Első Magyar Flipperklub Fórum
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024. március 28. - 23:45:15

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:     Részletes kereső
Hungarian Pinball Open & Arcadia kiállítás -  2016 November 18-20.

http://www.flipperklub.hu/forum/index.php?topic=18252.0

51496 Hozzászólás 1421 Témában írta 495 Felhasználó
Legújabb tag: netchan
* Főoldal Súgó Bejelentkezés Regisztráció
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  Az Első Magyarországi Flipper Klub  |  Fórumtagok bemutatkozása  |  Topic: Szimi « előző következő »
Oldalak: [1] 2 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Szimi  (Megtekintve 36441 alkalommal)
Szimi
Ball 1 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 46



E-mail
« Dátum: 2009. április 29. - 12:18:52 »

Sziasztok

Újabb kopasz a fedélzeten...

A nejem szerint elmebeteg vagyok, de szerintem ezzel Ti is így álltok otthon... Jó társaságban leszek itt a zártosztályon.

A történetem röviden:
Az első csemetém júliusban születik. Mint jó apa meg kel adjak neki mindent, ami az én életemből sajnos kimaradt. Ilyen lesz a rakás Lego, villanyvasút, autó-versenypálya és természetesen a flipper. (jó, hogy jön a kölök - mindent meg tudok magyarázni vele  :mosoly:)
Ennek okán a ma este végre hazahozom életem első gépét - valószínűleg nem az utolsót. Black Knight 2000.

Remélhetőleg mire a fiam felnő rendbe tudom majd hozni annyira, hogy akár játszani is lehessen majd vele. Ugyanis jelen pillanatban a gép totál használhatatlan.
Az eladó srác - akire egy rossz szavam nem lehet! - ugyan válltig állítja, hogy csak kis kontakt hibái vannak, de ha én lennék az eladó, akkor én is ezt mondanám.

Az asszony az egészre csak ennyit mondott:
"Azért jó, hogy idehozod azt a szart, mert olcsó, kicsi, nem zajos és f@szán működik!"  :balkta
Valahogy a nők olyan bosszantóan racionálisak ilyen kérdésekben...

Szóval ma én is elindulok azon a lejtőn, amin az itteni tagok nagyrésze már jóideje csúszik lefelé. Végülis jobb ez a fajta elmebaj, mint a sertésinfluenza...

Ha már itt tartunk:
Arra gondltam, hogy nyitnék egy topic-ot a gép rendbehozatalával/felújításával kapcsolatban. Mivel csak egy lelkes amatőr vagyok, ezért minden bizonnyal sok kérdésem lesz. Az itt felgyülemlett agyzsír a későbbiekben akár más hozzám hasonló ambiciózus, de tök tudatlan kopasznak is a hasznára lehet majd.
Valaki tudna segíteni, hogy hol lenne a legjobb helyen a topic?

uff

Szimi
Naplózva

Blak Knight 2000 "Azért jó, hogy idehozod azt a szart, mert olcsó, kicsi, nem zajos és f@szán működik!"
hokuszpk
Guest


E-mail
« Válasz #1 Dátum: 2009. április 29. - 12:24:57 »

Üdv a fedélzeten !

az ilyen javítgatós / felujításos topicokat a "szervizelés"  részleg megfelelő alfejezetébe szokás rakni, a te esetedben ide:

http://flipperklub.hu/forum/index.php?board=48.0
Naplózva
atee
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 682



E-mail
« Válasz #2 Dátum: 2009. április 29. - 12:27:10 »

Üdv közöttünk :) Jó helyen vagy.
Naplózva

Rocky (Gottlieb 1982)
Santa
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 826


Törzsfőnök


WWW E-mail
« Válasz #3 Dátum: 2009. április 29. - 12:28:02 »

Helló! :beer:
Naplózva

Első Magyar Törzsasztal
Marcipa
Egyesületi Tag
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1298



WWW E-mail
« Válasz #4 Dátum: 2009. április 29. - 12:43:30 »

HAli, fog ez menni ;)
Naplózva

[Pinballs:  Getaway, Fish Tales, Black Jack, SWE1 ;) Gone but not forgotten Batman Forever, Super Orbit, Elektra , Mundial, Lap by Lap, Diamond Lady Arcade: MKII
http://www.csokieskave.hu
http://www.mpadesign.hu 
http://www.mpacustom.hu]
Szimi
Ball 1 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 46



E-mail
« Válasz #5 Dátum: 2009. április 29. - 12:47:44 »

Üdv a fedélzeten !

az ilyen javítgatós / felujításos topicokat a "szervizelés"  részleg megfelelő alfejezetébe szokás rakni, a te esetedben ide:

http://flipperklub.hu/forum/index.php?board=48.0


Köszi!

