Első Magyar Flipperklub Fórum
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2025. július 05. - 14:47:29

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:     Részletes kereső
Hungarian Pinball Open & Arcadia kiállítás -  2016 November 18-20.

http://www.flipperklub.hu/forum/index.php?topic=18252.0

51497 Hozzászólás 1421 Témában írta 495 Felhasználó
Legújabb tag: netchan
* Főoldal Súgó Bejelentkezés Regisztráció
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  A Flipperekről általában  |  2000 után gyártott flipperek  |  Topic: Miért sz@rok a Stern gépek? « előző következő »
Oldalak: 1 [2] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Miért sz@rok a Stern gépek?  (Megtekintve 23379 alkalommal)
Tyutyu
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2341


Dr. Zaccaria


WWW E-mail
« Válasz #35 Dátum: 2013. március 10. - 18:36:02 »

Ilyen vilagba elünk....nezd meg, hogy pl. a mobilok milyen hamar cserelödnek.

mar akinel...


A TV-m ha jol emlekszem 6 honap alatt 4x aktualizalta softwaret.

A Stern-el most az a jo, hogy Lyman ujra ott dolgozik.
Ö most rendbe rakja a softwareket.
Mindenütt sporolnak a munkaerövel es igy nehez minden iparagban egy igazan kesz termeket kiadni (lasd autoipar)
A TSPP softwaret allitolag 2 evig irtak, a Spiderman-t Lyman otthon a szabad idejeben irta keszre.

egy ilyen cegnel, aki csak ezzel foglalkozik, mar reg kellene legyen egy alap keretrendszer, vagy akar OS ; nem kell mindent ujra megirni.
ugyanugy, ahogy idonkent az elfekvo alkatreszekbol meg neha szimplan ugyanabbol az anyagbol csak mas festessel csinalnak flippert ( Family Guy / Shrek megvan ? ) eleg volna a szoftverbelsore koncentralni. A idovel a hiba is kevesebb lenne. Mondjuk neha talan tul erosen latszik ennek a nyoma, amikor egyik gep tokugyanaz, mint a masik, csak a foszereplot maskepp hivjak :D)
Orulok neki, hogy Lyman megint ott dolgozik, meg neha szabadidejeben is, de ez az en olvasatomban kb. azt jelenti, hogy a tobbi pancsert, akik a kozbenso idoben irtak amit, azt ki lehet rugni, eleg egy jo szakember a cegnel , bennevan, hogy lesznek jo jatekok, es meg egy csomo munkabert meg is lehet sporolni.



Nezzetek meg, hogy a WoZ meg mindig nincs piacra dobva. Talan mar egy eve beigertek, de a software meg nincs kesz.

ott mar az elejen lejott, hogy tulvallaltak magukat, 0-rol indultak, raadasul nemis a "hagyomanyos" flipper felepitest valasztottak, en elsore azert inkabb koppintottam volna egy csomot, - kinai modszer, de amit masok mar kitalaltak minek ujra feltalalni ? - azzal parhuzamosan -- mar ha van eleg eroforras -- mehetett volna az ujdonsagok fejlesztese.

De ez se normalis, hogy 2-3 evet kelljen varni egy uj gepre.

en szivesen varok, - eljatszom addig azzal,ami van, -- de hat mint tudjuk a nokia 3210-et meg a FirePowert sem birom megunni -- - ha a vegeredmeny megeri.


Azert azt se szabad elfelejteni, hogy szerintem a Sternek jatekszabalyai sokkal komplikaltabbak es idö kell ahhoz, hogy megirjak.....közbe az üzemeltetöknek meg 2-3 uj modell kell egy evben.
Igy nehez kompromisszumot kötni.

mar akinek. erdekes errefele az uzemeltetok nagyresze siman huzza meg a B/W gepekkel. inkabb a "piac" kedveert kell az uj modell, persze tolunk nyugatra a piac szo jelentese is mas, mar majdnem irtam, hogy a tozsdenek, ( lasd Apple mostanaban ) de bevallom fingom nincs, a Stern tozsdei ceg vagy sem.


Az updateknek en nagyon örülök, mivel a megszokott gepet ujra fel kell fedezni egy komolyabb update utan.
Milyen jo lenne, ha a regebbi gepekbe is egy-ket dolgot megvaltoztatnanak, elnehezitenek....

en meg nem :D) elsore legyen olyan ! jatszani akarok, kikapcsolodni. az updatekbol epp eleget kapok a meloban.


