Első Magyar Flipperklub Fórum
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024. április 19. - 04:25:46

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:     Részletes kereső
Hungarian Pinball Open & Arcadia kiállítás -  2016 November 18-20.

http://www.flipperklub.hu/forum/index.php?topic=18252.0

51497 Hozzászólás 1421 Témában írta 495 Felhasználó
Legújabb tag: netchan
* Főoldal Súgó Bejelentkezés Regisztráció
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  Az Első Magyarországi Flipper Klub  |  Fórumtagok bemutatkozása  |  Topic: Meanmaschine-Horváth Ádám « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Meanmaschine-Horváth Ádám  (Megtekintve 12430 alkalommal)
meanmaschine
Insert Coin
*
Offline Offline

Hozzászólások: 7


E-mail
« Dátum: 2012. június 19. - 09:06:36 »

Sziasztok! Frissen regisztráltam épp most:) 
Legtöbbetekhez képest elég fiatal vagyok a magam 23 évével:) Szombathelyről jelentkezem:)autófényezőként dolgozom ausztriában.A flippereket imádom már mióta az eszemet tudom.telóm is tele van flipperes játékokkal,laptopom is:) régen volt egy kocsmánk...volt bent 2 flipper:) felkeltem reggel,már rohantam át játszani.az egyik egy f14 tomcat volt. Ami megfogott a szirénák miatt.a másikra sajna nem emlékszem:( Aztán úgy alakult,hogy idén ,tavasszal lomtalanításkor ráakadtam a tomcat fejüvegére:) mondta fater,hogy eltette emlékbe.ugyhogy hirtelen elkövetett felindulásból.utána is néztem a dolognak.Végül beleakadtam egy Tomcat-be aztán gyors meg is vettem úgy 5 nappal ezelőtt:)tehát megvan életem első saját flippere:) működőképes "szép" állapotú de hát van rajt még rengeteg munka:) de azt majd egy másik topikba:) esetleg ha Van valami atomfan a környékemről,felvenném vele a kapcsolatot..mert igaziból az elektronika nagyon messze áll tőlem..aztán át kellene nézni,szerelni ilyesmi:) Nagyjából ennyit magamról!:)
Naplózva
meanmaschine
Insert Coin
*
Offline Offline

Hozzászólások: 7


E-mail
« Válasz #1 Dátum: 2012. június 19. - 09:17:31 »

Ja és ugyebár a flippervásárlás gondolata,és a vásárlás között,utánaolvastam amennyire tudtam..maga a flipper történetének,gyártóknak,vásárlás előtti tippeknek,maga a gépről is sokat olvastam,kívülről fújom az oldal írásait...úgyhogy köszönet érte:)
Naplózva
Angyalpor
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 515


E-mail
« Válasz #2 Dátum: 2012. június 19. - 09:40:57 »

Udv itt!
Muhahaha. :-)
Naplózva
Goodfella
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 640



E-mail
« Válasz #3 Dátum: 2012. június 19. - 09:46:06 »

Sziasztok! Frissen regisztráltam épp most:) 
Legtöbbetekhez képest elég fiatal vagyok a magam 23 évével:) Szombathelyről jelentkezem:)autófényezőként dolgozom ausztriában.A flippereket imádom már mióta az eszemet tudom.telóm is tele van flipperes játékokkal,laptopom is:) régen volt egy kocsmánk...volt bent 2 flipper:) felkeltem reggel,már rohantam át játszani.az egyik egy f14 tomcat volt. Ami megfogott a szirénák miatt.a másikra sajna nem emlékszem:( Aztán úgy alakult,hogy idén ,tavasszal lomtalanításkor ráakadtam a tomcat fejüvegére:) mondta fater,hogy eltette emlékbe.ugyhogy hirtelen elkövetett felindulásból.utána is néztem a dolognak.Végül beleakadtam egy Tomcat-be aztán gyors meg is vettem úgy 5 nappal ezelőtt:)tehát megvan életem első saját flippere:) működőképes "szép" állapotú de hát van rajt még rengeteg munka:) de azt majd egy másik topikba:) esetleg ha Van valami atomfan a környékemről,felvenném vele a kapcsolatot..mert igaziból az elektronika nagyon messze áll tőlem..aztán át kellene nézni,szerelni ilyesmi:) Nagyjából ennyit magamról!:)
Üdv! Végre van vki a környékröl is.  ;D 50 km - re lakom töled és elég sokat mozgok Szhelyen, pl.: ma is meglátogatom a szitit.  ;D Sokra nem mész velem, analfabéta vagyok a szereléshez.  ;D De tudok szakit, aki segíthet.
Naplózva

