Első Magyar Flipperklub Fórum
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024. április 20. - 14:02:04

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:     Részletes kereső
Hungarian Pinball Open & Arcadia kiállítás -  2016 November 18-20.

http://www.flipperklub.hu/forum/index.php?topic=18252.0

51497 Hozzászólás 1421 Témában írta 495 Felhasználó
Legújabb tag: netchan
* Főoldal Súgó Bejelentkezés Regisztráció
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  Az Első Magyarországi Flipper Klub  |  Fórumtagok bemutatkozása  |  Topic: emfkfan « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: emfkfan  (Megtekintve 4914 alkalommal)
emfkfan
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1815


amatör flipper függő


WWW E-mail
« Dátum: 2008. szeptember 28. - 22:55:50 »

nos eljött az ideje, hogy én is bemutatkozzak :)

becses nevem lászló. Imre lászló.   :mrgreen:

1981.6.12-én láttam meg a napvilágot a 12.kerületben.  amikor először találkoztam flipperrel 12 éves (1993-mat írtunk akkor) voltam. ez így teljesen nem igaz, hisz az első igazi flipperélményem az az volt, amikor 11 évesen az orrom előtt csomagoltak ki egy t2-t a dobozából a kedvenc ex törzshelyemen(azóta megszünt). ( az első flipper, amin játszottam egy dracula volt, ami az első játékra megfogott. egyszerűen franatikus gép , magával ragadja az embert. aztán idővel jöttek ki a jobbnál jobb flipperek. ( indy, tz judge dredd), és azon kaptam magam, hogy ez sokkal jobb időtöltés, mint például a videójátékok. megmerem kockáztatni, hogy ennek köszönhetem igazán, hogy nem szoktam rá a nyerőgépekre az idő múlásával. a flipper számomra a reflexek megtornáztatása, ugyanis, egy bizonyos szinten jó reflex is szükségeltetik, hogy pályán tartsd a golyókat.ami a kedvenc flippereimet illeti:a film témákkal kapcsolatos flippereket jobban szeretem, mint a más témákat ( kivétel a hs2 scared stiff monster bash, medieval madness, sry, ha maradt ki valami de sok gép van ami még ide tartozik), mivel filmőrült vagyok így érthető is szerintem.

jelenleg nincs még masinám, de idővel remélem majd bepótolhatom eme hiányosságot :)


hát tömören röviden ennyit rólam :)
Naplózva

https://soundcloud.com/zogan/metallica-master-of-puppets

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)
Recon
Guest


E-mail
« Válasz #1 Dátum: 2008. szeptember 28. - 23:02:38 »

hat akkor "udv a forumon"  :)

...amikor 11 évesen az orrom előtt csomagoltak ki egy t2-t a dobozából a kedvenc ex törzshelyemen(azóta megszünt)...

neked 11 evesen torzshelyed volt? akkor asszem en keson ero tipus voltam...
Naplózva
Liti
Adminisztrátor
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2302



WWW E-mail
« Válasz #2 Dátum: 2008. szeptember 28. - 23:38:34 »

hat akkor "udv a forumon"  :)

...amikor 11 évesen az orrom előtt csomagoltak ki egy t2-t a dobozából a kedvenc ex törzshelyemen(azóta megszünt)...

neked 11 evesen torzshelyed volt? akkor asszem en keson ero tipus voltam...

nekem is volt. csak nem söröztem hanem fagyiztam és flippereztem  ;D
Naplózva
emfkfan
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1815


amatör flipper függő


WWW E-mail
« Válasz #3 Dátum: 2008. szeptember 29. - 00:46:37 »

hat akkor "udv a forumon"  :)

...amikor 11 évesen az orrom előtt csomagoltak ki egy t2-t a dobozából a kedvenc ex törzshelyemen(azóta megszünt)...

neked 11 evesen torzshelyed volt? akkor asszem en keson ero tipus voltam...

volt igen jó kis hely volt ( vico székház melletti kis utcában :)
Naplózva

https://soundcloud.com/zogan/metallica-master-of-puppets

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)
HEAD
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2739



E-mail
« Válasz #4 Dátum: 2008. szeptember 29. - 07:18:06 »

üdv a fórumon  :mosoly:
Naplózva


   LET THERE BE PINBALL !
Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  Az Első Magyarországi Flipper Klub  |  Fórumtagok bemutatkozása  |  Topic: emfkfan « előző következő »
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 2.0.19 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!