Első Magyar Flipperklub Fórum
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024. március 28. - 18:08:31

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:     Részletes kereső
Hungarian Pinball Open & Arcadia kiállítás -  2016 November 18-20.

http://www.flipperklub.hu/forum/index.php?topic=18252.0

51496 Hozzászólás 1421 Témában írta 495 Felhasználó
Legújabb tag: netchan
* Főoldal Súgó Bejelentkezés Regisztráció
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  Az Első Magyarországi Flipper Klub  |  Fórumtagok bemutatkozása  |  Topic: Joker - Halmágyi Balázs « előző következő »
Oldalak: [1] 2 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Joker - Halmágyi Balázs  (Megtekintve 44904 alkalommal)
Joker
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 269



WWW E-mail
« Dátum: 2010. november 03. - 21:16:06 »

Sziasztok!
Üdvözlök mindenkit itt az oldalon, most hogy a második fiam is megszületett úgyéreztem lesz mire fogni, miért is lett egy flipperünk.
Az "első" gép amit sikerült beszereznem egy Bally Pool Sharks,kicsinyke felújításra is szorul, no meg elsőkörben újra kéne éleszteni hogy lehessen játszani minnél leőbb.
Remélem jó tagjává válhatok eme társaságnak, bár eleinte sok segítségre lesz szükségem, (és alkatrészre  :)

A gépet "játszhatóan vettem egy havertól, ami azt jelentihogy a kijelzője nem megy de bekapcs után egy startot nyomva lehetett játszani rajta. A haver
elmondása szerint néha felvillant a kijelző bekapcsoláskor, de ezt én sosem láttam. Tele volt porral meg szutyokkal úgyhogy ki is takarítottam, (akkor még ment)
később úgy gondoltam hátha van valami köze az egészhez a 4.5 voltos laposelemnek ami be volt kötve és vagy 100 évesnek nézett ki, na ezt kicseréltem rajta, azóta csak
az égők villognak ha bekapcsolom hiába nyomok startot nem indul el a játék.
Végignéztem a vezetékeket és csatlakozókat azok épek és a helyükön vannak (látszólag).
Szívesen fogadok mindenféle segítséget, illetve ha valakinek van ilyen és megosztaná a tapasztalatokat annak nagyon örülnék.
Persze még csak néhány napja nézegetem az oldalt, lehet van is ilyen topik csak még nem találtam rá.
Mindenesetre aloha mindenkinek :pinball:
« Utoljára szerkesztve: 2010. november 17. - 18:19:53 írta izs-49 » Naplózva

Bally - Pool Sharks, Williams - STTNG, Williams - StarWars Episode 1 - Revenge From Mars, Bally - Corvette, Bally - World Cup Soccer, Williams - Getaway
HEAD
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2739



E-mail
« Válasz #1 Dátum: 2010. november 03. - 21:22:46 »

Szia Joker!  Üdvözöllek a fórumon !  :beer:
Naplózva


   LET THERE BE PINBALL !
Recon
Guest


E-mail
« Válasz #2 Dátum: 2010. november 03. - 21:54:40 »

Hali es udv a forumon!

Ha a gep "villog", tehat a playfielden villognak a lampak, akkor az jo: a gep cpu-ja bebootolt. A 4,5 voltos laposelem a 3 db ceruzaelem kivaltasara szolgalt, nem rossz dontes igy messze kerulnek az elemek a CPU paneltol. Miutan elemet csereltel, gyanitom kikapcsolt allapotban, a gep visszaallt gyari beallitasokra, igy nincs beallitva a free play. Tehat a gep penzre var hogy credit legyen benne. Az ermeajto belsejen ahol az ermevizsgalok vannak (Vagy csak a helyuk) lent kell lenni mikrokapcsoloknak. Ezeket aktivaltak a beszerelt ermevizsgalok mikor a helyes erme vegigment rajtuk. Nyomd vegig oket, ha mukodnek a gep valami hangeffektet fog nyomni hogy "megkapta a penzt".  Utana Start.
Ket kijelzo egyszerre ritkan szokott beszarni persze minden lehetseges, gepkonyv szerint tartozik hozzajuk egy biztositek vagy ketto, azokat kellene megnezni.

