Első Magyar Flipperklub Fórum
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024. április 25. - 06:18:56

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:     Részletes kereső
Hungarian Pinball Open & Arcadia kiállítás -  2016 November 18-20.

http://www.flipperklub.hu/forum/index.php?topic=18252.0

51497 Hozzászólás 1421 Témában írta 495 Felhasználó
Legújabb tag: netchan
* Főoldal Súgó Bejelentkezés Regisztráció
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  Az Első Magyarországi Flipper Klub  |  Fórumtagok bemutatkozása  |  Topic: Fórumozók bemutatkozása « előző következő »
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Fórumozók bemutatkozása  (Megtekintve 148784 alkalommal)
hokuszpk
Adminisztrátor
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1537


the big hóhányó


E-mail
« Válasz #140 Dátum: 2012. június 03. - 08:17:06 »

nem azt mondtam, hogy nincs uzemeltetesben WOF, hanem azt, hogy _ott az Imperialban sosem volt, mert az uzemeltetonek aki oda flippert prezental, annak nincs olyan_ .
Naplózva

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!
Shapi
Insert Coin
*
Offline Offline

Hozzászólások: 21



E-mail
« Válasz #141 Dátum: 2012. június 03. - 15:01:15 »

Mikor szoktatok az Imperial-ba járni? Valamikor kéne egy flipperezős- :beer: -ős partyt nyomni.
Naplózva

SHP, FBI, EYE, CAT
hokuszpk
Adminisztrátor
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1537


the big hóhányó


E-mail
« Válasz #142 Dátum: 2012. június 03. - 15:37:27 »

a flipperek Budapesten topikba ha beleolvasol, kedden jon fol Pintakker, Johny King eppen raer... lehet nem az imperialban, de szerintem egy-ket buszmegallon belul fognak utogetni a sracok. csatlakozz.
« Utoljára szerkesztve: 2012. június 03. - 16:52:10 írta hokuszpk » Naplózva

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!
hokuszpk
Adminisztrátor
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1537


the big hóhányó


E-mail
« Válasz #143 Dátum: 2012. június 05. - 18:17:14 »

ezt cáfolom, mert a lurdyban is volt 1 wheel of fortune (vagy még ot tvan?), ergo egy van üzemeltetésben :)


utanaerdeklodtem, mindenkitol elnezest kerek a 'felrevezetes' miatt, valoban volt ott WOF.
Naplózva

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!
Shapi
Insert Coin
*
Offline Offline

Hozzászólások: 21



E-mail
« Válasz #144 Dátum: 2012. június 09. - 14:35:20 »

Jól van, már kezdtem azt hinni, hogy szenilisedek...  :mrgreen:
Naplózva

SHP, FBI, EYE, CAT
sweepy
Insert Coin
*
Offline Offline

Hozzászólások: 10


E-mail
« Válasz #145 Dátum: 2012. október 15. - 16:07:55 »

90es évek kozepetol 99ig jatszottam párszor.
Akkoriban ZSZ néven. Móriczon kezdtem egy kocsmában. 12 éve nem nyultam teljes,  de a sok nosztalgia újrA a ringbe hívott. Remélem legalabb a 2gombot még  meg tudom nyomni:-)
Naplózva
Vityó
Insert Coin
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1


E-mail
« Válasz #146 Dátum: 2012. november 01. - 19:15:52 »

Sziasztok,

Ahogy az illendő, én is bemutatkoznék.
Régóta szerelmes vagyok a flipperekbe, de nem értek hozzájuk. Remélem itt sok tapasztalatot gyűjthetek majd. Remélem kapok segítséget tőletek ha kérek, ugyanis szeretnék venni egyet. (vagy kettőt, vagy... ki tudja.  :idiot1: )
Szóval, ha van valakinek valakinek valami jó gépe, amit nyugodt lelkiismerettel korrekt áron átadna, várom szeretettel.
Naplózva
Angyalpor
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 515


E-mail
« Válasz #147 Dátum: 2012. november 02. - 10:40:05 »

Udv itt, hej! :-)
Merrol?
Naplózva
ouzosprite
Insert Coin
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1


E-mail
« Válasz #148 Dátum: 2012. november 18. - 19:13:02 »

Sziasztok, köszi, hogy itt lehetek.
Nagyon szeretem a flippereket, bár nem vagyok túl jó játékos. Kedvenceim: Flinstones, World Cup Soccer, Indiana Jones, Attack from Mars, Guns and Roses.
Most elkezdem elolvasni az összes topic összes bejegyzését. :-) Minden érdekel a témában, de nagyon keveset tudok. Még az is lehet, hogy olvasás után is lesz egy csomó kérdésem... Előre is bocs.
Naplózva
Angyalpor
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 515


E-mail
« Válasz #149 Dátum: 2012. november 18. - 19:48:54 »

Üdv itt!

