Első Magyar Flipperklub Fórum
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024. március 19. - 06:37:23

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:     Részletes kereső
Hungarian Pinball Open & Arcadia kiállítás -  2016 November 18-20.

http://www.flipperklub.hu/forum/index.php?topic=18252.0

51496 Hozzászólás 1421 Témában írta 495 Felhasználó
Legújabb tag: netchan
* Főoldal Súgó Bejelentkezés Regisztráció
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  Kiemelt  |  A Fórummal kapcsolatban  |  Topic: Moderációval kapcsolatos észrevételek « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Moderációval kapcsolatos észrevételek  (Megtekintve 11425 alkalommal)
Liti
Adminisztrátor
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2302



WWW E-mail
« Dátum: 2007. november 29. - 13:43:38 »

Moderációval kapcsolatos észrevételek
Naplózva
AraTomasz
Insert Coin
*
Offline Offline

Hozzászólások: 19


E-mail
« Válasz #1 Dátum: 2010. május 22. - 11:52:36 »

Szeretnem visszakapni a regi userem. Eleg kepmutatato erzest kelt h nem en vagyok odairva, de en irok. Majd meghuzom magam :). Persze amig nem sertodes, vagy kicsinyes szemelyes butasagok menten megy a moderacio, akar maradhatnek onmagam is, de azert majd odafigyelek...

S
Naplózva
Sanch
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 319


E-mail
« Válasz #2 Dátum: 2010. november 15. - 10:16:17 »

Szeretnem visszakapni a regi userem. Eleg kepmutatato erzest kelt h nem en vagyok odairva, de en irok. Majd meghuzom magam :). Persze amig nem sertodes, vagy kicsinyes szemelyes butasagok menten megy a moderacio, akar maradhatnek onmagam is, de azert majd odafigyelek...

S

Remek ötlet ez az amnesztia, gyorsan kérdezek is. Esetleg az is megoldható, hogy a saját gyűjteményem topic-ja, a Sanch Ranch-es újra látható legyen? Érdekes lenne látni, hogyan fejlődött a gyűjteményem.

Köszi,

--
S
Naplózva

Flipper kisasztal.
izs-49
Globális moderátor
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2111



WWW E-mail
« Válasz #3 Dátum: 2010. november 15. - 10:59:21 »

Visszaállítottam a topicot.
Naplózva

IZSten veletek. 
'63 SQUARE HEAD '77 LOST WORLD '78 KISS '91 T2 '92 BLACK ROSE '92 ADDAMS GOLD '92 CREATURE '92 FISH TALES '92 Dr.WHO '92 SW '93 INDY '94 GnR '95 TOM '95 CONGO '95 AFM '96 SAFE CRACKER '96 SCARED STIFF '97 MEDIEVAL MADNESS '97 CIRQUS VOLTAIRE '98 MONSTER BASH '08 SHREK
Sanch
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 319


E-mail
« Válasz #4 Dátum: 2011. november 23. - 17:03:33 »

moderálva. sanch Jelzem ez volt az utolsó dobásod.

Bővebben. Bár a fórumszabályzat szabályait csak súrolod, unom hogy minden vitás esetben valahogy ott a hozzászólásod. A burkolt fikázás, is fikázás.
Szerintem az eladó el tudja dönteni, hogy mi a fikázás, szerintem.
Egyébként ezen okkal még egy rendőr sem állított meg, hogy "régóta figyeli, hogy súrolom a KRESZ szabályait és legközelebb meg is büntet, ha nem lépem át az 50-et is, mert a burkolt sebesség átnemlépés is átlépés, vagy mia fene már én sem értem  :idiot1:
Mindegy, furcsa emberek már csak furcsa szabályokat hoznak  :P

Nos. Lenne néhány észrevételem. Szeretném megtudni tisztelettel, hogy ha a szabályokat (még ha éppenhogycsak is) betartom, akkor is ki lehet zárni engem? Értsd: van olyan, hogy valakinek valaki nem szimpatikus és akkor neki ketyeg az óra, hogy úgyis ki lesz b@szva, mert csak rontja a levegőt?