no ezeket probald ki aztan folyt. kov :)

Rec
Naplózva
Joker
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 269



WWW E-mail
« Válasz #3 Dátum: 2010. november 03. - 22:03:14 »

Sziasztok!
üdv Rec!
Köszi a gyors segítséget, le is megyek a garázsba kipróbálni, azután jelentkezem.
Lehet (legalábbis remélem) hogy a kijelzőnek nincs komolyabb baja, közben találtam egy lecsúszott csatlakozót a kijelző alsó részénél
ami valszeg a szállításkor csúszhatott ki, visszatettem a helyére de nem javult meg :'(
Naplózva

Bally - Pool Sharks, Williams - STTNG, Williams - StarWars Episode 1 - Revenge From Mars, Bally - Corvette, Bally - World Cup Soccer, Williams - Getaway
Senor
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2334


Senorland


WWW E-mail
« Válasz #4 Dátum: 2010. november 03. - 22:06:51 »

Joker üdv Közöttünk.  :beer:
Naplózva
Recon
Guest


E-mail
« Válasz #5 Dátum: 2010. november 03. - 22:17:53 »

fejben jobb felso panelon nezd meg az F1, F2, F3-as biztiket elvileg ezek vannak a displayekhez. F1 az 3/8A, F2,F3 1/8A-s lassu kiolvadasu.
Naplózva
Joker
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 269



WWW E-mail
« Válasz #6 Dátum: 2010. november 03. - 22:25:38 »

a mikrók megnyomkodása tényleg működik, el is endul de csak a 8 és 9-es játék között lehet választani, azután nem indul tovább
sajna a fejet még nem sikerült kinyitnom mert nincs meg a kulcsa, szétcseszni meg nem akarom (mármint a zárat)
Naplózva

Bally - Pool Sharks, Williams - STTNG, Williams - StarWars Episode 1 - Revenge From Mars, Bally - Corvette, Bally - World Cup Soccer, Williams - Getaway
Recon
Guest


E-mail
« Válasz #7 Dátum: 2010. november 03. - 22:28:36 »

a mikrók megnyomkodása tényleg működik, el is endul de csak a 8 és 9-es játék között lehet választani, azután nem indul tovább

ezt most magyarazd el mert nem ertem...
Naplózva
Joker
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 269



WWW E-mail
« Válasz #8 Dátum: 2010. november 03. - 22:38:30 »

na tehát , bekapcsolom, megnyomkodom a mikrokapcsolókat el is indul, és utána választani lehet 2 féle játék közül, egyik vagy másik oldali gombnyomással, akkor angolul mondja hogy meiket választottam (lehet hogy az angol hallásom a rossz  :) aztán semmi ott áll és nem indul el a játék, hiába nyomok bármit
Naplózva

Bally - Pool Sharks, Williams - STTNG, Williams - StarWars Episode 1 - Revenge From Mars, Bally - Corvette, Bally - World Cup Soccer, Williams - Getaway
Recon
Guest


E-mail
« Válasz #9 Dátum: 2010. november 03. - 22:43:07 »

szoval nem boffenti ki a golyot.
na eloszor akkor a biztiket kene megnezni hogy a displayek mennek-e, mert ha azok mennek akkor mar be lehet navigalni a teszt menube es atnezni hogy mi megy es mi nem megy rajta.

ha nem erzed magadban az erot, akkor: http://www.flipperklub.hu/forum/index.php?topic=14968.0
Naplózva
Joker
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 269



WWW E-mail
« Válasz #10 Dátum: 2010. november 03. - 22:48:44 »

köszönöm a segítséget, végignézem a leírás alapján a biztiket is azután ha nem megy megkeresek egy mestert
Naplózva

Bally - Pool Sharks, Williams - STTNG, Williams - StarWars Episode 1 - Revenge From Mars, Bally - Corvette, Bally - World Cup Soccer, Williams - Getaway
izs-49
Globális moderátor
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2111



WWW E-mail
« Válasz #11 Dátum: 2010. november 04. - 06:28:00 »

Üdvözöllek az EMFKE Tagsága nevében, itt a fórumon.

