Első Magyar Flipperklub Fórum
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024. március 29. - 15:04:08

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:     Részletes kereső
Hungarian Pinball Open & Arcadia kiállítás -  2016 November 18-20.

http://www.flipperklub.hu/forum/index.php?topic=18252.0

51496 Hozzászólás 1421 Témában írta 495 Felhasználó
Legújabb tag: netchan
* Főoldal Súgó Bejelentkezés Regisztráció
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  Bolhapiac  |  Eladó flipperek  |  Topic: Árak, általános kérdések, stb. Mielőtt hirdetnél! « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Árak, általános kérdések, stb. Mielőtt hirdetnél!  (Megtekintve 29379 alkalommal)
Liti
Adminisztrátor
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2302



WWW E-mail
« Dátum: 2005. augusztus 16. - 00:53:37 »

Minden hirdetéssel kapcsolatos kérdést itt lehet feltenni!
« Utoljára szerkesztve: 2007. november 28. - 20:36:16 írta Recon » Naplózva
Liti
Adminisztrátor
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2302



WWW E-mail
« Válasz #1 Dátum: 2008. október 06. - 12:14:57 »

Flipper vásárlás előtt!!! Főleg a kezdők figyelmébe ajánljuk!!!

http://www.flipperklub.hu/index.php?page=74


Naplózva
palesz
Insert Coin
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1


E-mail
« Válasz #2 Dátum: 2010. szeptember 07. - 20:01:38 »

Hello!

El szertném adni a következö Flipert.
Tales From the Crypt.
Megtehetem az oldalon?
Köszi,
Naplózva
izs-49
Globális moderátor
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2111



WWW E-mail
« Válasz #3 Dátum: 2010. szeptember 07. - 20:08:57 »

Hello!

El szertném adni a következö Flipert.
Tales From the Crypt.
Megtehetem az oldalon?
Köszi,
Természetesen. Amit le kell írni: Állapot, Ár, Hol található (elég város), Telefoszám. + képek
Naplózva

IZSten veletek. 
'63 SQUARE HEAD '77 LOST WORLD '78 KISS '91 T2 '92 BLACK ROSE '92 ADDAMS GOLD '92 CREATURE '92 FISH TALES '92 Dr.WHO '92 SW '93 INDY '94 GnR '95 TOM '95 CONGO '95 AFM '96 SAFE CRACKER '96 SCARED STIFF '97 MEDIEVAL MADNESS '97 CIRQUS VOLTAIRE '98 MONSTER BASH '08 SHREK
CrocO1978
Ball 2 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 68


E-mail
« Válasz #4 Dátum: 2010. szeptember 20. - 19:49:31 »

Csak egy kérdésem lenne 200.000 sok egy flipper-ért?A flipper egy Jurasic Park.
Naplózva
HEAD
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2739



E-mail
« Válasz #5 Dátum: 2010. szeptember 20. - 19:52:26 »

Egy flipper ára általánosan főképpen állapot , de kereslet függő is. Az is kérdés , hogy a Data East vagy a SEGA gyártmány ?
De ez itt OFFTOPIK  :offtopic: !  Itt csak általános kérdések futnak.
Naplózva


   LET THERE BE PINBALL !
Liti
Adminisztrátor
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2302



WWW E-mail
« Válasz #6 Dátum: 2010. november 14. - 18:01:37 »

A mai napon (2010.11.14) megtartott közgyűlésen az alábbi döntések születtek:

5) Az interneten található gépek topik megszüntetésre kerül. A sok vita miatt, kérünk mindenkit csak a saját gépeit hirdesse!

6) A közgyűlés úgy határozott hogy egy felhasználó egy időben maximum 3 flippergépet hirdethet. Ez csak a flipperekre vonatkozik.


Kérjük az új szabályokat tartsátok tiszteletbe, jó fórumozást kívánunk!

EMFKE
« Utoljára szerkesztve: 2010. november 14. - 18:06:08 írta izs-49 » Naplózva
Liti
Adminisztrátor
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2302



WWW E-mail
« Válasz #7 Dátum: 2010. november 14. - 20:43:01 »

5) Az interneten található gépek topik megszüntetésre kerül.

