Első Magyar Flipperklub Fórum
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024. március 29. - 06:22:08

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:     Részletes kereső
Hungarian Pinball Open & Arcadia kiállítás -  2016 November 18-20.

http://www.flipperklub.hu/forum/index.php?topic=18252.0

51496 Hozzászólás 1421 Témában írta 495 Felhasználó
Legújabb tag: netchan
* Főoldal Súgó Bejelentkezés Regisztráció
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  Az Első Magyarországi Flipper Klub  |  Tag felvétel  |  Topic: Tagfelvétel « előző következő »
Oldalak: [1] 2 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Tagfelvétel  (Megtekintve 74179 alkalommal)
izs-49
Globális moderátor
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2111



WWW E-mail
« Dátum: 2008. január 24. - 20:01:26 »

Az utolsó közgyűlés döntött a tagfelvétel módositásáról is :

"1. Amíg a papírmunkák (bírósági végzés, aláírási címpéldány, új cégbélyegző, stb,) nem zajlanak le nem veszünk fel új tagot.
2. Új tag felvételére akkor van lehetőség ha a jelentkezőt legalább 2 teljesjogú tag ajánlja. Majd a soron következő közgyűlésen a tagjelölt megjelenik és a jelentkezőt a közgyűlésen megjelent teljesjogú tagság kétharmados többséggel teljesjogú taggá választhatja. Ezután kitölti a jelentkezési lapot majd befizeti a tagdíjat és teljesjogú taggá válik."



Amennyiben bármilyen kérdésed van szívesen válaszolunk.
Naplózva

IZSten veletek. 
'63 SQUARE HEAD '77 LOST WORLD '78 KISS '91 T2 '92 BLACK ROSE '92 ADDAMS GOLD '92 CREATURE '92 FISH TALES '92 Dr.WHO '92 SW '93 INDY '94 GnR '95 TOM '95 CONGO '95 AFM '96 SAFE CRACKER '96 SCARED STIFF '97 MEDIEVAL MADNESS '97 CIRQUS VOLTAIRE '98 MONSTER BASH '08 SHREK
Endre
Guest


E-mail
« Válasz #1 Dátum: 2008. február 07. - 20:31:19 »

Az utolsó közgyűlés döntött a tagfelvétel módositásáról is :

"1. Amíg a papírmunkák (bírósági végzés, aláírási címpéldány, új cégbélyegző, stb,) nem zajlanak le nem veszünk fel új tagot.
2. Új tag felvételére akkor van lehetőség ha a jelentkezőt legalább 2 teljesjogú tag ajánlja. Majd a soron következő közgyűlésen a tagjelölt megjelenik és a jelentkezőt a közgyűlésen megjelent teljesjogú tagság kétharmados többséggel teljesjogú taggá választhatja. Ezután kitölti a jelentkezési lapot majd befizeti a tagdíjat és teljesjogú taggá válik."



Amennyiben bármilyen kérdésed van szívesen válaszolunk.

Szia mit csilaljak? nem ismer engem ittend senki és tag akarok lenni!
Naplózva
izs-49
Globális moderátor
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2111



WWW E-mail
« Válasz #2 Dátum: 2008. február 08. - 07:32:31 »


Szia mit csilaljak? nem ismer engem ittend senki és tag akarok lenni!

Először is legyél aktív a fórumon. Van "fórumtagok bemutatkozása", hozzászólsz az írásokhoz, kérdezel ha van mit, esetleg segítesz ha másoknak olyan kérdése van amit te tudsz megválaszolni, leírod milyen géped/id vannak vagy milyeneket szeretnél. Így szép lassan a Tagság is megismer téged és te is megismered a tagságot. Majd esetleg akivel már PM levelezést vagy telefonos párbeszédeket is folytatsz azt meghívod magadhoz játszani vagy ő meghív téged magához. Ezekután már valószínű sokan ismerni fognak, legalább a netről és nem lesz akadály a két Tag ajánlásával eljutnod a Közgyűlésre. 