Pataky Gergely EMFKE Elnök
Naplózva

IZSten veletek. 
'63 SQUARE HEAD '77 LOST WORLD '78 KISS '91 T2 '92 BLACK ROSE '92 ADDAMS GOLD '92 CREATURE '92 FISH TALES '92 Dr.WHO '92 SW '93 INDY '94 GnR '95 TOM '95 CONGO '95 AFM '96 SAFE CRACKER '96 SCARED STIFF '97 MEDIEVAL MADNESS '97 CIRQUS VOLTAIRE '98 MONSTER BASH '08 SHREK
Joker
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 269



WWW E-mail
« Válasz #12 Dátum: 2010. november 05. - 21:48:06 »

Üdv Gergő!
Sikerült kinyitni a backboxot, de a biztosítékok épek legalábbis annak látszanak, némelyik sajna meg van patkolva de elég normálisnak tűnik a patkolás már amennyire egy patkolás az lehet. Azért beszerzek helyettük odavalót.
Szóval néztem a szervizes beszélgetéseket de mivel számomra teljesen ismeretlen ez a téma ajánljatok valakit nekem légyszi, aki ki tudna jönni és kicsit kipofozná a gépemet meg kicserélné az esetlegesen rossz - kopott alkatrészeket. Mellesleg Gyömrőre kellene jönni.
Naplózva

Bally - Pool Sharks, Williams - STTNG, Williams - StarWars Episode 1 - Revenge From Mars, Bally - Corvette, Bally - World Cup Soccer, Williams - Getaway
Lang
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1746



E-mail
« Válasz #13 Dátum: 2010. november 05. - 22:05:21 »

Üdv Balázs!


Ha szerelőt keresel, keresd Nyitrai Karcsit ő profi a flipperszerelès tèmában, korrekt ès nem lehúzos;) !
A száma:06-30-200-4569
Valószínű,hogy tud segíteni! De a többit vele beszéld meg!  ;)

Mellesleg üdv a fórumon!   :beer:

Üdv:Langhorn
Naplózva

  Nem tündérke,a kívánság az kívánság!Úgyhogy térdelj le szépen!!!!
Joker
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 269



WWW E-mail
« Válasz #14 Dátum: 2010. november 05. - 22:22:09 »

Köszi Longhorn, és üdv!
Asszem holnap meg is zaklatom, már tükön ülök hogy mikor már jó lesz bemutathassam a családnak is. Szerencsére két garázs van és ebbe nem nagyon mászkálnak be, úgyhogy remélem addig tudom rejtegetni :mosoly:
Naplózva

Bally - Pool Sharks, Williams - STTNG, Williams - StarWars Episode 1 - Revenge From Mars, Bally - Corvette, Bally - World Cup Soccer, Williams - Getaway
CrocO1978
Ball 2 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 68


E-mail
« Válasz #15 Dátum: 2010. november 06. - 07:35:07 »

Üdv Joker és sok sikert a flipper javitáshoz!
U.I.:Gratulálok a második fiadhoz sok örömet és türelmet kivánok hozzá.Az én "Zsiványimhoz" föleg türelem és kötél idegek kellenek az 1 éves fiam Pl pont ma hajnalban 1:15 perckor felkelt és keresztül mászott az asszonyon majd megérkezve mellém megpüffölt és látván hogy hatásos volt mert felkeltem rá belevigyorgot az arcomba és lelkesen gügyögte "Gaja-Gaja Te-Te-Te!"
Naplózva
Joker
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 269



