:56 »

Az egy úgynevezett Power Playfield.A két piros körrel jelzett rész alatt mágnesek vannak(Magna-flips)ha megnyomod a két alsó gombot aktiválódnak a mágnesek.A cél a piramis csúcsába erőszakolni a golyót,ilyenkor a fent megszerzett pontérték kétszeresét adja plusz egy mode-ot.(door panel).Na ez van egy golyónál.Power-multinál és a végső modenál(Lost in the zone)egyéb dolgot ad.
Naplózva
Füredi Sándor
Guest


E-mail
« Válasz #59 Dátum: 2005. november 10. - 12:45:08 »

Ja a mögötte levő plastic valamibe gyűjti a golyókat, és ha nincs szerencséd egy kerámia golyót dob ki.
Naplózva
vpety
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1109

Pinball fanatic


E-mail
« Válasz #60 Dátum: 2005. november 10. - 13:39:34 »

Quote from: Füredi Sándor
Ja a mögötte levő plastic valamibe gyűjti a golyókat, és ha nincs szerencséd egy kerámia golyót dob ki.

Az a "plastic valami" a Gumball Machine névre hallgat, és szerintem a kerámia golyó nagyon egyedi és eredeti benne, ráadásul a játékélmény még jobb vele mint a sima acélgolóbisokkal.
Naplózva

"It will never work!"
Valentine
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 576


WWW E-mail
« Válasz #61 Dátum: 2005. november 10. - 20:22:00 »

Köszi nektek!  :beer: Mostmár végkép ki akarom próbálni! Hol lehet rá lehetőségem?
Naplózva

YYY
Füredi Sándor
Guest


E-mail
« Válasz #62 Dátum: 2005. november 10. - 23:49:38 »

Ja igen Gumball Machine.A kerámiagolyó tényleg egyedi,csak kicsit gyors.Ezzel együtt is a TZ a legjobb gép.(...és ezt nem azért mondom Vpety mert esetleg letiltasz róla ezt már akkor írtam topic elején,amikor még nem is hallottál a TZ-ről :mosoly: )
Naplózva
sigma7
Egyesületi Tag
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 327



E-mail
« Válasz #63 Dátum: 2005. december 12. - 14:16:25 »

Nekem is egyik kedvenc gépem volt a TZ. Akkoriban az Amigo-ban volt egy belőle. Szénné játszottuk a haverokkal. Azóta szinte nem is láttam már, eladóról sem hallottam. Aztán nagy mázlival vasárnap sikerült vennünk egyet.
Egyébkénta kerámiagolyót mi csak takonylabdának hívtuk. A fura az, hogy abban a gépben, meg mernék rá esküdni, hogy tényleg gumiból volt ez a labda. ...
Naplózva

Sigma7

Gépeim: Corvette, Twilight Zone, Fish Tales, 2 x Space Shuttle, Millionaire
Wanted: The Sopranos
HEAD
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2739



E-mail
« Válasz #64 Dátum: 2005. december 12. - 20:31:06 »

Quote from: sigma7
Nekem is egyik kedvenc gépem volt a TZ. Akkoriban az Amigo-ban volt egy belőle. Szénné játszottuk a haverokkal. Azóta szinte nem is láttam már, eladóról sem hallottam. Aztán nagy mázlival vasárnap sikerült vennünk egyet.
Egyébkénta kerámiagolyót mi csak takonylabdának hívtuk. A fura az, hogy abban a gépben, meg mernék rá esküdni, hogy tényleg gumiból volt ez a labda. ...


Gtatulálok (meg a Fish Tales-hez is) :nevet:  :beer:
Naplózva


   LET THERE BE PINBALL !
vpety
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1109

Pinball fanatic


E-mail
« Válasz #65 Dátum: 2005. december 12. - 21:00:06 »

Quote from: sigma7
Egyébkénta kerámiagolyót mi csak takonylabdának hívtuk. A fura az, hogy abban a gépben, meg mernék rá esküdni, hogy tényleg gumiból volt ez a labda. ...

Én is így gondoltam, míg kézbe nem kaptam a kerámiát. Mivel GUMBALL-nak hívják, azért emlékszel rá gumiként, de ne esküdj rá semmiképp. Gondolj bele, egy gumiból készült labdával lehetne-e értelmesen játszani? Ez is "csak" 30%-kal könnyebb az acélgolyónál és máris hasít mint a villám....
Naplózva

"It will never work!"
pinhead
Ball 2 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 94


E-mail
« Válasz #66 Dátum: 2005. december 12. - 21:15:00 »

:jolvanjol:  :jolvanjol:  :jolvanjol: én is gratulálok!