29 / 3 / 3 / 1 (-55)
meanmaschine
Insert Coin
*
Offline Offline

Hozzászólások: 7


E-mail
« Válasz #4 Dátum: 2012. június 19. - 09:52:05 »

Azt megköszönném:)
Naplózva
Lang
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1746



E-mail
« Válasz #5 Dátum: 2012. június 19. - 10:40:48 »

ÜDV köztünk!  :beer: :pinball:
Itt jó helyen vagy, sok hasznos tanácsot és tippet olvashatsz vagy kaphatsz akár a gépfelújításoddal kapcsolatban is!Sok kezdő lelkes amatőr kezdte itt a "pályafutását"!


Langhorn
Naplózva

  Nem tündérke,a kívánság az kívánság!Úgyhogy térdelj le szépen!!!!
pintakker
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1493


E-mail
« Válasz #6 Dátum: 2012. június 19. - 12:15:37 »

 Üdv maajdnem egy kora születésüek vagyunk.   :beer:
Sok sikert a felújításhoz, én nagyon élveztem az első masínt  :pinball:

a fő oldalon meg találod azthiszem a flipper tudástár - pin bot felújítás név alattt  :pinball:

jó helyre tévedtél  :hetvege:
Naplózva

Rokkó, a rumos rabló rácsapott egy ragyogó drágakő rakományra, de rettentő rémesen ráfaragott :D :D
HEAD
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2739



E-mail
« Válasz #7 Dátum: 2012. június 19. - 12:48:13 »

Üdvözlet a flipperesek között !    :banana-dancing:
Naplózva


   LET THERE BE PINBALL !
Senor
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2334


Senorland


WWW E-mail
« Válasz #8 Dátum: 2012. június 19. - 15:10:37 »

Üdv a mániások közt.  :mosoly:
Naplózva
Recon
Guest


E-mail
« Válasz #9 Dátum: 2012. június 19. - 15:14:40 »

Üdv! F-14 király masina, nekem is az a gyerekkori kedvencem!
Tiednek mi a baja?
Naplózva
meanmaschine
Insert Coin
*
Offline Offline

Hozzászólások: 7


E-mail
« Válasz #10 Dátum: 2012. június 19. - 16:16:24 »

Hát maga a playfield az egész jó állapotú.a 3szögek mellett van megkopva picit,meg a matricák(de azt már rendeltem:) a doboz is nagyon jó állapotú.igaziból ami bosszant az a szirénák.rakok bele izzót.és egy pár perc után kivágja...meg 2 biztosíték úgy van áthidalva..ami ugyebár nagyon nemjó megoldás..ezt szeretném megnézetni.de amugy a gép frankón üzemel,meg működik rajt minden:) de nem erőltetem amíg a biztiosíték dolog nincs megoldva:)
Naplózva
Recon
Guest


E-mail
« Válasz #11 Dátum: 2012. június 19. - 16:28:25 »