WWW E-mail
« Válasz #16 Dátum: 2010. november 06. - 10:51:41 »


Üdv CrocO1978!
Köszi, hát igen türelem az kell jó sok, azt hittem én is ha majd nekem lesznek gyerekeim majd én szigorú leszek, de mikor már elpattant az összes idegszálam és úgy gondolom agyoncsapom akkor néz rám olyan szemekkel hogy rögtön meglágyul az ember szíve. A reggeli ébresztő valahogy nálunk is ilyesmi szokott lenni, de az első szava hogy hol a kakaóm, és ha rögvest nem indul el valamelyikünk csinálni akkor jön a püfölés ;D
Naplózva

Bally - Pool Sharks, Williams - STTNG, Williams - StarWars Episode 1 - Revenge From Mars, Bally - Corvette, Bally - World Cup Soccer, Williams - Getaway
Joker
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 269



WWW E-mail
« Válasz #17 Dátum: 2010. november 14. - 06:51:21 »

Juhhhhééééééjjjjjj!  :taps: ;D :D
Feltámadt Pool Sharks barátunk Nyitrai Úr kezei alatt  :taps:
A kijelzőket is megbűvölte úgyhogy most már csak a nagytakarítás, izzók cseréje és gumizás maradt hátra. Lehet még a gyönyörű német nyelvű menüt is átbűvöli majd angolra  :beer:
Most már mehet a játék ezerrel  :pinball: :dance
Nagy Nagy köszönet Nyitrai Úrnak a javításért  :respect2:, szeretek megismerni ilyen korrekt embereket, kár hogy kihalóban van ez a hozzáállás és mentalitás kishazánkban.
Üdv mindenkinek.
Naplózva

Bally - Pool Sharks, Williams - STTNG, Williams - StarWars Episode 1 - Revenge From Mars, Bally - Corvette, Bally - World Cup Soccer, Williams - Getaway
Lang
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1746



E-mail
« Válasz #18 Dátum: 2010. november 14. - 16:54:21 »

Mondtam,hogy nem lesz gond!  ;)
Jó  :pinball: !!!  :D :beer:

Üdv:Langhorn
Naplózva

  Nem tündérke,a kívánság az kívánság!Úgyhogy térdelj le szépen!!!!
Joker
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 269



WWW E-mail
« Válasz #19 Dátum: 2010. november 15. - 10:23:04 »

Mégegyszer köszi Longhorn!

Biztosan sokan átélték már ezt, hogy a beszerzett első gép javítása után játszhassanak már vele, illetve a család és haverok megcsodálhassák
az új jövevényt. Nekem nagy öjöm bódottá  :idiot1: hogy ez így összejött.
Máris megemlítette haver akitől a gép hozzám került, lehet van egy másik is elkallódva egy ismerősénél  :mosoly:, úgyhogy azthiszem a sok régi
hobbimhoz most ez is hozzácsapódott, meg hát ugye 2 fiam van az 2 gép nemde  :nevet:, csak az asszony meg ne  :balkta

Üdv: Balázs
Naplózva

Bally - Pool Sharks, Williams - STTNG, Williams - StarWars Episode 1 - Revenge From Mars, Bally - Corvette, Bally - World Cup Soccer, Williams - Getaway
Joker
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 269



WWW E-mail
« Válasz #20 Dátum: 2010. december 09. - 09:40:21 »

Nos megérkezett a második gép is Pinball Champ 82 személyében, képek később.
Sajna a fejüveg törött de remélem lesz valakinek és elboltoljuk  :mosoly:
Amúgy a gép nagyon szép állapotban van, már ami a belsejét illeti, a külső festés kicsinykét ütött kopott de
ahogy elnéztem festve van úgyhogy ha lesz időm bevetem a festő tudományom bár lehet így marad.
Addig meg mehet a móka  :taps: :idiot1: :pinball:
Naplózva