ui: a helyesírásra légyszíves több figyelmet fordíts... :jolvanjol:
Naplózva

IZSten veletek. 
'63 SQUARE HEAD '77 LOST WORLD '78 KISS '91 T2 '92 BLACK ROSE '92 ADDAMS GOLD '92 CREATURE '92 FISH TALES '92 Dr.WHO '92 SW '93 INDY '94 GnR '95 TOM '95 CONGO '95 AFM '96 SAFE CRACKER '96 SCARED STIFF '97 MEDIEVAL MADNESS '97 CIRQUS VOLTAIRE '98 MONSTER BASH '08 SHREK
Szimi
Ball 1 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 46



E-mail
« Válasz #3 Dátum: 2009. május 06. - 18:17:06 »

Kicsit halott ez a téma.
Ennyire nem akar senki jelentkezni, vagy ennyire nehéz belkerülni?

Szóval én bátortalanul pályáznék egyet, ha lehetne.
Lehet?
Naplózva

Blak Knight 2000 "Azért jó, hogy idehozod azt a szart, mert olcsó, kicsi, nem zajos és f@szán működik!"
Tyutyu
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2341


Dr. Zaccaria


WWW E-mail
« Válasz #4 Dátum: 2009. május 06. - 18:21:39 »

Természetesen. Az elnök által leirtak alapján lehetséges.
Kicsit nehéz bekerülni, de ennek komolyabb okai vannak - majd egyszer elmeséljük.
Naplózva




"A Zaccaria név megint szép lesz, méltó régi nagy híréhez !"
Szimi
Ball 1 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 46



E-mail
« Válasz #5 Dátum: 2009. május 06. - 19:03:27 »

Természetesen. Az elnök által leirtak alapján lehetséges.
Kicsit nehéz bekerülni, de ennek komolyabb okai vannak - majd egyszer elmeséljük.
OK, akkor lapátolok és bőszen zaklatom a tagokat PM-ben  :gepel:
Naplózva

Blak Knight 2000 "Azért jó, hogy idehozod azt a szart, mert olcsó, kicsi, nem zajos és f@szán működik!"
HEAD
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2739



E-mail
« Válasz #6 Dátum: 2009. május 06. - 19:26:27 »

Természetesen. Az elnök által leirtak alapján lehetséges.
Kicsit nehéz bekerülni, de ennek komolyabb okai vannak - majd egyszer elmeséljük.
OK, akkor lapátolok és bőszen zaklatom a tagokat PM-ben  :gepel:

Helyes , indulásnak mindenképpen jó az irány !
Naplózva


   LET THERE BE PINBALL !
Lang
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1746



E-mail
« Válasz #7 Dátum: 2009. május 06. - 23:00:52 »

Természetesen. Az elnök által leirtak alapján lehetséges.
Kicsit nehéz bekerülni, de ennek komolyabb okai vannak - majd egyszer elmeséljük.
OK, akkor lapátolok és bőszen zaklatom a tagokat PM-ben  :gepel:

Hát jó sok aktivitást kívánok! ;)
Naplózva

  Nem tündérke,a kívánság az kívánság!Úgyhogy térdelj le szépen!!!!
HighSpeed
Insert Coin
*
Offline Offline

Hozzászólások: 10


E-mail
« Válasz #8 Dátum: 2009. október 21. - 14:47:47 »

Hello,

mit kell tenni, hogy tag lehessek? Saját flipperem csak 1 van, rendszeresen olvasom a fórumot, hozzászólok. Mit tegyek még?

Köszönöm!
Naplózva
Liti
Adminisztrátor
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2302



WWW E-mail
« Válasz #9 Dátum: 2009. október 21. - 14:56:33 »

Hello,

mit kell tenni, hogy tag lehessek? Saját flipperem csak 1 van, rendszeresen olvasom a fórumot, hozzászólok. Mit tegyek még?