Üdv
Naplózva

PLAY A REAL GAME! PLAY PINBALL!
sigma7
Egyesületi Tag
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 327



E-mail
« Válasz #67 Dátum: 2005. december 19. - 11:00:15 »

Kösz mindenkinek :)

Hétvégén foglalkoztam a géppel. Másfél nap a szétszedéssel ment el. Egy kicsit olyan mint egy 3d puzzle.
Vasárnap délután már neki tudtam állni a tisztításnak. Na ez meg türelemjáték. A normál módon nem hozzáférhető részeken még nem volt megtisztítva ez a gép. Így néhol miliméter vastagságú odakötött fekete kosz volt, amit alkohollal percekig lehet dörzsölni, hogy aztán meglazuljon annyira, hogy körömmel le lehessen vakarni. (... fáj a körmöm ... de mással nem merem  :nevet: ). A megtisztított rész egyszerűen gyönyörű lett!  :jolvanjol:  :jolvanjol:  :jolvanjol:

Viszont amit nem vettem észre elötte, a kókler bt. kezenyomát megtaláltama playfield alatt. Az egyik kábelkorbácsról levágták a csatlakozót, és odaforrasztották a kábeleket az ellendarab szétfeszegetett lábaira.  :reklamal: Valószínűleg már szárad a keze az illetőnek. A másik meg az óra. A motor megy, meg a kismutató, a nagy meg le van törve. Már szétszedtem és megpucováltam. De a csavarok mind ki voltak törve hátulról .... és kettő helyére egy-egy gyuf@szál volt beragasztózva! Szerencsére ez még könnyen visszafordítható barmolás.
Naplózva

Sigma7

Gépeim: Corvette, Twilight Zone, Fish Tales, 2 x Space Shuttle, Millionaire
Wanted: The Sopranos
Tyutyu
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2341


Dr. Zaccaria


WWW E-mail
« Válasz #68 Dátum: 2005. december 19. - 11:13:13 »

Quote from: vpety
Quote from: sigma7
Egyébkénta kerámiagolyót mi csak takonylabdának hívtuk. A fura az, hogy abban a gépben, meg mernék rá esküdni, hogy tényleg gumiból volt ez a labda. ...

Én is így gondoltam, míg kézbe nem kaptam a kerámiát. Mivel GUMBALL-nak hívják, azért emlékszel rá gumiként, de ne esküdj rá semmiképp. Gondolj bele, egy gumiból készült labdával lehetne-e értelmesen játszani? Ez is "csak" 30%-kal könnyebb az acélgolyónál és máris hasít mint a villám....


... és töri is rendesen a műanyagokat pont ezért.
Én még nem láttam olyan TZ-t ahol minden megvolt ( egyben ) !
Naplózva




"A Zaccaria név megint szép lesz, méltó régi nagy híréhez !"
Tyutyu
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2341


Dr. Zaccaria


WWW E-mail
« Válasz #69 Dátum: 2005. december 19. - 11:14:17 »

Quote from: sigma7
Kösz mindenkinek :)

Hétvégén foglalkoztam a géppel. Másfél nap a szétszedéssel ment el. Egy kicsit olyan mint egy 3d puzzle.
Vasárnap délután már neki tudtam állni a tisztításnak. Na ez meg türelemjáték. A normál módon nem hozzáférhető részeken még nem volt megtisztítva ez a gép. Így néhol miliméter vastagságú odakötött fekete kosz volt, amit alkohollal percekig lehet dörzsölni, hogy aztán meglazuljon annyira, hogy körömmel le lehessen vakarni. (... fáj a körmöm ... de mással nem merem  :nevet: ). A megtisztított rész egyszerűen gyönyörű lett!  :jolvanjol:  :jolvanjol:  :jolvanjol:

Viszont amit nem vettem észre elötte, a kókler bt. kezenyomát megtaláltama playfield alatt. Az egyik kábelkorbácsról levágták a csatlakozót, és odaforrasztották a kábeleket az ellendarab szétfeszegetett lábaira.  :reklamal: Valószínűleg már szárad a keze az illetőnek. A másik meg az óra. A motor megy, meg a kismutató, a nagy meg le van törve. Már szétszedtem és megpucováltam. De a csavarok mind ki voltak törve hátulról .... és kettő helyére egy-egy gyuf@szál volt beragasztózva! Szerencsére ez még könnyen visszafordítható barmolás.


Csinálhattál volna pár elrettentő fotót a nevezett Bt. "munkáiról" !
Naplózva




"A Zaccaria név megint szép lesz, méltó régi nagy híréhez !"
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 7 Fel Nyomtatás 
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  A Flipperekről általában  |  1990 és 1999 10. 25.-e között gyártott flipperek  |  Topic: Twilight Zone « előző következő »
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 2.0.19 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!