Bally - Pool Sharks, Williams - STTNG, Williams - StarWars Episode 1 - Revenge From Mars, Bally - Corvette, Bally - World Cup Soccer, Williams - Getaway
Joker
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 269



WWW E-mail
« Válasz #21 Dátum: 2011. január 24. - 09:51:57 »

Apa ne zavarj, nemlátod hogy már csak az utolsó golyó van  ;D
Naplózva

Bally - Pool Sharks, Williams - STTNG, Williams - StarWars Episode 1 - Revenge From Mars, Bally - Corvette, Bally - World Cup Soccer, Williams - Getaway
Joker
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 269



WWW E-mail
« Válasz #22 Dátum: 2011. szeptember 07. - 20:57:05 »

Ajómindenit  :dance bárcsak minden álmom így teljesülne  :taps:
A mai napon megérkezett a új lakótársunk egy Star Trek: The Next Generation személyében  :taps:
A garage férőhelye megtelt ezennel, a pénztárca kiürült ezerrel, a szívünk hevesen verdes trallala, erre nincs rímem  :mosoly:
úgyhogy hamarosan felteszem eme hely és géppark képeit, mert ezekkel még adós vagyok (meg persze más képekkel is :futyul)
a gép amúgy csilli villi, néhány plasztik hiba van meg egy kis pálya bibi de amúgy nagyon rendben van, ezennel is köszönöm az eladónak  :respect2:
no meg nektek mikor elakadok valamiben és segítetek  :jolvanjol:
Naplózva

Bally - Pool Sharks, Williams - STTNG, Williams - StarWars Episode 1 - Revenge From Mars, Bally - Corvette, Bally - World Cup Soccer, Williams - Getaway
janika
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 348



E-mail
« Válasz #23 Dátum: 2011. szeptember 07. - 20:59:50 »

Gratula!!!! :D :D :D :D
Naplózva

"BURN RUBBER NOT YOUR SOUL"
Senor
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2334


Senorland


WWW E-mail
« Válasz #24 Dátum: 2011. szeptember 07. - 21:02:09 »

Ez szép fogás. GRATULA.  :beer:

Ajómindenit  :dance bárcsak minden álmom így teljesülne  :taps:
A mai napon megérkezett a új lakótársunk egy Star Trek: The Next Generation személyében  :taps:
A garage férőhelye megtelt ezennel, a pénztárca kiürült ezerrel, a szívünk hevesen verdes trallala, erre nincs rímem  :mosoly:
úgyhogy hamarosan felteszem eme hely és géppark képeit, mert ezekkel még adós vagyok (meg persze más képekkel is :futyul)
a gép amúgy csilli villi, néhány plasztik hiba van meg egy kis pálya bibi de amúgy nagyon rendben van, ezennel is köszönöm az eladónak  :respect2:
no meg nektek mikor elakadok valamiben és segítetek  :jolvanjol:
Naplózva
Joker
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 269



WWW E-mail
« Válasz #25 Dátum: 2011. szeptember 07. - 21:09:52 »

Köszönöm  :respect2: nem volt egyszerű a történet (főleg anyagilag) de ha egyszer bezizzen az ember akkor bármit elér  :pinball:
szerencsére a párom is rákattant a flityókra (bezzeg hallottátok volna mikor az első gép jött  :reklamal:) úgyhogy lesz mostanában néhány virrasztásos nyomkorászás  :nevet:
Naplózva

Bally - Pool Sharks, Williams - STTNG, Williams - StarWars Episode 1 - Revenge From Mars, Bally - Corvette, Bally - World Cup Soccer, Williams - Getaway
janika
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 348



E-mail
« Válasz #26 Dátum: 2011. szeptember 07. - 21:13:07 »

Csak nyomkorászátok!! :taps: :taps:nálunk is így kezdődött :nevet: :nevet:
Naplózva

"BURN RUBBER NOT YOUR SOUL"
izs-49
Globális moderátor
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2111