Basszus...
Két napja olvasom a fórumot, nehogy valami baromsággal kezdjek be - aztán mégis sikerült megszülnöm a spanyolviaszt...
Mentségemre legyen mondva, hogy szerintem ez a "szervizelés" topic csak a regisztráltaknak jelenik meg, én meg a regisztráció elnyerése után azonnal rohantam bemutatkozni - nem néztem, hogy milyen új témák lettek elérhetőek.

No megyek is olvasgatni...
Naplózva

Blak Knight 2000 "Azért jó, hogy idehozod azt a szart, mert olcsó, kicsi, nem zajos és f@szán működik!"
Recon
Guest


E-mail
« Válasz #6 Dátum: 2009. április 29. - 12:53:15 »

Udv a forumon!

Szerintem a bemutatkozassal nagyon is jol inditottal. A Bk2k jopofa gep, olvasgass korbe, tobben is felujitottak mar ilyen masinat, a fooldalon egy cikk is van rola.
Mutass majd kepeket rola, meg ird le mik a hibai, fogunk tudni segiteni szerintem.
Az elmebetegseggel pont jo helyre jottel  :mrgreen:

Ez nem az a BK ami nemreg volt hirdetve, fakult kasznival es hanghibakkal?
Naplózva
Senor
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2334


Senorland


WWW E-mail
« Válasz #7 Dátum: 2009. április 29. - 13:04:33 »

Szia Szimi..

"Azért jó, hogy idehozod azt a szart, mert olcsó, kicsi, nem zajos és f@szán működik!" 
Valahogy a nők olyan bosszantóan racionálisak ilyen kérdésekben...

Ez tetszett...  :mrgreen:

Üdv Közöttünk..  :beer:
Naplózva
Szimi
Ball 1 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 46



E-mail
« Válasz #8 Dátum: 2009. április 29. - 13:12:59 »

Udv a forumon!

Szerintem a bemutatkozassal nagyon is jol inditottal. A Bk2k jopofa gep, olvasgass korbe, tobben is felujitottak mar ilyen masinat, a fooldalon egy cikk is van rola.
Mutass majd kepeket rola, meg ird le mik a hibai, fogunk tudni segiteni szerintem.
Az elmebetegseggel pont jo helyre jottel  :mrgreen:

Ez nem az a BK ami nemreg volt hirdetve, fakult kasznival es hanghibakkal?

Sokféle reklámszöveg illene a motyóra, de ha jól láttam a hirdetésekben, akkor ez mindenhol a "kis kontakthibákkal" fajtával futott.

Persze a "hanghiba" is klappolna, mert zene az nincs.
...és a "mechanikus hiba" is áll, mert a pofozók sem mennek
... ja és fakó is.

De innen szép a győzelem
Naplózva

Blak Knight 2000 "Azért jó, hogy idehozod azt a szart, mert olcsó, kicsi, nem zajos és f@szán működik!"
Recon
Guest


E-mail
« Válasz #9 Dátum: 2009. április 29. - 13:16:21 »

akkor szerintem ismerem a gepet valamennyire...
Naplózva
Szimi
Ball 1 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 46



E-mail
« Válasz #10 Dátum: 2009. április 29. - 13:28:53 »

akkor szerintem ismerem a gepet valamennyire...


