Első Magyar Flipperklub Fórum
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024. április 24. - 08:13:50

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:     Részletes kereső
Hungarian Pinball Open & Arcadia kiállítás -  2016 November 18-20.

http://www.flipperklub.hu/forum/index.php?topic=18252.0

51497 Hozzászólás 1421 Témában írta 495 Felhasználó
Legújabb tag: netchan
* Főoldal Súgó Bejelentkezés Regisztráció
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  Az Első Magyarországi Flipper Klub  |  Bulik, partik, összejövetelek  |  Topic: Flipper Túra « előző következő »
Oldalak: [1] 2 3 ... 7 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Flipper Túra  (Megtekintve 150130 alkalommal)
KLM
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 360



E-mail
« Dátum: 2012. szeptember 29. - 22:07:24 »

Jövő héten 6.-án Szombaton tervezem a felmenetelt Pestre úgymond HPC gyakorlás címszó alatt  :) !Feltétlenül örülnék ha csatlakozna valaki mert legutóbb is egyedül játszottam  :-[ !
A Keleti környékén leszek fellelhető!
Naplózva

KLM
pintakker
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1493


E-mail
« Válasz #1 Dátum: 2012. szeptember 29. - 22:52:46 »

Jövő héten 6.-án Szombaton tervezem a felmenetelt Pestre úgymond HPC gyakorlás címszó alatt  :) !Feltétlenül örülnék ha csatlakozna valaki mert legutóbb is egyedül játszottam  :-[ !
A Keleti környékén leszek fellelhető!

Elsődlegesen azt tudom mondani hogy csatlakozok,én a Corvinban kezdek az MB-n utána kimehetnénk a Stadion környékére. Nah?  :pinball:
Naplózva

Rokkó, a rumos rabló rácsapott egy ragyogó drágakő rakományra, de rettentő rémesen ráfaragott :D :D
KLM
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 360



E-mail
« Válasz #2 Dátum: 2012. október 01. - 05:41:10 »

Elsődlegesen azt tudom mondani hogy csatlakozok,én a Corvinban kezdek az MB-n utána kimehetnénk a Stadion környékére. Nah?  :pinball:

OK!Én a Corvinban tudok lenni 9 óra körül!
Naplózva

KLM
pintakker
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1493


E-mail
« Válasz #3 Dátum: 2012. október 01. - 17:29:56 »

Na akkor megnézem hogy indulnak járataim  ;D Petőfi hídnál leszállok onnan már nincs messze nekem  ;D
Naplózva

Rokkó, a rumos rabló rácsapott egy ragyogó drágakő rakományra, de rettentő rémesen ráfaragott :D :D
kj192
Insert Coin
*
Offline Offline

Hozzászólások: 14


E-mail
« Válasz #4 Dátum: 2012. október 01. - 17:44:55 »

Elsődlegesen azt tudom mondani hogy csatlakozok,én a Corvinban kezdek az MB-n utána kimehetnénk a Stadion környékére. Nah?  :pinball:

OK!Én a Corvinban tudok lenni 9 óra körül!

hali, pár gép változott ami az oldalon van még a héten frissítem, csak nem jött meg az összes változás.
Naplózva
pintakker
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1493


E-mail
« Válasz #5 Dátum: 2012. október 01. - 18:07:18 »

Elsődlegesen azt tudom mondani hogy csatlakozok,én a Corvinban kezdek az MB-n utána kimehetnénk a Stadion környékére. Nah?  :pinball:

OK!Én a Corvinban tudok lenni 9 óra körül!

hali, pár gép változott ami az oldalon van még a héten frissítem, csak nem jött meg az összes változás.

