Első Magyar Flipperklub Fórum
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024. március 28. - 18:52:06

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:     Részletes kereső
Hungarian Pinball Open & Arcadia kiállítás -  2016 November 18-20.

http://www.flipperklub.hu/forum/index.php?topic=18252.0

51496 Hozzászólás 1421 Témában írta 495 Felhasználó
Legújabb tag: netchan
* Főoldal Súgó Bejelentkezés Regisztráció
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  Az Első Magyarországi Flipper Klub  |  Fórumtagok bemutatkozása  |  Topic: Fórumozók bemutatkozása « előző következő »
Oldalak: [1] 2 3 ... 7 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Fórumozók bemutatkozása  (Megtekintve 148064 alkalommal)
Liti
Adminisztrátor
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2302



WWW E-mail
« Dátum: 2007. november 30. - 14:42:51 »

Kedves Mindenki,

Szeretnénk ha a flipperesek jobban megismernék egymást. Első lépésként ha kedvetek van írjatok magatokról néhány sort :)


Naplózva
AGY
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 287


Brain Power


E-mail
« Válasz #1 Dátum: 2008. február 03. - 20:46:53 »

Szép jó estét mindenkinek!
De rég jártam erre, már hiányoztatok "egy kicsit", szóval gondoltam benézek.

Üdv az új, és természetesen a régi tagoknak, fórumozóknak!
Naplózva

"Biztosan győz, aki hisz és a gépre támaszkodik"

Észak-Koreai mondás (mottó), majdnem pontosan. :-)

BRAIN POWER
Recon
Guest


E-mail
« Válasz #2 Dátum: 2008. február 03. - 20:48:35 »

udv ujra :)
es neked ujra be kell mutatkozni?:)
Naplózva
AGY
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 287


Brain Power


E-mail
« Válasz #3 Dátum: 2008. február 03. - 20:49:31 »

Nem, nem. Csak itt tartok a fórum olvasásában.
Naplózva

"Biztosan győz, aki hisz és a gépre támaszkodik"

Észak-Koreai mondás (mottó), majdnem pontosan. :-)

BRAIN POWER
izs-49
Globális moderátor
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2111



WWW E-mail
« Válasz #4 Dátum: 2008. február 04. - 08:38:20 »

Nem, nem. Csak itt tartok a fórum olvasásában.

Akkor aszem lesz mit olvasgatnod... :mrgreen:...ÜDV újra a csapatban.
Naplózva

IZSten veletek. 
'63 SQUARE HEAD '77 LOST WORLD '78 KISS '91 T2 '92 BLACK ROSE '92 ADDAMS GOLD '92 CREATURE '92 FISH TALES '92 Dr.WHO '92 SW '93 INDY '94 GnR '95 TOM '95 CONGO '95 AFM '96 SAFE CRACKER '96 SCARED STIFF '97 MEDIEVAL MADNESS '97 CIRQUS VOLTAIRE '98 MONSTER BASH '08 SHREK
Senor
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2334


Senorland


WWW E-mail
« Válasz #5 Dátum: 2008. február 04. - 12:32:37 »

Szép jó estét mindenkinek!
De rég jártam erre, már hiányoztatok "egy kicsit", szóval gondoltam benézek.

Üdv az új, és természetesen a régi tagoknak, fórumozóknak!


Szevaaaa AGY....  :banan:
Ennek igazán örülünk...Te is hiányoztál már nekünk wazki...  :mosoly:
Naplózva
onlydjz
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 470



E-mail
« Válasz #6 Dátum: 2009. február 02. - 16:43:38 »

tegnap regisztráltam, üdv mindenkinek

80-as évek közepén kezdtem ezt a szakmát gyerekfejjel, azóta több kisebb szünettel, de játszogatom

talán majd lesz egy saját gépem is  :banan:
Naplózva
HEAD
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2739



E-mail
« Válasz #7 Dátum: 2009. február 02. - 19:53:16 »

tegnap regisztráltam, üdv mindenkinek

80-as évek közepén kezdtem ezt a szakmát gyerekfejjel, azóta több kisebb szünettel, de játszogatom

talán majd lesz egy saját gépem is  :banan:

