Első Magyar Flipperklub Fórum
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024. április 26. - 05:13:03

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:     Részletes kereső
Hungarian Pinball Open & Arcadia kiállítás -  2016 November 18-20.

http://www.flipperklub.hu/forum/index.php?topic=18252.0

51497 Hozzászólás 1421 Témában írta 495 Felhasználó
Legújabb tag: netchan
* Főoldal Súgó Bejelentkezés Regisztráció
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  Az Első Magyarországi Flipper Klub  |  Fórumtagok bemutatkozása  |  Topic: pinballpeter « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: pinballpeter  (Megtekintve 7342 alkalommal)
pinballpeter
Ball 1 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 25



E-mail
« Dátum: 2008. november 10. - 01:05:18 »

Üdv mindenkinek a becenevem pinballpeter :) és szívem repdes hogy kis hazánkba még mindig él a csörgő csattogó monstrumok iránti szeretet!S örülök hogy van ilyen fórum!23 éves vagyok s a legelső 4.tipúsú találkozásom a flipperekkel kb 7-8 évesen történt,mikor apám lement a közeli csehóba sörözni s magával vitt.Emlékszem hogy vagy 2ft-sal vagy 10ft-sal ment.Már akkor is elég magas voltam s í gy a pályát elég jól betudtam mérni,persze azt nem felejtem el hogy apuka egy két stampó után beszált és órákig nyomtuk:)Persze a gép nevére nem emlékszem hisz oly rég történt.Majd 1994,1998 közötti időszakom volt az az idő mikor állandóan a játéktermekbe lógtam.Itt kapcsolatba voltam az Arcade gépekkel is de a Flipper mindig jobban vonzott.Ha a haverral volt egy huszasunk akkor képesek voltunk órákat gyalogolni hogy csak játszunk egyet,szóval eszméletlen pénzmennyiséget eljátszottunk mindig.
Nem voltam profi és nem is vagyok de tudom hogy jól játszottam mert egy pár helyi nagymenőnek néha sikerült megdönteni a rekordját.Na ami nagykedvencem volt az a focivilágbajonokságos gép s valami Snopy kutya volt rajta (azért nem tudom a pontos nevét mert pont nincs Pinmame a gépen:( ) na azon rengeteget játszottam.Na jöjjenek azok amelyekre emlékszek ,s Top sorrendebe:Indiana Jones ,Star Trek ,Demolation Man,Adams Family,Twilight zone,Gun's and Roses,Jurassic Park,No Fear,valami zöld szörnyes, kb ennyire emlékszek meg arra hogy az Adams Family dallamát mindig dúdoltuk hazafele:).Ja meg még arra hogy mikor elszöktem otthonról a terembe anyuka utánam jött s hazáig jól de nagyon jól elnáspágolt.(1hónap kihagyásom volt).Ahogy teltek az idők ugy múltak a flipperek is mivel felváltották őket a pénznyerők:( ,s így én is megfeledkeztem róluk.Kb másfél éve kapott el újra az ihlett s azóta bármikor ha találok egy gépet akkor mindig játszok vele.Sajnos még saját gépem nincs de míg élek befogok szerezni egyet.A közelembe csak egy Yunkjard van de még mindig jobb mint a semmi azt szoktam tologatni.Elég jó állapotba van s 100pénz=5ballon,300pénz=4credits:).A Pinmame az alap azt állandóan nyúzom jobban csípem mint az akciójátékokat,s szerencsémre adatik egy PSP-m amivel bárhol tudok flipperezni ,(számvitel gyakorlaton a legjobb).A játék neve Williams Collection Pinball hall of fame ,van benne:TAXI(kedvenc),Gorgar,jivetime,Pinbot,Sorcerer,Black Knight,Funhouse(kedvenc),Whirlwind(kedvenc).Na hát ennyit magamról mert már késő van,Na üdv mindenkinek(Ja mostanába az asszonyt is vinni szoktam magammal flipperezni,hagy szokja:)))))))
Naplózva
izs-49
Globális moderátor
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2112



