Első Magyar Flipperklub Fórum
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024. április 28. - 18:55:32

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:     Részletes kereső
Hungarian Pinball Open & Arcadia kiállítás -  2016 November 18-20.

http://www.flipperklub.hu/forum/index.php?topic=18252.0

51497 Hozzászólás 1421 Témában írta 495 Felhasználó
Legújabb tag: netchan
* Főoldal Súgó Bejelentkezés Regisztráció
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  A Flipperekről általában  |  Satöbbi  |  Topic: 2011-es statisztikák « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: 2011-es statisztikák  (Megtekintve 3916 alkalommal)
hokuszpk
Adminisztrátor
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1537


the big hóhányó


E-mail
« Dátum: 2012. január 01. - 16:38:06 »


Kíváncsi lennék, ki mennyit játszott otthon 2011-ben.
Ha van kedvetek(időtök) írjátok ide a bazinagy számokat  ;D

Két gépemen néztem, a kéthónapos önmegtartóztatás ellenére
FunHouse  2297 total plays
Hurricane 3184

a PinBot szeptember körül elemcserés volt, szóval az a 146 -os szám nem életszerü. a FirePower meg volt a flipperek ejszakáján, ez gondolom erősen torzítja a számlálót.
termeszetesen ezt nem egyedul hoztam ossze, benne van az összes idelátogató, akit sikerült rábeszélni a játékra.

Naplózva

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!
Hentes
Egyesületi Tag
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 900



WWW E-mail
« Válasz #1 Dátum: 2012. január 02. - 10:44:13 »

Üdv mindenkinek!

Az elmúlt évben tizenegyszer játszottam a Banzai Runon, Hússzor a White Wateren, néhányszor a Star Treken és a Riverboaton.
Nálam statisztikailag az lenne érdekes melyik gépen nem játszotam 2011-ben. Itt már van néhány masina:
Dr Dude, Mousin, Black Water, Bugs Bunny, Sword of the Furry, stb.
Ezen kívül van jónéhány olyan gépem is ami működik de még egyszer sem játszottam rajta:
Demolition man, Rollergames, Fire, Millionaire, Whirlwind, High Speed, Wipe Out, PinBot, Elvira, Fish Tales, még a neve sem jut eszembe, valami állatos cápás, nagy rendőrségi fényhíddal a tetején, na mire leírtam, mégis eszembe jutott: Police Force, stb. Ebből néhány még addig a stádiumig sem jutott el, hogy egyáltalán áram alá helyeztem volna őket valaha is. Pl az egyik Fire...
És hát vannak amik nem működnak, na azokkal sem játszottam még egyáltalán.
Lost Word, Grand Lizard, Truck Stop, stb.
Feladataim a jövőre nézve éppen az, hogy a meglévő ötven körüli gépparkot egy szobában működőképessé és számomra teljes értékűen játszhatóvá varázsoljam. Sajnos van egy fóbiám: ha egy gép nem száz százalékos a kollekciómban az számomra nem játszható. Jó példa erre, egy golyó felakadásos hiba a Transporter The Rescue-n. Meg kellene nézni mi az oka, vagy a Dr Dude-m is ilyen.  Ott meg fel van vállva egy díszítő dekorációs fólia, ez nekem nem tetszik, s emiatt nem kapcsoltam be 2011-ben.
Azért a dolgok ha lassan is de haladnak: Már játszható, de még nem végleges a Rollergames gépem, valamint mindkét Fire tűzoltós gépem, allakul a Wipe Out, nincs ezer darabban a mindhárom Millionaire-m. Stb
Üdv,
Hentes
Naplózva

Nyolcvanas évek gépeit gyűjtöm. Már csak Cyclone flippert keresek!
izs-49
Globális moderátor
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2112



WWW E-mail
« Válasz #2 Dátum: 2012. január 02. - 19:53:42 »

Sajnos én nem tudok komoly statisztikákat felállítani. Minden gépemen játszottam legalább 20X az előző évben, de természetesen a kedvenceimmel nyomtam a legtöbbet. Kb ez lehet a sor: Circus, Congo, Medieval, T2, Fish. Talán a Lagoonnal nem játszottam egyedül mert rossz volt a kijelzőpanelja, nem baj majd idén! :banana-mexican:
Naplózva

IZSten veletek. 
'63 SQUARE HEAD '77 LOST WORLD '78 KISS '91 T2 '92 BLACK ROSE '92 ADDAMS GOLD '92 CREATURE '92 FISH TALES '92 Dr.WHO '92 SW '93 INDY '94 GnR '95 TOM '95 CONGO '95 AFM '96 SAFE CRACKER '96 SCARED STIFF '97 MEDIEVAL MADNESS '97 CIRQUS VOLTAIRE '98 MONSTER BASH '08 SHREK
Angyalpor
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 515


E-mail
« Válasz #3 Dátum: 2012. január 02. - 20:48:54 »

Itthon olyan 10menet az -egyelőre- egykarú friss szerzemény 1984es Bally-n, a kocsmákban meg számolhatatlan... :D
Naplózva
Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  A Flipperekről általában  |  Satöbbi  |  Topic: 2011-es statisztikák « előző következő »
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 2.0.19 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!