Köszi! ISTEN VAGY  :beer: :beer:
Naplózva

Rokkó, a rumos rabló rácsapott egy ragyogó drágakő rakományra, de rettentő rémesen ráfaragott :D :D
kj192
Insert Coin
*
Offline Offline

Hozzászólások: 14


E-mail
« Válasz #6 Dátum: 2012. október 05. - 10:46:24 »

Frissítettem ma is. Jó szórakozást holnapra  :)  :pinball:
Naplózva
pintakker
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1493


E-mail
« Válasz #7 Dátum: 2012. október 05. - 19:19:30 »

Frissítettem ma is. Jó szórakozást holnapra  :)  :pinball:

 :beer: :beer: :beer: :hetvege: :hetvege: :pinball: :pinball:
Naplózva

Rokkó, a rumos rabló rácsapott egy ragyogó drágakő rakományra, de rettentő rémesen ráfaragott :D :D
pintakker
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1493


E-mail
« Válasz #8 Dátum: 2012. október 05. - 20:10:37 »

KLM!!!!! Vagy a 6:45-ös vagy a 7:15-ös busszal megyek legkésőbb fél 10-re aa Corvinnál vagyok.  :pinball:
Naplózva

Rokkó, a rumos rabló rácsapott egy ragyogó drágakő rakományra, de rettentő rémesen ráfaragott :D :D
KLM
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 360



E-mail
« Válasz #9 Dátum: 2012. október 05. - 20:23:21 »

KLM!!!!! Vagy a 6:45-ös vagy a 7:15-ös busszal megyek legkésőbb fél 10-re aa Corvinnál vagyok.  :pinball:

Na akkor egy JÓ társaságom már biztosan lesz  ;D  ;D  ;D  ;D
Naplózva

KLM
pintakker
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1493


E-mail
« Válasz #10 Dátum: 2012. október 05. - 20:38:37 »

Most nem hagylak olyan könnyen nyerni  ;D ;D el jőőő az én időm  ;D ;D
Naplózva

Rokkó, a rumos rabló rácsapott egy ragyogó drágakő rakományra, de rettentő rémesen ráfaragott :D :D
KLM
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 360



E-mail
« Válasz #11 Dátum: 2012. október 06. - 06:00:26 »

Most nem hagylak olyan könnyen nyerni  ;D ;D el jőőő az én időm  ;D ;D

Ja nem tudtam h eddig hagytál nyerni  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D
Naplózva

KLM
Lang
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1746



E-mail
« Válasz #12 Dátum: 2012. október 06. - 18:47:30 »

Köszi srácok a lehetőséget!Jó volt Veletek egy kicsit pötyögni!  :beer:
Az Akácfába nem tudom kié az Arabien, de megcsinálhatná a jobb karját, mert s@r .

Lang
Naplózva

  Nem tündérke,a kívánság az kívánság!Úgyhogy térdelj le szépen!!!!
KLM
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 360



E-mail
« Válasz #13 Dátum: 2012. október 06. - 20:56:53 »

Köszi srácok a lehetőséget!Jó volt Veletek egy kicsit pötyögni!  :beer:
Az Akácfába nem tudom kié az Arabien, de megcsinálhatná a jobb karját, mert s@r .

Lang

Csak a magam nevében írhatok!Én köszönöm a lehetőséget h egy EB csapattaggal játszhattam és ritkán ugyan,de azért odavertem kicsit  ;D
Naplózva

KLM
hokuszpk
Adminisztrátor
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1537


the big hóhányó


E-mail
« Válasz #14 Dátum: 2012. október 06. - 21:19:22 »

Köszi srácok a lehetőséget!Jó volt Veletek egy kicsit pötyögni!  :beer:
Az Akácfába nem tudom kié az Arabien, de megcsinálhatná a jobb karját, mert s@r .

Lang

oke, leadjuk hibara  ;D
Naplózva

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!
pintakker
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1493


E-mail
« Válasz #15 Dátum: 2012. október 07. - 03:17:08 »

Most nem hagylak olyan könnyen nyerni  ;D ;D el jőőő az én időm  ;D ;D

Ja nem tudtam h eddig hagytál nyerni  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D