Köszönöm!



Quote
Először is legyél aktív a fórumon. Van "fórumtagok bemutatkozása", hozzászólsz az írásokhoz, kérdezel ha van mit, esetleg segítesz ha másoknak olyan kérdése van amit te tudsz megválaszolni, leírod milyen géped/id vannak vagy milyeneket szeretnél. Így szép lassan a Tagság is megismer téged és te is megismered a tagságot. Majd esetleg akivel már PM levelezést vagy telefonos párbeszédeket is folytatsz azt meghívod magadhoz játszani vagy ő meghív téged magához. Ezekután már valószínű sokan ismerni fognak, legalább a netről és nem lesz akadály a két Tag ajánlásával eljutnod a Közgyűlésre.


Naplózva
pintakker
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1493


E-mail
« Válasz #10 Dátum: 2009. október 21. - 16:30:10 »

"Gyerekek türelem rózsát terem!Illetve jelen esetben tagságot!"
Csak hogy Langhorn mondatát idézzem  :mosoly:
Naplózva

Rokkó, a rumos rabló rácsapott egy ragyogó drágakő rakományra, de rettentő rémesen ráfaragott :D :D
Liti
Adminisztrátor
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2302



WWW E-mail
« Válasz #11 Dátum: 2009. október 21. - 16:46:31 »

"Gyerekek türelem rózsát terem!Illetve jelen esetben tagságot!"
Csak hogy Langhorn mondatát idézzem  :mosoly:

Pontosan. és aki azt gondolná hogy ez egy zárt klub az a maga is láthatja hogy szépen (lassan) gyarapszik a tagok köre.... Türelem...  :mosoly:
Naplózva
janikajanika
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 617



E-mail
« Válasz #12 Dátum: 2009. október 21. - 20:25:03 »

jaja        , lehet már tudni mikor fog gyarapodni a létszám ?
Naplózva

Akad 1-2 gép ha nagyon körülnézek .
evertonian1972
Egyesületi Tag
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 396



E-mail
« Válasz #13 Dátum: 2009. október 21. - 20:47:55 »

Hello,

mit kell tenni, hogy tag lehessek? Saját flipperem csak 1 van, rendszeresen olvasom a fórumot, hozzászólok. Mit tegyek még?

Köszönöm!



Quote
Először is legyél aktív a fórumon. Van "fórumtagok bemutatkozása", hozzászólsz az írásokhoz, kérdezel ha van mit, esetleg segítesz ha másoknak olyan kérdése van amit te tudsz megválaszolni, leírod milyen géped/id vannak vagy milyeneket szeretnél. Így szép lassan a Tagság is megismer téged és te is megismered a tagságot. Majd esetleg akivel már PM levelezést vagy telefonos párbeszédeket is folytatsz azt meghívod magadhoz játszani vagy ő meghív téged magához. Ezekután már valószínű sokan ismerni fognak, legalább a netről és nem lesz akadály a két Tag ajánlásával eljutnod a Közgyűlésre.



Sziasztok.
Én is szeretnék az Elsö Magyar Flipperklub tagja lenni.
Sajnos még csak 1 gépem van de elindultam a "lejtőn".
Remélem mielöbb felvesztek a tagok közé.
Naplózva

Locomotion
pintakker
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1493


E-mail
« Válasz #14 Dátum: 2009. október 21. - 21:20:17 »

Én is várok arra!!De ahhoz nagyon de nagyon sok idő kell és türelem! Én személy szerint ha kell 10 évet is várok, de mindenképpen tenni akarok azért hogy bejussak  ;)  :mosoly:
Naplózva

Rokkó, a rumos rabló rácsapott egy ragyogó drágakő rakományra, de rettentő rémesen ráfaragott :D :D
emfkfan
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1815


amatör flipper függő


WWW E-mail
« Válasz #15 Dátum: 2009. október 21. - 21:31:05 »

én gondolkodok rajta, de sztem én megleszek külső szemlélőként ;)
Naplózva

https://soundcloud.com/zogan/metallica-master-of-puppets

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)
HEAD
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2739



E-mail
« Válasz #16 Dátum: 2009. október 21. - 22:14:53 »

Kedves evertonian és pintakker!