Nem sima 12V-os flasher izzót raksz véletlenül a villogókba? Mert az nem csoda ha kiég, kb. 28V megy oda, ha nem kapirgálták le a gyári matrciát a fejben, akkor még jelzésnek is kellene lennie.
#1251-est lehet beletolni, de legjobb a gyári, #1683-as izzó, nagyobb fejű mint a sima flasher, olyan fénye lesz tőle a búráknak hogy kiégeti a szemed :)
Biztosíték meg kapható elektroboltokban (hqvideo, lomex, kontha), 6,3x32mm-es kell.  Az áthidalás valószínűleg a korai alkatrészhiány olcsó megoldása volt, nem hibaelkerülés. Kicseréled megfelelő értékű biztikre és gyí.
Néha az újonnan gyártott bizti nem mindig bírja úgy mint a régi amcsi, de hát ez van.


Naplózva
meanmaschine
Insert Coin
*
Offline Offline

Hozzászólások: 7


E-mail
« Válasz #12 Dátum: 2012. június 19. - 19:27:52 »

öszi az izzót:) le is ellenőrzöm:)
Naplózva
Tyutyu
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2341


Dr. Zaccaria


WWW E-mail
« Válasz #13 Dátum: 2012. június 19. - 19:30:23 »

Rec nagy F-14 szakértő, vele jól jártál !  :jolvanjol:
Naplózva




"A Zaccaria név megint szép lesz, méltó régi nagy híréhez !"
kracsi
Ball 2 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 53

Flipper imádó


E-mail
« Válasz #14 Dátum: 2012. június 19. - 20:25:00 »

Szia!Üdvözöllek közöttünk!!! :beer: :beer: :beer:
Naplózva

The Adventures of Rocky and Bullwinkle and friends pinball
Olivér
Egyesületi Tag
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 506



E-mail
« Válasz #15 Dátum: 2012. június 20. - 01:37:03 »

Üdv itt!  :pinball:
Naplózva
SOKOL
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 909



E-mail
« Válasz #16 Dátum: 2012. június 20. - 22:38:34 »

de nem erőltetem amíg a biztiosíték dolog nincs megoldva:)

 :jolvanjol: Ez nagyon pozitív hozzáállás!
Üdv a lejtőn...
Naplózva

meanmaschine
Insert Coin
*
Offline Offline

Hozzászólások: 7


E-mail
« Válasz #17 Dátum: 2012. június 21. - 12:49:43 »

Köszi:) de már megoldódott.Rec-nek köszönhetően,az előző tulaj úgy gondolta könnyebb forrasztgatni,mint kicserélni:) kicseréltem mindet újra,ugyhogy most f@sza:)
Naplózva
izs-49
Globális moderátor
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2112



WWW E-mail
« Válasz #18 Dátum: 2012. június 22. - 09:35:30 »

Üdvözöllek az EMFKE Tagsága nevében, itt a fórumon.

Pataky Gergely EMFKE Elnök
Naplózva

IZSten veletek. 
'63 SQUARE HEAD '77 LOST WORLD '78 KISS '91 T2 '92 BLACK ROSE '92 ADDAMS GOLD '92 CREATURE '92 FISH TALES '92 Dr.WHO '92 SW '93 INDY '94 GnR '95 TOM '95 CONGO '95 AFM '96 SAFE CRACKER '96 SCARED STIFF '97 MEDIEVAL MADNESS '97 CIRQUS VOLTAIRE '98 MONSTER BASH '08 SHREK
meanmaschine
Insert Coin
*
Offline Offline

Hozzászólások: 7


E-mail
« Válasz #19 Dátum: 2012. július 03. - 19:27:45 »

Köszi:)
Naplózva
Szamó
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 232


E-mail
« Válasz #20 Dátum: 2012. augusztus 06. - 15:01:26 »

Üdv a golyósok csapatában.  :banana-dancing:
Nekem is az első komolyabb gépem volt 94' körül.

Naplózva
Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  Az Első Magyarországi Flipper Klub  |  Fórumtagok bemutatkozása  |  Topic: Meanmaschine-Horváth Ádám « előző következő »
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 2.0.19 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!