WWW E-mail
« Válasz #1 Dátum: 2008. november 10. - 06:24:28 »

Üdv a fórumon!
Jókor csatlakoztá a fórumral, ha jössz a rendezvényre lesz egy-két régi kedvenced is amivel élőben is tudsz majd játszani.
Naplózva

IZSten veletek. 
'63 SQUARE HEAD '77 LOST WORLD '78 KISS '91 T2 '92 BLACK ROSE '92 ADDAMS GOLD '92 CREATURE '92 FISH TALES '92 Dr.WHO '92 SW '93 INDY '94 GnR '95 TOM '95 CONGO '95 AFM '96 SAFE CRACKER '96 SCARED STIFF '97 MEDIEVAL MADNESS '97 CIRQUS VOLTAIRE '98 MONSTER BASH '08 SHREK
TOM
Ball 1 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 49


WWW E-mail
« Válasz #2 Dátum: 2008. november 10. - 10:47:28 »

Hali!

Üdv köztünk.  ;)

"volt az a focivilágbajonokságos gép s valami Snopy kutya volt rajta" - World Cup Soccer
"valami zöld szörnyes" - Creature from the Black Lagoon

azért, hogy pinmame-ban meglegyen majd  :D
Naplózva
Recon
Guest


E-mail
« Válasz #3 Dátum: 2008. november 10. - 10:49:00 »

welcome  :jolvanjol: :jolvanjol: :jolvanjol:
Naplózva
HEAD
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2739



E-mail
« Válasz #4 Dátum: 2008. november 10. - 11:27:12 »

üdv a csapatban  :beer:
Naplózva


   LET THERE BE PINBALL !
Marcipa
Egyesületi Tag
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1298



WWW E-mail
« Válasz #5 Dátum: 2008. november 10. - 12:11:54 »

érezd magad jól a csapatban  :dance
Naplózva

[Pinballs:  Getaway, Fish Tales, Black Jack, SWE1 ;) Gone but not forgotten Batman Forever, Super Orbit, Elektra , Mundial, Lap by Lap, Diamond Lady Arcade: MKII
http://www.csokieskave.hu
http://www.mpadesign.hu 
http://www.mpacustom.hu]
Senor
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2334


Senorland


WWW E-mail
« Válasz #6 Dátum: 2008. november 10. - 14:29:11 »

Na üdv...  :beer:
Naplózva
Liti
Adminisztrátor
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2302



WWW E-mail
« Válasz #7 Dátum: 2008. november 21. - 11:59:04 »

Üdv :)
Naplózva
vpety
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1109

Pinball fanatic


E-mail
« Válasz #8 Dátum: 2008. november 22. - 11:59:04 »

Üdv itt közöttünk!  :beer: Valami hasonló felhasználó nevet, mint a Tiéd én is használtam régebben, szal névrokonok volnánk  ;D

üdv: vpety
Naplózva

"It will never work!"
Sanch
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 319


E-mail
« Válasz #9 Dátum: 2008. november 23. - 11:59:04 »

Off: Egyre több az időutazó. Én is írok valami 2-3 éves topicba valamit.

On: Üdv köztünk pinballpeter  :banan: :futyul :gepel:!

--
S
Naplózva

Flipper kisasztal.
SOUNDS
Ball 2 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 90



E-mail
« Válasz #10 Dátum: 2008. november 24. - 11:59:04 »

Üdv Néked az Észak-kelet Magyarországi régióban  :P
Naplózva

It was also one of the first games to feature a "Wizard Mode", called "The King's Ransom". - S. R. :-X
Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  Az Első Magyarországi Flipper Klub  |  Fórumtagok bemutatkozása  |  Topic: pinballpeter « előző következő »
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 2.0.19 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!