Reméljük minél előbb ! Üdv a fórumon! :beer:
Naplózva


   LET THERE BE PINBALL !
Sandorka
Insert Coin
*
Offline Offline

Hozzászólások: 7


E-mail
« Válasz #8 Dátum: 2009. február 24. - 18:49:48 »

sziasztok  :dance

Beregeltem,mert mindig is imadtam a flippiket...sokat is jatszottam rajta regebben.
Jelenleg par napja egy frankeinstein flippergep boldog tulajdonosa vagyok.
Sajnos muszakilag teljesen analfabeta vagyok hozza,es lenne par dolog ami feltunt par jatek utan...a vukba belott golyot csak neha ismeri fel a gep,amikor elkezdi keresni kis ido utan akkor kilovi onnan.Golyo keresesesekor a frankeinstein babu kezeit mozgatja de a fejet nem--bar nemtudom annak kellene e mozogni--a turbo bumperek is nehezkesen dolgoznak,valamint par izzo kivan egve.Maga a jatekter teljesen kopasmentes,a karok szepen dolgoznak.Az oldalan viszont van par harciserules.
Szeretnek eme alltalam velt hibak kijavitasaban kerni segitseget,Szegeden lakom....hatha lenne itt a kozelben lako eme gephez erto szakember.
Valamint nagyon megkoszonnem,ha esetleg lenne valakinek eme gephez kezelesi leirasa,gepkonyve lehetoleg magyar nyelven.
Az email cimem sanyi73@freemail.hu ez a messenger cimem is.
A leendo valaszokat elore is nagyon szepen koszonom.
Naplózva
HEAD
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2739



E-mail
« Válasz #9 Dátum: 2009. február 24. - 21:37:32 »

Szia Sandorka! Üdv a fórumon ! Gratulálok a gépedhez !
Naplózva


   LET THERE BE PINBALL !
Fapityu
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 345



E-mail
« Válasz #10 Dátum: 2009. május 02. - 13:53:24 »

Helló mindenkinek!!

A flipperezést valamikor '91 környékén kezdtem amikor középiskolába jártam, Eleinte csak az öreg gépeken ('80 évekbeli) próbálkoztam, majd néhány idősebb srác megtanította az alapokat  ;D. Nálam mindigis a POLICE FORCE lesz a No1! Ez volt az első olyan gép amibe már nem csak bedobtam a pénzt és annyi, hanem többször törtem borsot a pályacsúcsokkal az előbb említett emberkék orra alá. De a gépek amiket kedveltem annak hosszu sora van: Bad Girls, T2, Demolition Man, Fish Tales, Elvira, Fun Hause, Earthshaker, Twilight Zone, The Machine Bride of Pinbot, No Fear, Radical!, Bad Cats, Dr Who, (legendás gép nekem legalábbis 5Ft-vel ment) Haunted Hause, Indiana Jones, Giligans Island, The Twilight Zone, Whirlwind (azsszem így írják) ésmég egypár de a nevére nem emlékszem. Majd később szinte teljesen eltüntek a gépek a városból de néhány maradt de siralmas az állapotuk. Így maradt a PC, de néha azért meglátogatom a kocsmákat is. Game+sör  :). De idén ha lesz akkor mindenképp szeretnék elmenni a Flipperek éjszakája-ra. A tavaji géplistán szerepelt jónéhány olyan gép amivel régebben játszottam.
Naplózva

RADICAL! (Bally 1990), Pirates of the Caribbean (Stern 2006), Game fo Thrones (Stern 2015, HUO 2017.12.)
HEAD
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2739



E-mail
« Válasz #11 Dátum: 2009. május 02. - 15:38:21 »

Üdv a fórumon !  :beer:
Naplózva


   LET THERE BE PINBALL !
izs-49
Globális moderátor
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2111



WWW E-mail
« Válasz #12 Dátum: 2009. május 03. - 08:36:10 »

Üdvözöllek az EMFKE Tagsága nevében, itt a fórumon.

Pataky Gergely EMFKE Elnök 
Naplózva

IZSten veletek. 
'63 SQUARE HEAD '77 LOST WORLD '78 KISS '91 T2 '92 BLACK ROSE '92 ADDAMS GOLD '92 CREATURE '92 FISH TALES '92 Dr.WHO '92 SW '93 INDY '94 GnR '95 TOM '95 CONGO '95 AFM '96 SAFE CRACKER '96 SCARED STIFF '97 MEDIEVAL MADNESS '97 CIRQUS VOLTAIRE '98 MONSTER BASH '08 SHREK
Valentine
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 576


WWW E-mail
« Válasz #13 Dátum: 2009. május 31. - 23:44:01 »