A jó játékosság csak idő, és sör kérdése... :)
Vagy az az elszántságé...? Mindegy. :)
Naplózva
Olivér
Egyesületi Tag
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 506



E-mail
« Válasz #150 Dátum: 2012. november 19. - 00:54:30 »

Üdv. közöttünk!  :beer:
Naplózva
HEAD
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2739



E-mail
« Válasz #151 Dátum: 2012. november 19. - 09:07:19 »

Szia !   :banana-mexican:
Naplózva


   LET THERE BE PINBALL !
SOUNDS
Ball 2 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 90



E-mail
« Válasz #152 Dátum: 2012. november 25. - 16:02:36 »

Vityó & ouzosprite!

Én is üdvözöllek benneteket!
Sajnos újra hiányolom azt, amit már korábban is. Nem tudni merre laktok.

A főváros környékén és a Dunántúlon sok a fórumtag, viszont keleten nem, vagy alig ismerjük egymást...  :-[
Naplózva

It was also one of the first games to feature a "Wizard Mode", called "The King's Ransom". - S. R. :-X
Szamó
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 232


E-mail
« Válasz #153 Dátum: 2012. november 25. - 21:10:54 »


Üdv mindkettőtöknek  :pinball:
Naplózva
vpety
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1109

Pinball fanatic


E-mail
« Válasz #154 Dátum: 2012. december 03. - 09:22:00 »

És üdv neked is Szamó.
Naplózva

"It will never work!"
Ramp
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2137



E-mail
« Válasz #155 Dátum: 2012. december 28. - 14:59:41 »

Üdv Vityó!
Nem tudod merre jár ouzosprite?Aggódok miatta és sweepy is hiányzik :'( :'(
Naplózva

Pinball is Dead
koola
Insert Coin
*
Offline Offline

Hozzászólások: 7


E-mail
« Válasz #156 Dátum: 2012. december 28. - 19:14:09 »

Üdv mindenkinek!
A becsületes nevem Péter, Kecskeméten lakom. Bár a fórumozók átlagéletkorához képest fiatal vagyok a 23 évemmel, mindig is szerettem a flippereket. Kisebb koromban még rengeteg helyen volt lehetőség játszani, de aztán szinte teljesen eltűntek a gépek a városból. Kb. 10 évig nem is láttam flippert, de mivel szenvedélyes videojátékos is vagyok, a telefonomon vagy a pc-men mindig figyelt valami 'Pinball' game. :) Aztán úgy egy éve valami különös módon fellángolt a flipperek iránti szeretetem, és azóta az egyik hobbim lett a Flipper. Megnéztem rengeteg dokumentumfilmet a témában, hogy nagyjából képben legyek, mi-hogy van. PC-re meg mindenféle konzolra szereztem be pinball játékokat, tudom, nem az igazi, de amolyan hiánypotlónak megteszi, illetve igyekszem élőben is játszani. Sajnos erre nem sok lehetőség van, mert mint írtam Kecskemét nem a flipperek fellegvára, elég kevés helyen lehet már csak flippert találni, és ott is drága. De ez nem szegi kedvemet, most elhatároztam, hogy felkutatom a helyi flippereket az eldugott lebújokban is, ahová jó esetben sosem mennék be. Hiába, a flipperért még ezt is simán! ;D Nemrégen nyílt egy kisebb játékterem a kecskeméti Malom centerben, ahová flippereket is hoztak, itt tudtam kipróbálni a Stern-es Batman-t is, de ezt pár hónapja elvitték, és azóta sem hoztak helyette semmit, erről ennyit...  :reklamal:
Egy barátommal mentem, aki elég jó játékos, nézett is mikor első érmém alatt behoztam a multiball-t meg meglett a jackpot is! :pinball:
Utána mondtam neki, hogy Future Pinball-ból ismertem az asztalt egy kicsit. Csak van valami haszna a virtuális flippereknek is.  :taps:
Azt hiszem írtam magamról eleget, talán még annyit tennék hozzá, hogy már pár hónapja szemezgettem a fórummal, és nekem szimpatikus lett a társaság, így úgy döntöttem regisztrálok, hátha össze tudok haverkodni pár emberrel, akikkel később össze tudnánk ülni flipperezni!  :mrgreen:
Egy szó mint száz, Igyekszem majd aktív lenni, és köszi, hogy itt lehetek! :)
Naplózva
Olivér
Egyesületi Tag
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 506