Izs által már korábban leírtakat annyival egészíteném ki , hogy sok önzetlen munka az egyesületnek és személyes ismeretségek kialakítása. Nem lehetetlen , van akinek már akár 1 év alatt is összejön. Eddig azt látjuk , hogy tagok szeretnétek lenni , de arról nem írtok , hogy miért és , hogy miben tudnátok az egyesületet támogatni.
Egyébként nyitottak vagyunk rá , de óvatos duhajok. Aktív tagokra van szükségünk  , nem a tagsági díjra fáj a fogunk.
Naplózva


   LET THERE BE PINBALL !
pintakker
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1493


E-mail
« Válasz #17 Dátum: 2009. október 21. - 22:39:42 »

Persze ez természetes!!
De én azért is mondtam ha kell várok éveket,mer azért annyi idő alatt már biztos meg ismerkedek sok emberrel,meg ahhoz azért idő kell hogy az ember felmérje hogy miben és milyen formában tud hozzá járulni 100%ban az egyesület munkájához, az önzetlen segítséget meg akármikor ha olyan van akkor meg lehet oldani  :mosoly: 
Én azért meg próbálok minden tőlem telhetőt meg tenni hogy sikerüljön  ;)  :mosoly:
További szép estét mindenkinek
Üdv
Takker
Naplózva

Rokkó, a rumos rabló rácsapott egy ragyogó drágakő rakományra, de rettentő rémesen ráfaragott :D :D
HEAD
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2739



E-mail
« Válasz #18 Dátum: 2009. október 21. - 22:42:23 »

Mindenképpen jó hozzáállás! :jolvanjol:
Naplózva


   LET THERE BE PINBALL !
Zsifi
Egyesületi Tag
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 720



WWW E-mail
« Válasz #19 Dátum: 2009. október 21. - 23:37:51 »

Persze ez természetes!!
De én azért is mondtam ha kell várok éveket,mer azért annyi idő alatt már biztos meg ismerkedek sok emberrel,meg ahhoz azért idő kell hogy az ember felmérje hogy miben és milyen formában tud hozzá járulni 100%ban az egyesület munkájához, az önzetlen segítséget meg akármikor ha olyan van akkor meg lehet oldani  :mosoly: 
Én azért meg próbálok minden tőlem telhetőt meg tenni hogy sikerüljön  ;)  :mosoly:
További szép estét mindenkinek
Üdv
Takker

Ezt egy jövő évi ki- és bepakolásnál bizonyíthatod is..)))) :dance
Naplózva

üdv motoros / Zsifi
Lang
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1746



E-mail
« Válasz #20 Dátum: 2009. október 22. - 01:38:39 »