Sziasztok!
1986ban születtem. Már régóta regisztráltam, de ide még nem írtam semmit, úgyhogy épp itt az ideje. Kisgyerekkorom óta érdekelnek a flipperek. Általában kreatív oldalról közelítem meg a dolgokat, ezért aztán nagyon sok gép született az agyamban, amit aztán megvalósítottam egy papír és egy ceruza segítségével. Az hogy nekem flippergépem legyen, az eleinte még csak meg sem fordult a fejemben, gondoltam hogy ilyen nincs is, de apám, látva a már beteges rajongásomat (és azért is, mert álltalában nem gondolja meg a dolgokat ;D), véletlenül éppen tudott szerezni egy flippert, ami pont a Swords of Fury volt. Ekkor regisztráltam ide.  A kreatív munka most is folyik, de szerencsére már a Future Pinballprogramon! Most készülő flipper Tesla-ról, a legnagyobb feltalálóról fog szólni, ha kész, akkor szólok! :)
Naplózva

YYY
HEAD
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2739



E-mail
« Válasz #14 Dátum: 2009. június 01. - 08:10:07 »

Sziasztok!
1986ban születtem. Már régóta regisztráltam, de ide még nem írtam semmit, úgyhogy épp itt az ideje. Kisgyerekkorom óta érdekelnek a flipperek. Általában kreatív oldalról közelítem meg a dolgokat, ezért aztán nagyon sok gép született az agyamban, amit aztán megvalósítottam egy papír és egy ceruza segítségével. Az hogy nekem flippergépem legyen, az eleinte még csak meg sem fordult a fejemben, gondoltam hogy ilyen nincs is, de apám, látva a már beteges rajongásomat (és azért is, mert álltalában nem gondolja meg a dolgokat ;D), véletlenül éppen tudott szerezni egy flippert, ami pont a Swords of Fury volt. Ekkor regisztráltam ide.  A kreatív munka most is folyik, de szerencsére már a Future Pinballprogramon! Most készülő flipper Tesla-ról, a legnagyobb feltalálóról fog szólni, ha kész, akkor szólok! :)

 :jolvanjol:
Naplózva


   LET THERE BE PINBALL !
susti
Insert Coin
*
Offline Offline

Hozzászólások: 4


E-mail
« Válasz #15 Dátum: 2009. szeptember 20. - 15:58:42 »

Sziasztok!Teljesen zöldfülü vagyok még ebben a témában,de remélem nem sokáig lesz ez így.Először is az első dolgom hogy beszerezzek magamnak egy saját flippert.Úgy látom ehhez kell pénz,szerencse,egy kis segítség és lelkesedés.Az elsőből van a legkevesebb és az utólsóból a legtöbb:))Mindenképpen egy müködö de felújítandó flipperben gondolkodom.Ha esetleg valaki majd tud segítséget és tanácsot adni ez ügyben azt szívesen fogadom.
Naplózva
izs-49
Globális moderátor
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2111



WWW E-mail
« Válasz #16 Dátum: 2009. szeptember 21. - 08:37:43 »

Azért ebben a Zen féle Teslában van egy pár lopás: Shadow-ból a rámpaváltók, a Twilight Zone-ból a mágneses playfield (bár ezt követeli a téma) skill shott az Arabian-ból. De akinek van ilyenje, majd meghívhatna egy kicsit játszani:)
Ezek nem lopások, csak felhasználtak "meglévő modulokat" ,hogy valósághűbb legyen. Végülis minden flipperben van kar meg kilövő mégsem lopás egyik sem.
Naplózva

IZSten veletek. 
'63 SQUARE HEAD '77 LOST WORLD '78 KISS '91 T2 '92 BLACK ROSE '92 ADDAMS GOLD '92 CREATURE '92 FISH TALES '92 Dr.WHO '92 SW '93 INDY '94 GnR '95 TOM '95 CONGO '95 AFM '96 SAFE CRACKER '96 SCARED STIFF '97 MEDIEVAL MADNESS '97 CIRQUS VOLTAIRE '98 MONSTER BASH '08 SHREK
Senor
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2334


Senorland


WWW E-mail
« Válasz #17 Dátum: 2009. október 20. - 17:47:46 »

Nagyon Örülünk,hogy még 1 flippersziv dobog közöttünk.....Üdv Közöttünk Takker
Naplózva
pintakker
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1493


E-mail
« Válasz #18 Dátum: 2009. október 20. - 18:10:58 »

Köszi  :)  :beer:
Naplózva

Rokkó, a rumos rabló rácsapott egy ragyogó drágakő rakományra, de rettentő rémesen ráfaragott :D :D
HEAD
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2739