E-mail
« Válasz #157 Dátum: 2012. december 29. - 03:14:02 »

Üdv közöttünk Koola!
Mik a kedvenc gépeid?
Naplózva
koola
Insert Coin
*
Offline Offline

Hozzászólások: 7


E-mail
« Válasz #158 Dátum: 2012. december 29. - 14:53:04 »

A kedvenc gépeim a Terminátor 2, ezzel virtuálisan is sokat játszottam, illetve az abszolut favorit, amit nagyon szeretnék egyszer élőben is kipróbálni az a Cirqus Voltaire. :)
Naplózva
NONO
Egyesületi Tag
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 435



E-mail
« Válasz #159 Dátum: 2012. december 29. - 18:53:53 »

Üdv itt a fórumon Koola!
Ha jársz Kaposvár fele nálam kipróbálhatsz pár gépet, köztük a T2-t is.  ;)
Naplózva

NONO

www.nor-bika-421.wbh.hu

Williams/Bally flipperek 1980-1995ig és egy szem Gottlieb.
koola
Insert Coin
*
Offline Offline

Hozzászólások: 7


E-mail
« Válasz #160 Dátum: 2012. december 29. - 19:21:26 »

Köszönöm a meghívást NONO!
Ha arra járok, akkor mindenképpen élnék a lehetőséggel!  ;D
Naplózva
HEAD
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2739



E-mail
« Válasz #161 Dátum: 2012. december 30. - 09:54:22 »

Üdv koola !


Mélyülj csak el a flipperek világában  ,  légy aktív a fórumon , jutalmad biztosan nem marad el , ugyanis többünknek van CV-je , biztos kipróbálhatod néhanapján egyik-másikat.

 :telapo: :beer:
Naplózva


   LET THERE BE PINBALL !
pintakker
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1493


E-mail
« Válasz #162 Dátum: 2012. december 30. - 14:26:13 »

Üdv itt koola  :beer: :beer: :beer:
Ha gondolod párszor gyere el te is túrázni  ;D a Flipper Túra topicban meg találsz mindent, jó kis társaság szokott össze jönni,ha jól megy a játék akkor nem sok helyre jutunk el  ;D ;D
Naplózva

Rokkó, a rumos rabló rácsapott egy ragyogó drágakő rakományra, de rettentő rémesen ráfaragott :D :D
Istvan989
Insert Coin
*
Offline Offline

Hozzászólások: 8


E-mail
« Válasz #163 Dátum: 2012. december 30. - 22:40:53 »

Üdvözlet mindenkinek.

Pár napja már itt vagyok de csak most sikerült lenyugodnom annyira hogy lássam van itt bemutatkozó rész is.
Őszintén szólva ha nem megy tönkre a flipperem akkor valószínűleg sosem bukkanok az oldalra éppen ezért az egyik szemem sír a másik nevet, örülök hogy rábukkantam erre a közösségre mert fórumolvasgatásból itélve egy kedves társaság lehet ami remélem hogy elfogad, sírni viszont azért sírok mert még mindig halott a gépem :(

Szoval ahogy az illendőség tartja bemutatkoznék. Boros István vagyok Szolnokon születtem és itt is van egy High Speed flipperem amit kb 11 év pihenés után most álltam neki élesztgetni (azért csak most mert többé kevésbé most lett meg hozzá minimális tudás és tőke), Budapesten dolgozok és élek jelenleg. Hobbijaim fogalmazhatunk úgy hogy gyűjtöm a múltat és próbálom rendbe rakni pl van telexgépem orsósmagnóim lemezátszók csöves rádiók de pl az autóm is 35 éves (VW Golf I 1,6GTI). Hát hirtelen ennyit tudtam írni de ha valaki kíváncsi bármire szívesen válaszolok.
Naplózva
Angyalpor
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 515


E-mail
« Válasz #164 Dátum: 2012. december 30. - 22:59:05 »

GTI Rocks. :)

Hello itt. :)
Naplózva
Ramp
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2137



E-mail
« Válasz #165 Dátum: 2012. december 30. - 23:00:31 »

Üdv itt!Lenne egy kérdésem: HGY-t ismered?
Naplózva

Pinball is Dead
Istvan989
Insert Coin
*
Offline Offline

Hozzászólások: 8


E-mail
« Válasz #166 Dátum: 2012. december 30. - 23:23:19 »

HGY... Nem ismerős valami konkrétabb ismertető?
Naplózva
Ramp
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2137



E-mail
« Válasz #167 Dátum: 2012. december 30. - 23:38:03 »