Este hozom el, addig kérlek ne mondj semmit a motyóról!
Már le van alkudva - ha nagyon benyúltam, akkor úgy jártam. Tanulópénz...
Naplózva

Blak Knight 2000 "Azért jó, hogy idehozod azt a szart, mert olcsó, kicsi, nem zajos és f@szán működik!"
Recon
Guest


E-mail
« Válasz #11 Dátum: 2009. április 29. - 14:00:22 »

ahogy gondolod...
Naplózva
b4rb1
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 146



E-mail
« Válasz #12 Dátum: 2009. április 29. - 14:23:24 »

Pacsi neked!
Naplózva

izs-49
Globális moderátor
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2111



WWW E-mail
« Válasz #13 Dátum: 2009. április 29. - 19:46:29 »

Üdvözöllek az EMFKE Tagsága nevében, itt a fórumon.

Pataky Gergely EMFKE Elnök
Naplózva

IZSten veletek. 
'63 SQUARE HEAD '77 LOST WORLD '78 KISS '91 T2 '92 BLACK ROSE '92 ADDAMS GOLD '92 CREATURE '92 FISH TALES '92 Dr.WHO '92 SW '93 INDY '94 GnR '95 TOM '95 CONGO '95 AFM '96 SAFE CRACKER '96 SCARED STIFF '97 MEDIEVAL MADNESS '97 CIRQUS VOLTAIRE '98 MONSTER BASH '08 SHREK
Zsifi
Egyesületi Tag
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 720



WWW E-mail
« Válasz #14 Dátum: 2009. április 29. - 20:35:46 »

Szia Szimi..

"Azért jó, hogy idehozod azt a szart, mert olcsó, kicsi, nem zajos és f@szán működik!" 
Valahogy a nők olyan bosszantóan racionálisak ilyen kérdésekben...

Ez tetszett...  :mrgreen:

Üdv Közöttünk..  :beer:


Helló!

üdv a zárt osztályon, mely talán nem is kívülről van bezárva..)
Az ilyen asszonyos dumákkal tessék vigyázni, mer a feleségem azonnal szimpatizált a feleségeddel...)
Szóval majd megszokja az asszony...sőt!!! Óriási előnyben vagy, mert a vadiúj gyerek miatt észrevétlenül csempészheted az újabb gépeket befele...)))))
Mond, hogy flipperek között könnyebb a szülés is..hátha beveszi...)))))) :beer: :nevet:
Naplózva

üdv motoros / Zsifi
-SALA-
Guest


E-mail
« Válasz #15 Dátum: 2009. április 29. - 20:53:15 »

Üdv néked!

Hasonló helyztben vagyok mint te,de nekem már 7 hetes a fiam!  :mosoly:
Én is mindent rá fogok!
Persze az első gépet még be fogod magyarázni az asszonynak de a 3. gépet hogyan?pl én a Sokolra fogtam hogy ővé a gépkönyv amit nyomtatok,mert már a másodiknál le vette ha nyomtatok Flipperől valamit akkor az már megvan és a mienk és pénzbe kerül és hangos és helyet foglal meg csak üres nagy doboz...cimű szavakat fogod hallani  ;D !
Sok siker és gépet és szerencsét,ja üdv a lejtön!---> :banan:

-SALA-


Naplózva
Blitz22
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 606



E-mail
« Válasz #16 Dátum: 2009. április 29. - 22:39:45 »

Szia!
Üdv köztünk!
Az asszonykádat ha összezárnánk az enyémmel tuti sokat tudnának beszélni a sok "sz@rról" amit hazahordunk.:) Persze egy idő után hozzászoknak...:D
Naplózva

"Túl gyorsan jön a golyó, ezen a szar gépen megint ragad a kar..."
Gépeim:Fish Tales, Magic Castle, Strange Science, Black Rose, Shaq Attack, Cosmic Flash és egy fél Laser Cue:)
GKO
Egyesületi Tag
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 593



E-mail
« Válasz #17 Dátum: 2009. április 29. - 22:41:36 »

Szia!
Üdv köztünk!
Az asszonykádat ha összezárnánk az enyémmel tuti sokat tudnának beszélni a sok "sz@rról" amit hazahordunk.:) Persze egy idő után hozzászoknak...:D

Ugy latszik, hogy mindenhol hadilabon allnak a gepekkel a holgyek. Foleg a restauralasnal!

Udv a forumon Szimi!
Naplózva
hokuszpk
Guest


E-mail
« Válasz #18 Dátum: 2009. április 30. - 09:09:17 »

Szia!
Üdv köztünk!
Az asszonykádat ha összezárnánk az enyémmel tuti sokat tudnának beszélni a sok "sz@rról" amit hazahordunk.:) Persze egy idő után hozzászoknak...:D

Ugy latszik, hogy mindenhol hadilabon allnak a gepekkel a holgyek. Foleg a restauralasnal!