E-mail
« Válasz #19 Dátum: 2009. október 20. - 19:30:25 »

Üdv köztünk !  :beer:
Naplózva


   LET THERE BE PINBALL !
Lang
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1746



E-mail
« Válasz #20 Dátum: 2009. október 20. - 20:36:13 »

Üdv köztünk Takker!!!  :beer:
Naplózva

  Nem tündérke,a kívánság az kívánság!Úgyhogy térdelj le szépen!!!!
Zsifi
Egyesületi Tag
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 720



WWW E-mail
« Válasz #21 Dátum: 2009. október 20. - 21:02:59 »

üdv a sebesültek között..!!
Naplózva

üdv motoros / Zsifi
Marcipa
Egyesületi Tag
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1298



WWW E-mail
« Válasz #22 Dátum: 2009. október 20. - 22:18:40 »

üdv itt ;)
Naplózva

[Pinballs:  Getaway, Fish Tales, Black Jack, SWE1 ;) Gone but not forgotten Batman Forever, Super Orbit, Elektra , Mundial, Lap by Lap, Diamond Lady Arcade: MKII
http://www.csokieskave.hu
http://www.mpadesign.hu 
http://www.mpacustom.hu]
Recon
Guest


E-mail
« Válasz #23 Dátum: 2009. október 20. - 22:28:33 »

udv a forumon  :jolvanjol: :jolvanjol:
Naplózva
pintakker
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1493


E-mail
« Válasz #24 Dátum: 2009. október 20. - 22:39:26 »

Köszönöm a köszöntéseket  ;D  :beer:
Naplózva

Rokkó, a rumos rabló rácsapott egy ragyogó drágakő rakományra, de rettentő rémesen ráfaragott :D :D
tonydark
Insert Coin
*
Offline Offline

Hozzászólások: 20



E-mail
« Válasz #25 Dátum: 2010. március 30. - 00:20:33 »

Sziasztok

Nagyon örülök, hogy létezik ilyen magyar fórum   ;D
Hát én már nem emlékszem mikor kezdtem flipperezni, még a régi öreg 10 forintos volt a divat, de sajna már nem nagyon emlékszem a nevükre, de a TZ
Terminátor II a kedvenceim közé tartozik és még lenne sok más is, de nem emlékszem mindre.Nagyon megörültem amikor rátaláltam elsőként a MAME emulátorra és utána a VPinbal-ra a régi szép idökre emlékeztet minkét emulátor  :D.
Naplózva

Ha az élet citrommal kínál, csinálj belőle limonádét ;)
HEAD
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2739



E-mail
« Válasz #26 Dátum: 2010. március 30. - 11:22:05 »

Üdv a fórumon! Ha jól értem saját géped még nincs , csak emun nyomod? Írj pár szót bővebben magadról . Szoktál járni valahova játszani "real time"-ban is ?
Naplózva


   LET THERE BE PINBALL !
Stycka
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 124


E-mail
« Válasz #27 Dátum: 2010. március 30. - 20:38:50 »

Üdvözlet a Fórumon tonydark! Remélem jól fogod érezni magad a fórumon és megtalálod majd minden kérdésedre a választ!
Naplózva
sámson56
Insert Coin
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1


E-mail
« Válasz #28 Dátum: 2010. április 28. - 17:00:45 »

Kedves Mindenki,

Szeretnénk ha a flipperesek jobban megismernék egymást. Első lépésként ha kedvetek van írjatok magatokról néhány sort :)



Naplózva
Santa
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 826


Törzsfőnök


WWW E-mail
« Válasz #29 Dátum: 2010. április 29. - 09:05:57 »

Szia Sámson56!

Üdv a fórumon!

Próbáld meg úgy a hozzászólásodat, hogy nem az idézésre nyomsz, hanem alul a VÁLASZ gombra!
Naplózva

Első Magyar Törzsasztal
CrocO1978
Ball 2 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 68


E-mail
« Válasz #30 Dátum: 2010. szeptember 20. - 08:32:19 »

Szevasztok!