WWW E-mail
« Válasz #27 Dátum: 2011. szeptember 08. - 09:29:01 »

Gratula. Jó úton haladsz a "lejtőn"... :mrgreen:
Naplózva

IZSten veletek. 
'63 SQUARE HEAD '77 LOST WORLD '78 KISS '91 T2 '92 BLACK ROSE '92 ADDAMS GOLD '92 CREATURE '92 FISH TALES '92 Dr.WHO '92 SW '93 INDY '94 GnR '95 TOM '95 CONGO '95 AFM '96 SAFE CRACKER '96 SCARED STIFF '97 MEDIEVAL MADNESS '97 CIRQUS VOLTAIRE '98 MONSTER BASH '08 SHREK
HEAD
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2739



E-mail
« Válasz #28 Dátum: 2011. szeptember 08. - 09:53:25 »

Ez az Joker , csak így tovább !  :mosoly:
Naplózva


   LET THERE BE PINBALL !
Joker
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 269



WWW E-mail
« Válasz #29 Dátum: 2011. november 27. - 16:25:58 »

Akkor tehát elérkezett a pillanat  :banan:
Átmenetileg OSBarlang néven  ;D
A beígért képek no meg egy kis sztori.
Eredetileg az alsó szinten (ami most amúgy üres[anyóspajti, asszem nem kell ecsetelnem] lett volna berendezve a játékszoba mivel fent ahol lakunk elég kicsi a hely,
de ugye ez nem jött össze és ezért kénytelen voltam az egyik garázst "feláldozni" az ügy érdekében. Először csak némi rendrakás, azután mivel a dolgozószobám is
ide került szigetelés kívül, belül (még folyamatban, ajtó egyéb) közben persze el nem engedtük a gombokat  :dance
Naplózva

Bally - Pool Sharks, Williams - STTNG, Williams - StarWars Episode 1 - Revenge From Mars, Bally - Corvette, Bally - World Cup Soccer, Williams - Getaway
Joker
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 269



WWW E-mail
« Válasz #30 Dátum: 2011. november 27. - 16:26:36 »

Egy kis előtte utána
Naplózva

Bally - Pool Sharks, Williams - STTNG, Williams - StarWars Episode 1 - Revenge From Mars, Bally - Corvette, Bally - World Cup Soccer, Williams - Getaway
Joker
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 269



WWW E-mail
« Válasz #31 Dátum: 2011. november 27. - 16:27:25 »

szanaszéjjel
Naplózva

Bally - Pool Sharks, Williams - STTNG, Williams - StarWars Episode 1 - Revenge From Mars, Bally - Corvette, Bally - World Cup Soccer, Williams - Getaway
Joker
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 269



WWW E-mail
« Válasz #32 Dátum: 2011. november 27. - 16:27:49 »

alakul
Naplózva

Bally - Pool Sharks, Williams - STTNG, Williams - StarWars Episode 1 - Revenge From Mars, Bally - Corvette, Bally - World Cup Soccer, Williams - Getaway
Joker
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 269



WWW E-mail
« Válasz #33 Dátum: 2011. november 27. - 16:28:15 »

már majdnem
Naplózva

Bally - Pool Sharks, Williams - STTNG, Williams - StarWars Episode 1 - Revenge From Mars, Bally - Corvette, Bally - World Cup Soccer, Williams - Getaway
Joker
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 269



WWW E-mail
« Válasz #34 Dátum: 2011. november 27. - 16:28:46 »

ha egyszer kész lesz :idiot1:
Naplózva

Bally - Pool Sharks, Williams - STTNG, Williams - StarWars Episode 1 - Revenge From Mars, Bally - Corvette, Bally - World Cup Soccer, Williams - Getaway
Oldalak: [1] 2 Fel Nyomtatás 
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  Az Első Magyarországi Flipper Klub  |  Fórumtagok bemutatkozása  |  Topic: Joker - Halmágyi Balázs « előző következő »
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 2.0.19 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!