Udv a forumon Szimi!

hm. a kovetkezo Flipperek ejszakajat ugy kellene szervezni, hogy a holgyeknek legyen valami ismerkedesi lehetoseg. Mar ugyertem, hogy amig mi flipperezunk, addig az oldalbordaknak lenne valami kulonterem, ahol cserelhetnenek meggyespite receptet, kotesmintat egymassal, ilyesmi. Mindenki joljarna  ;D
Naplózva
Tyutyu
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2341


Dr. Zaccaria


WWW E-mail
« Válasz #19 Dátum: 2009. április 30. - 09:37:10 »

Az ötlet jó, de ezt a csajok idáig mindig megoldották ...
Naplózva




"A Zaccaria név megint szép lesz, méltó régi nagy híréhez !"
SOKOL
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 909



E-mail
« Válasz #20 Dátum: 2009. április 30. - 23:54:16 »

Üdv a forumon Szimi!

Sikerült elhoznod a gépet?

SALA: Köszi a gépkönyv nyomtatást!!!


Naplózva

Szimi
Ball 1 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 46



E-mail
« Válasz #21 Dátum: 2009. május 01. - 14:23:20 »

Naszóval...

Azt gondolom asszonykáinkra nem lehet semmi panasz - már ahol még megvan.
Főleg én nem sírhatok. Ő tipikusan az a fajta, aki ha hajnal 6-kor gusztustalan állapotban, egy flipper árát elmulatva, négykézláb hazaérkezem lehúzza a ruháim, lefektet - sőt másnap együttérzően ápolgat.
Van olyan cimborám akinek a neje az ilyen napokra tervezi az össze gyerekes, családi programot  :furesz

Mikor szerdán éjfél tájban kicsi feleségem kb. huszadszor próbált szóba elegyedni velem és én a gépkönyv lapjai között üldögélve huszadszor is csak olyan hülyeséget tudtam válaszolni, hogy:
- hol a f@szomban van az a k@rva 22-es kapcsoló és egyáltán mi a t@k@m az a "left UPF loop end"!!
No, akkor is csak megsimogatta a pocakját, és ennyit mondott:
- gyere Fülöp (mert ez lesz csóri gyerek neve  :P ) elmegyünk aludni, ha jól látom apádat most egy darabig nem fogjuk látni...

A gép megvan.
Azt hiszem kicsit túlbecsültem a képességeimet és erősen alábecsültem a problémát, amit egy ilyen koszvadt, húsz éves hulladék tud jelenteni...

Az első ütés a logisztika volt. Azt gondoltam jó erőben vagyok.
Szereztem egy gyakorlott költöztetőt. Ez abból a szempontból jó volt, hogy tényleg szakszerűen csináltunk mindent. A tapasztalat viszont abban is meglátszott, hogy a srác engem sorsolt a gép aljához - ami azt jelentette, hogya a lépcsőn lefelé a motyó teljes súlya rajtam volt.
Az első lépcsőkanyarban húztam egy diszkrét ifa féknyomot az alsóneműbe. Aztán a második kanyarban arra gondoltam, hogy nem szép dolog ilyen hajlott korban odapiszkítani a lépcsőházba. A harmadik kanyarban pedig átéltem egy farfekvéses, nényes-iker szülés összes örömét...

Aztán hazaért a flipper. Koszos, fakó, csúnya és ami szar lehet rajta az szar is.
De legalább drága volt, sok helyet foglal.

Az elmúlt két napot gyakorlatilag non-stop a rehabilitációval töltöttem. Vannak már részsikereim, de a háború kimenetele még erősen kérdéses.
Asszem lassan tényleg megnyitom a rehab topic-ot, ahol majd várom a hozzáértő segítséget...
Naplózva

Blak Knight 2000 "Azért jó, hogy idehozod azt a szart, mert olcsó, kicsi, nem zajos és f@szán működik!"
HEAD
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2739



E-mail
« Válasz #22 Dátum: 2009. május 01. - 16:26:16 »

Jót mulattam , a hozzászólásodon ! :mosoly:

Csak fel a fejjel , jön majd  a többi , is ! (gyerek is , meg flipper is) !