Menet közben meg lett az 1000. hozzászólásom  ;D  :banan: !
Most olvasom ezt a topicot,és arra gondoltam átnézem a felhasználok listáját,illetve a fórum statisztikát.Azt az érdekességet állapítottam meg,hogy 2005.07.07 regisztráltam.Előttem 37 fórumozó reggelt de ebből csak 11 maradt meg akik a mai napig látogatják az oldalt! :futyul Ebben többnyire tagok vagy extagok vannak illetve 1-2 fórumozó....
Statisztika:Jelen pillanatban a top 10 hozzászólásoknál a 9. helyen vagyok alig lemaradva pár hozzászólással Marcipa mögött.
Top téma indításban szintén alig Marcipa mögött a 8. helyen.Valamint a fórumon legtöbbet tartózkodok közt a 6. helyen pár óra lemaradással M.I.N.I mögött 16nap 18óra 18perccel.Ha minden igaz jóban vagyok mindenkivel így mindenkihez "szabad bejárásom van"flipper ügyben  :jolvanjol: .Próbálok folyamatosan illeszkedni a "csapathoz",persze ez nem mindig sikerül.Lehetőségeim szerint próbálok a flipper klubnak segíteni!Én a játék tudásommal kerültem anno a tiszteletbeli tagok közé,akkor még volt erre lehetőség.A 2006-os VB-re kellett összehozni a csapatot,mert még foghijjas volt.Egy versenyt szerveztek az akkor még Gold Crownban,amit megnyertem.Természetesen kerestem az akkori tagokat,hogy megismerjenek stb-stb.Szóval nem egyszerű de ahogy pl:Salának,Ateenak,Motorosnak lassan sikerül akkor nektek is sikerülni fog!!!!!! :jolvanjol:
Keressétek a tagokkal való megismerkedések lehetőségét,ha esemény van gyertek segítsetek,ha rendezvény van hirdessétek velünk együtt,ha verseny van akár külföldön is és van lehetőséged gyere velünk,ha pakolni kell fogd meg a munka végét stb.!
Sok sikert leendő tagjelöltek!!!!!

Üdv Mindenkinek:Langhorn
Naplózva

  Nem tündérke,a kívánság az kívánság!Úgyhogy térdelj le szépen!!!!
Zsifi
Egyesületi Tag
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 720



WWW E-mail
« Válasz #21 Dátum: 2009. október 22. - 07:33:50 »

Igen jól írja Lang....ahogy nekünk is úgy néz ki, megérik a gyümölcs..))
Viszont az biztos, hogy én pl észre sem vettem, hogy mennyi idő ment már el a regelés és a (talán) bekerülés között.
Jól érzem itt magam, így szinte elszáll az idő és nem az számít, hogy mennyi "munka" van ebben.
Ha valóban érdekel a tagság nem számít, hogy nehéz...

Lang: nagyon ráérsz... :beer:
Naplózva

üdv motoros / Zsifi
evertonian1972
Egyesületi Tag
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 396



E-mail
« Válasz #22 Dátum: 2009. október 22. - 17:30:12 »

Kedves evertonian és pintakker!

Izs által már korábban leírtakat annyival egészíteném ki , hogy sok önzetlen munka az egyesületnek és személyes ismeretségek kialakítása. Nem lehetetlen , van akinek már akár 1 év alatt is összejön. Eddig azt látjuk , hogy tagok szeretnétek lenni , de arról nem írtok , hogy miért és , hogy miben tudnátok az egyesületet támogatni.
Egyébként nyitottak vagyunk rá , de óvatos duhajok. Aktív tagokra van szükségünk  , nem a tagsági díjra fáj a fogunk.
Üdv.
Azért szeretnék tag lenni hogy jobban megismerjem ezt a játékot a nálam jobban hozzáértöktöl.
Mint irtam kamaszkoromban nagy flipperörült voltam és szerintem retro korszakát éli nálam ez a dolog
 müszakilag nem értek a gépekhez de tanulékony vagyok és mivel rendelkezek már egy géppel muszály is lesz okosodni ezen a téren.
A ranglétra alján kell kezdeni ezzel tisztában vagyok és szivesen segitenék pakolászni a gépeket egy-egy rendezvényen.Mivel sokat járok europában és az országban gépeket felkutatni se lenne hülyeség.
Sajnos önhibámon kivül az idén nem jutottam el a találkozora de jövöre nem fogom kihagyni.
Türelmes vagyok és kivárom a sorom.
Üdv.
Evertonian1972
Naplózva

Locomotion
pintakker
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1493


E-mail
« Válasz #23 Dátum: 2009. október 22. - 17:40:08 »