Egy párszor sikerült szorosra hozni a témát  :beer: :beer:  :pinball:
Na de most a lényegre :)
Én is nagyon örültem hogy pötyöghettünk, külön örülök hogy lang csatlakozott, neked külön köszönöm a kis okítást  ;) részben már megy, már csak meg kell szoknom  :mosoly:
Na most jöjjenek a mesínek  ;D
A reggeli Monster kezdet jónak indult,csak hát elkezdtek be gyengülni a karok (szerintem) a gombák gyengén ütnek az egyik egyáltalán nem megy  :-[
Az AFM szerintem jó volt (nem csak azért mer sikerült sok replay-t csinálnom  ;D ) de itt is a végére begyengültek a karok, és ami nem tetszett hogy folyamat kiverte oldalt még olyan helyzetben is ami már szinte hihetetlen volt ( Első sorban a Slingshot ütés után a golyó először az üvegre majd az oldal falra majd az outba landolt  ;D )
Arabian Nights: na ez szerintem jó gép jó állapotban, de hát ennél is elő jött az előbb említett gond (BE GYENGÜLTEK A KAROK   :-[ :-[ ) összességében rendbe van a gép :)
Na és a jackpot gépek (HA OLVASSA AZ ÜZEMELTETŐ A FÓRUMOT AKKOR BOCSÁNATOT KÉREK A REAKCIÓMÉRT DE MUSZÁJ MEGOSZTANOM VELETEK,NEM AKAROK ROSSZAT TENNI AZ ÜZEMELTETŐNEK, DE JOBB LENNE HA HAMAR JAVÍTANÁ A HIBÁKAT,MER SZOLGÁLTATÁST NYÚJT DE EZ MINT FELHASZNÁLÓ SZEMMEL NÉZVE NEM ÉRI EL MÉG AZ ELÉGSÉGES SZINTET SE)  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D Black Lagoon ez minden csak nem flipper  :'( :'( a bal kart csak a kar gumi tartja össze (érdemes lenne cserélni minél hamarabb) a pálya: egy 10 perces takarítás rá férne mer a kosztól a golyó oda megy ahova nem akar, víz szintezés: ismét érdekes, azok az arany ászokos sör alátétek szerintem egy sör alá lenne való KLM ha kihagytam valamit akkor javíts
Stadion Biliárs Junk Yard: ez az első 20 percben a kritikán aluli szintet érte el nálam majdnem hogy most is. A gép úgy lejt balra hogy azon a lejtésen síelni is lehetne elindul fentről és 2 centi után csak balra megy a golyó, a karok beállítása ismét no comment, egyik csálébb mint a másik,de minden megy rajta legalább, úgy voltam el egy 100FT-ból hogy a végére koppant mindig.
A 22:00-si buszt le késtem mer a Hungária sarkán lévő Big Buck lefoglalt, nagyon jól megy rajta minden igaz nem egy szépség a pálya  :dance :dance
De azért még itt Veszprémben is élvezkedtem még egy kicsit az Avatarral levezetés képen  ;D
( KÉREM AZ ADMINOKAT HOGY NE LEGYEN SZERKESZTVE EZ A HOZZÁ SZÓLÁSOM MER TÉNYLEG SENKIT NEM AKAROK MEG BÁNTANI, CSAK HA OLVASSA AZ ÜZEMELTETŐ AKKOR TUDJA MIT JAVÍTSON KI )
Összességében én jól éreztem magam, és jól alakult a bemelegítés a HPC-re  :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:
Naplózva

Rokkó, a rumos rabló rácsapott egy ragyogó drágakő rakományra, de rettentő rémesen ráfaragott :D :D
KLM
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 360



E-mail
« Válasz #16 Dátum: 2012. október 07. - 05:58:35 »

Szerintem nem hagytál ki semmit!Kár h a Black Lagoon olyan állapotban van mert imádom azt a gépet!Na mind1 a Flipperek Éjszakáján talán tudok játszani egy tökéletessel  ;D
Naplózva

KLM
izs-49
Globális moderátor
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2112



WWW E-mail
« Válasz #17 Dátum: 2012. október 07. - 08:17:52 »


( KÉREM AZ ADMINOKAT HOGY NE LEGYEN SZERKESZTVE EZ A HOZZÁ SZÓLÁSOM MER TÉNYLEG SENKIT NEM AKAROK MEG BÁNTANI, CSAK HA OLVASSA AZ ÜZEMELTETŐ AKKOR TUDJA MIT JAVÍTSON KI )


Mivel ez egy flipperfórum ezért ilyeneket nem törlünk. Ezzel segítjük-segítitek a flipperezni vágyókat hol mire számítsanak.