Aztán lesz ok a nagyobb kertes házra , - persze kizárólag a gyerekek érdekében - , de mi tudjuk , hogy csak a nagy pince miatt kell , hogy  a játékszobába elférjen még vagy 10 flipper!  :gondol   :jolvanjol:
Naplózva


   LET THERE BE PINBALL !
SOKOL
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 909



E-mail
« Válasz #23 Dátum: 2009. május 01. - 16:35:26 »

 ;D ;D ;D ;D

Párodnak is, neked is megvan a maga terhe.

Ha lépcsőn te vagy alul, akkor nagyon nehéz.
Ha te vagy felül, akkor sz@r, mert ki akar esni a kezedből.
Sehogyse jo.
De amit átéltél, az pont az az érzés, ami után nem rohanunk másik gépet venni.
Egyfajta visszatartó erő.

De ne félj, idővel elmúlik...
« Utoljára szerkesztve: 2009. május 01. - 16:50:12 írta SOKOL » Naplózva

SOKOL
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 909



E-mail
« Válasz #24 Dátum: 2009. május 01. - 16:59:12 »

Ha ennél fakóbb, akkor van csak gond:
Naplózva

Szimi
Ball 1 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 46



E-mail
« Válasz #25 Dátum: 2009. május 01. - 16:59:37 »

Idő közben változott a helyzet.
Két nap takarítás, hibakeresés, kiszerelés-beszerelés, CPU nyák forrasztás, stb. után végső elkeseredésemben végignéztem a biztosítékokat. (mert a hülye amatőr visszafelé halad  :ohmygod: )
Aztán ki is cseréltem a rosszat  ;D

A halvány fények rögtön csillogóak lettek, a gyergya karok megerősödek, a nem működő pofozók/golyó-kilökdösők elezdtek működni.
Nem mondom, hogy százas a gép, de már játszottam vele egyet-kettőt (ami az elmúlt napok után csak egy futurikus ábrándnak tűnt)

Most önélégülten ülök, nézem a koszvadt dobozt és iszogatom a jól megérdemelt boroskólámat   :party:
Naplózva

Blak Knight 2000 "Azért jó, hogy idehozod azt a szart, mert olcsó, kicsi, nem zajos és f@szán működik!"
ernö
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 776


Törzsfönök


E-mail
« Válasz #26 Dátum: 2009. május 01. - 17:01:17 »

Kezdesnek eleg ha a nappalibol kiteszed a butorokat es flippereket teszel a helyükre.
Aki volt mar nalam az tudja, hogy miröl beszelek ;)

Amugy nagyon, de nagyon hamar elkezdessz egy 2. gepen gondolkodni.....es legkesöbb akkor fogod belatni, hogy 2 gep se lesz eleg. En most jöttem le 9-röl 6-ra, de mar ujra sasolom az eladasokat :D
Naplózva
Szimi
Ball 1 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 46



E-mail
« Válasz #27 Dátum: 2009. május 01. - 17:12:26 »

Kezdesnek eleg ha a nappalibol kiteszed a butorokat es flippereket teszel a helyükre.
Aki volt mar nalam az tudja, hogy miröl beszelek ;)

Amugy nagyon, de nagyon hamar elkezdessz egy 2. gepen gondolkodni.....es legkesöbb akkor fogod belatni, hogy 2 gep se lesz eleg. En most jöttem le 9-röl 6-ra, de mar ujra sasolom az eladasokat :D
A nappaliban már most sincs bútor.
Az egyik oldalon a flipper - a konyha egyik fele át is alakult flipper javító műhellyé...
A másik oldalon a TV a falon, erősítő + hangfalak (nem szatelit!), PS3 + a Guitar Hero teljes felszerelése (dobkészlet, gitár, stb...)
Hiába, jön a gyerek...  ;D

Majd még egy kicsit kitakarítom a flippert, aztán megmondom az asszonnak, hogy használja azt szekrénynek. Elég sok motyó belefér.
Naplózva

