Első Magyar Flipperklub Fórum
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024. március 29. - 09:26:05

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:     Részletes kereső
Hungarian Pinball Open & Arcadia kiállítás -  2016 November 18-20.

http://www.flipperklub.hu/forum/index.php?topic=18252.0

51496 Hozzászólás 1421 Témában írta 495 Felhasználó
Legújabb tag: netchan
* Főoldal Súgó Bejelentkezés Regisztráció
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  Az Első Magyarországi Flipper Klub  |  Fórumtagok bemutatkozása  |  Topic: ksanci - üdv! « előző következő »
Oldalak: 1 [2] Le Nyomtatás
Szerző Téma: ksanci - üdv!  (Megtekintve 30382 alkalommal)
ksanci
Ball 2 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 51



WWW E-mail
« Válasz #35 Dátum: 2016. július 31. - 11:14:53 »

Nagy köszönet SOKOL-nak, aki hozzámvágott fél kiló rossz izzót, így mehet a gyártás. :)

Hát kissé csúnya, de a playfiled alatt kit érdekel, viszont baromi jól világít. Megint nincs rendes fotógépem, a LED alatti tömőanyag az nem világít :)

Naplózva

Laser Cue - Williams, 1984
Liti
Adminisztrátor
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2302



WWW E-mail
« Válasz #36 Dátum: 2016. augusztus 02. - 09:44:06 »

Nem értem mért érdemes gyártani 0,8 EUR cent magasságában a superflux nagyon szép és erős fényt ad. Ez mivel tud többet?
Naplózva
ksanci
Ball 2 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 51



WWW E-mail
« Válasz #37 Dátum: 2016. augusztus 12. - 14:10:31 »

Nem tudom, mire gondolsz, küldhetnél linket. A gugli találatok szerint azt még a foglalatba is bele kellene tennem. De ezt is csak bőven 0,8 euro (cent?? :) ) fölött találtam. Jah, 1000 darabnál lehet, hogy annyi, de nem akarok vele kereskedni :)
Vagy autóba való 12 V-ost találtam. Azt is szét kell szedni és kicserélni az előtétellenállást. De ezek sem 60 Ft-ba kerülnek :)
A flipperen semmit sem szeretnék módosítani.
SOKOL adott pár BA9-es foglalatú LED-et is mintának, de nagyon haloványak.

Módosítás: közben találtam superfluxos BA9-es izzókat: http://scemosystems.fi/en/Illumination/led_lights/ba9s-cool-white-super-flux-7-6x7-6mm-3-6vdc-led-new
Több színben is, tök jó.
Kínában is van ilyen? Mert ingyen postával esetleg meggondolandó :)


Elkezdtem kicserélni a pályavilágításokat is, kékre, mert az feleségem kedvenc színe és arra szavazott :D :D
Ha lesz majd egy normális fényképezőgép a közelben, csinálok pár fotót. Vagy videót :)

Naplózva

Laser Cue - Williams, 1984
Oldalak: 1 [2] Fel Nyomtatás 
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  Az Első Magyarországi Flipper Klub  |  Fórumtagok bemutatkozása  |  Topic: ksanci - üdv! « előző következő »
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 2.0.19 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!