Kivételt képeznek az ELADÓ GÉPEKET becsmérlő hozzászólások (nem tetszik nem veszed meg - másnak tetszik majd ő megveszi) azokat töröljük.

Szóval ilyeneket bármikor bárki beírhat.
Naplózva

IZSten veletek. 
'63 SQUARE HEAD '77 LOST WORLD '78 KISS '91 T2 '92 BLACK ROSE '92 ADDAMS GOLD '92 CREATURE '92 FISH TALES '92 Dr.WHO '92 SW '93 INDY '94 GnR '95 TOM '95 CONGO '95 AFM '96 SAFE CRACKER '96 SCARED STIFF '97 MEDIEVAL MADNESS '97 CIRQUS VOLTAIRE '98 MONSTER BASH '08 SHREK
Johny King
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 137


E-mail
« Válasz #18 Dátum: 2012. október 07. - 11:50:39 »

Hali Pintakker!

Először is bocs, hogy nem tudtam veletek tartani, sajnos dolgoznom kellett!
Végülis akkor, ahogy olvastalak a 7-es buszos megoldást választottad hazafelé a Stadion billiárdból!?
Kár, hogy nem mentetek be a Fogasházba, mert az ott lévő két masina (MB, LOTR) igencsak jól játszható szerintem...
Majd legközelebb!

Sajnos az általad felsorolt gépek (CFTBL, YY) üzemeltetői (két különböző) nem olvassák a fórumot...
Az az igazság úgy is fogalmazhatnék, hogy egyszerűen sz...nak a gépeikre...
A válasz, mindig az, hogy ezek a gépek csak pénzkeresésre vannak, és ilyen állapotban is szívesen játszanak velük, költeni nem érdemes rájuk.
Nem mondom, hogy ha konkrétan gond van a géppel, akkor nem kerül megjavításra rövöd időn belül, de ez önmagában kevés...
Ezeket a gépeket azért, időnként nem is ártana felújítani!
A Sterneket üzemeltető céget meg hagyjuk is, mert az egy külön történet...

A BBH-t el is felejtettem neked mondani, egyébként az tényleg klasszul játszható kis masina a Hungária Thököly sarkán (pedig nekem sem jön be igazán)!

Üdv: JK!
Naplózva
Johny King
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 137


E-mail
« Válasz #19 Dátum: 2012. október 07. - 11:53:08 »

Szerintem nem hagytál ki semmit!Kár h a Black Lagoon olyan állapotban van mert imádom azt a gépet!Na mind1 a Flipperek Éjszakáján talán tudok játszani egy tökéletessel  ;D

Szia KLM!

Mondtam tegnap telefonon a Pintakkernek, hogy tudok még a környéken két Creature-t is, ha azzal akar(tok)sz játszani?

Na, majd legközelebb...

Üdv: JK!

Naplózva
KLM
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 360



E-mail
« Válasz #20 Dátum: 2012. október 07. - 12:03:13 »

Szerintem nem hagytál ki semmit!Kár h a Black Lagoon olyan állapotban van mert imádom azt a gépet!Na mind1 a Flipperek Éjszakáján talán tudok játszani egy tökéletessel  ;D

Szia KLM!

Mondtam tegnap telefonon a Pintakkernek, hogy tudok még a környéken két Creature-t is, ha azzal akar(tok)sz játszani?

Na, majd legközelebb...

Üdv: JK!


Helló Johny!

Ha a Chili-ben lévőre gondolsz azzal már játszottam!Sajnos az a gép sincs túl jó állapotban!
Naplózva

KLM
Johny King
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 137


E-mail
« Válasz #21 Dátum: 2012. október 07. - 12:14:07 »

Igen!

De van egy harmadik is...

Az Örs Vezér Tér környékén a Zöldike presszóban.

A flipperkeresőben olvastam.

Bár a gépet még nem próbáltam, de ami késik nem múlik...

Üdv: JK!
Naplózva
kj192
Insert Coin
*
Offline Offline

Hozzászólások: 14


E-mail
« Válasz #22 Dátum: 2012. október 07. - 14:34:45 »

Igen!