Az aktuális eset kapcsán ráadásul pont nem fikáztam. A helyzet az, hogy Balázst sem értette senki (szerintem). Ha őt zavarja, biztos olyat szól be (mert Ő van olyan intelligens), hogy el is szégyellem magam.

Tudom én, hogy nem vagyok simulékony, de hát a cinizmus is humor. Elfogadom, hogy nem érti mindenki. Észben tartom.

--
S
 
« Utoljára szerkesztve: 2011. november 23. - 17:46:10 írta Sanch » Naplózva

Flipper kisasztal.
Liti
Adminisztrátor
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2302



WWW E-mail
« Válasz #5 Dátum: 2011. november 24. - 07:48:22 »

Quote
vpety

Bővebben. Bár a fórumszabályzat szabályait csak súrolod, unom hogy minden vitás esetben valahogy ott a hozzászólásod. A burkolt fikázás, is fikázás.
Szerintem az eladó el tudja dönteni, hogy mi a fikázás, szerintem.
Egyébként ezen okkal még egy rendőr sem állított meg, hogy "régóta figyeli, hogy súrolom a KRESZ szabályait és legközelebb meg is büntet, ha nem lépem át az 50-et is, mert a burkolt sebesség átnemlépés is átlépés, vagy mia fene már én sem értem
Mindegy, furcsa emberek már csak furcsa szabályokat hoznak  Bibíí
   
Quote
Tibitibi

Re: stargate - 125e

Ez a topic az ELADÁSRÓL szól!
Naplózva
Liti
Adminisztrátor
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2302



WWW E-mail
« Válasz #6 Dátum: 2011. november 24. - 08:00:10 »

moderálva. sanch Jelzem ez volt az utolsó dobásod.

Bővebben. Bár a fórumszabályzat szabályait csak súrolod, unom hogy minden vitás esetben valahogy ott a hozzászólásod. A burkolt fikázás, is fikázás.
Szerintem az eladó el tudja dönteni, hogy mi a fikázás, szerintem.
Egyébként ezen okkal még egy rendőr sem állított meg, hogy "régóta figyeli, hogy súrolom a KRESZ szabályait és legközelebb meg is büntet, ha nem lépem át az 50-et is, mert a burkolt sebesség átnemlépés is átlépés, vagy mia fene már én sem értem  :idiot1:
Mindegy, furcsa emberek már csak furcsa szabályokat hoznak  :P

Nos. Lenne néhány észrevételem. Szeretném megtudni tisztelettel, hogy ha a szabályokat (még ha éppenhogycsak is) betartom, akkor is ki lehet zárni engem? Értsd: van olyan, hogy valakinek valaki nem szimpatikus és akkor neki ketyeg az óra, hogy úgyis ki lesz b@szva, mert csak rontja a levegőt?

Az aktuális eset kapcsán ráadásul pont nem fikáztam. A helyzet az, hogy Balázst sem értette senki (szerintem). Ha őt zavarja, biztos olyat szól be (mert Ő van olyan intelligens), hogy el is szégyellem magam.

Tudom én, hogy nem vagyok simulékony, de hát a cinizmus is humor. Elfogadom, hogy nem érti mindenki. Észben tartom.

--
S
 

- Nem szeretném túlzottan bő lére ereszteni. Legyen elég annyi, hogy nem a te hozzászólásaiddal vagyok elfoglalva, sajnos azonban több fórumozó érzékenységét is folyamatosan sérted. Olyan-annyira hogy használják "jelzés a moderátornak"   gombot. Ez engem is cselekvésre késztet. Unom.

- A humort vagy cinizmust én a hozzászólásaidban nem látom. Ellenben azt, hogy folyamatosan gerjeszted a feszültséget azt igen.

- Nincs olyan hogy valaki valakinek nem szimpatikus, közösség van és annak az akarata fog érvényesülni (nem, nem a tagok vagy az adminok, de nem is te vagy vpety, hanem a fórumozók)

Naplózva
Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  Kiemelt  |  A Fórummal kapcsolatban  |  Topic: Moderációval kapcsolatos észrevételek « előző következő »
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 2.0.19 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!