A CC-hez irt uj software a gepet teljesen megvaltoztatta. De ehhez programozok kellenek, akik a szabad idejükbe is dolgoznak.
A ColorDMD-k is nagyon feldobjak a gepeket es az ember kivancsian nezi a kijelzöt.

@Ramp
A frissitest megtudna a szerelö egy kávé mellett csinalni, ha eppen szerel / kasszat ürit stb.
Max a menübe kell a penzbedobast ujra beallitani.
Regebben ROM-ot kellett extra irni, kiszedni a panelröl a regit....szoval maceras volt, mig most tök egyszerü.


aha. egyszer tanuja voltam egy ilyennek. PTR ketszer rakta vissza a regit, mert az uj valamiert nem ment. Minden torlodott, es azt irta, hogy your countryban ez nem. regi vissza, ujra letoltotte, hatha rosszat szedett le. aztan eredmeny ugyanaz. ket hettel kesobb az update updateja megoldotta.
bravo. buheratorok elore, de en ezt koszonom nem kerem.


Most, hogy a regi csapat ujra együtt van a Stern-nel, szerintem jo iranyba haladnak.
Kivancsi leszek a Star Trek-re szines kijelzövel Steve es Lyman produkcioban.
Az AC/DC meg nincs teljesen kesz. Lyman mondjuk meg van elegedve vele (keszült egy riport vele), de meg van egy-ket dolog amit jo lenne optimalni.
Az RGB LED-ek miatt, még több mindent kihozhat belöle.

En szeretem a Star Treket, mondjuk nekem a DE Star Trek az etalon, de mar valahol emlitettem, minden normalis flippergyartonak volt Star Trek flippere, remeljuk a legjobbakat, es hogy a Stern vegre belep a normalis flippergyartok koze  ;D


Ez a válasz most igazán górcső alá lett véve és kivesézve ... remélem nem lesz folytatása !  :nem
Naplózva




"A Zaccaria név megint szép lesz, méltó régi nagy híréhez !"
emfkfan
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1815


amatör flipper függő


WWW E-mail
« Válasz #36 Dátum: 2013. március 13. - 01:21:29 »

csakhogy okuljon mindenki belőle miért sz...ok a sternek



csakhogy okuljon mindenki belőle miért sz...ok a sternek, és miről beszélünk.  ja és avengers LE gépről van szó és külhonban :)
Naplózva

https://soundcloud.com/zogan/metallica-master-of-puppets

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)
Ramp
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2137



E-mail
« Válasz #37 Dátum: 2013. március 13. - 06:20:12 »

vótmár.
Naplózva

Pinball is Dead
pintakker
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1493


E-mail
« Válasz #38 Dátum: 2013. március 13. - 16:47:28 »

Jó kommentek  :beer:  ahogy ernö is mondta, érdemes az érem másik oldalát is át tanulmányozni, tapasztalarból mondom hogy megéri  :pinball:
Naplózva

Rokkó, a rumos rabló rácsapott egy ragyogó drágakő rakományra, de rettentő rémesen ráfaragott :D :D
pintakker
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1493


E-mail
« Válasz #39 Dátum: 2013. március 14. - 00:18:01 »

Amúgy Veszprémben meglepő hogy mennyire szeretik aStern gépejet :)
Naplózva

Rokkó, a rumos rabló rácsapott egy ragyogó drágakő rakományra, de rettentő rémesen ráfaragott :D :D
kj192
Insert Coin
*
Offline Offline

Hozzászólások: 14


E-mail
« Válasz #40 Dátum: 2013. március 14. - 10:02:51 »

Tököli Hungária sarkon Avengers Pro, próbáljátok ki és kiderül h sz@r e vagy sem
Naplózva
pintakker
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1493


E-mail
« Válasz #41 Dátum: 2013. március 14. - 15:12:45 »

Tököli Hungária sarkon Avengers Pro

 :banana-dancing: :banana-dancing: :banana-dancing: akkor hamarosan irány ismét Budapest  :P :P :P
Naplózva

Rokkó, a rumos rabló rácsapott egy ragyogó drágakő rakományra, de rettentő rémesen ráfaragott :D :D
Oldalak: 1 [2] Fel Nyomtatás 
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  A Flipperekről általában  |  2000 után gyártott flipperek  |  Topic: Miért sz@rok a Stern gépek? « előző következő »
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 2.0.19 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!