Akkor legyünk együtt türelmesek és segítő készek  ;)  ;D
Naplózva

Rokkó, a rumos rabló rácsapott egy ragyogó drágakő rakományra, de rettentő rémesen ráfaragott :D :D
evertonian1972
Egyesületi Tag
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 396



E-mail
« Válasz #24 Dátum: 2009. október 22. - 17:45:25 »

Akkor legyünk együtt türelmesek és segítő készek  ;)  ;D
:jolvanjol: ;D
Naplózva

Locomotion
atee
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 682



E-mail
« Válasz #25 Dátum: 2009. október 22. - 18:36:20 »

Én nagyjából egy éve csatlakoztam a fórumra. Akkor még nem is az volt a szándékom, hogy klub tag legyek. Bevillant, hogy flippert szeretnék régóta és ide találtam.
Aztán elkezdtem az ismerkedést, puhatolózást. Elég aktív is voltam. Több tagot ismertem meg személyesen. Mondhatni jött magától, hogy már jelölt vagyok.
Egyáltalán nem lehetetlen a dolog.
Egyszerűen ez egy jól működő rendszer. Heréket nem tartanak. Hosszútávon ez biztosítja a klub komolyságát.
Jó így ahogy van. Akik át mennek a rostán azok nagy valószínűséggel nagyon hosszú időre tagok is maradnak.
Egyébként ugyan annyi segítséget kap az is aki nem tag. Kitartás!
Naplózva

Rocky (Gottlieb 1982)
HEAD
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2739



E-mail
« Válasz #26 Dátum: 2009. október 22. - 19:23:46 »

Örülök a hozzászólásodnak atee , ez is bizonyítja számomra , hogy anno jó döntéseket hoztunk.  :beer:
Naplózva


   LET THERE BE PINBALL !
Marcipa
Egyesületi Tag
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1298



WWW E-mail
« Válasz #27 Dátum: 2009. október 22. - 19:33:11 »

Srácok a kitartó pozitív itt lét segíti a klub életet és segít titeket is, hogy taggá válhassatok.
Azért van ez az "időzített" taggá válási lehetőség, hogy érezze mindenki ennek a lehetőségnek az értékét.

Aki itt van közöttünk az tudja értékelni azt amit ez a klub nyújtani tud a tagoknak.

Hajrá és kitartás ;)  :gepel:
Naplózva

[Pinballs:  Getaway, Fish Tales, Black Jack, SWE1 ;) Gone but not forgotten Batman Forever, Super Orbit, Elektra , Mundial, Lap by Lap, Diamond Lady Arcade: MKII
http://www.csokieskave.hu
http://www.mpadesign.hu 
http://www.mpacustom.hu]
pintakker
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1493


E-mail
« Válasz #28 Dátum: 2009. október 22. - 19:42:49 »

Ámen  ;)  :mosoly:
Naplózva

Rokkó, a rumos rabló rácsapott egy ragyogó drágakő rakományra, de rettentő rémesen ráfaragott :D :D
evertonian1972
Egyesületi Tag
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 396



E-mail
« Válasz #29 Dátum: 2009. október 22. - 20:01:36 »

Én nagyjából egy éve csatlakoztam a fórumra. Akkor még nem is az volt a szándékom, hogy klub tag legyek. Bevillant, hogy flippert szeretnék régóta és ide találtam.
Aztán elkezdtem az ismerkedést, puhatolózást. Elég aktív is voltam. Több tagot ismertem meg személyesen. Mondhatni jött magától, hogy már jelölt vagyok.
Egyáltalán nem lehetetlen a dolog.
Egyszerűen ez egy jól működő rendszer. Heréket nem tartanak. Hosszútávon ez biztosítja a klub komolyságát.
Jó így ahogy van. Akik át mennek a rostán azok nagy valószínűséggel nagyon hosszú időre tagok is maradnak.
Egyébként ugyan annyi segítséget kap az is aki nem tag. Kitartás!
Én nekem is "bevillant" hogy flippert szeretnék.Irány a "te barátod - google" és igy találtam ide!
Szerintem én picit elkapkodtam a vásárlást pedig puhatoloztam is és Hentessel is találkoztam beszélgettünk nála és csak pislogtam a gépparkját illetöen.
Szeretnék én is több taggal megismerkedni és nézem hol-mikor lesz vmi rendezvény.
Köszönöm(jük) a biztatást. ;D
Naplózva