Blak Knight 2000 "Azért jó, hogy idehozod azt a szart, mert olcsó, kicsi, nem zajos és f@szán működik!"
Zsifi
Egyesületi Tag
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 720



WWW E-mail
« Válasz #28 Dátum: 2009. május 01. - 17:17:51 »

Kezdesnek eleg ha a nappalibol kiteszed a butorokat es flippereket teszel a helyükre.
Aki volt mar nalam az tudja, hogy miröl beszelek ;)

Amugy nagyon, de nagyon hamar elkezdessz egy 2. gepen gondolkodni.....es legkesöbb akkor fogod belatni, hogy 2 gep se lesz eleg. En most jöttem le 9-röl 6-ra, de mar ujra sasolom az eladasokat :D
A nappaliban már most sincs bútor.
Az egyik oldalon a flipper - a konyha egyik fele át is alakult flipper javító műhellyé...
A másik oldalon a TV a falon, erősítő + hangfalak (nem szatelit!), PS3 + a Guitar Hero teljes felszerelése (dobkészlet, gitár, stb...)
Hiába, jön a gyerek...  ;D



Majd még egy kicsit kitakarítom a flippert, aztán megmondom az asszonnak, hogy használja azt szekrénynek. Elég sok motyó belefér.



mivel a flipper volt előbb és nem a gyerek, így az prioritást élvez!! Valamint ha nagyon hangos a gyereksírás, akkor beteszed a gyereket a kasszába és máris megoldódott a probléma. Így később nem lesz gond a szoktatással sem..))) Egyből flipperen fog felnőni..
Én sajnálom azt a hat évet melyet születésem után kihagytam és csak utána kezdtem el flipperezni..))))

Naplózva

üdv motoros / Zsifi
Szimi
Ball 1 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 46



E-mail
« Válasz #29 Dátum: 2009. május 01. - 17:37:28 »

Ha ennél fakóbb, akkor van csak gond:
Szerintem versenyben vagyok  :-\
Naplózva

Blak Knight 2000 "Azért jó, hogy idehozod azt a szart, mert olcsó, kicsi, nem zajos és f@szán működik!"
-SALA-
Guest


E-mail
« Válasz #30 Dátum: 2009. május 01. - 17:44:01 »

Le a kalappal!!
Konyhában gép!
Asszonyak nincs húga vagy nővére? :gondol

-SALA-
Naplózva
Szimi
Ball 1 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 46



E-mail
« Válasz #31 Dátum: 2009. május 01. - 17:59:27 »

Le a kalappal!!
Konyhában gép!
Asszonyak nincs húga vagy nővére? :gondol

-SALA-
Öccse van - de jóképű  ;D
Egyébként a konyha és a nappali nálunk egy. Fogalmazhatnék úgy is, hogy a konyha került valahogy a játékterembe...
Naplózva

Blak Knight 2000 "Azért jó, hogy idehozod azt a szart, mert olcsó, kicsi, nem zajos és f@szán működik!"
-SALA-
Guest


E-mail
« Válasz #32 Dátum: 2009. május 01. - 18:06:34 »

Mind1!De bent van!  ;D
Ez a lényeg!
Naplózva
ernö
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 776


Törzsfönök


E-mail
« Válasz #33 Dátum: 2009. május 01. - 18:32:42 »

Majd még egy kicsit kitakarítom a flippert, aztán megmondom az asszonnak, hogy használja azt szekrénynek. Elég sok motyó belefér.

Es meg vasalhat is rajta!  :banan:
Naplózva
HEAD
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2739



E-mail
« Válasz #34 Dátum: 2009. május 01. - 19:59:20 »

Majd még egy kicsit kitakarítom a flippert, aztán megmondom az asszonnak, hogy használja azt szekrénynek. Elég sok motyó belefér.

Es meg vasalhat is rajta!  :banan:

Ez nem vicc , én amióta kiraktam az irodából a 2. írósztalomat (,hogy beférjen még 3 gép), azóta rendszeresen a flippereken történik az iratrendezés.
Naplózva


   LET THERE BE PINBALL !
Oldalak: [1] 2 Fel Nyomtatás 
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  Az Első Magyarországi Flipper Klub  |  Fórumtagok bemutatkozása  |  Topic: Szimi « előző következő »
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 2.0.19 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!