De van egy harmadik is...

Az Örs Vezér Tér környékén a Zöldike presszóban.

A flipperkeresőben olvastam.

Bár a gépet még nem próbáltam, de ami késik nem múlik...

Üdv: JK!

Szia Zöldikébe Black Rose van (elírtam) Chilliben van még blacklagoon, ami költözik holnap ha minden igaz és a helyén Attack From Mars lesz. (Sry)
Naplózva
pintakker
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1493


E-mail
« Válasz #23 Dátum: 2012. október 07. - 14:49:48 »

Hali Pintakker!

Először is bocs, hogy nem tudtam veletek tartani, sajnos dolgoznom kellett!
Végülis akkor, ahogy olvastalak a 7-es buszos megoldást választottad hazafelé a Stadion billiárdból!?
Kár, hogy nem mentetek be a Fogasházba, mert az ott lévő két masina (MB, LOTR) igencsak jól játszható szerintem...
Majd legközelebb!

Sajnos az általad felsorolt gépek (CFTBL, YY) üzemeltetői (két különböző) nem olvassák a fórumot...
Az az igazság úgy is fogalmazhatnék, hogy egyszerűen sz...nak a gépeikre...
A válasz, mindig az, hogy ezek a gépek csak pénzkeresésre vannak, és ilyen állapotban is szívesen játszanak velük, költeni nem érdemes rájuk.
Nem mondom, hogy ha konkrétan gond van a géppel, akkor nem kerül megjavításra rövöd időn belül, de ez önmagában kevés...
Ezeket a gépeket azért, időnként nem is ártana felújítani!
A Sterneket üzemeltető céget meg hagyjuk is, mert az egy külön történet...

A BBH-t el is felejtettem neked mondani, egyébként az tényleg klasszul játszható kis masina a Hungária Thököly sarkán (pedig nekem sem jön be igazán)!

Üdv: JK!

Semmi gond, dolgozni is kell néha  ;D ;D Gondolkoztam a Stadion Biliárdba hogy magán akcióba vágok és csavargatom kicsit a szintező csavarokat  ;D ;D ;D ;D ;D de aztán rá jöttem hogy elfogyott a sör meg már nem volt több időm  ;D de aztán a BBH-n még is elütöttem azt és így is épphogy elértem az utolsó buszt  ;D ;D ;D ;D ;D
Naplózva

Rokkó, a rumos rabló rácsapott egy ragyogó drágakő rakományra, de rettentő rémesen ráfaragott :D :D
pintakker
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1493


E-mail
« Válasz #24 Dátum: 2012. október 07. - 15:27:42 »

Egyszer kellene egy hajnalig tartót csinálnunk (első busz, első vonat)  ;D ;D ;D Van olyan krimó ami éjjel nappalos és van is flipper?  ;D Én meg csinálnám ezt, valamikor 13-14 vagy kicsit később kezdenénk aztán az előbb említett ideig  :pinball:
Naplózva

Rokkó, a rumos rabló rácsapott egy ragyogó drágakő rakományra, de rettentő rémesen ráfaragott :D :D
Johny King
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 137


E-mail
« Válasz #25 Dátum: 2012. október 07. - 15:38:46 »

Egyszer kellene egy hajnalig tartót csinálnunk (első busz, első vonat)  ;D ;D ;D Van olyan krimó ami éjjel nappalos és van is flipper?  ;D Én meg csinálnám ezt, valamikor 13-14 vagy kicsit később kezdenénk aztán az előbb említett ideig  :pinball:

Hali!

Meg tudjuk oldani a szállást is, ha időben megbeszéljük!!!
De erről már beszéltünk...

Üdv: JK!

U.I.: De benne vagyok a hajnalig tartó buliban is! :nevet: (Csak a családdal kell egyeztetnem előtte) :respect2:
Naplózva
Johny King
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 137


E-mail
« Válasz #26 Dátum: 2012. október 07. - 15:41:14 »

Egyébként van...

A Chili és a Leona is non stop...