78-ban születtem a flipperek ugy 12 évesen kezdtek érdekelni.Tetszet hogy ügyesen ütögetni kellet a golyót.Az első flipper a GATAWAY volt persze utána sorolhatnám még a flippereket de nem teszem,hisz tul uncsi lenne a felsorolás.Majd jött a vizválasztó 19 éves koromban,Csepelen a Duna Plazaba jártam ott összeismerkedtem egy sráccal Attila volt a neve,spéci technikákat tanultam el tőle a MEDIVEAL MADNESS-en.
PL:ha a jobb kar mellet ment le a golyó más már keresztet vettet volna rá,de Ő felengedte a bal kart és mielőt lepottyant volna a golyó egy finom rugással a jobb irányba visszatette a jobb karra a golyót.A rámpák és COMBOC nagy mestere is volt,én sosem értettem addig egy jobb rámpás COMBO után hogyan lőjek bal rámpásat hisz a sinpálya mindig a balkarra teszi vissza és onnan nem lehetet bal rámpát lőni!Erre ő világitott rá egy nagyon egyszerű trükkre,mindkét kar nyom és lendülettől atment a jobb karra majd más nem maradt hátra mint bal rámpát löni és igy tovább.
Persze imádatom a flipperek iránt nem csapant meg csak nagycsaládosként nincs lehetöségem már se kocsmába se játéktermbe menni... :(
U.I:nagy vágyam egyébként nekem is egy flipper amivel akkor játszok amikor csak lehet de ez távoli még!
Naplózva
HEAD
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2739



E-mail
« Válasz #31 Dátum: 2010. szeptember 20. - 18:40:53 »

Szia Croc!

Köszönjük a bemutatkozásod és üdv itt közöttünk a fórumon. Olvasgass minél többet és ha tudsz érdemben szólj hozzá. Keresd a kapcsolatot a fórumozókkal , illetve akár személyes kapcsolatot a tagokkal. Néha fel szokott bukkanni relatíve olcsón , akár 50.000Ft alatt is működő flipper , bár nem tudom anyagi vagy hely korlátaid vannak-e ?
Naplózva


   LET THERE BE PINBALL !
Senor
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2334


Senorland


WWW E-mail
« Válasz #32 Dátum: 2010. szeptember 20. - 19:15:03 »

Üdv Közöttünk CrocO1978 .
 :beer:
Naplózva
Sanch_
Insert Coin
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1


E-mail
« Válasz #33 Dátum: 2010. szeptember 30. - 14:45:49 »

Sziasztok! Régi új fórumozó vagyok, mint azt sokan tudjátok, de gondoltam a visszatérésem alkalmából, illene az első új hozzászólásomat ide tennem. Szóval Erdei Sándor vagyok és kecskeméti illetőségű, 32 éves. Első flipperemet 13 évesen vettem (ha jól emlékszem), sőt gyorsan kettőt is vettem, mert lehetett. Egy Bally - Nitro Ground Shaker valamint egy Williams - Pharaoah amivel indultam. A Nitro az akkori félszobámban volt az ágyam és az íróasztalom mellett valahogy (ami furcsa, hogy el is lehetett férni), a másik meg a pincében. Egy költözés során kimentek a hétvégi telekre, mikor meg ismét eszembe jutottak, Édesapám mondta "jaaa, azokat már régen elajándékoztam a haveroknak". Haverok meg eladták pénzért gondolom, nem sikerült a végére járni kinek. 18 évesen vettem azt a TZ-t ami a mai napig megvan. Kb. 3 éve ezt is el akartam adni, mikor már csak ez az egy flipperem maradt, időközben volt több is, üzemeltettem is, de elcsorogtak mind. Meg is hirdettem itt a fórumon, 250.000 forintért, ami visszagondolva ajándék ár volt, egy pár ezer játékos TZért. De egy kedves barátom (aki forumozó, de nem nevezném nevén, Vpety) akkoriban lebeszélt az eladásról. Mára megtalálható a gyűjteményemben sok olyan darab amivel jó játszani, sőt még több is. Több is mint kellene, mert kb. a 10 gép után szokásommá vált, hogy nem is játszok rajtuk, csak gyönyörködöm bennük és örülök, hogy ott vannak...

Hamarosan szeretnék indítani egy topicot a flippereimről, ahol leírom majd mit gondolok az egyes gépekről, mesélősen, csak kicsit szakmailag. Amolyan blog szerűen.

Üdv,

--
S
Naplózva
HEAD
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2739



E-mail
« Válasz #34 Dátum: 2010. szeptember 30. - 14:52:09 »

Csak így tovább. :gepel:
Naplózva


   LET THERE BE PINBALL !
Oldalak: [1] 2 3 ... 7 Fel Nyomtatás 
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  Az Első Magyarországi Flipper Klub  |  Fórumtagok bemutatkozása  |  Topic: Fórumozók bemutatkozása « előző következő »
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 2.0.19 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!