Locomotion
huszito
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 306



WWW E-mail
« Válasz #30 Dátum: 2009. október 22. - 20:19:59 »

atee padavan helyesen szolt :beer:
Naplózva

Marcipa
Egyesületi Tag
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1298



WWW E-mail
« Válasz #31 Dátum: 2009. október 22. - 20:29:31 »


Szeretnék én is több taggal megismerkedni és nézem hol-mikor lesz vmi rendezvény.
Köszönöm(jük) a biztatást. ;D

a nyilt rendezvény jövőre lesz egy hasonló kaliberű-

amikor a tagok találkoznak az picit más ;)
Naplózva

[Pinballs:  Getaway, Fish Tales, Black Jack, SWE1 ;) Gone but not forgotten Batman Forever, Super Orbit, Elektra , Mundial, Lap by Lap, Diamond Lady Arcade: MKII
http://www.csokieskave.hu
http://www.mpadesign.hu 
http://www.mpacustom.hu]
HighSpeed
Insert Coin
*
Offline Offline

Hozzászólások: 10


E-mail
« Válasz #32 Dátum: 2009. október 23. - 19:22:53 »

Ti aztán komolyan nyomjátok! Várólista meg minden... De hát ti tudjátok, érdemes keresnem egy másik flipperes egyesületet?
Elég elfoglalt vagyok kevés a szabad időm, itthon flipperezek, meg néha olvasom a fórumot. Pártoló tagság van? mennyibe kerül?
köszönöm
Naplózva
Zsifi
Egyesületi Tag
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 720



WWW E-mail
« Válasz #33 Dátum: 2009. október 23. - 19:34:02 »

Ti aztán komolyan nyomjátok! Várólista meg minden... De hát ti tudjátok, érdemes keresnem egy másik flipperes egyesületet?
Elég elfoglalt vagyok kevés a szabad időm, itthon flipperezek, meg néha olvasom a fórumot. Pártoló tagság van? mennyibe kerül?
köszönöm

Ezek alapján inkább tagja akarsz lenni az egyesületnek és nem részese......
Naplózva

üdv motoros / Zsifi
atee
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 682



E-mail
« Válasz #34 Dátum: 2009. október 23. - 19:46:42 »

Ti aztán komolyan nyomjátok! Várólista meg minden... De hát ti tudjátok, érdemes keresnem egy másik flipperes egyesületet?
Elég elfoglalt vagyok kevés a szabad időm, itthon flipperezek, meg néha olvasom a fórumot. Pártoló tagság van? mennyibe kerül?
köszönöm

Komolytalanul nem is lehetne Ilyen színvonalas rendezvényeket szervezni.
Másik klub vagy hasonló nincs egyelőre. Nem is gondolom, hogy ilyen kis közösségnek többre lenne igénye.
Itt szinte mindenki elfoglalt ember. Senkinek sem a Klub a fő foglalkozása.
Pártoló tagságról még nem hallottam.
Tény, hogy a bekerülés az nem a jelentkezési ív kitöltése után automatikus.
Olvass itt picit vissza és ha kedved, energiád van hozzá akkor meg fogod találni az utadat, hogy tag legyél.
Naplózva

Rocky (Gottlieb 1982)
Oldalak: [1] 2 Fel Nyomtatás 
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  Az Első Magyarországi Flipper Klub  |  Tag felvétel  |  Topic: Tagfelvétel « előző következő »
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 2.0.19 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!