A többit majd megnézem...
Naplózva
pintakker
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1493


E-mail
« Válasz #27 Dátum: 2012. október 07. - 15:53:13 »

Na akkor kitalálunk majd valamit  :beer:
Naplózva

Rokkó, a rumos rabló rácsapott egy ragyogó drágakő rakományra, de rettentő rémesen ráfaragott :D :D
kj192
Insert Coin
*
Offline Offline

Hozzászólások: 14


E-mail
« Válasz #28 Dátum: 2012. október 09. - 10:44:38 »

Hali.

Ma frissült az oldal, illetve új helyek lettek felvéve.

www.flipperkereso.hu
Naplózva
HEAD
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2739



E-mail
« Válasz #29 Dátum: 2012. október 09. - 11:25:09 »

Állítólag a Thököly úton (151.) van egy AC/DC . Meg tudjátok aktuálisan ezt erősíteni ?  A listában nincs benne.

Naplózva


   LET THERE BE PINBALL !
pintakker
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1493


E-mail
« Válasz #30 Dátum: 2012. október 09. - 12:30:35 »

K
Állítólag a Thököly úton (151.) van egy AC/DC . Meg tudjátok aktuálisan ezt erősíteni ?  A listában nincs benne.



az a leona,amikor utoljára voltam ott 1 hónapja akkor már érdekes volt a gép, akkor tilt a gép ha felborítod ;D egy real élelmiszer vagy cba van a helyel sszemben. Nem drága,de nem tudom hogy ott van-e még.
Naplózva

Rokkó, a rumos rabló rácsapott egy ragyogó drágakő rakományra, de rettentő rémesen ráfaragott :D :D
kj192
Insert Coin
*
Offline Offline

Hozzászólások: 14


E-mail
« Válasz #31 Dátum: 2012. október 09. - 15:15:40 »

K
Állítólag a Thököly úton (151.) van egy AC/DC . Meg tudjátok aktuálisan ezt erősíteni ?  A listában nincs benne.



az a leona,amikor utoljára voltam ott 1 hónapja akkor már érdekes volt a gép, akkor tilt a gép ha felborítod ;D egy real élelmiszer vagy cba van a helyel sszemben. Nem drága,de nem tudom hogy ott van-e még.

Igen Leonában AC DC van még
Naplózva
hokuszpk
Adminisztrátor
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1537


the big hóhányó


E-mail
« Válasz #32 Dátum: 2012. október 09. - 18:01:37 »

Egyszer kellene egy hajnalig tartót csinálnunk (első busz, első vonat)  ;D ;D ;D Van olyan krimó ami éjjel nappalos és van is flipper?  ;D

a multkor Johny kidolt kettokor, Ramp meg en valamikor hajnal 3 korul indultunk haza az Addamstol, Pesten azert vannak lehetosegek a temaban  :pinball: :hetvege:
Naplózva

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!
KLM
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 360



E-mail
« Válasz #33 Dátum: 2012. október 09. - 18:14:34 »


a multkor Johny kidolt kettokor, Ramp meg en valamikor hajnal 3 korul indultunk haza az Addamstol, Pesten azert vannak lehetosegek a temaban  :pinball: :hetvege:


Szerintem ez azért van mert túl magasra emeltétek a véralkohol szintet  ;D lehet üdítővel kéne próbálkozni
Naplózva

KLM
Johny King
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 137


E-mail
« Válasz #34 Dátum: 2012. október 09. - 19:25:34 »


a multkor Johny kidolt kettokor, Ramp meg en valamikor hajnal 3 korul indultunk haza az Addamstol, Pesten azert vannak lehetosegek a temaban  :pinball: :hetvege:


Szerintem ez azért van mert túl magasra emeltétek a véralkohol szintet  ;D lehet üdítővel kéne próbálkozni

Uraim!

Azért örülök, hogy így nyilvánosan kitárgyalnak!!! ;D

Tisztelettel:

A Johny!!!
Naplózva
Oldalak: [1] 2 3 ... 7 Fel Nyomtatás 
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  Az Első Magyarországi Flipper Klub  |  Bulik, partik, összejövetelek  |  Topic: Flipper Túra « előző következő »
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 2.0.19 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!