No offense, csak kérdezem: Ez akkor most tényleg azt jelenti, hogy ezentúl a flipperklubbon nem lehet majd szólni, ha valahol, avagy valakinél valaki eladó flippert lát?  :kezdo

Igen a közgyűlés így határozott. Ezen nem csodálkozom a folyamatos balhék miatt. Persze egymásnak privátban nyugodtan szólhatok!
Naplózva
turcsikg
Guest


E-mail
« Válasz #8 Dátum: 2010. november 14. - 21:27:17 »

OFF

Igaz, riktán szólok a támékhoz, de azt hiszem elég flipperőrült vagyok én is... (még ha tudásom, és bátorságom egyenlőre kevés a játszáson kivüli cselekményekhez) És habár csak kisszobányi hellyel gazdálkodhatom, azt próbálom a lehetőségekhez mérten minél jobban kihasználni. Tudom, hogy csücskös téma volt ez a "neten talált gépek", de többször is gondolkodóba estem, amikor egy nekem tetsző gép került oda... Viszont az építő kritikákat olvasva, talán a "kezdő" "tudatlan" elsőgépesek is tanulhattak belőle, és könnyebben határoztak a gépvásárlás mellett (vagy ellen)...

Elnézést az OFF-ért... (énkisporszem, mintha itt sem lennék  :respect2: )

ON
Naplózva
Liti
Adminisztrátor
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2302



WWW E-mail
« Válasz #9 Dátum: 2010. november 14. - 21:45:18 »

OFF

Igaz, riktán szólok a támékhoz, de azt hiszem elég flipperőrült vagyok én is... (még ha tudásom, és bátorságom egyenlőre kevés a játszáson kivüli cselekményekhez) És habár csak kisszobányi hellyel gazdálkodhatom, azt próbálom a lehetőségekhez mérten minél jobban kihasználni. Tudom, hogy csücskös téma volt ez a "neten talált gépek", de többször is gondolkodóba estem, amikor egy nekem tetsző gép került oda... Viszont az építő kritikákat olvasva, talán a "kezdő" "tudatlan" elsőgépesek is tanulhattak belőle, és könnyebben határoztak a gépvásárlás mellett (vagy ellen)...

Elnézést az OFF-ért... (énkisporszem, mintha itt sem lennék  :respect2: )

ON

Kulturált, jogos álláspont (és igazság alapja is van). Ennek ellenére egyhangúlag fogadtuk el. Valamilyen  alternatív javaslaton gondolkozni fogunk...

Naplózva
timtomi
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 387


WWW E-mail
« Válasz #10 Dátum: 2010. november 14. - 22:27:56 »

Sziasztok,

Én sem vagyok régi hús, de aki ismer, az tudja milyen vagyok és szívesen veszem a kritikát ( magam felé építőleg hat ) más felé tanulságos. ez igaz a neten talált gépekre is.
Szívesen látnék alternatív topicot.

Köszi
Naplózva
Olivér
Egyesületi Tag
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 506



E-mail
« Válasz #11 Dátum: 2010. november 15. - 21:54:34 »

- mert mi van akkor, ha valaki bedobja azt a topciot, hogy "Fú, ezt találtam, ismeritek az eladót, szerintetek megéri megvenni ezt a gépet"? Mert akkor ez minek fog számítani?

Ezt mondjuk egyszerű betartani! Aki tud segíteni, privátban tegye meg! Előre is köszönöm, stb.......
Naplózva
Pbal
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 220



WWW E-mail
« Válasz #12 Dátum: 2011. január 04. - 14:36:26 »

Régi hirdetéseket megőriz a rendszer, kérésre lehet őket cserélgetni, aktiválni akár napi szinten is, így a 3 eladó gépet rotálhatnám én is?
Naplózva

Liti
Adminisztrátor
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2302



WWW E-mail
« Válasz #13 Dátum: 2011. január 04. - 20:00:42 »

igen
Naplózva
attila1026
Ball 2 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 86


E-mail
« Válasz #14 Dátum: 2011. november 30. - 08:55:07 »

Az nem járható úz az új szabályzat esetén, hogy mindenki aki a topikot nyitja személyesen dönti el hogy ad e lehetőséget hozzászólásra vagy sem? Mondjuk mikor nyitnám az eladó gép topikot akkor be lehetne pipálni engedek e hozzászólást vagy sem.

Szerintem ez a lépés nagyon ledegradálja az eladó gépek fórumát ha nem lehet majd hozzászólni.....
Naplózva
Liti
Adminisztrátor
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2302



WWW E-mail
« Válasz #15 Dátum: 2011. november 30. - 09:00:00 »

Az nem járható úz az új szabályzat esetén, hogy mindenki aki a topikot nyitja személyesen dönti el hogy ad e lehetőséget hozzászólásra vagy sem? Mondjuk mikor nyitnám az eladó gép topikot akkor be lehetne pipálni engedek e hozzászólást vagy sem.

