Első Magyar Flipperklub Fórum
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024. március 28. - 20:20:44

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:     Részletes kereső
Hungarian Pinball Open & Arcadia kiállítás -  2016 November 18-20.

http://www.flipperklub.hu/forum/index.php?topic=18252.0

51496 Hozzászólás 1421 Témában írta 495 Felhasználó
Legújabb tag: netchan
* Főoldal Súgó Bejelentkezés Regisztráció
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  Az Első Magyarországi Flipper Klub  |  Hozzászólás a cikkekhez  |  Topic: Police Force leírás « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Police Force leírás  (Megtekintve 19920 alkalommal)
Liti
Adminisztrátor
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2302



WWW E-mail
« Dátum: 2010. október 01. - 08:51:18 »

Quote
Top Cop: A P-O-L-I-C-E felirat kirakásával lehet aktiválni, vagy a skill shot által "75K" vagy a jobb oldali rámpa meglövésével.A crock kickout melletti target meglövésével lehet felírni a pontot (Ez 3M pontot ér).

Teljes cikk a főoldalon!
Naplózva
pintakker
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1493


E-mail
« Válasz #1 Dátum: 2010. október 01. - 09:21:55 »

Ez esetleges hibákért elnézést kérek  :)
Naplózva

Rokkó, a rumos rabló rácsapott egy ragyogó drágakő rakományra, de rettentő rémesen ráfaragott :D :D
Fapityu
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 345



E-mail
« Válasz #2 Dátum: 2010. október 01. - 09:39:47 »

"Taking Highscore:

 Ezt az utolsó golyónál lehet lőni, 2-szer kell fel lőni a jobb oldali rámpára, ekkor az addig gyűjtott pont duplázódik"


vagy, több játékos játszik és ha neked van a legtöbb pontod akkor megduplázza, ha nem akkor a legmagassabb játék pontszámát hozzáadja az eddig összegyüjtött pontjaidhoz. Vagyis az jár a legjobban aki az utolsó játékot játsza (4 játékos  ;D).

Köszönjük a leírást!
Naplózva

RADICAL! (Bally 1990), Pirates of the Caribbean (Stern 2006), Game fo Thrones (Stern 2015, HUO 2017.12.)
20agh
Insert Coin
*
Offline Offline

Hozzászólások: 6


E-mail
« Válasz #3 Dátum: 2010. október 01. - 09:49:50 »

Szuper
Mennyire örültem volna ennek egy éve :)
Most meg árulom a vaterán :)
Akit érdekel, hajrá!
Naplózva
Tophat
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 167


E-mail
« Válasz #4 Dátum: 2010. október 01. - 09:56:55 »

Hmmm. Januárban küldtem Zsifinek egy Police Force leírást, aztán azóta semmi visszajelzés nem érkezett hozzám. Most meg megcsinálta más is.  :idiot1:
Naplózva
Liti
Adminisztrátor
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2302



WWW E-mail
« Válasz #5 Dátum: 2010. október 01. - 09:57:49 »

Hmmm. Januárban küldtem Zsifinek egy Police Force leírást, aztán azóta semmi visszajelzés nem érkezett hozzám. Most meg megcsinálta más is.  :idiot1:

Nekem kellett volna küldeni! Ha akarjátok csinálok kettőböl egyet! Érintetek? Mit szóltok?
Naplózva
pintakker
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1493


E-mail
« Válasz #6 Dátum: 2010. október 01. - 10:46:51 »

Én benne vagyok  :jolvanjol:  ;)
Naplózva

Rokkó, a rumos rabló rácsapott egy ragyogó drágakő rakományra, de rettentő rémesen ráfaragott :D :D
pintakker
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1493


E-mail
« Válasz #7 Dátum: 2010. október 01. - 10:49:09 »

"Taking Highscore:

 Ezt az utolsó golyónál lehet lőni, 2-szer kell fel lőni a jobb oldali rámpára, ekkor az addig gyűjtott pont duplázódik"


vagy, több játékos játszik és ha neked van a legtöbb pontod akkor megduplázza, ha nem akkor a legmagassabb játék pontszámát hozzáadja az eddig összegyüjtött pontjaidhoz. Vagyis az jár a legjobban aki az utolsó játékot játsza (4 játékos  ;D).

Köszönjük a leírást!

Ezért is mondtam hogy elnézést az esetleges hibákért! Amikor volt módom akkor mindig egyedül játszottam rajta azért is tudtam hogy így van  ;) De köszönöm a helyesbítést  :jolvanjol:  :respect2:
Naplózva

Rokkó, a rumos rabló rácsapott egy ragyogó drágakő rakományra, de rettentő rémesen ráfaragott :D :D
Tophat
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 167


E-mail
« Válasz #8 Dátum: 2010. október 01. - 11:45:16 »

Nekem kellett volna küldeni! Ha akarjátok csinálok kettőböl egyet! Érintetek? Mit szóltok?

Ha van kedved foglalkozni vele akkor persze.  :jolvanjol: Mondjuk az enyém nem volt tökéletes, de hát első próbálkozás. Küldöm a mail címedre.
Naplózva
pintakker
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1493


E-mail
« Válasz #9 Dátum: 2010. október 01. - 12:02:49 »

Nekem is ez volt az első  :mosoly:
Naplózva

Rokkó, a rumos rabló rácsapott egy ragyogó drágakő rakományra, de rettentő rémesen ráfaragott :D :D
evertonian1972
Egyesületi Tag
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 396



E-mail
« Válasz #10 Dátum: 2010. október 01. - 13:02:48 »

Gratula hozzá pintakker  :beer:
Naplózva

Locomotion
pintakker
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1493


E-mail
« Válasz #11 Dátum: 2010. október 01. - 13:12:28 »

Gratula hozzá pintakker  :beer:


Köszi szépen  :beer:
Naplózva

Rokkó, a rumos rabló rácsapott egy ragyogó drágakő rakományra, de rettentő rémesen ráfaragott :D :D
HEAD
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2739



E-mail
« Válasz #12 Dátum: 2010. október 01. - 20:03:54 »

Köszi pintakker a leírást !  :respect2:  Nagy űrt tölt  be nálam is !  :taps:
Naplózva


   LET THERE BE PINBALL !
pintakker
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1493


E-mail
« Válasz #13 Dátum: 2010. október 02. - 13:05:53 »

Nincs mit HEAD  :mosoly:
Naplózva

Rokkó, a rumos rabló rácsapott egy ragyogó drágakő rakományra, de rettentő rémesen ráfaragott :D :D
CrocO1978
Ball 2 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 68


E-mail
« Válasz #14 Dátum: 2010. október 03. - 12:58:21 »

Nagy kedvel olvasom a magyar leirásait a játékoknak.Rendkivül sok időt sporol meg annak aki egy játékot be akkar tanulni.De minden örömet az okoz ha magam jövök rá!Minden elismerés a leiráshoz és csak igy tovább,persze elképzelésem szerint mint lehendő flipper tulaj és Restaurátor a leg klafább az lenne ha a bal flipper karnál feltüntettet papir méretével egyezővé tehető lenne.Az lenne az igazi.

 :taps: :pinball:
Naplózva
pintakker
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1493


E-mail
« Válasz #15 Dátum: 2010. október 03. - 17:58:31 »

Köszi  :beer:
Naplózva

Rokkó, a rumos rabló rácsapott egy ragyogó drágakő rakományra, de rettentő rémesen ráfaragott :D :D
Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  Az Első Magyarországi Flipper Klub  |  Hozzászólás a cikkekhez  |  Topic: Police Force leírás « előző következő »
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 2.0.19 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!