Ötven körüli lehet most(remélem) a kilencvenes években tolta Szolnokon a flippert tanított is fiatalokat a játékra.
Azt írta be hogy HGY,az biztos hogy Gyula .....
Átjött versenyezni is Debrecenbe ,mivel cserélgették a gépeket párszor találkoztunk egymás eredményeivel.
Mivel szolnoki vagy(szerintem elsőként) gondoltam rákérdezek .Köszi!
Naplózva

Pinball is Dead
Istvan989
Insert Coin
*
Offline Offline

Hozzászólások: 8


E-mail
« Válasz #168 Dátum: 2012. december 31. - 10:17:53 »

Sajnos nem ismerem pedig jó lenne helybeli flipperes ismerős akitől lehetne tanulni. Csak most csöppentem bele ebbe a világban a masinám is úgy lett hogy kb 8 éves koromban szüleim bezárták az egyik kocsmájukat és marad egy flipper amit ki akartak dobni, és utána jött 15 harc az itthon hogy nem megy ki a flipper se a garázsba se padlásra se szemétbe:) tömören így jött a szeretet.
Naplózva
Ramp
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2137



E-mail
« Válasz #169 Dátum: 2012. december 31. - 11:01:15 »

Szolnokon nagyon befagyott ez a téma 2004-ben körözgettem fél napot de semmi.94-ben futottam össze pár versenyzővel akik szerint k.rva sok gép/játékos van Szolnokon de ennek nyomát se láttam már akkor.Fórumozó se jelentkezett onnan eddig....
(Hmm azért ránéztem a Wikipédián Szolnokra most látom hogy csak feleakkora mint képzeltem.Földrajz kettes leülök)
Itt a fórumon tuti hogy találsz segítséget ha valami problémád van,sőt High Speed tulaj is előfordulhat ha játékossal akarsz találkozni akkor nézz fel Pestre.
Célszerű akkor mikor túrázik pár fórumozó vagy rendezvény van....Ja és kösz a választ!
Naplózva

Pinball is Dead
Istvan989
Insert Coin
*
Offline Offline

Hozzászólások: 8


E-mail
« Válasz #170 Dátum: 2013. január 01. - 12:41:33 »

Hát igen Szolnok ilyen részről halott, a sajátomon kívül összesen egy gépről tudok az is egy kocsmában van. Barátaim közül többen rákérdeztek amikor először meglátták hogy ez micsoda és akkor én megfagytam mert az oké ha egy telexgépet nem ismernek fel de egy Flippert... Amúgy időm többségét Pesten töltöm oda köt a munka így azért szoktam rendesen működő gépekkel is találkozni:)
Naplózva
mk
Insert Coin
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1


E-mail
« Válasz #171 Dátum: 2013. január 01. - 22:54:16 »

Sziasztok szép napot mindenkinek, estét ;) Valaki Dunaújváros környékén van valaki flipper őrült? Keresek F14 tomcat és T2 flippert otthonra. Köszi, magamról 38 vok,és a flippereken nőttem fel. Ma már nagyon kevés helyen lehet játszani, így 4 éve vettem egy machine pin bot flippert.  Hát dióhéjban ennyi,ha valaki tud reális áron flipperekben segíteni, megköszönném :tenoutoften:
Naplózva
Olivér
Egyesületi Tag
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 506



E-mail
« Válasz #172 Dátum: 2013. január 02. - 04:16:04 »

Üdv közöttünk István989 és mk.  :beer:
Naplózva
izs-49
Globális moderátor
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2112



WWW E-mail
« Válasz #173 Dátum: 2013. január 02. - 08:02:54 »

Üdvözlet az újaknak!

Pataky Gergő
  EMFKE Elnök
Naplózva

IZSten veletek. 
'63 SQUARE HEAD '77 LOST WORLD '78 KISS '91 T2 '92 BLACK ROSE '92 ADDAMS GOLD '92 CREATURE '92 FISH TALES '92 Dr.WHO '92 SW '93 INDY '94 GnR '95 TOM '95 CONGO '95 AFM '96 SAFE CRACKER '96 SCARED STIFF '97 MEDIEVAL MADNESS '97 CIRQUS VOLTAIRE '98 MONSTER BASH '08 SHREK
Ramp
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2137



E-mail
« Válasz #174 Dátum: 2013. március 11. - 12:20:33 »


Egy szó mint száz, Igyekszem majd aktív lenni, és köszi, hogy itt lehetek! :)
Üdv itt koola!
Úgy tűnik inkább passzív szerepkörben vagy....
Naplózva

Pinball is Dead
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 Fel Nyomtatás 
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  Az Első Magyarországi Flipper Klub  |  Fórumtagok bemutatkozása  |  Topic: Fórumozók bemutatkozása « előző következő »
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 2.0.19 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!