Szerintem ez a lépés nagyon ledegradálja az eladó gépek fórumát ha nem lehet majd hozzászólni.....

Nézd meg a német fórumot. Az "pici" nagyobb forgalommal bír... Tökéletesen működik.
Naplózva
-SALA-
Guest


E-mail
« Válasz #16 Dátum: 2011. november 30. - 14:05:11 »

"Szerintem ez a lépés nagyon ledegradálja az eladó gépek fórumát ha nem lehet majd hozzászólni....."

Nos!
Van egy eladó gép,, fotókkal,árral,némi kísérő szöveggel.
Innentől kezdve nincs mit közösbe kérdezni,kell a gép?ha igen ott a pm,email,msn és telefonszám.
Ha nem érdekel a gép?akkor minek irkálsz be?Hogy honnan van?menyi a fele,,kopott a pf,,te sokkal jobbat tudsz feléért stb..
Erre nincs szükség.

Szerintem pozitív irányba mozgatja el az eladó gépek fórumát. :banana-mexican:
Naplózva
tibric
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 128



E-mail
« Válasz #17 Dátum: 2011. november 30. - 15:41:45 »

Szerintem is jó ha hozzá lehet szólni.
Persze nem a fikázásra gondolok...
Pl. saját példa. Lehet nem is lenne meg az egyetlen flipperem ha akkor nem szólok hozzá az eladó rovatban.
Evertonian utána keresett meg hogy beszélgessünk az üzletről és egyre jobban kezdett izgatni a dolog, addig addig amíg meg nem vettem.
Naplózva
vpety
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1109

Pinball fanatic


E-mail
« Válasz #18 Dátum: 2011. november 30. - 16:19:03 »

Nézd meg a Lesotho-i fórumot. Az nulla látogatottsággal bír..és így is tökéletesen elégedettek a helyiek vele.
Naplózva

"It will never work!"
Pbal
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 220



WWW E-mail
« Válasz #19 Dátum: 2011. november 30. - 16:31:30 »

Nézd meg a Lesotho-i fórumot. Az nulla látogatottsággal bír..és így is tökéletesen elégedettek a helyiek vele.

egy linket tudsz róla küldeni?  :banana-dancing:
Naplózva

hokuszpk
Adminisztrátor
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1537


the big hóhányó


E-mail
« Válasz #20 Dátum: 2011. november 30. - 20:18:17 »

Szerintem pozitív irányba mozgatja el az eladó gépek fórumát. :banana-mexican:

Szvsz az nem lenne baj, ha az eladó dönthetné el, hogy kíván-e hozzászólásokat engedélyezni a hirdetéséhez.

megnezem van-e erre lehetoseg, de szerintem a forummotor nem tud ilyen trukkot.
Naplózva

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!
Recon
Guest


E-mail
« Válasz #21 Dátum: 2011. november 30. - 21:35:06 »

Az nem járható úz az új szabályzat esetén, hogy mindenki aki a topikot nyitja személyesen dönti el hogy ad e lehetőséget hozzászólásra vagy sem? Mondjuk mikor nyitnám az eladó gép topikot akkor be lehetne pipálni engedek e hozzászólást vagy sem.

Szerintem ez a lépés nagyon ledegradálja az eladó gépek fórumát ha nem lehet majd hozzászólni.....

Nyugi. A legtöbb eladó magyar gépet úgyis az expresszen, és a német fórumon találod .... :)
Naplózva
-SALA-
Guest


E-mail
« Válasz #22 Dátum: 2011. november 30. - 23:04:46 »

Szerintem itt nem eladó döntheti el ,hanem mi van az új szabályzatban..vagy mire szavaz a többség.
Mindenkinek elege lett az offolásokból és hozzá tartozó estekből.
Egyébként meg örülni kellene ,hogy ingyen fel lehet rakni hirdetni egy flipperes oldalon.
Komolyan mondom lassan kívánság műsor lesz.. :futyul

Részemről ebben a témában ennyi.
Naplózva
Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  Bolhapiac  |  Eladó flipperek  |  Topic: Árak, általános kérdések, stb. Mielőtt hirdetnél! « előző következő »
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 2.0.19 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!